Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka aj ja držím palce. Je to príjemný bezstarostný pocit. Ja som sa tak zobudila dnes ráno..... Rozmýšlala som čo musím spraviť a vlastne mám pred sebou len upratovanie.... a čumeni do bedne a PC... dnes mi má prísť aj postieľka-sa teším. Najbližšiu skúšku a prednášku mám až o vyše mesiaca :-D
Odpovedať
vy ste ale sikulky. ja mam pred sebou este vsetky. dnes a zajtra nemozem ist. pretoze som v nemocnici na vys. a navyse som to nezvladla este napisat. to ma byt jedna praca cca 50 stran a viac. takze budem robit vsetko pri malom :-( ale budem musiet. skolu nechcem nechat
Odpovedať
Profilova fotka
Funy to zvladneš, si šikulka....
Odpovedať
xixxixi, no neviem..... pri malom. ked som sa teraz nedonutila a mam tolko casu, tak ako sa pri malom donutim. no ved uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
Ved práve, že čas ťa bude tlačiť. Vtedy sa robia práce najlepšie a dokonca u mna su aj kvalitnejšie :-D .... Mne sa nechce pustiť do roč. práce :-p . Teraz sa chystám s manželom do mesta. Ideme ešte na darčeky a mala by som ísť na sociálku, lebo mi stále od nich neprišla ani koruna a už je to za dva mesiace.... Jaj malinke kopká asi sa teší, že ideme konečne z domu...
Odpovedať
Profilova fotka
babule takze ja mam uz odovzdane aj inventury, aj peniaze do pokladne som uz odniesla, aj projekt do skoly som uz upravila a uz mi zostava do piatku urobit jednu inventuru na ktoru mi vlastne este ani neposlali vykaz. Normalne som im tam bola vynadat ze kedy mi to chcu poslat ked do piatku ju uz musim odovzdat spracovanu. A ona mi povedala ze ju mozem spravit aj v pondelok. no chapete?tak ja sa budem 2 dni pred Vianocami drbat s ich blbou inventurou. (prepacte za vyraz ale som vytocena) takze este zajtra skuska a 1 inventura a mam free. Konecne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,drzim vam palce nech vsetko dobre vyjde :-) ja nemam nic nove a uanka nie si sama my sa tiez snazime a zatial nic ale mna to dajak nestresuje skor som nervozna z toho,ze sa u nas vo firme prepusta tak ostava mi len dufat,ze mna to minie zatial sa drzim,ale po Novom roku sa prepusta dalej alebo musime ostat doma na 60% a najhorsie by bolo keby ma prepustili a o mesiac nato by som zistila,ze som tehotna a aj z toho dovodu sa nejak prilis velmi na Vianoce netesim asi som divna ved su to nase prve spolocne sviatky,no ja to az tak neprezivam pripadam si nejaka otupena ci co :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky dnes je asi deň blbec. Najskôr prišiel manžel,že ho vyhodili z práce-našťastie robí ešte na živnosť...potom som sa bola spýtať na socialke kedy mi prídu peniaze a firma v ktorej pracujem ma ešte nezaevidovala - po 5tich mesiacoch ]-( . Tak sa trepem do práce a ten čo to má nastarosti tam nebol... Medzi tým prišla postieľka, tak ju bol manžel prevziať a kurier si vypýtal ešte 515sk a pritom som už za neho platila.... Teraz som tam volala a zistila som, že to pototo kurier lebo mal cestu zaučtovať nejakej inej pani čo si tiež kupovala postieľku.... Teraz čakám na telefonáty z roboty a aj z tej predajne, ale nejak sa nikto k tomu nemá.... Ale máme pre všetkých darčeky a to ma trošku ukľudňuje... Mali ste ma vidieť ako som vytreštila oči na tu pani zo socialky, ked mi zatasila že ma od júna neevidujú ako zamestnanú 8-( .... Takže peniaze uvidím tak za pár mesiacov - možno
Odpovedať
AHOJTE PRIMVAS NEMA NIEKTO CISIELKO NA MANZELOV ZITNANSKYCH Z TOPOLCIAT ALEBO NEJAKU SRESU DAKUJM
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/view.p... Táto postieľka nám prišla aj ked sme chceli trošku inú...
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, tak to teda mate pestre... :-S ale postielku si vybrala veru peknu, paci sa mi... :-) ... a co kociarik? uz mas nejakeho favorita? nam sa tiez teraz zmenili podmienky, budeme sa musiet stahovat, na co sa vobec netesim, konecne ked sme sa zabyvali, nasli sme si kamaratov a ja mam pracu... :-S nejako si radsej nechcem ani predstavit, ze o vsetko viac menej prideme a budeme musiet budovat vsetko nanovo :-S najma ma stve to, ze nam trvalo dva roky pokial sme si vsetko vybodovali a teraz to odide smahom ruky... no ale co nam zostava... :-S
Odpovedať
zabudla som sa vcera hlasit, ze u lekara ziadna zmena. idem do nemocnice 22.12.2008 tak dufam, ze to uz bude na lepsej ceste a maly sa uz rozhodne co chce. hehe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uankab kočík dostaneme, tak ten radšej neriešim, aby mi to nebolo ľúto. Ale je to dobré. Musíme šetriť a keďže chceme kuch. linku asi si budeme musieť vziať aj pôžičku kedže manžel prišiel o pekný príjem :-S .No čo už, to sa stáva.... uankab a boli ste v podnájme ked sa vám zmenili podmienky? Včera sa mi nakoniec nikto neozval, tak som zvedává.... Asi prídem aj o tým 500sk za kuriéra... ale z tej práce ]-( Ešte teraz mi stúpa tlak..... Funy tak už máš zvolený termím :-) To ma teší aj keď je to 2 dni pred štedrím dňom... Ja idem 22.12. na sono tak budem na teba celý deň myslieť a snáď sa nám drobček už ukáže...
Odpovedať
sssimi, to je termin kontroly, nie porodu hehe chodim tam kazdy pondelok
Odpovedať
Profilova fotka
Ja že už nastupuješ do nemocnice.... tak to je fajn :-) Práve som dorobila cesto na medovníky a zajtra už príde tá lepšia práca.... Len babka asi príde obsmŕdať kde su medovníky....Tento rok ich radšej odložím, lebo ešte deň pred štedrím dňom budem musieť znova robiť....
Odpovedať
Profilova fotka
No už som sa naobedovala a práve som volala šefkovi ako to bude s tou socialkou.... Samozrejme nikto mu ešte nič nepovedal, tak mi sľubil, že mi zavolá ked sa niečo dozvie od ekonomky..... Som zvedava... A už začala súťaž do ktorej som sa prihlásila... :-D ak chcete zahlasujete, vyhrám dupačky :-D . Je to na stranke mamimo.sk
Odpovedať
sssimi, az teraz som si precitala co sa vam prihodilo. no ked sa serie, tak sa serie..... to asi pozname kazda jedna. neboj, vsetko bude ok :-)
Odpovedať
sssimi, inak tie peniaze aj mne prisli az nejak 3 mesiace po....
Odpovedať
Profilova fotka
Lenže ja ani nie som zaevidovana na socialke, lebo ma tam zamestnávateľ neprihlásil... 8-( A to som u neho 6 mesiacov....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už mám napečene..... chvála bohu.... nevládzem. Spravila som ich toľko, že sa môžu jesť aj do troch kráľov...možno.... :-D Tak som zase volala šefkovi a on tak prekvapene "Ešte vám nevolala ekonomka?" No veru nevolala... tak teraz musím čakať na telefonát od nej. Porazí ma...
Odpovedať
Profilova fotka
Včera nám uverejnili vysledky z tej antropologie. Mám to za A!!!!!! Nemohla som uveriť :-D
Odpovedať
sssimi, gratulujem ku skuske. ja mam obhajoby prac a skusky riadne nasukane. 07.01 mam tri skusky. z toh jedna obhajoba aj 08.01. mam pred 5 cl. komisiou skusku, obhajobu. prace musia byt jedna 50 stran, dalsia 20 stran. ide ma porazit. necitim sa fajn, neviem tolko sediet a pisat, ucit sa. nevladzem.... decembrove som nestihla ist. ani by som sa tam v mojom stave nevedela dotrepat. a ostatne ani neviem kedy daju terminy. neviem kedy sa krpc narodi, a ako to s nim doma manzel zvladne, hlavne na tom zaciatku ked musim byt na skuskach.
Odpovedať
Profilova fotka
No len aby to do vtedy stihol, aby si nezačala rodiť na skúškach.... A manžel to určite zvládne-keď musí, tak musí.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky ak vás možem poprosiť pošlite mi hlas: http://www.nipa.sk/fotosutaz.php?id=1...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky baby sssimi ja som ti uz poslala si zlatucka s tym pupikom :-D a co mozes vyhrat? take dupacky s menom babatka?
Odpovedať
Profilova fotka
ssimi poslala som ti 3 hlasy na kazdu mailovu adresu jeden :-D inak nechcem nic hovorit ale mne sa totalne protivia tie s tymi vyvalenymi holymi brusiskami :-N ked je pekne urobena fotka ako ma funy to sa mi paci, ale ked je nedobra fotka tak to brusisko vyzera fakt hrozne a este to aj zverejnuju a do sutaze. no des.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano. Je to síce maličkosť, ale potešila by. A ďakujem za hlasy aj ked pravdepodobne nemám šancu vyhrať.... Pupik už mám riadny. Teraz mi dosť bruško vyskočilo :-D . Manžel až nechápe lebo chodí v poslednej dobe neskoro z práce chúďa.... Teraz pred sviatkami ho všetci naháňaju.... Ešte aj 23.12 mal ísť na východ, ale povedal im , že nemôže, tak ide 29.12.... Sice to nie je výhra, ale aspoň si oddýchne.... Jaj zase som hladná..... a vo firme je dnes vianočná párty.... mnam, určite budu mať same bobrotky.... Cucoriedka a ako škola a práca... Už je konečne kľud? Dúfam, že už budeš len sviatkovať... Mne včera písala švagrinka, že už len dnes a sviatkuje. Písala, že musí ísť manželovy kúpit dioptrické okuliare a ja som jej treskla nech ho vráti, že si zobrala poškodený tovar.... Snád sa neurazila.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D sssimi mne sa velke brucha tehotnych pacia ale nie ked ich ukazuju hole a ked este pozeram nejake foto na konikovi a este ich maju niektore strasne popraskane tak to je hrozne. To by som sa radsej fotila len so zahalenym bruskom. skola je v pohode v januari mam posledne 2 skusky a koniec semestra. Vlastne este nemam ani vyhodnotenie z RP. a v robote uz pomaly sviatkujeme :-) pustame si koledy a uz vladne vsade vianocna nalada. V pondelok tam budeme a piati xixi ako nam bude dobre a v utorok uz mam volno. zajtra ideme s maminkou piec o dusu lebo este nic nemame napecene okrem medovnikov. nebolo casu obideve stres a panika v skole aj v robote. uz sa tesíííííím x-)
Odpovedať
Profilova fotka
z toho si nič nerob. Podľa lunárneho kalendára je tento víkend najlepší čas na pečenie, pôjde Vám to od ruky.... Takže vám aj hviezdy prajú :-D
Odpovedať
sssimi, ja som ti tiez poslala hlas. ja tam teda foto radsej nedam. ja uz som taky velky slon. hehe. teraz som dopiekla slane aj sladke. povysavala. zajtra musim pisat do skoly vela, vela, varit, vecer mame posedenie s kamosmi / predvianocne. manzelik je teraz vonku s kamosmi, tak som tu sama. prave som si zapla pc. neocakavam ze tu teraz niekto bude z vas ponocovat, asi hajate. hehe pekne snicky
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?