Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme mali tiež niečo podostávať, no neviem koľko.... Ja mám zataľ len taký základ do pôrodnice. Aj tak chcem drobčeka prvé 3 mesiace potrápiť v zavinovačke aby sa mu chrbátik pekne spravil. Kedže bude na jar tak bude teplučko, zase nech nie je naobliekane.... Mna práve drobec okopáva... Asi vie, že o ňom píšem.... :-D
Odpovedať
ahojte, sssimi spinka. to je jasne. ja som doteraz behala na konikovi. tak sa davno nespi xixi
Odpovedať
Profilova fotka
funy dnes môj rekord do 11:45 :-D :-D :-D Sníval sa mi hnusný sen o brachovi, tak som musela dosnívať ako to skončí...našťastie sa nič nestalo :-) A maličke sa už asi nudilo, lebo teraz kopká o život...
Odpovedať
sssimi, no ja som bola doteraz na konikovi zabudla som sem nakuknut. mohli sme popismenkovat. asi sa uz ucis. tak vela chute do ucenia uc sa kym mas dobru pamat. ku koncu tehu budes zabudat. ale riadne xixi
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja už mám teraz problém s pamäťou... Už som sa malilinko učila, teraz si pozriem film na jojke a potom sa do toho "zažeriem"
Odpovedať
mas moj obdiv. ja sa neviem prinutit pisat
Odpovedať
Profilova fotka
ja keby nemám tú skúšku zajtra, tak na to dlabem :-D
Odpovedať
jaj, tebe prihara. ja vzdy den pred. v pond. aj v utorok mam. v pondelok nemozem ist/lekar v utorok nepojdem/lebo som sa nedokopala do pisania
Odpovedať
Profilova fotka
jaj vzdááávam sa. Všetko som si prešla a spísala najpodstatnejšie veci v skratke a tie si ešte večer pozriem a dovidenia.... Takto veľa som sa ešte na žiadnu skúšku nepripravovala, tak ma porazí ak to zajtra pokafrem.... Funy ty máš teraz nárok..... To je sila... zase som sa prestala užiť a už ma malé kope, doteraz čušalo :-D to bude riadny vymyselník/čka
Odpovedať
sssimi, sem chodime uz len my dve. mozme chodit rovno kecat na m.k. xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce mamicky, ako sa mate? dufam, ze bruska vam pekne rastu a tesite sa na babatko.... :-D funy, ty uz mas vlastne zachvilocku termin !!! uz je vsetko pripravene?
Odpovedať
Profilova fotka
Funy mali by sme si tam vytvoriť najaku príznačnú temu: Aprílovky z MS idú rodiť :-D Uankab, že si sa aj ozvala..... nás už aj cucoriedka nejak opustila... chúda má vela práce.... A môžem asi povedať za obe, že sa už tešíme.... aj ked možno nie priamo na pôrod, ale na babenka určite :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sssimi, jeej, to je super... no ano, davno som tu nebola, nejako nestiham... ta tema sa mi inak paci :-D .... nam sa babo este nepodarilo :-S , a to som dufala ze do Vianoc stihame... takto o tyzdnem budem vediet co tento mesiac... bol by to krasny vianocny darcek x-) v ktorom mesiaci si vlastne? a ako brusko, rastie?? verim ze sa tesite, musi to byt uzasny pocit... x-) trpela si inak rannymi nevolnostami, resp. ako ti vlastne prebieha tehotenstvo?
Odpovedať
Profilova fotka
Jáj ja mám zatiaľ perfektné tehotenstvo až na krvácanie v 2 mesiaci. Bola som týždeň v nemocnici, ale všetko bolo OK! Vracala som len jeden krát a 2 týždne mi bývalo zrána zle.... Inak všetko ako má byť. Bruško už mám guľatučké a maličké už kope.... Som v 5 mesiaci na začiatku. A držím veľmi palce aby sa vám podaril vianočný darček. Nič krajšie by si ani nemohla dostať.
Odpovedať
Profilova fotka
a uz vies co to bude? ;) mate vybrate meno pre babatko? a co vybavicka? ani si nevies predstavit aka by som bola rada keby to vyslo... uz mi z toho snazilkovania sibe a hlavne zacinam mat pochybnosti ze co ak predsa nieco s nami je !!! uz snazilkujeme dost dlho :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, najprv FUNY - ako ze sem chodite len vy dve??? 8-( :-D :-D na mna ste zabudli??? :-D ja len tak rychlo, klasika - veeeeela roboty a navyse mam tyzden v znameni blbosti, cim viac sa snazim, tym toho viac pokafrem, no ale co uz so mnou...a tesim sa na vianoce ako nic ale vobec nic nebudem robit iba pozerat do blba/telky a papat kolaciky a priberat,chichi.... ako sa mate? je nieco noveho? Uankab - jupiii, ze si sem zaskocila! a zo snazilkovania si nerob vrasky, urcite to vyjde, mozno cez vianoce, ked bude klud, romantika, pohodicka, len si nerob stresiky ze co ked nie je nieco v poriadku, lebo teprva sa vam nepodari. v kazdom pripade drzim palceky!!! tak krasny vikendik a advent, piseme si! papaaaaaaaaa
Odpovedať
sugi, v poslednej dobe naozaj len my dve. jasne ze som na teba nezabudla. to by som si nedovolila :-)
Odpovedať
uankab, a ako dlho ak to nie je tabu snazilkujete? rok a pol je normalne. dlhsie? u nas to prislo po roku. chodila som do roznych tem na konikovi a ked som citala ze ako dlho sa dievcata snazia tak to bolo u nas velmi kratko. neboj, to pride. :-) dnes je Lucia, jej to boli casy ked som si robievala listocky z menami chlapcov. xixi
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab ešte nevieme čo to bude.... Mená Sarah alebo Adam a manžel už hovoril aj Marcus.... A výbavička pomaly, ale isto.... v pondelok príde aj postieľka.... A snažilkujete ešte máličko... Tým sa netráp. Príde vtedy kedy má ..... Tak už mám po skúške. Mám z nej fajn pocit, len či ho bude so mnou zdielať aj profesorka. Vraj ak ti chýba niečo z jednej otázky (bolo ich 5), tak dovidenia FX.... Budúci týždeň začnem piecť. Teraz mam taký mesiac pokoj s učením....
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan...
Odpovedať
ssssimi, jeeeeeeej sniezik. dakujeme. hehe skusku budes mat neboj. ja som nezacala vobec s ucenim. takze na skusky nejdem. varim, v noci som malo spinkala. stromcek mangel dnes ozdobil, tak nam svieti. inak take veci ze adv. veniec.... u nas nie su. ani som sa po vencoch nepozerala. pekny vikend zelam
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ani ja nemám adventny veniec. Vlastne ani to nie je u nás zvykom. Ale videla som teraz krásny s tými gulami sviečkami, tak si buduci rok spravím sama...ak nezabudnem...A predsa máte stromček :-D to ma teší. Ja som videla teraz taký krásny v obchode.... Vôbec nemal vianočné gule len mašličky a vianočne ruže...nádherný
Odpovedať
sssimi, ozdoboval manzel a dal na neho biele ziarovky, a ozdoby len slamene a na niektorych je obcas nejaka cervena maslicka. aj retaz dal slamenu. ani salonky, ani gule a je krasny. hore dal anjela tak nam svieti uz stromcek namiesto lampy. no nech si ho uzijem kym som doma. ved uz ostava len 13 dni a mozno to pride. :-)
Odpovedať
ssssimi, vy mate radi modru farbu vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, ale obývačku máme ešte po mame inak by modrá nebola.... Ja by som ju ladila do takej jemnej marhulkovej a stromček sme už zladili... :-) Inak modrú zbožňujem, ale taku nebíčkovu, bledulinku. A ked píšeš o tých 13tich dňoch...ked som mala 15 rokov robila som si tie papieriky na Luciu s chalanskými menami. Neviem či to poznáš..... a hádaj kto mi vyšiel??? No manželik môj. Vtedy sme sa poznali asi 1 mesiac a ešte sme spolu nechodili.... Práve včera som si na to spomenula.
Odpovedať
aj ja som to spominala manzelikovi. ze som si robievala tie listocky. a mne zase vysiel neznamy. a vtedy som ho nepoznala. sranda :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak predsa v tom niečo bude....
Odpovedať
sssimi, my sa tu vzdy miname :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky zabky... takze zajtra mi dufam skonci to hekticke obdobie lebo dnes idem odovzdavat vo wrke vsetky inventury a zajtra mam poslednu skusku pred vianocami (projektovanie = projekt+skuska). drzte mi palce aby mi to vsetko klapalo bez problemov a od stredy si zacnem uzivat predvianocne obdobie. Este ani darceky nemam nakupene ani jeden jedinky ]-( takze prajem Vam pekny dnik. papa
Odpovedať
cuccoriedka,drzim ti palce. aby si mohla mat pokojne sviatky :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?