Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, Simi - aj ja som hlasovala (na 3 adresy) :-D tak drzim palceky!!! Keby sme sa babulky uz nestihli na MS - tak Vam pre istotu vsetkym zelam krasne vianoce, vela vela lasky, pohody, aby ste si nasli pod stromcekom tie najkrajsie darceky a novy rok vam este nezelam, to sem urcite este stihnem prist 8-) Funy tebe obzvlast drzim palceky, aby si zvladla bravurne prichod vasho dietatka na svet, a urcite hned ako to bude mozne, tak nas prosim informuj x-) papapa
Odpovedať
Profilova fotka
Jéj baby ďakujem za hlasy. Ste zlatučké. Barborka aj tebe Krásne prežitie sviatkov... Hlavne aby si si poriadne oddýchla od práce a bola v kruhu blízkých, ktorí ťa maju najradšej ;-) Ja som bola včera na takom rodinnom večierku... Bola sranda. Po 10-tich rokoch som hrala pexeso..... Funy zajtra ideme na to. Som zvedavá čo ti povie doktor... Snáď ťa drobček nechá ešte užiť si štedrovečernú hostinu :-D Aj ked by si už asi bola rada, keby bol na svete... Jáj budem ti závidieť. Ja sa tak strašne nudím. Všetci sú stále v práci a ja sa cítim taká nepotrebná. Funy môžu mi už v 20tt puchnúť prsty na rukách? Práve som ledva dala dole obručku, ktorá mi je inokedy veľká, alebo to bude tými 5timi kilami naviac :-D
Odpovedať
sssimi, ja neviem. ja nepuchnem. asi dva krat sa mi zdalo ze mam trosku napuchnute prsty na nohach. ale opuchy nemavam. aj lekar mi to kontroluje a nikdy nemam... takze to fakt neviem. obrucku nenosim, aby sa nestalo, ze ju nedam dole, raz mi isla tazko, tak odvtedy som ju uz neskusila. obrucku radsej nenos.
Odpovedať
Profilova fotka
Asi prestanem, lebo mám zase otlačený prst.....ale neviem či si zvyknem. Už ho mám pomaly prirastený...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky. tak baby dnes som posledny krat v robote tento rok ani tu neni taky smajlik ktory by vajadroval taku oslavu ako prezivam :-D x-) strasne sa tesiiim dnes mi privezu moj vianocny darcek, ktory som si kupila sama pre seba :-D "novy notebuk" dnes mam super den az na to pocasie od rana pocuvam v robote vianocne koledy a je nam tu dnes fajn dufam ze to vydrzi az do konca prac. doby baby teraz pozeram ze ja mam taku znicenu obrucku normalne uvazujem ze ju pojdem po sviatkoch reklamovat :-S najprv ju ukazem drahemu a este skontrolujem aj jeho obrucku lebo on ju tiez nosi poctivo normalne tam mam ryhy jak hovado (sory za vyraz) no des
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!!! Ja som bola dnes s manželom na tom veľkom sone.... Pohlavie sa síce ešte nedalo určiť, ale maličké je krásne. Bolo vidieť noštek, ručičky, chrbtica bola úplne krásne viditeľná a aj rebrá.... Povedal nám, že všetko čo sa dá pozrieť je v poriadku.... Manžel bol nadšený, konečne videl drobčeka. Teraz idem 9.1. k mojej doktorke a potom 26.1 na 3D sono. A Funy ako si dopadla ty? Nejaké novinky? Som zvedavá.... Cucoriedka tak nech ti tá náladička pretrváva minimálne po dobu dovolenky.... oddýchni si a načerpaj veľa nových síl....
Odpovedať
sssimi, bola som dnes na KO, takze v pondelok nastupujem :-) :-) :-) mam uz termin vtedy, takze ak dovtedy samovolne neporodim, tak mam prist. tesim sa ako mala, ze sa to uz blizi, ale uz by a mohol aj sam vypytat. aj dnes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ti držím palce nech je to čo najskôr, keď si to tak praješ :-) . Budem ti tíško závidieť.... Mňa akurát tak koplo až som sa zľakla. Dnes mi doktor zase nejak zle meral rozmery. Vypočítal nám 18/5tt a pri tom by už to mal byť 20tt.... A to ma drobec kope už 2 týždne.... No na prvorodičku by som veľmi skoro zacala cítiť pohyby.... Ja už tomu fakt nerozumiem. Najviac sa asi budem spoliehať na to čo mi povedia na 3D.
Odpovedať
sssimi, dakujem. nic nie je spolahlivejsie ako ked si to vypocitas sama. ved vies kedy si mala naposledy menz. a ked poznas svoje telo, tak vies aj kedy mavas ovulku. to mas najspolahlivejsie teraz ta praveze lekar este viac domota. budes mat na ultrazvukoch tri terminy podla menstr., podla vypoctu ich tabulku / toho kruzku, podla velkosti babatka. takze budes uplne domotana
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa upriamila na termín ktorý mám podľa menštruácie.... Aj ked po antikoncepcii je to s ovuláciou všelijak.... Ja budem ako moja mama. Aj jej stále hovorili, že som moc maličká a ked som sa narodila mala som 3200g a 51 cm.... A aj tí doktori merajú akoby to robili prvý krát....
Odpovedať
Profilova fotka
funy velmi drzim palce ;-) vsetkym aprilovkam a samozrejme aj vsetkym ostatnym zelam stastne a pokojne sviatky plne lasky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, ak sem niektorá dnes zablúdite, chcem Vám všetkým zaželať príjemné strávenie Štedrého dňa a nech Vám chutí večera, aby Vám kostička nezabehla.... Veľa krásnych darčekov pod stromčekom a príjemnú vianočnú atmosféru.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte takze aj ja Vám prajem krásne Vianoce v kruhu najbližších, veľa darčekov a rodinnej pohody v papučiach pri stromčeku x-)
Odpovedať
ahojte, ani neviem ci som vam zazelala pekne sviatky kym budem doma budem sa este hlasit. tak asi spinkate, my sme sa teraz vratili od svokrovcov dobru nocku vam a co vam priniesol Jezisko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojtééééé! Ja mám najväčšiu radosť z ponožiek...také krásne som ešte nikdy nedostala :-D A potom nočné košele na kojenie, fén, jednorazové nohavičky do nemocnice a kozmetiky, tak na ďalší rok :-D Takže všetko čo som chcela som si aj našla.... Funy som strááášne zvedavá, kedy sa drobček prihlási na svet.... Ešte aby si aj v telke na Silvestra nebola :-N Aspoň by ti nejaké korunky kapli.... :-D
Odpovedať
sssimi, tak bohaty Jezisko :-) ja som dostala usb klucik a nocny krem :-) a na vytuzeny darcek cakame, cakame a cakame..... najradsej by sme isli uz hned. nech som este tento rok doma neviem ako so skolou...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, prajem Vam Krasne Vianoce a Stastny novy rok !!! aky bol Jezisko? My sme posluchali veeelmi, veeelmi... doniesol nam ten najkrajsi darcek na svete... x-) x-) x-)
Odpovedať
uankab, a aky darcek???? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab pridávaš sa do klubu???? :-D Funy ešte si domka? Drobčekovi sa v brušku páči, ale ved komu by sa aj nepáčilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak co este sviatkujete? my mame take rozbehane sviatky stale niekde chodime a aj dnes po obede ideme k nasim. jezisko bol tiez bohaty ;-) ale asi nie taky ako u uankab :-) myslim ze sa tiez asi pridava do vasho klubu tehotnych apriloviek :-D ja som dostala od jeziska knihy, kozmetiku, mobilny internet, kuch. vahu, kopu ponoziek, puzdro na telefon a este kopu drobnosti :-) no asi som posluchala xixi pozerala som vase fotecky pri stromcekoch so zlatucke aj ja idem dat fotky do pc tak sa mi tu majte a krasny den rajem papa
Odpovedať
Profilova fotka
ano, pridavam sa k Vam, konecne sa nam podarilo x-) x-) x-) a citim sa straasne unavena, cele dni by som len spala a jedla... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab zo srdiečka gratulujem... A len pekne papaj a veľa spinkaj - vtedy maličké rastie. A samozrejme je to úplne normálne až do konca prvého trimestra :-D .... Manžel musí byť štastný.... Tak si to pekne užívaj a šetri sa. Hlavne žiadne umývanie okien. Ja som po tom skončila v nemocnici :-S
Odpovedať
uankab a v kt. si tt? gratulujem nech vsetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy už si pobalená? Normálne ti závidím :-D .... To bude radosti do Nového roka... Ozaj a keď sa v pondelok ešte nebude pýtať na svet, tak ti pichnú aj tu urychlovačku-či ako sa tomu hovorí? Už sa teším na prvé dojmy z pôrodu a z prvých mamičkovských dní :-)
Odpovedať
sssimi, som pobalena asi tri mesiace. nikdy nevies...... neviem ako to zajtra bude prebiehat. ak nebudem vobec otvorena, asi ma poslu domov. vazne neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááj taká som zvedavá... Takže zajtra keď sa neozveš pravdepodobne si ta tam nechali :-) . Tak pre istotu: Prajem ti ten najlepši, najmenej bolestivý a bezproblémový pôrod aky len môže byť....
Odpovedať
sssimi, dakujem. budem rada ak sa bude nieco diat a prebehne to rychlo a hladko. po tom tuzi asi kazda mamicka. ved uvidime :-) ale pozri sa na modrom konikovi do prosinec, december, tam by mal dat manzel info ak sa to podari.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak ste teda mali pekneho jeziska? :-D tesim sa. Funy., velmi na teba dnes budem mysliet, mozno o takomto case - ktovie - uz je drobec na svete? :-D My sme mali velmi bohateho jeziska, takeho som si ani nezasluzila :-N :-D :-D dostala som krasne hodinky a oblecenie, a vela peniazkov od rodicov, tak si ich ulozime na setrenie, ked budeme na bud.rok stavat, aby sme mali (kazda koruna sa zide). My sme boli 24. u svokrovcov, tak som mala trosku aj smutne vianoce, ale len trosku, bolo fajn, hoci svokrovci az tak nedodrzuju take tradicie a obrady pri veceri, ale aj tak bolo prijemne...a sme si to vynahradili u nasich, sme tam boli potom 4 dni, velmi som si oddychla, super, vyspala som sa do sytosti, chodila som s psami von na prechadzky, nadychala som sa vzduchu, juuj super. dnes som doma a idem upratovat cely byt, lebo mame tu strasny svincik :-N tak nech do noveho roku ideme v cistom prostredi |-| a tesim sa, ak vsetko dobre dopadne, tak duuufam, o rok uz budeme byvat v podkrovicku, a vianoce si urobime tam 8-) tak papa dievcata a funy, tak drzim este raz palceky!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa idem tiež pustiť do upratovania. Manžel išiel do práce tak mám volný domček a nikto mi tu nebude zavadzať.... :-D Ešte našho kutinka musím zaniesť babke nech ma nenaháňa za vysávačom ako to má v oblube.... Chcem dať aj skrine do poriadku a spraviť tam priestor pre drobčekove vecičky, lebo to mám snád všade a ked sa malé narodí ani nebudem vedieť koľko toho a kde mám....
Odpovedať
ahojte dievcata, no tak toto sa moze stat len mne. prisli sme tam na dohodnuty cas, najskor mali poradu, potom velku vizitu.... ja uz hladna ako vlk, inokedy jem uz o 5 rano, ale musela som ostat nalacno, keby nieco.... vysetrili ma a som otvorena na 1.5 / co je vraj malo maly ma odhadom podla ultr. 4200 vahu. takze ideme opat v pondelok. ak to dovtedy nepride, ale si myslim, ze sa ma drzi ako kliest, ked to neprislo doteraz. takze asi ten januar. no ale uz tu vahu riadne citim. v pase mam 117 cm. pribrala som uz asi 19 kg. takze na mna mozete mysliet opat o tyzden, ale neviem neviem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?