Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne som sa dostala na net tak idem kuknut na konika mozno tam uz aj pisala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ano funy tam pisala aj tam dala link na fotky maly je zlatucky :-) ale na nas uz funy asi trosku pozabudla pri mamickovskych povinnostiach :-| aj si tam pise z babami som videla ale vlastne sak svadba je uz daleko ani sa necudujem :-D baby pomaly ale isto sa blizi nase prve vyrocie svadby ;-)
Odpovedať
ahojte, prepacte ze vas zanedbavam, ale mam maminkovske povinnosti pridala som fotky do albumu. mozte pozriet na modrom konikovi
Odpovedať
cucoriedka, nepozabudla, neboj. len fakt nie je moc casu. a trochu nechapem baby ako stihaju na fore pisat, su tam kazdy den. ved pri malickom sa to vobec neda a ked mozem, tak radsej oddychujem, navarim, som s manzelom, ako sediet na fore
Odpovedať
Profilova fotka
Funy z toho si nič nerob... Ono sa to ustáli... Ja to prirovnávam k šoférovaniu-najprv nevieš čo skôr a potom už je to také automatické, že sa začneš aj nudiť, ale aj tak dávaš stále pozor!!!! A keďže máš aj manžela choručkého, tak sa musíš starať o dve bábätka naraz :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
funy to nic v pohode ved sme sa docitali na modrom konikovi a aj fotky som videla maly je fakt chutnucky na zjedenie x-) tak si uzivaj chvilky volna a relaxuj. a manzelovi prajeme rychle uzdravenie aby sa aj on mohol laskat a tesit z maleho ;-) no ved aj mne bolo divne ze tie baby doma nic nerobia ved ja by som tiez nic nestihala a nie to este sediet v kuse pri pc. lebo oni su tam fakt stale :-| nechapem a aj ich teda obdivujem ked vsetko tak stihaju ze maju aj cas na pc
Odpovedať
cucoriedka, manzel sa stale stara aj ked je chudak chory. o 23/ mi uz nakazal spat, ze do polnoci nech si pospim. a ja som sa zobudila o pol druhej rano a on ho prave daval do postielky, ze pri nom zaspinkal okolo polnoci. takze mi vela pomaha i napriek tomu ze chodi rano do prace a ze sa uci na skusky
Odpovedať
Profilova fotka
funy, filipko je krasnucky, blahozelam !!! musi byt uzasne mat konecne po vsetkom a vytesovat sa z babatka x-) ... aj ked viem, ze to zasa taka sranda nie je :-N .... pomaha Ti niekto? myslim na rodicov, alebo tak... a vobec ta obdivujem, ze stihas ist na net :-) ... ja som zatial len tehotna, ale som tak strasne unavena vecer ked pridem z prace, ze absolutne nic nevladzem... dnes mam trosku viac energie ako obycajne,... nastastie manzelik bol doteraz vecer doma, tak varil vecere a robil vsetko, co mi na ociach videl x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uankab aj ja som najskôr nechápala tie holky na koníkovi, že čo tam stále robia, keď som chodila do práce... Ja som bola rada, že ešte vládzem dýchať a nie ešte comp zapínať... Tie prvé tri mesiace som bývala strašne unavená.... Potom som pochopila, že veľa z nich je na rizikovom. Raz som taká unavená bavila zo susedkou čo je tiež na rizikovom(teda teraz už má 4dňového chlopa), že by som brala taký oddych a druhý den som zacala krvácať a od vtedy som doma... Teraz aj ľutujem, že som si vtedy do jazyka nezahryzla... Ale hlavne ze maličké je v poriadku aj ked stále je tam ten 3tt sklz... A ty ako? Už sa to dorovnáva?
Odpovedať
uankab, nepomaha. svokrovci vobec. mamina obcas prisla, ale nechcela som jej davat robotu. a teraz su moji rodicia na lyzovacke. cely den som sama, ale vecer ked pride manzel tak sa venuje. aj vcera sa ucil, lebo ma prave skusku a potom ide do prace. a i napriek tomu, videl aka som hotova, hrozna ma bolela hlava, vcera mi daval maly zabrat, tak manzel prisiel. bol s nim v noci a dal si budik na piatu rano aby sa ucil, lebo vecer nestihol. a ja vam tu nieco a na konikovi napisem, ked si pridem pozriet postu. takze som tu vzdy len na skok. som uplne hotova od unavy. takze tu fakt malo chodim
Odpovedať
Profilova fotka
funy je na teba toho vela tak a urcite to vieme pochopit,ked sem nepises je to normalka ja osobne si zas neviem predstavit zeby som sama mala fungovat pri takom malom babatku pri mne by urcite musela byt mama alebo svokra,aby mi zo zaciatku pomahali a tak to je aj u mojich kamosiek co poznam :-N Filipko je nadherne miminko,blahozelam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, vcera vecer som tu pisala a spadlo mi to... ]-( sssimi, ty si tiez na rizikovom? myslis si ze je nejaky konkretny dovod preco je vase babatko 3tt v sklze? pretoze ja som tiez zacala spinit, nastastie uz to preslo, poslali ma na sono a vsetko bolo v poriadku... nejako to viac neriesili... ja som tiez inak straaasne unavena, poobede som v robote uuuplne hotova.. ale kedze som im este nepovedala ze som tehotna, tak musim makat :-S ... a na dalsie sono idem az o cca 2-3 tyzdne, tak uvidime o kolko babo podrastie... na tom sone by mi mali urcit aj datum porodu.... funy, hm... tak to mas tazke, pomoc by sa ti urcite zisla, aspon prvy mesiac, ved este musis byt ubolena z porodnice... vsetky kamosky mi hovorili ze je super mat niekoho, kto sa Ti stara o domacnost ten mesiac, pretoze mas dost toho co robit s babom... ja sice este neviem, ako to bude u nas, urcite by som chcela aby mamina na nejaky cas prisla, ak by sa jej dalo... svokra by sa nam tu nasackovala hned, o tom nemam najmensich pochyb, ale to zasa nemusime...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ano aj ja už som na rizikovom... Tiež som špinila a ležala som týžden v nemocnici... uankab poradím ti ohladne tej práce... Hneď ako budeš mať knižku, tak napíš oznámenie pre zamestnávateľa v znení: V súlade zo zákonom § 40 ods. 6 Vám oznamujem, že som tehotná. Predpokladaný termín nástupu na materskú je júl 2009 (teda neviem presne ten tvoj)... K tomu je treba kópiu prednej strany knižky a daj si to hned 2X a jednu podpísanú kópiu si nechaj... Hned ako to budeš mať v rukách môžeš požiadať o preloženie na ľahšiu prácu... A k tej veľkosti mimi... Dnes som bola na cvičení pre tehotné, čo precvičuje sestrička mojej gynekologičky a pýtala som sa jej na to, že už mám 4 termíny a tak...a že som cítila pohyby podla posledného termínu už v 16tt a či je to možne... Povedala mi že prvorodičky cítia pohyby najskôr v 18tt takže pravdepodobne bude mať len trošku menšiu hlavičku, čo je normálne.... Najlepšie ti určia dátum v 30tt, kedy budu merať nielen hlavičku, ale aj obvod hrudníka a aj dlžku stehennej kosti-tak tam to bude najpravdepodobnejší termín...
Odpovedať
Profilova fotka
prve vyrocie svadby sa nam blizi,júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú ja by som si to este raz zopakovala ;-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja... Rozmýšľam, že na prvé výročie dám spraviť plagát, aspoň A2 fotky zo svadby a dám zarámovať... Len neviem koľko to stojí, či budú korunky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bambulky :-) ja som najstastnejsi clovek v tejto chvily prave som sa dozvedela vysledky z poslednej skusky zo zimneho semestra a mam ju za "B" ani by som sa tak netesila, ale ja som si myslela a aj som sa chystala ze pojdem na opravnu skusku. juj 3 semester mam za sebou x-) a ty sssimi ako pokracujes so skolou?
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka, blahozelam !!! sssimi, tu urcuju termin porodu v 12 tt.... prave dnes mi prislo pozvanie, scan mam 5.2. potom budem mat este jeden scan v 20tt a to je vsetko ;-( no uvidim ako dopadnem... co sa tyka toho oznamenia zamestnavatelovi, my sa budeme musiet stahovat, takze ja ukoncim pracu uz v marci... a este som im to neoznamila, chystam sa zaciatkom februara ked bude vsetko iste... ja nemam fyzicky tazku pracu, skor je to psychicky narocne... ty si v ktorom tyzdni teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
Cucoriedka ja mám ešte jednu prednášku (až vo februári) a dve skúšky :-| , ale je to pohoda tento semester, ten ďalší bude zaujímavejší ;-) . Uankab aj v 30 tt budeš mať ešte sono-tam sa určuje najpravdepodobnejší termín pôrodu... Ja som pracovala ako "telefonistka" a doktorka usúdila, že je to pre maličké náročná psychická záťaž a preto nerastie ako má, ale je aj pravda, že som sa tam moc naháňala keďže som vybavovla aj obedy asi pre 100ľudí a stále mi nejaký pribúdali... Vyberala som peniažky, obtelefonóvavala som to a aj som ich chodila vyzdvihnúť ... Kedže mal každy čas, tak som musela objednávať aj na 3 etapy a pomedzi to samozrejme aj pracovala.... a zaučala sa na novú linku... bolo toho na mňa až až a najhoršie bolo, že mi polku tej ťažšej pracovnej doby bývalo dosť zle... Jednoducho doma mi je lepšie. Som v 25tt.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si chcem dat urobit aspon jednu velku foto ako obraz doteraz som to nespravila tak uz je najvyssi cas zacnem sa tym zaoberat
Odpovedať
ahojte, tu su same dobre spravy. ja idem dnes s malym prvy krat k dokimu. rano predtym ako manzel odisiel do prace som musela vyskusat ci viem vojst s kocikom do vytahu. no trosku som este nemotorna, ale naucim sa. no je to tesnotka. zmestim sa tam len natlacena. a to som bola bez kabatu. ani neviem co mu mam von obliect. teraz rychlo ranajkujem, varim, idem ozehlit aspon nutne a o 20 minut ho budim na kojenie,. tak papa
Odpovedať
Profilova fotka
funy no mas to vesele :-) vau takze prvy krat ides s kocikom von? my ked ideme po ulici tak drahy sa zo mna smeje, lebo uz poznam vecsinu znaciek kocikov, takze ked vidime nejaky kocik tak vzdy mu zahlasim aky to je :-D sssimi nam povedali ze do konca januara musime mat uzavrety zimny semester, preto sme toho mali tak vela pred vianocami a od 9.2. uz mame prednasky letny semester. takze pocitam ze koncom aprila zaciatkom maja uz budem mat koniec 2. ročnika a s tymi velkymi fotkami to je vyborny napad uz aj ja o tom uvazujem :-D dakujeme sssimi za tip
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm aj ja by som rada končila tak ako ty, ale pochybujem, ked nám budú stále odsúvať prednášky... Funy ako škola? Čo tie skúšky zo 7 a 8meho?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme si akurat vcera ramovali nejake svadobne fotecky a mame ich rozmiestenen po byte... 2 mame A4 a jeden taky mix, 3 fotky 13x18... funy, ako Ti to islo s kociarikom vcera? bolo to prvy krat, co si bola vonku s malickym? sssimi, ja pracujem v jazykovej skole, ako student officer.. mam v postate na starosti vsetky registracie, platby, potvrdenie pre studentov, odpovedanie na mejly... cize nie je to fyzicka praca, ale dost na spychiku, mam toho strasne vela a je to este aj v AJ. Vcera som mala rozhovor so sefkou a hovorila mi, ze chcu so mna spravit line manazera... tak som musela s pravdou von, ze budem musiet v marci koncit lebo sa stahujeme mimo Norwichu a tiez ze som tehotna.... co sa tyka scanov, tak tu sa robia len 2. Uz mam pozvanku na prvy scan doma, bude 5.2. - ten nazyvaju dating scan a podla toho sa mi urci datum porodu. dalsi sa robi v 20tt. viac ich nerobia, pretoze nie su si isti neskodlivostou scanovania na babo, tak robia len nevyhnutne - aspon tak mi to vysvetlila midwife, ked som sa jej na to pytala. no uvidime ako dopadneme toho piateho. pekny dnik, papa
Odpovedať
Profilova fotka
Tak držím palce. Ten scan je ako naše sono? Mne robia son tak raz za mesiac, niekedy aj viac...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, myslim, ze ano... ale zial nedokazem porovnat :-N ... kazdpadne by to malo byt normalne, kde skontroluju ci je babatko v poriadku, velkost a tak... zatial som bola len na jednom, ked som zacala spinit, to mi najskor robil z vonku ale kedze babatko bolo prilis male, tak ho musel potom robit vaginalne... a preco ti tak casto robia scan? je to standardne, alebo len preto ze si na rizikovom?
Odpovedať
Profilova fotka
Doktorka kontroluje týmto spôsobom či bije srdiečko...asi že som rizikovka, neviem... Babulky ja už začínam striedať Funy-ona sem vždy chodievala, tak neskoro v noci čo nemohla spávať a už aj ja začínam buntošiť... O 23hod sme s mužom zalahli a ja som pol hodiny čumela do stropu až ma to omrzelo, tak som tu.... Mala by som už začať s tou prácou, ale nechce sa miiiiii.........
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko... tak to ja som mrtva uz o osmej vecer. vcera som zaspala pri TV o 20.30 a zobudila som sa o 22.30 isla som sa okupat a znovu spat. a takto je skoro kazdy vecer. msuim si asi zacat davat po obede kavu, lebo ked to takto bude dalej tak nebudeme mat ani kedy nieco zamiesit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,kukla som si este raz vase svadobne albumy a zajtra si pozriem video zo svadby,kedze manzela doma mat nebudem lebo ten furt prudi ze co si to tolko pozeram... v robote to u nas vyzera dost biedne bud to nam chcu skratit pracovny cas na sest hodin alebo styri dni v tyzdni budeme robit a piaty nie úplne na ..........
Odpovedať
Profilova fotka
Kavaapalma to nie je bohviečo... Kríza nás pekne zasiahla :-S Cucoriedka nespinkaj a sexuj... Musíš ma vystriedať... Lebo potom tu zostane už len Uankab samučká... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj sssimi no musim sa nejako prekonat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?