Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fany ved to je úplne smiešne... čo majú robiť ženy, ktoré žiadne zásoby nemaju a nemajú ani nikoho na koho by sa obrátili. Koľko žien je slobodných mamičiek.... Ty si vlastne od kedy bola na PN?
Odpovedať
ja som bola na pn od stvrteho mesiaca.
Odpovedať
ahojte, hajate vsetky?
Odpovedať
sssimi, je to smiesne. to hej. ale co uz narobim.....
Odpovedať
Profilova fotka
Funy nemôžeš spinkať? :-D . Mne už to tiež začína. Dnes som bola v noci asi 5x cikať a zaspávala som asi 2 hodiny. Vždy ked sa manžel pohol som bola hore a ešte aj ked sa pes škriabal za uchom, tak som sa zobudila a to spáva za zatvorenými dverami pred spálňou. Nejako ma posledne dni pobolieva podbruško - taký jemný tlak, ale žiadna tragédia. V pondelok idem na tie vrodené vady a asi ma hned objedná aj do poradne. Už snáď budeme vedieť čo nosím pod srdiečkom. Som zvedava, lebo si myslím, že to bude dievčatko. Zatiaľ som sa asi pri 15 holkách nepomýlila - dokonca mi jedna hovorila,že na sone bolo dievčatko, ale mne to nedalo. Proste sa mi k nej to dievčatko nehodilo no a narodil sa jej chlop. Takže zatial mám 100% úspešnosť, tak som zvedavá či som sa trafila aj u seba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Práve nám prišiel stromčéééék. a je nádherný. Presne taký aký som chcela. Ani nie je taký malí. Uplne sa nám hodí do obývačky. A ja som chcela taký istý kúpiť za 9000sk a takto nás stál 2500sk. som Happy..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
sssimi, isla som do postele po druhej. ale len som sedela a prechadzala sa. zaspala som rano okolo deviatej. dusilo ma hrozne, ako ma maly tlaci. to mam tak uz dlho ze nespim..... este sa vyspis urcite. az ked ta bude hrozne vsetko boliet, tlacit, potom to bude horsie. ale nechcem ta strasit. budes jedno co sa ti narodi, len nech je zdravucke :-) gratulujem k stromceku, hlavne ze si spokojna. lebo to tak byva, ze ked sa na nieco velmi tesis, tak sa potom sklames.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy veď už to dlho nebude.... O chvíľku sa už budete tešiť z malého drobčeka. A aké máš pocity z blížiaceho sa pôrodu? Manžel chce byť pri pôrode?
Odpovedať
sssimi, ano chce tam byt velmi, ale ked mi spravia cisarsky, tak ho tam nepustia. z toho je smutny. ale teraz som objednala kocik a doplnky a ZAJTRA HO MAM DOMA. prinesie kurier :-) tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
jej.... potom pofot a hoď na konika som zvedava
Odpovedať
sssimi, mozes si pozriet ten moj kocik hocikde na nete. je to jane normad slalom tmavo modry. trojkolka
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby... funy urcite si to dobre napisala ten nazov lebo ja som si to zadala do googlu a nenaslo mi ho. a kociky jane su bud nomand alebo slalom ale jane normand slalom som nenasla. A odkial si ho objednavala z akeho net obchodu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
cucoriedka, no asi som sa sekla. sorry, je to slalom. ten je trojkolka. ja som ho kupovala z predajne, nie z netu. len mam kamosku kt. to predava. kupuje z predajni, takze nemusim nikam chodit ked to ide cez nu a dnes mi to za hodinku prinesie kurier.
Odpovedať
Profilova fotka
funy ani ja som ho nenašla. Ozaj a teraz si neviem spomenúť či si nám už písala meno drobčeka! Ja som momentálne trošku spomalená.... A už máme ozdobený stromček. Je taky krásny. Dnes ráno mi už začala nádcha - snád z toho nebude chrípka. Mama je chorá a aj manžel sa mi dotrepal domov chorí.... potom, že chráň sa, keď to máš všade doma..... Dúfam, že mi odoberú krv na tie vrodené vady ak sa tam dotrepem chorá.....
Odpovedať
sssimi uzdrav sa, neviem ci ti spravia odber ked si chora..... meno si pisala na konikovi. aj tu myslim.... a stromcek uz nechas ozdobeny az do vianoc? uz som napisala spravne ako sa ten kocik vola, tak to najdes...
Odpovedať
Profilova fotka
teraz nerozumiem - ako sa bude volať tvoje bábo? A stromček už nechám ozdobený.... je toho toľko navešaneho, že by som asi mala nervičky...
Odpovedať
Profilova fotka
už som ten kočík našla. Ja už som tiež naň pozerala. Najviac sa mi páči v športovej podobe. Už mi tam chýba len mimčo a za kočíkom mamina na korčuliach. Ešte som zvedava koľko zan dáte a koľko príslušenstva je k nemu?
Odpovedať
skoro 30 tis. stal. ale so vsetkym teda> vanicka, podvozok, nanoznik, fusak, taska, drziak na flasu, sietka proti hmyzu, plastenka. ta tmava modra je naozaj velmi pekna. najskor som chcela cierny, ale ten je kombinovany s bledou farbou a prislo mi to neprakticke. hned som to rozbalila ked to priniesol kurier. podvozok na nemozem zmontovat, to spravi vecer manzel. uz sa tesim. ale otatne veci som hned popozerala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super. Môj manžel dnes kecal s tým kamošom či nám nechajú ten kočík. Vraj ešte pokeca s manželkou, tak som zvedava. Maju žlto-čiernu kobináciu a vraj nám daju aj vaničku. Ešte sa teda uvidí čo na to jeho manželka.....
Odpovedať
ahojte, pekny vikend zelam :-)
Odpovedať
co dnes varite? sssimi, stromcek neodfotis do albumu?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.sk/album/view... tu je stromček. Potom sem dám už aj ozdobeny. Aku chutnu fotočku si si vymenila. Podarení ste. Ja práve pátram po lekárni, ktorá má u nás pohotovosť. Potrebudem kvapky do nosa a máme len Olynth, ktorý by sa nemal používať. A už som si musela dať 3krát. Našťastie len ráno a večer. Zajtra na mna myslite. Idem na tie vrodené vady, tak aby mi tú krv vôbec zobrala.....
Odpovedať
sssimi, aky je pekny ten stromcek. to je borovica vsak? nemohla som tam mat tu s bruchom. len tvar je povolena. a nechcela som davat svadobnu. a ostatne neviem kde su v pc, tak som dala prvu co som nasla po otvoreni. to sme leteli na svadbonu cestu su kvapky do nosa / homeopatikum. neviem si spomenut, ale myslim, bielo oranzova krabicka. ja som ich brala. je to aj na hrdlo. zajtra na teba myslim. ja idem zajtra za porodnikom. takze tiez na mna myslite. xixi
Odpovedať
Profilova fotka
Ano je to borovica. Už som bola v lekárni. Dal mi kvapky pinosol a ešte nejaké nové čo dostali, že si ich mám striedať. A že na kašel mi odporúča len čaje, že sa nemám napchávať sirupmi. Tak som hned vykupila tesco. Mám asi 5 druhov čajov na nadchu, kašel a prieduškovy..... a nakupila som si aj veľa ovocia,lebo už som skoro nič doma nemala. Našli sme ovocie kumqat-alebo tak nejak sa to ovocie vola. Vizerá to ako zakrpatena mandarinka. Robí sa z toho grécky likér.... Tak sme to ochutnali-je to zaujímavé, najskôr kyslé ako citrón a potom skoro ako mandarinka... Zajtra budem určite na teba myslieť.... A ty už máš istý cisársky? To by si si mohla aj termín vymyslieť :-D
Odpovedať
sssimi, nemam nic iste, zajtra idem prvy krat za lekarom, tak neviem ci ma vysetri, alebo len na pokec. napisem ked pridem papa
Odpovedať
Profilova fotka
Práve mi písala kamoška. Ona mala rodiť normálne. Termín mala 27.11. no a krpček sa jej narodil 28.11. cisarským. Takže majú Samka a je drobučky- 48cm a 2800g. Taky prďulko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, dakujem za info ze co je monitor dychu. pekne to potom prosim odlozte pre mna, ked uz vy budete mat vacsie miminka a ja budem mat male :-D :-D :-D co mate noveho? inac babky - tie peniaze zo Socialky - to je des....nezavidim vam, do kelu, ved dieta stoji tolko peniazkov a aj tych par korun, co ti stat ma dat , tak ti posle az o 2 mesiace???? no fuj.... 8-( Simiii - krasny stromcek mate, waw, taku peknu borovicu som asi ani nevidela. my sme dnes boli v hornbachu a tiez tam mali take krasne umele stromceky, juj, uz sa tesim, ked budeme mat nase podkrovie hotove, taky krasny stromcek si urobime!!! strasne sa mi pacia slamene ozdoby, alebo take tie veeelke zlate gule,co teraz vsade predavaju. juj, uz ma chyta vianocna nalada, som bola aj na vianocnych trhoch, tak som uz uplne nakazena atmosferou. babulky, musim sa pochvalit |-| :-N - som dnes prvy krat v zivote varila komplet obed aj s polievkou....fu....normalne ze vyvar hovadzi, tak som davala pozor,a by sa mi nezakalil. no a potom pecene kuracie stehienka a majonezovy salat....taka som na seba pysna normalne, ze som to zvladla a snad teda bude zo mna raz normalna gazdinka :-D
Odpovedať
sugi, vitaj medzi gazdinkami. ked si uz zvladla komplet obed, tak este nejaky dezertik..... :-) ja sa idem odkotulat do vane, kym sa drahemu chce a nie je neskoro.
Odpovedať
sssimi, tak maly sa jej narodil na termin. teda len jeden den po. to je super.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Barborka. No ty si šikulka. ja som ešte vývar nerobila. U nás to má manžel horšie.... Ja polievky nemusím, tak ich ani veľmi nevarím. V nedeľu chodíme k obedu mojej mame. Ja robím najlepšiu polievku kyslú šošovicu a tu mám aj veľmi rada, ale manžel frfle-tie strukové polievky moc nemusí.... tak varím väčšinou gulášovú plievku a to je aj ako druhé.... a mám pokoj. Dnes som robila cestovinový šalatik. Mnááám ten moc ľubim.... Funy ako si dnes dopadla u pôrodníka? Myslela som na teba celý den. Už som zvedava. Mne tu krv zobrala, že je to v pohode ak mám len nádchu. Spravila mi hned aj poradnu. Pribrala som kilečko od poslednej návševy-čiže za mesiac, tlak mám zase nízky a robila mi sono. Srdiečko bucha a drobček je krásny. Pohlavie mi povedala, že na jej sone sa to dá určiť az mesiac pred pôrodom 8-( . Ale na 22.12. mi dala termin na veľké sono k nám do nemocnice a ak sa malé neschová tak budeme mať vianočný darček :-) . Už teraz sa teším. Vysledky testov budu o týžden v pondelok, tak držte všetky palce nech su OK!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?