Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hani, dakujem, aj ja sa z nich tesim :-) SImi -kupila som ich v BA - Footwork (v poluse), maju tam viac modelov (2300 SK)
Odpovedať
Profilova fotka
takze mozes zacat rozchadzat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uz som v nich dnes rano akoze "tancovala", ze ako budem vyzerat, drahy sa smial, ze co to robim :-D :-D :-D a ja mu na to - snazim sa tancovat. :-D ale su fakt dost pohodlne, na ot, ze maju celkom vysoky opatok -teda aspon na mna.
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi ja som za ne dala 1790sk a kupovala som ich priamo v salóne Diamond v NR. Mozes kuk album, prave som tam pridávala foto tak bymal byt hned prvý
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Simi, ty uz mas saty? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj a som chcel este, ze aj mne sa zapacili strasne tie postavicky na tortu...mas ich? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Mám. Z Diamondu Symphony
Odpovedať
Profilova fotka
SImi - super cena - to je ten rozdiel medzi BA a NT (ja som ich dostala nastastie do daru) :-( Na tortu nemam tie postavicky, chcela by som mat taku jednoduchu tortu iba s kvetmi,takze postavicky neriesim (aspon mi jedna starost odpada). Inac - tie saty co mas v albume - uplne dolu take cerveno biele - su prekrasne, to je asi nova kolekcia MS, vsak? Som pozerala na webe na maggie sottero a odpadavala som.... Babky, vidim, ze Diamond je u apriloviek celkom oblubeny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko tam tak stoja tie saty? lebo som si myslela, ze tych 15-20 tisic je klasika (Nicol), ale vraj su aj lacnejsie a krajsie....
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka a ktoré postavičky? Tie do tvaru srdca? Tie ma stáli 1590sk ale stoja za to.A šaty sa tam pohybuju okolo 11000 a v cene máš aj zavoj, bižu, pompadurku aj bolerko. Sugi tie šatky som čmajzla niekomu z albumu, ale podla modelky som si myslela že to bude MS lebo nafotila aj svadobne šatky ktore budem mat ja.
Odpovedať
Profilova fotka
ano tie som myslela, su velmi pekne :-) hm to by som si mala asi rozmysliet aj nejaku tortu, ze...booooze a kto bude za mna pracovaaaaaat? :-D :-D :-D :-D hm to je slusna cena....
Odpovedať
Profilova fotka
No mna tie HEather stoja 9500 alebo tak nejako :-N (do 10.000). maju tam o dost lacnejsie saty ako v BA
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a boli pekne? vies ako myslim...ci neboli obnosene, alebo nejake osuchane....lebo to je č. 1 čo ja neznasam...
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi asi tam záleži ako starí je to model. Ja mam 2007, heater jeasi 2006 ale neviem. V salone Regina v Topolčanoch stoja vsetky saty 7900, teda tie co som si skúšala.
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim,ze Heather su 2006. A preto asi boli aj lacnejsie, ale vobec nebolo poznat na ziadnych satach, ze by boli nosene. FAkt. Kazde jedny, co som mala na sebe vyzerali krasne, vobec neboli obnosene, alebo nejake pozatahovane, nic.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super :-) uz sa tusim aj zacinam tesit :-) len na tie dilemy nie.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak a co hovorite na nicol?
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi, myslela som tu masla okolo krku co tam je... teda tu stuzku... som si myslela ze ma bude skrtit :-D , ale je nakoniec v pohode a s nou to vyzera lepsie ako bez nej... Sssimi, si si ista ze v cene siat mas aj zavoj aj vsetko? Pretoze som sa docitala, ze ti to museli baby kupovat, tak neviem, pretoze mne to tiez tvrdila ked som tam bola, ale to som sa tam bola len pozriet a nezajednavala som si ziadne... V nicole som ani nebola po tom, co som videla saty tam... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nicole je OK, aj pristup bol prijemny, ale taky trosku chladny, v Diamonde sa mi viac pacilo. SAty maju pekne, ale vela je aj takych zaclonovych a to sa mi nepacilo. mnohe saty, ktore boli v katalogu nadherne, tak v skutocnosti neboli az take pekne,ale zase sedeli mi dobre. No pride mi byt vysoke pozicovne, fakt.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
este som zabudla Sugi, tie topanocky su krasne, na mna asi trosku vysoke, mam jedny podobne take a nenosim ich velmi, resp. len na chvilkove udalosti, potom v nich uz umieram (tie som si kupovala na statnice a ine som nevedela zohnat...).. myslis inak, ze ich vynosis aj po svadbe? :)
Odpovedať
Profilova fotka
No ved to -ze po svadbe ich urcite nevynosim :-S Ja inac tiez moc nemusim vysoke topanky, ale tieto su fakt v pohode, no uvidime, co poviem po svadbe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mna sa akurat vcera pytala kamoska, ze ake mam cislo topanok, pretoze tiez ma jedny take zabalene doma v krabici jeden krat pouzite... no to je uz asi ich osud... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim...ja tiez neviem co s nimi, navyse predpokladam, ze budu zdevastovane - kolko ludi mi poslape po spickach, navyse su latkove bezove - no asi najnepraktickejsi material....keby boli ciste, tak ich aj predam potom za par korun, ale pochybujem. videla so kamoskyne topanky po jej svadbe a teda ti poviem - nic moc. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm.. s tym sa asi musime zmierit... :-( ... pozeram si prave svadobne albumy a vsade pisu, aky uzasny den to bol pre nich, ako si ho uzili... ja som skor nazoru, ze svadba je skor pre ostatnych a novomanzelia si ju snad uziju najmenej, no uvidime ako to bude... mas uz inak nejakeho fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som si myslela, ze svadba je hlavne pre hosti, ze ty si ju uziju najviac, ale cim dalej tym viac sa tesim a fakt si nasu svadbu chcem uzit maximalne ako sa da. je to predsa nas den. Fotografa mame - Roba Fojtika, z coho sa tesim velmi,lebo robi krasne fotky, take ine...a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
My este nemame :-( :-( :-( , jemu som napisala mejl cez vikend a vobec sa mi neozval... kedy ste si ho rezervovali, bolo to uz davno? My sme fotografov zacali riesit teraz... velmi sa nam pacili fotky cechovskeho, ale ten je uz obsadeny :-( ... vies poradit este nejakych dalsich, co su fakt super?
Odpovedať
Profilova fotka
Rofo je uz plne obsadeny, aj na tvoj termin - viem to, lebo som s nim hovorila (este zaciatkom sept.) a nas bol nastastie posledny volny termin. Kamoska,co ma rovnako ako ty svadbu,tak mu volali a uz je obsadeny. A skoda teda toho Cechovskeho, toho sme chceli aj my, keby nam Rofo nevysiel. Dobra je este Z.Havolnikova - fotila kamosku, a mali pekne fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
hm... to je inak nafigu, vsetci dobri fotografi su obsadeni pomaly rok dopredu ak nie aj viac... my dovolenku nemozme mat ako chceme, najskor sme museli cakat na jej schvalenie ktore trvalo dva mesiace, a az teraz mozeme zacat nieco riesit... z. havolnikovej som pisala mejl a tiez sa mi neozvala...:(. je to nafigu vybavovat nieco zo zahranicia. inak nepoznas nahodou dusana mazaka?
Odpovedať
Profilova fotka
A kde si v zahranici? Je to tazke vsetko vybavovat, ja tiez najradsej mailom a nakup cez web, ale nie vsetko sa da.....skus sa ozvat cez telefon, ja viem, ze je to drahsie, ale aj osobnejsie a skor sa dohodnes. OKi, idem ja zachvilku domov, dnes je tu OK, ale zajtra je blazninec, a potom mame vecer stretko s tou zlatnickou, tak budem informovat ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
v anglicku, severovychodne od londyna... snubenec je tu od zaciatku roka, ja som prisla z nim v aprili, zatial chodim do skoly a sprtam anglictinu... uz aj zlatnicku riesite? to chceme az v januari :). mate nejaku znamu? tak drzim palce, pekny vecer, papa.... PS: mas inak uz popolnocne saty? a myslis ze aj k nim potrebujes nove topanky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?