Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak už mam potom. Napísala som niečo ku každej otázke, tak mu to snád tak stačí. Ja budem spokojná z akoukoľvek známkou len nech tu skušku mám.... Funy ja mám tiež teraz písať projekt aj ročníkovú prácu a ako keby mi to nestačilo idem pomáhať aj bratovi s 20-strannou prácou z účtovníctva..... :-S
Odpovedať
sssimi, to si urcite spravila. super. tesim sa :-) ja neviem zacat. nemam literaturu, ani nerozumiem tomu co po nas chcu.
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmmm ja mám ten pocit z projektovania.... Pripadám si ako na škole architektúry!!!!
Odpovedať
caute, je tu nejako mrtvo hladam na nete nieco do skoly, ale zatial marne..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja hľadám vianočný stromčeeek. Neviete ti už v Baumaxe predávaju? Tam mám od minulého roku jeden vyhliadnutý???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sssimi tu v BA su plne baumaxy, hornbach a taketo obchody vianocnych stromcekov a vseliakych ozdob. ja uz mam nakupene ozdoby ale stromcek mi este neprisiel. Som si objednala z horizontu este 6.10. a stale nic neprislo. ked mi dnes nedojde tak tam zajtra zavolam lebo pisali ze dodacia doba 30 dni.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka ja som si práve objednala z Biga.sk borovicu. Dúfam, že bude ako na obrázku. Dodacia doba je týždeň, vraj ho majú na sklade. Tak sa teším lebo stál len 2600sk a ja som mala vyhliadnutý skoro za 9500sk, len aby bol taký aký si predstavujem. Hned ako príde tak ho aj zložím...... sa tešíííím. Náše prvé Vianoce s naším stromčekom.... Ešte neviem ako ho mám farebne zladiť. Teraz mi aspon ostane veľa na ozdoby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme si objednali len malicky 150 cm lebo aj tak am problem kam ho strcim :-| ja budem mat cerveno strieborny. jeden krat sme videli s maminou tuto kombinaciu niekde v bnke alebo kde a tak sa nam zapacil ze sme nakupili take ozdoby a uz po 2 roky sme mali cerveno strieborny a aj ja som si teraz nakupila taku farebnu kombi.
Odpovedať
Profilova fotka
a aj my budeme mat prve spolocne vianoce s nasim stromcekom a tiez sa veeelmi tesime x-) aj si budeme sami varit kapustnicu, zemiakovy salat, rybu a vsetko co k tomu patri a aj na stedru veceru chceme byt sami. Sice volali nas aj nasi aj svokrovci ale kedze by sme sa nedohodli kam pojdeme tak to bude lepsie ked budeme sami. :-D
Odpovedať
ahojte, a aky ste mali minuly rok a predtym. ja uz ani ozdoby nekupujem.... a my sme nas kupovali vyhodne vtedy v hypernova. ozcoby davam slamene s cervenou ssssimi, ale aj tak je drahy ked skoro 2600. potom odfot na vianoce a posli foto som zvedava. nas stal do tisic, alebo tisic a je aj dost velky. brala by som aj mensi.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som objednala 180cm to stačí... Práve rozmýšlame nad zlatou výzdobou. Jednoznačne budu len biele svetielka take čo jemnulinko blikaju akoby sa hviezdy rozsvecovali. Po tých túžim už dlho. Cucoriedka my ideme svokrovcom na veceru a tá bude cca o 17:00 a potom domov k našim a tam bude večera cca o 19:00, podľa toho ako sa vrátime. Čiže doma nebudem určite variť, lebo ako poznám manžela ešte aj doma by sa dotlačil a potom by sme sviatky trávili na pohotovosti :-D . Minule roky sme boli každí doma sám a potom doma spolu.... ale teraz ked je vnúčatko na ceste.... no musíme... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
funy ale vy ste uz asi travili vianoce sami nie? lebo my so simonkou nie. my bude prvy krat travit vianoce s nasimi polovickami sami. aj my sme boli doteraz kazdy doma a potom moj drahy po vecery vzdy prisiel k nam. a na vianoce 2006 prisiel s prstenom a poziadal ma o ruku x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Servuste aprílové nevestičky. No vidím, že v téme už "zúria" vianoce. :-) My sa tiež veľmi tešíme, tento rok bude v našom bytíku stáť náš vianočný stromček 2x. Minulý rok, sme si ho síce postavili, ale sviatkovali sme u rodičov-každý zvlášť. Tento rok by sme chceli štedrý večer stráviť spoločne, takže to budú také ozajstné vianoce. Hurá!!! a vlastne už v trojici - čakáme totiž bábatko - sme skoro v 7 týždni. Na stromčeku máme slamenné ozdoby, na vianočných trhoch tu v BA som naň kúpila ešte takých krásnych lietajúcich anjelikov z plechu. Chcela by som niečo podobné prikúpiť aj tento rok. Teším sa aj na varenie. Budeme mať kapustnicu, spravím trošku šalátiku a rybku samozrejme. Mňam mňam. Za rodičmi odcestujeme až na druhý sviatok vianočný.
Odpovedať
beju, no ty tu ani nechodis. prides po dlhej dobe a ake novinky. no gratulujeme k babatku na ceste. my uz budeme mat nase asi pod stromcekom, ak nie, tak po vianociach dodatocne. do troch kralov by sme to mali stihnut. my chodime kazdy rok tak, ze sme spolu doma a potom ideme na dve vecere. striedame to. jeden rok chodime na prvu k nasim a na druhu k svokrovcom a naopak. takze sa vsade trosku napapame a este nam zabalia domov. druhy den ideme k mojej babicke. no ale tieto vianoce nevieme. planovat nema vyznam, mozno ich stravim v porodnici.
Odpovedať
Profilova fotka
Funy len aby tam nebola s tebou aj celá rodina a práve na vianoce ste nevítali drobčeka. To by bola paráda... Beju gratulujem k miminu. Teraz sa šetrite, aby bolo všetko bezproblémové.... My s Funy o tom niečo vieme ;-) . Babulky my sme dnes malovali. Máme fialovú obývačku a je nádherná. Asi vytvorím album aj na streche a potom hodím link. Sme z toho nadšení, pretože to na začiatku vyzeralo :-. desne... Dnes mi prišiel mail - už mi poslali baldachín a vecičky do postielky, tak sa teším... To je vianočný darček pre mimi...
Odpovedať
ssssimi, no uz to zacina s darcekmi pre mimi, ze? my si tieto vianoce nebudeme nic davat. zial to nevychadza je toho vela okolo mimi a ked teraz uz dlho nemam vyplatu nie je to mozne. je to zvlastne, pretoze vzdy som obdarovavala celu rodinu....
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si našťastie našetrila ešte pred nastupom do nemocnice, tak teraz rozhadzujem tie :-| Peniažky sa už skoro rozkotulali, ale na darčeky mi ešte zostalo a ten najdrahší už mám kupený. Te :-| raz som zvedavá kolko mi príde PN lebo do januára musím este nasetriť cca 20000sk a vo february ešte budem platiť školu.....
Odpovedať
sssimi, ja som z nasetrenych minula na maleho veci uz strasne vela. a kocik stoji skoro 30 s prislusenstvom, este kozmetika, porod.... no je to dost uvidis ako sa vam to okolo mimi nazbiera
Odpovedať
Profilova fotka
Naštastie by sme ali kočík dostať. To je asi najväčšia položka. Tiež bol veľmi drahý a bude po jednom mimi, tak dúfam, že s nami rátaju... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A tu je link na tu našu obývačku novovymaľovanu. http://www.modrastrecha.sk/album/view...
Odpovedať
sssimi, jej, ta fialova je ako obal milka cokoladky. :-) to mate dobre s tym kocikom. da sa aj tak, ja som len pre prve mimi chcela novy, nechcela som uz pouzivany.
Odpovedať
Profilova fotka
My ho dostaneme zadarmo takže mi je to jedno. Ked sa rozpadne kupime si nový...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee! Ako je tu tichučko!!!! Vonku nám nádherne sneží a ja sa tešíííím. Milujem ked sneží.....
Odpovedať
ahojte, ja som v noci nespinkala. tak som si pospinkala dve hodinky pred malou chvilkou.idem varit, piect no a veru musim aj pisat do skoly...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky zabky. dlhsie som tu nebola, lebo minly tyzden som byvala u nasich, len vcera som prisla domov. Mala som taky neprijemny zazitok. Manzel bol od utorka na sluzobke v BB a hned prvu noc som musela volat policiu. Niekto mi tu o 1 hod. v noci vyzvanal a ked som sa pytala ze kto tam je nikto neodpovedal. Ale v kukatku som videla len obrysy osoby lebo na schodisti bola tma. No a on vyzvanal a vyzvanal. Tak dosli policajti on im nechcel ukazat OP tak ho vzali zo sebou. :-( No horory. Tak som isla byvat k nasim kym sa drahy nevratil. A dnes sme si boli na poste pre vianocny stromcek. boze je taky maly a chudy. Ale aspon nam nezaberie miesto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka hod ho do albumu. Mne by mal prísť v pondelok. Myslím si, že bude podobný ako ty hovoríš.
Odpovedať
ahojte, cucoriedka, nechcela som ti tu o druhej v noci pisat, no ale ostala som uplne zdesena. to by som sa asi po.....a, keby sa mi to stalo. to je strasne.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka kamoška mala ten istý problém. Sused čo býval pod nimi bral drogy a chlastal a potom nevedel na koľké poschodie sa vytrepal a stále chodil buchať na dvere jej. Nevedel to lebo aj toho chalana mama pred ním zamykala, tak mu ani nebolo čudné, že mu nikto neotvára. No skoro sa po..toto. Ja by som to tiež riešila odchodom k rodičom ibaže bývame spolu, tak len o poschodie :-D Fany ty si mala počas tehotenstva kašeľ? Ja asi začínam byť chorá a nechcem ísť sedieť k lekárovi medzi ostatných chorých, aby som to nechytila ešte viac a neviem o by som mala užívať. Nevieš poradiť? Kašlem a mám slabunku nadchu. :-S
Odpovedať
sssimi, ja som bola teraz na antibiotikach. caj som pila normalny na chripku a kasel. to si kup v lekarni. este trosku kaslem. pila som teraz skoro 3 tyzdne asi 3 krat denne caj na kasel. ja som prvy tyzden k lekarovi nesla, tiez som sa liecila doma a nakoniec som tam musela ist a dal mi lieky. uzdrav sa skoro
Odpovedať
Profilova fotka
baby ani mi nehovorete ja som myslela za tam v noci skolabujem. Tak som sa tusim v zivote netriasla. Sssim ja som ho nefotila a hned sme ho spratali do krabice takze az na vianoce budem fotit a to az ked bude ozdobeny. lebo takyto neozdobeny sa mi vobec nepaci8-(Ja som bola v stave ho poslat spät ale nasi aj muz ma prehovorili ze sak je dobry. No uvidime tieto vianoce ho ozdobime a ked sa mi nebude pacit tak ho odnesem na chatu a kupime si na rok novy:-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?