Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj a včera som si tak kýchla až som stratila hlas. Teraz rozprávam ako robokop.... :-D
Odpovedať
ahojte, teraz som prisla. som hrozne unavena a boli ma vsetko. inak je vsetko v poriadku. idem opat buduci pondelok. napisem neskor papa
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.sk/album/view...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. sssimi to ja ked som povedala mojmu manzelovi ze budeme stromcek ozdobovat 23.12. vecer tak mi zacal frlat ze kto to kedy videl ozdobovat stromcek tak skoro :-| ze stromcek sa ozdobuje 24. rano ale my sme vzdy ozdobovali vecer 23
Odpovedať
Profilova fotka
Môj manžel vie že milujem vianoce a chcel mi spraviť radosť. Teraz každy deň ked pride domov zahlási medzi dverami "Jéééé, my už máme stromček?" Ved len tento rok, tak skoro.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Funy kde si??? Dúfam, že už nerodíš?
Odpovedať
ahojte, nie. len dnes som zase stravila polovicu dna u lekara. bola som u praktickeho, potom u kozneho, potom v lekarni... prisla som domov uplne unavena, takze si citam veci do skoly, ale berie ma to na spanok. zajtra uz nikam nevykrocim, pretoze mi strasne horia terminy a nic este nemam. musim vyuzit kazdu chvilu ked nie som unavena. co je malokedy po nevyspatej noci. takze ako som uz pisala u lekara je vsetko ok zatial. rodit este nejdem. asi az o tri tyzdne, mesiac. mam sa tam ukazat v pondelok, tak uvidime ci nejaka zmena. tuto noc som bola na wc 6 krat, no ale kym som sa postavila :-) to trvalo. vidim, ze sssimi je sikovna, uz aj stromcek ozdobeny. pekne. ja som mala v plane ze cez vik. ozdobime, ale pravdepodobne nie. nejako ma to nelaka. my sme ani nekupili adv. veniec. ani sme nezapalili sviecku. ja ani vian. obrusy nemam. ja mam velmi rada velku noc, ale vianocami sa tak nezaoberam. mozno to bude ine ked to budeme na bud. rok robit koli malemu..... pekny den vam zelam ja idem citat, alebo spat
Odpovedať
Profilova fotka
Funy to nespanie ti nezávidím a potom hned utekať k lekárovi... Ja som sa už pustila do učenia na sobotňajšiu skúšku a dopísala som aj projekt, len ho ešte vytlačiť. Ja zase veľkú noc veľmi nemusím. Všetkým u nás tak šibe, že som potom aj 2 týždne ešte chorá.... tak som sa posledne dva roky vždy vyparila z domu. Pre mna su tie sviatky dobré len preto, že je voľno a nemusím ísť do práce....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Dnes som si volala pre vysledky testov na vrodené vady a všetko je v poriadku :-D :-D :-D Obrovský kamen mi spadol zo srdca. 22.12 idem na veľké sono, tak snád budeme vedieť čo čakáme.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky baby. nejak nam to tu uticha. ja totalne nic nestiham teraz mam hrozne hekticke obdobie v robote inventury a ukoncovanie roka a este aj v skole same skusky :-S som grogy. sssimi kolko mas skusok za sebou? ja 4 a odovzdanu RP. teraz vo stvrtok mam dalsiu skusku a v utorok dalsiu a potom este 2 v januari. no je toho dost. a este k tomu nemam ani nic na Vianoce kupene, ale dnes to hadam napravim, lebo ideme s drahym na velke nakupy :-D tak snad si nieco navzajom kupime xixi alebo skoncime na vianocnych trhoch na punci :-D
Odpovedať
ahojte, sssimi, gratulujem ti. parada ze je vsetko ok. ja som bola tiez vcera u dokiho. no maly ma uz 3200 g. podla internetovych stranok a knih by mal mat medzi 2600-2800g. takze cakame slonika. hehe termin mi ostava tak 30.12., aleb moze to byt aj skor od 26.12 aj neskor okolo 06.01. je dole hlavickou stale, co je dobre, uz sa nebude vediet otocit inak pre maly priestor stihla som odovzdat vcera dve seminarky. tak este aby mi nepraskla voda kym dokoncim dalsie sem. a projekty. v pondelok aj v utorok mam skusku.. mam co robit. no ale dostanem sa k tomu az po druhej poobede kazdy den,.lebo noci su hrozne, uz su aj krce v nohach. vobec som nespala. krce stale neustupili. boli to a takato unavena pisat neviem. takze poobede hadam nieco vykuzlim drzte sa cucoriedka, dobre nakupte a dajte si punc aj za mna. rada by som isla aj ja pozriet. len to nezvladnem. vela ludi, wc nikde......
Odpovedať
Profilova fotka
funy neboj na buduci rok už pojdete aj s kočikom a už budeš moct aj ten punč :-D držim palce na skuškach a nech malý ešte chvilu vydrži aby si to dobre postihala. ja mam zatial 4 skušky a 4 A-čka. sa tešim, ale teraz vo štvrtok tu šnuru A-čok porušm :-N a ešte aj roč. praca je katastrofa. Strašne si davaju zaležat na uprave ako keby sme boli na polygrafickej škole ]-( ale obsah ich nejak moc netankuje. uvidime. zatial sa majte pekne. papa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte kočky! Čučoriedka ja mám za sebou 2 skúšky, v sobotu mám tretiu a po Novom roku ešte 2 skúšky a už mám odovzdany kazuistický seminár aj projekt, tak už len roč.práca. Tento semester ide veľmi rýchlo a je super že máme len 5 skúšok..... Funy ja mám dnes také divné bolesti. Začali mi už v noci. Ked si chcem ľahnúť nabok alebo po chvili sedenia chcem vstať, tak mám nenormálne kŕče v podbrušku. Asi mám pozastavené vetry ale je to iné ako ked som nebola tehotná, tak neviem či to tak môže byť....
Odpovedať
sssimi, normalna vec. zvykaj si. uz to bude len horsie. este bud rada kym spis. ja uz vobec. z posledeho sa snazit pisat co treba do skoly, nech mam na januar len 4 skusky. ostatne chcem teraz v decembri.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si tak plánujem máj. Budem sa snažiť spraviť čo najviac ešte pred pôrodom keď ešte neviem čo ma čaká po ňom.... Dúfam, že mi nepraskne voda niekde na skúške :-D A už ma tie bolesti ako-tak prešli. Fakt som si potrebovala poprtkať. Práve prišiel manžel. Idem sa mu venovať. Pa
Odpovedať
sssimi, to som rada ze uz je dobre. ja pisem prave seminarky. vidim to tak do tretej rana. mozno sa konecne v noci vyspim dnes ked sa mi unavia ocka
Odpovedať
no ani som moc nespala. tak po jednej som isla, a od piatej nelezim. ale idem teraz sup do postele na hodinku
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja chodievam síce neskoro spať, ale ráno sa neviem zobudiť. Dnes som spala do 10:45. Teraz pôjdem do sprchy a musím sa ísť učiť....
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi prečo že 5 skúšok veď my máme 7 keď nerátam RP a SPV. My sme mali skúšku aj z kazuistiky (obhajovali sme kazuistiku) a aj z projektovania budeme mať test + projekt. No mne sa zdá že je toho dosť. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
My sme z kazuistiky aj z projektovania obovzdávali len seminárky a preto, že je nás cca 500 ľudí, tak by to nepostíhali....a ja obhajobu nepovažujem za skúšku.... Skúšky mám už len z antropologie, SP v 3 sektore a z ekonomiky v SP. A vo februári máme odovzdať roč. prácu, takže pohodička. Len dúfam, že spravím teraz v sobotu tu antropologiu, nech mám kľud na Vianoce. Trošku nechápem jej krítéria hodnotenia. Plný počet bodov 14 a minimum 8bodov. Pár ľúdí ide už 3 krát na skúšku :-S
Odpovedať
sssimi, drzim palce na skusku. ja som dnes pisala seminarku, zajtra idem na dalsiu.... na skusku nemozem bud. t. pretoze mam v rovnakom case vysetrenie a to je dolezitejsie. tak dufam, ze este da termin. maly ma prave stikutku, tak mi skacka brucho. a to doteraz kopkal. dobru noc tym ktory spia ja opat nie. ako kazdu noc. :-)
Odpovedať
ahojte, no nakoniec sa mi podarilo od 02/hej do 04/tej trochu pospat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ja by asi hned odpadávala. Dnes som bola u zubárky a vstávala som 7:30 no zabijak pre mňa. Keby som nevstávala na budík tipujem, že by som ešte len pred pár minútami vstávala.... Teraz sa idem zase učiť....
Odpovedať
sssimi, ucenkaj sa. ja mam dnes wc prehanky na velku. zeby som sa cistila? :-) alebo mi len nieco zle sadlo na zaludok. neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja so tak bola včera. Najskôr mi išli z brucha zvuky ako keby si na W.C splachovala a potom so bežalaaaaa.... A učiť som sa ešte neučila. Zaspala som..... Teraz prišiel mangel domov, tak potom možno niekedy. Myslím že 17:00 hodina je dobrá na učenie, alebo tak nejak.... :-D
Odpovedať
ahojte, ako si prosim vas zmenim fotku/ nejako som zabudla a vobec tam neviem najst moznost o nastaveni zmeny foto. dakujem
Odpovedať
uz netreba, nasla som
Odpovedať
sssimi, hodila som si na konikovi tri foto zo vcera. tak uznaj sama, ze by sa uz mohol vypytat von, ved ma roztrhne
Odpovedať
Profilova fotka
Funy no sila.... Ja už mám teraz pocit, že ma roztrhne :-D , ale aj tak si zlatunka, taka gulatučká.... Kočík je peknučký a vecičiek máš peknú kôpku...
Odpovedať
ssssimi, ty podla mna taka nebudes. ja mam naozaj velmi velke brucho a som cela spuchnuta. mala gulicka. hehe hlavne krize to pocituju tu vahu vpredu. to som fotila pred 2 mesiacmi vecicky, pekne uz pribudli. to je len cast. naozaj mam vela veci. nikdy som neodolala v obchode a vela som kupila od kamosky co mal jej syncek
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?