Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab neboj, potom ked sa to všetko ustáli budete spokojní.... Nám začali dnes montovať kuchyňuuuu.... Tak sa teším... Myslela som si že začnú najskôr v marci a ja už budem môcť možno v nedeľu navariť v novučkej kuchyni... Je to super, lebo sa v nej zabývam pokedy bude malinka na svete... Juuuj už keď bude kuchyňa už to tu budeme mať celkom iné... Na nedeľu už pozval manžel švagríka na bábovku, tak to aby som upiekla aspoň dve... No snáď ich nespálim, keďže nie som zvyknutá na novú trúbu :-D A malinká ma strašne kope... Už sa hýbe celučký deň aj noc... Včera sme ju s manželom večer uspávali aby som mohla spať aj ja... Pustili sme jej takú uspávanku a manžel ma hladkal po brušku a ona ostala úplne tichučko....To bol pre mňa normálne zázrak..že sa mi chvíľku netriaslo celé brucho... Drbčulka už budem mať o chvíľku kilo a mám pocit, že už sa mi nezmestí do brucha.... Keď sa otáča je to už bolestivé, ale nevadí-nech sa len mrvká-aspň viem, že je OK...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,aj ja by som uz rada mala take starosti ako vy......... na gynde mi dokina povedala,ze vsetky vysledky mam vyborne,ze som uplne v poriadku a navrhla mi,ze mi po dobu 3mesiacov bude stimulovat dozrievanie vajicok s tym ze hned ako mi zacne ms mam prist pre tabletky ktore zacnem brat na treti den a potom asi na 12den pridem pre injekciu a po nej sa musim tri dni snazit a uvidime co to urobi,no ja neviem ci to tak chcem asi este pockam aj kvoli tomu ze manzel ide zase na sluzobku a od marca ma vycviky na Lesti teda aj tak vtedy ako ma byt doma aj tak nebude...
Odpovedať
Profilova fotka
a este vam napisem usmevnu prihodu co mi vravela moja mamina,ked ma kojila mala som asi dva mesiace a stale som len plakala,nemohli ma nijak utisit,tak si nasi pomysleli ze budem zrejme chora tak sa so mnou vybrali k lekarovi a ten ma poriadne vysetril,popocuval a potom sa s usmevom mojej mami spytal ci to je jej prve dieta a mama prikyvla tak jej povedal,ze pani zlata malicka je zdrava jak ryba ale velmi hladna ako vlk,ze ma uz musi prikrmovat lebo straca mlieko,mama sa od hanby az cervevala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Kavapalma tak to bolo super, že si bola zdravučkááá. Aj moji rodičia chodili so mnou lekárke aj ked som si len kychla a dedko sa na to moc hneval.... No a práve vtedy ked im vynadal, že stále su so mnou len u lekárky a nechali ma doma tak som chytila zápal pľúc :-N ....stáva sa...
Odpovedať
Profilova fotka
to su fakt ze pribehy zo zivota :-)
Odpovedať
ahojte, tak uz to ide v pohode. uz stiham varit, upratovat, pretoze maly spinka. a ked nie, tak sa mu venujem. celkom sa uz naucil papat. dost mu to tlacim, pomaham mu, ale uz na to prichadza, ze ak sa nesnazi, nepotecie to same od seba. nechcem to zakriknut, ale uz 3 alebo 4 dni neplakal vobec. takze je spokojnucky. kojim sice kazdu hodinu, max. dve. raz za den ma interval, ze spi aj 6 hodin, alebo v noci, alebo vecer, alebo cez den. ako sa rozhodne. vtedy ho nebudim, vyuzijem to a spim aj ja. aby som mala silu by s nim potom. UM som odlozila a nebudem ho davat pokial nezacne chudnut. zajtra ideme na odvazenie k lekarovi. poviem pravdu, ze som dala dva kra UM a maly sa ledva vykakal, bol nekludny, a tiez mu to zo striekacky neslo, lechcel tahat. a na flasu ho naucit nechcem. juj, dufam, ze neschudol, a aspon trosku pribral. chcem ho kojit, najma ked je teraz chripkove. kavaapalma, drzim palce. uankab, nema mi kto pomoct. kazdy ma toho svojho dost. mama robi, potom navari brachovi, ide pozriet kazdy den babku...... svokra sa aj tyzden, dva vobec neohlasi, ani ako sa ma maly....... manzel vela pomaha. je s malym, vcera vysal, umyl dlazku, riad.... naozaj kojenim zabijem cely den. a akurat navarim.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, velmi sa tesim, ked budeme aspon vediet ze kam ideme... lebo uz do konca novembra vlastne cakame a nevieme nic a nie je to prave najlepsie... v stredu by malo padnut rozhodnutie, ak ho zasa neodlozia pripadne ak rozhodnu negativne, tak zasa budeme musiet cakat aspon dva mesiace aby sa to cele sprocesovalo nanovo... ale tesime sa, ze babo je v poriadku... vcera sme objedali tehu vankus, lebo mam problem so spankom a kupili sme nejake oblecenie pre mna... brusko mi uz zacina byt vidno, ale este stale nosim povodne veci... len uz budem musiet s pravdou zachvilku von :-) vecicky pre babo este nenakupujeme,... kedy si zacala ty nakupovat? kavapalma, tak som rada ze si v poriadku.. drzim palce, aby vam to vyslo uz coskoro.. funy, hm... to mas naozaj tazke. ja by som chcela aby nam moja mamina prisla aspon na prve 2-3 tyzdne pomoct, dufam, ze bude moct z roboty a ja sa za ten cas stihnem spamatat z porodu... svokra by sa k nam nasackovala bez problemov, o tom pochybnosti nemam, ale zasa to ja nechcem a 2tyzdne su fakt maximum.... ale som rada, ze filipko uz spinka a mozes si oddychnut...
Odpovedať
uankab, uvidis, ze budes chciet byt sama. maminy idu vsetko podla starej skoly. a naozaj staci ak len pridu. ak by tu mali byt cele dni.... to nie. nesuhlasia s vela vecami. a najhorsie ked sa stretnu obidve. to oni vsetko robili dobre a ja nie...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem zienky ste velmi mile,ten mesiac aj tak z toho nic,manzel mal chripku a nesnazili sme sa skoro vobec vlastne som len rada,ze som neochorela od neho,vcera v praci som sa dozvedela novinku moja kolegyna inak zlata baba caka mimco nic by natom nebolo ale ma po 40-ke a dvoch pomaly dospelych synov tak ostala dost zaskocena......ale ja jej to prajem lebo stale sme jej vraveli zeby sa jej este pridalo dievcatko,len nech vsetko dobre dopadne......... a funy mas uplnu pravdu,sice aj ja by som chcela aby mi pomohla mamina aspon ten jeden tyzden,ale ta ich stara skola ze ony vedia vsetko najlepsie by mi neskutocne liezla na nervy,no mama je stale mama tak radsej ju ako svokru.........
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ja som v podstate nakupovala od začiatku-ak som videla nejakú dobrú akciu, tak prečo nie... Dokonca už mám aj hrubý overal do kočíka na zimu... Kupujem dosť neutrálne veci-keďže chceme ešte potom mimčo.... a tiež budem niektoré veci aj požičiavať po rodine tak nech sa dajú použiť... Zatiaľ mám jedinú ružovú vec rukavičky proti škriabaniu :-D ... Funy tak to je super, že malý už neplačká... Dobre si spravila, že si sa nedala odradiť od kojenia-super DRŽÍM PALCE... fakt ti to prajem... Dúfam, že aj ja budem mať na to toľko síl ako ty... Cucoriedka s tými radami je to ťažké... Maminy rodili fakt už dosť dávno a od vtedy sa toho stráááášne veľa zmenilo... Ja mám ešte to šťastie, že moja mamča je dosť moderná a dokonca sa dá aj ona sama poučiť... Chápe, že je to už všetko iné a vie že som naa toľko inteligentná, že nenechám svoje dieťa nejakým spôsobom trpieť a podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
funy, u nas je situacia trosku ina.. tym, ze sme v zahranici a tak skoro domov nepojdeme, tak stare mamy urcite budu chciet babo vidiet, tomu sa nebude dat zabranit... moja mamina mi vadit nebude, pretoze je sice stara skola, ale skor je typu ako si spravite tak bude, a rada pomoze... svorka je uz ina kategoria... no a zarucene tam spolu v ten isty cas nebudu, to by som sa zmysila :-D my budeme totiz odkazany len na seba, a ked bude manzel pracovat, pripadne bude nocovat mimo, tak toho budem mat zasa dost, preto beriem pozitivne ak pridu nachvilku na zaciatok, budu sa starat o domacnost a ja budem mat cas spamatat sa z porodu... sssimi, no my asi uz zacneme tiez postupne... ale tym, ze sa budeme stahovat, tak zasa nechceme mat zbytocne vela veci, aj ked viem ze detske vecicky su lahke a male, ale voobec nemame na ne miesto v byte...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi to patrilo asi kavaapalme a nie mne :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Cucoriedka presne tak :-N , prepáč... Uankab tak to by som aj ešte počkala... Ono sa to nezdá, ale vecička k vecičke a ja mám narvanú komodu...
Odpovedať
uankab, jasne tak to je ine u teba. to sa ti pomoc zide simi, takze maly pribral 300 g. viac ako treba. staci ak dieta priberie 30 g za den. on pribral viac. tesim sa. prave som odsala mlieko lebo haja a idem aj ja lahnut, lebo dnes ma boli aj rana po cisarskom, aj som taka slaba, ubolena, chrbat... dobru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
Funy tak to sa mooooc teším s tebou... To kojenie je proste naj... Filipko bude krásny valibuk-len nech papká a je spokojnučký-potom budeš spokojná aj ty.... Tak si pekne oddýchni. Ja som bola dnes na glukózovom teste-celkom v pohode... Len to ranné vstávanie bolo strašné-malá ma strašne dokopala, že čo už vstávam-potom sa mi desne krútila hlava a zaspávala som...ale pohoda...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky,nam postupne odchadza auto zrejme musime vziat dalsie na lizing no hneva ma to,lebo prvorade je byvanie,tak dufam,ze dovtedy auticko vydrzi,ach joooooo az ma z toho boli hlava :-(
Odpovedať
kavaapalma, na leasingu paradne preplatite. ja robim v leas. spol....... a ak to bude nutne dajte pred podpisanim zmluvy nejakemu pravnikovi precitat vseobecne zmluvne podmienky. je to na dost stran a drobnym pismom, to si vacsinou klienti na pobocke neprecitaju a potom ked sa nieco stane, napr. nemaju peniaze platit, naburaju, odcudzenie predmetu.... tak su prekvapeni ze preco im poistovna neplati, alebo preco maju take uroky z omeskanie platieb..... takze si to dajte dobre overit. moze byt b celych VZP len jedna veta, kt. by ste prehliadli...
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma hlavne nie z AAA... my našťastie od tiaľ autíčko nemáme, ale veľa ľudí čo poznám tak sa tam dalo riadne okydať... už len 3mesačná záruka hovorí o niečom....
Odpovedať
Profilova fotka
no baby tak my sme kupovali auto v oktobri a stare sme chceli dat do AAA a poviem vam to su tam ine svine. chceli nam dat a neho max. 30tis. a oni by ho predavali min. za 100tis. lebo co tam mali felicie v omnoho horsom stave tak ich predavali za 80tis. a viac. My sme kupili nove ale ked sme si prepocitali kolko by sme preplatili leasing tak sme ho zobrali radsej v hotovosti. Kavavpalma ked mozte radsej si pozicajte od rodicov a splacajte to mesacne im.Aj my sme to tak urobili ze nam pozicali nasi a mesacne im to splacame a bez urokov:-D
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka tak je najlepšie... My máme seat leon na 3 splátky bez úrokov... Raz ročne vyplatíme určitú splátku... Ešte jedna nám chýba... V seate to majú správne urobené-sa mi to páči.... Ja osobne by som ojazdené auto nekupovala-teraz sú aj funglače za skvelé ceny...máš na ne záruku a to čo dáš potom do opráv ojazdeného to sa mohlo dať do nového... Švagor s frajerkou kupili v AAA a po 4 mesiacoch ho už mali v oprave... Auto stálo 175000 a kedže ho zobrali na leasing platia 5000 mesačne po dobu 5 rokov.... No strašnéééé... A najhoršie je, že sa rozišli a auto teraz nikto nechce.... V júny ho môžu vrátiť, ale budú musieť zaň ešte niečo doplatiť, aby si ho oni vzali naspäť....hrúúúúza...
Odpovedať
Profilova fotka
no to je des sssimi. ved aj nas tam chceli dobre osklbat ale sme im zalomili laktom :-D od tial by som v zivote auto nekupila a ani im ho nepredala. moj kamarat si tam kupil minuly rok auto a teraz red zimou bol s nim v servise a povedali mu tam ze to auto bolo riadne naburane :-o tak bol z toho dost hotovy co ste varili na obed? my sme piekli kuriatko s ryzou a este som upiekla 2 tvarohove strudle mnaaam :-p ozaj na valentina sme boli v cestovke a zaplatili sme si dovolenku dostali sme akciu 1os. zdarma. Ideme v lete do Bulharska. vyslo nas to 711€ na 2os. s polpenziou v krasnom hoteli uz nech je leto xixi
Odpovedať
Profilova fotka
velmi vam dakujem za potrebne info,dam to precitat manzelovi,aby sa presvedcil,ze mu to nehovorim len tak,viem,ze na lizing auto preplatime,ale nemame si od koho pozicat a uz vobec nie od rodicov oco je bez prace takze maju dost svojho.........urcite chcem fungel nove auto ojazdene sme nekupovali ani raz,no zatial je pohroma docasu zazehnana,lebo sme zohnali riadiacu jednotku,ktora nam odisla a ten tyzden sa dozviem dalsie novinky ohladom domu,lebo je to dost komplikovane,potom ak to vyjde a ono to vyjde tak vam vsetko vysvetlim...zatial nechcem dopredu hovorit... ;-) Funy a ak budem potrebovat este nejake rady,tak dufam,ze sa mozem na teba obratit :-N ja som dnes varila len gulas,upiekla palacinky a babovku,lebo mi este od vcera ostalo kurca na smotane s cestovinou,ale dala by som si aj tvarohovu strudlu fakt mnaaaaam . Zajtra uz pride domov maminka tak budem mat na 2tyzdne pokoj s varenim. A dalsiu sobotu ideme na ples juchuuuu sa tesim pekne sa ohaknem a poriadne sa vytancujem..... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Júúúj tie plesy všetkým závidím.... Všetci takí krásni... U nás dnes vyhlasovali pochovávanie basy-aj ma to láka, ale viem , že by som to tam nevydržala... Hlavne to hučanie hudby... Minulý rok sme tam vyhrali druhú cenu v tombole-kosačku.... Jaj to bola šou... A prácu už mám skoro celú-len ten úvod musím poriadne spraviť a abstrakt... Do soboty mám čas a chcem to o týždeň skôr odovzdať, aby som sa nemusela potom o týždeň len kvôli tomu trepať do školy-aj tak to nemám najbližšie...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi ja uz mam 2.3. prvu skusku a poslednu mam v aprili na kt. sa budem ucit potom v maji uz budeme mat len vyhodnotenie praxe a odovzdam seminarku zo psychiatrie a to budem mat koniec 2. rocnika uz v maji. Ak spravim vsetky skusky na 1x :-D sa tesim ze to tak rychlo ide lebo budem mat dllllhe prazdniny. boze tu je ale riadna fujavica! strasne fuka vietor a do toho sneziii a mrzne no teraz by som teda von nesla
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka tak to závidím... Nám dali poslednú skúšku ešte zo zimného semestra na 7.3... tak som sklamaná... a prednášky na letný máme rozložené aj na máj-tak neviem... Zatiaľ je to brutalita... No snáď to nejak dotiahnem...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali prednášky celý minulý týždeň. nám to dali moc skoro, prázdniny som mala 1 týždeň ]-( ale zase keď si zoberiem že skončím v máji tak budem mať 4 mesiace od školy pokoj. ale vlastne podľa toho kolko je vás skupín a v ktorej skupine si zaradená. ja som rada že som v 5.sk a máme to tak skoro aspoň budeme mať skôr voľno. práve rozmýšľame s manželom o nejakom predĺženom víkende na horách keď je taká krásna zima. Veď už sme dlho nikde sami neboli a už by sa aj patrilo. Možno sa aj niečo pritrafí :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera dostala od manzela darcekovu poukazku na masaze a tak som hned dnes isla to bolo super,moj uboleny chrbat si to zasluzi... velmi sa mi paci ak mi len tak nieco kupi alebo ma niecim takym podobnym potesi,na buduce musim vymysliet nieco ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kavaapalma ja keby som mohla ísť na masáž tak ani neváham-mam desné bolesti chrbta.... No čo už - ešte to musím necele 3 mesiace vydržať....
Odpovedať
ahojte, pridala som foto na konikovi
Odpovedať
Profilova fotka
za chvilku pojdem kuknut,my dnes ideme na navstevu k priatelom,maju maleho synceka len teraz sa narodil v januari
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?