Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak šup šup.... Máš na to tak 3 mesiace ;-) , potom si ťa musí vziať do parády uankab. Ja som práve dopozerala pôrody.... Keby to pomohlo tak si teraz zošijem nohy dokopy a malé nech tam ostane navždy :-D , ale nad tým som mala uvažovať pred tým :-N ... No čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky sssimi aj ja som to pozerala a potom som radsej isla spat :-D to nepozeraj zbytocne si budes robit stresy a budes nad tym rozmyslat. nechaj tomu volny priebeh. neboj ty to zvladnes. ja som bola vcera u sesternici pozriet kupila si cez inzerat uz kocik o akom snivala za super cenu. ju to uz caka v 2.4. xixi tak caute idme do incheby na veltrh cestovnych kancelarii ideme si pozriet dovolenky. mozno si tam aj nejaku vyberieme. tak drzte palce. papa a pekny den prajem
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka závidím.... Aj ja by som išla na dovolenku, ale ked mužovi zatasim, že by sme mohli ísť aj s drobcom v septembri, tak sa bojí.... Podľa mňa je to lepšie ako zobrať také ročné, pretože ked je to také maličké tak je len na mliečku a ročnému tam čo nakúpim na papanie...
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne toho roku dovolenka isto ze nehrozi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka, veru, mali by ste sa posnazit... alebo aj vy kavaapalma, vy tiez snazilkujete, vsak? drzim palce, aby to coskoro vyslo :-) sssimi, ja mma tiez problem so spankom a to uz teraz... v noci sa zobudim (kedze musim ist na WC) a nemozem spat aj 3-4 hodiny... uuplna katastrofa... a potom rano ked vsatam do roboty, no nie je to ziadna sranda. ja by som isla s babom na dovolenku az neskor, pretoze take malicke si to vobec neuzije... a ani nemoze byt na slniecku, no neviem, asi by som sla radsej az s rocnym drobcom... ako inak vikendujete? my tu mame na tyzden rodicov, teraz poobede isli s manzelikom do mesta na nakupy a ja som zostala spinkat domka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab v druhom trimestri to bude lepšie... Ja som začala trošku lepšie spať-síce večer chodím aj okolo 1-2hod, ale spávam aj do 10-11hod... Pred spanim idem tak 3x cikať a v noci tak 1x-podľa toho koľko cez deň pijem... Zajtra idem na to 3D, tak držte palčeky, aby bolo všetko ako má byť...
Odpovedať
http://kristian.webz.cz/Rodina/index....
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/myalbu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky bambulky funy maly je zlatucky x-) sssimi ako dopadlo sono? co to bude? male je oki?
Odpovedať
Profilova fotka
Funy malý je fakt nádherný.... krasne dieťa :-) Cucoriedka ja pridávam k Funy dievčatko :-D , aby sme to trošku pomiešali :-D :-D :-D a je celkom zdravučkáááá
Odpovedať
gratulujem simi k dievcatku. to bude ocinko stastny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi gratulujeme a tesime sa s vami ;-) a kto vyhral stavku? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No ja samozrejme :-D Len už neviem o čo sme sa stavili :-D :-D :-D :-D Funy ocko je moooc šťastný a hrdý... Len sa chlapi smejú, že vedia len dievčatka robiť-keďže všetci manželovi spolužiaci z vyšky aj jeho kamoši majú dievčatká :-D .... Ja som sa hned smiala, že si aspoň budú dávať rady ako odpinkávať nádejných zaťkov... A ked mám pravdu povedať už teraz mi je tých dievčatiek ľúto, lebo prvé rande budú mať najskôr po 30.tke a aj to pod dozorom ockov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super sssimi tesim sa s vami a uz mate vybrate pre malicku aj meno,alebo sa bude volat po maminke ;-) hej uankab mas pravdu,aj my sa snazime uz osem mesiacov na dalsi tyzden idem na gyndu na kontrolu a budem mat aj vysledky testov na chlamydie tak hadam potom budeme mudrejsi a to som si myslela jak to rychlo pojde raz dva a budem tehotna...a vzhladom nato ze moj drahy je vojak tak sme pomenej spolu,zvyknut sa nato neda len sa tomu prisposobit len nedavno skoncil s Martinom teraz je tiez tyzden prec a od marca ho caka Lest a to je este aj vo vybere na misiu do Afganu... a este si idem pozriet foto maleho Filipka :-) je nadherny,dobre ste si ho urobili Funy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma po maminke nie-ja to moc neuznávam a ani manžel... On sa volá ako otec a vie ako to robí zle... Vždy keď si príde pre poštu tak ju má otvorenú, lebo otec si myslí, že je to jeho... a večne mu niekto volá a pri tom volajú môjmu manželovi a tak.... Taký bordel v tom je.... Na ša malinká bude Sarah Murčová, takže malá Sárinka... Juj taká láska moja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi krasne meno,moja kolegyna teraz vo februari caka dvojcatka dievcata a mena ma vybrate Sara a Sofia... ja byvam na ulici spolu este s jednou co ma rovnake meno ako ja a stale mi do schranky davali jej postu a ja som ju kolkokrat aj otvorila to bol chaos a vysvetluj jej ze to sa zmylil postar,lebo ona sa tu len vydala a pod tym menom som bola prva ja,prestalo to az ked som sa vydala a zmenila meno :-D teda ta uplne chapem
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, tak to je ešte horšie :-) , ale čo narobíš.... Nám tiež asi pred týždňom prišla pošta do schránky, že Peter Murčo, tak na to čumím-ani meno ani adresa nesedela, len priezvisko... a ešte to aj bolo z ZSE-energetika-na ja nikomu elektriku platiť nebudem :-D , tak som druhý deň čakala na poštárku a vrátila jej to... Chúda nevedela komu to má dať, kedže jej to zadelili a u nás v dedine je jediný Murčo môj manžel.... :-D Snáď sa to vyriešilo...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, funy, filipko je nadherny :-) :-) :-) sssimi, blahozelam k dievcatku :-) , ja idem na sono presne o tyzden, tak som zvedava ako dopadneme.. mali by mi tam urcit presny datum porodu, tak uvidime... zacala som pit teraz medovkovy caj, tak uz spim lepsie a necitim sa ani vecer tak strasne unavena ako predtym... ked som nemohla spat, tak to bola katastrofa... to som sa poobede v robote nemohla uz na nic koncentrovat... a brusko mi uz rastie, zatial som pribrala asi 1-2kg, ale tehu veci este nenosim, este sa zmestim do rifli v pohode... kava, drzim palce, nech to dobre dopadne a mate babatko skoro na ceste :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ďakujem. Ja som tehu nohavice kupovala až po tom ako som prišla z nemocnice, takže asi v 4tom mesiaci... Som sa bála, že ked pôjdem z nemocnice tak sa nenavlečiem do riflí, ale v pohode... To je dobré, že už nie si tak unavéna-o pár tt to bude ešte lepšie.... Ja som mala dnes toľko energie-vysávane, žehlenie, pranie, vešanie prádla, teraz ešte dováram gulááááš-mnááám...a ešte som sa aj učila :-) a to som v 26tt a už som pekne guľatá... ale počula som, že niektoré ženy čím su bližšie k pôrodu, tým majú viac energie....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky moje!!! tak som zase na chvilku zavitala medzi vas...v praci mame uplne peklo, taham do noci, moj rekord je do pol stvrtej rana...no des. tento tyzden som sa vobec nevyspala, lebo som hodila o druhej domov...no ani tehu nemusim byt a nevyspim sa,chichichi....je toho strasne vela a som uz dost vycerpana, ale to zvladneme. Simiiiii- takze budete mat dievcatko? jeeej, strasne moc gratulujem!!! Sarinka je krasne meno! Funy - waaw, malicky je prekrasny, no dievcata - mame tu potencialneho zenicha pre nase dcery! :-D Velmi Vam drzim vsetkym palceky, zachvilku tu mame vyrocie, ani sa mi verit nechce....chystate nieco vynimocne? Simi - ty asi ani nie, vsak? to najkrajsie a najvynimocnejsie uz nosis v brusku :-D tak sa mi majte krasne, idem ja pracovat, nech sa dostanem do postele skor nez o druhej...ved ja sem medzi vas zavitam niekedy. papapaaaa!!!
Odpovedať
ahojte, rychlo vas pozdravim esteze tu nepisete dlhe litanie. lebo to by som nikdy nedocitala. :-) vcera nespal vobec. zaspal o tretej rano, mal nekludny spanok. a uz od siestej ho mam hore. uz spi 15 minut. tak dufam, ze si pospi aspon hodinu, dve, musi byt uz unaveny chudacik. ved aj ja. drahy to o 1 v noci vzdal, nevedeli sme ho utisit, tak isiel spat do obyvacky a ja som s maly ostala v spalni. a postielku mame uplne zbytocne, v nej nespi. hovori sa ze deti su prefikane od 4. mesiaca. haha. nas je dobre presibany uz dva tyzdne. zaspi len u nas na rukach, aj to 90 percent treba s nim chodit po byte a natriasat. a uspech je ak si s nim ked zaspi lahneme a spi na mne alebo na manzelovi, aby pocul tlkot srdca. ked ho dame na postel, alebo do postielky zacne plakat ako keby ho nieco bolelo. nechala som ho cez den uz aj dlho vyplakat. neprestal, akurat sa zacal z toho dusit. a bol cerveny. neviem co s tym mame robit. nechceme ho rozmaznat a hned brat na ruky ale on skutocne place kym to nespravime. ako moze byt taky mazany nerozumiem :-) cely den kojim, jem tak, ze ked nekojim po leziacky tak si vsetko nachystam a idej ho kojit po sediacky a veci mam polozene na nom. vcera ako spal na mne, ja som sa baby skoro pocikala. lebo koli mlieko musim vela pit a jest tekute, ale taka som bola stastna ze spi, ze som radsej zadrzala. bolest chrbta v tehotenstve nebola oproti tomuto teraz nic. len vtedy to bolelo dole pri krizoch a teraz ma boli hlavne krcna. to je z kojenia, navlacovania na rukach. ssimi, ja ti strasne zelam dobre dievcatko, co nebude take prefikany ako nas Filip. :-)
Odpovedať
HOTOVO, ZOBUDIL SA A PLACE :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Funy to mi je ľúto, že je taký čertík....ale čo narobíš.... Ja sa spolieham na to, že dievčatká sú lepšie a pokojnejšie, tak snáááď...Ona je aj teraz taká kľudnučká-len sa pregúli a spinká ďalej... Kopká zväčša keď jeme a večer keď jej robím diskotéku.... Teraz je to ešte jednoduché,uvidíme keď už bude kočka vonku...
Odpovedať
Profilova fotka
halloo zienky kde ste? nemam co citat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloo baby kde ste nasa tema zapada prachom! :-S tehotne ako sa mate? co mate nove?
Odpovedať
ahojte, boli sme u lekara vcera. takze nemusi uz nosit postolku, staci pamperska. ale baby ma iny problem. ja som nic skoro nejedla cely den, az ked manzel prisiel a bol s malym. a doplatila som na to. mam slabe mlieko, ved len s mineralky co som stihala pit nemoze byt kvalitne. maly za 2 tyzdne nepribral, stoji na vahe. takze musim dokrmovat. tak som z toho hotova a zacala som jest na silu a aj ked sa to zle pocuva, necham ho plakat a musim jest, aj varit, co sa tazko stiha, ale musim zvladat ak chcem kojit. tak sa drzte, ja ide varit
Odpovedať
Profilova fotka
funy tak ho nechaj nech sa vyplace, ale potom sa aspon dobre aj on napapa ked bude kvalitne mliecko. co uz musi chvilku vydrzat aj mamina potrebuje jest nie len on :-D
Odpovedať
zacala som jest. aj ked na silu. a maly vcera a dnes este neplakal ani raz. a vzdy po napapani haja. akurat raz bol hore a to len lezal a pozeral sa okolo seba a brblal si. asi treba naozaj tlacit na silu jedlo, nech je babo spokojne. idem navarit, kym je kludny.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis funy. ked nejes ty tak je aj maly hladny - to je to silne puto medzi matkou a dietatom;-) no ja zarezavam v robote od 6.45 a uz mam toho akurat tak dost. idem sa napapat aj ja. od pondelka mam tyzden skolu cize si trochu oddychnem od roboty, ale potom ma cakaju zase skusky :-S no a zychvilku tu mame opet april a spomienky na ten minuly a 1.vyrocie vau:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no mas to veru tazke funy... zrejme bol stale hladnucky ked plakal a ked si nepapala ty poriadne, nemal kvalitne mliecko a nemohol sa napapat... nemate niekoho kto by ti prisiel aspon trosku pomoct? aj ked nie s malym, ale aspon s domacnostou, navarit, upratat, oprat a tak... to by ti urcite pomohlo... my sme boli dnes na scane, babatko ma 48mm, je o dva dni vacsie :-) , cize sme to nastastie dorastli kedze na prvom scana mi povedali ze je o 2tt mensi ako by malo byt... srdiecko krasne bilo a babo sa vrtelo o 106... kopalo nozickami, mavalo ruckami, no bol to fakt zazitok vidiet to... inak sa nam nasa situacia skomplikovala, stahovat sa budeme asi az najskor v juni a manzel bude chodit a aprili a maji na sluzobky :-S... stale sa to natahuje a netusime, kde vlastne skoncime...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?