Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
smaily, maly stale kope, co ma tesi, ale to ze ma to vsade tlaci a boli chrbat, spim ked to dokopy spocitam necelu hodinu, stale este vraciam... nemozem povedat ze si tehulkovanie uzivam. ale ked ma kope, je to krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte babulkyyy, tak sme sa dnes vratili zo svadobnej cesty, a to by som nebola ja, keby som sem hned nenakukla :-D Mali sme sa fantasticky, vyborne sme si oddychli a a uzili si sami seba. juj, ani sa nam domov nechcelo ist. a to idem zajtra do prace!! brrrr.....ale co uz, fotky mame krasne, tak budem pozerat nielen svadobne ale uz aj zo svadobnej cesty 8-) Funy - nejako to urcite zvladnes - ved mas ten najkrajsi dovod, vsak ;-) uz sa tesim, ze zachvilku budes mamina, samozrejme nas priebezne ifnormuj!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulkyy, ako sa mate? ja som tu uz straasne davno nebola, mala som strasne vela prace v robote, snad uz teraz po lete to bude trosku kludnejsie.. a obcas sa vyskytnem na modrom konikovi :-N ... zatial sa snazilkujeme (ked je manzelik doma), uvidime kedy sa nam zadari x-) funy, to uz teraz spinkas len hodinku? to si neviem predstavit co bude na konci tehotenstva :-D ako sa dari malickemu? a ako ty, kedy ides na matersku? drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo.... pekny vecer prajem vsetkym, papa
Odpovedať
ahojte :-) funy prajem vela trpezlivosti.....a pekne spinkaj.... :-) uankab prajem vam,nech sa vam to cim skor podari nejaku blsku alebo dve :-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cautee zienky domace :-) sugi a co ty a to manzelove "riesenie" v zapale milovania? :-D nemas pre nas tu stastnu novinku?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Cucoriedka, zatial nic neviem, zajtra mam oficialne "termin" a ked budem v omeskani, tak si urobim testik, zatial som si ho nerobila, navyse sme boli na svadobnej ceste, tak aj tam sa mohlo vselico "pritrafit", tak uvidime....hoci par dni mi bolo dost cudne od zaludka, ale teraz je mi uplne OK, aj ked plet ani nic take nenasvedcuje, ze by som mala dostat dnicky....tak uvidime, mozno sa "postastilo". AJ ked som v lietadle mala dokonalu antikoncepciu, ked tam straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne kricali deti, ale fakt ze vrieskali od jedu, ziadny plac a skoro ma porazilo....ale ked som videla na dovolenke take male ritusky babatkovske, tak som si tak v duchu povedala, ze by som aj :-D a navyse - jeden turek vestil manzelikovi z kavovej usadeniny a povedal, ze hoci sa manzelko oficialne tvari, ze este deti nie, tak ze v duchu uz nad tym uvazuje, ze by to bolo krasne, tak teraz som taka cela v ocakavani,co bude....a ked som teda nahodou tehu, tak tym lepsie, lebo aspon je to take neplanovane, nestresovane....No ved sak dam vediet.... x-) zatial papa!
Odpovedať
sugi, tak sme velmi zvedave. xixi ak si to zelas tak ti to prajem. ved uvidis ake je to uzasne ked ta bude babo kopat v brusku. moj aj teraz kope. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi to ti verim v akom si teraz ocakavani. Ja som to mala pred 2 mesiacmi. Uz som si vtedy aj test robila, lebo mi to meskalo 2 tyzdne. Teraz po vysadeni HAK mam cely cyklus nejaky divny. Stale mi to meska raz 2 dni potom tyzden a tak. Tak aj ja som uz robila "paniku" Keby ste vtedy videli mojho manzela :-D Manzel ma 32 rokov, ale este stale si nevie predstavit ze by mal mat uz dieta. Tak je z toho cely nesvoj aj ked sa to snazi nedat najavo
Odpovedať
Profilova fotka
Inak dobre ránko babule a prajem Vám krásny deň! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj babulky, takze mimi zatial necakame...nevadi, vsetko raz pride. Tak kraaaaaaaaaasny dnicek vam vsetkym zelam!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sugi. si si robila test alebo prisli "sviatky mieru" ?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prisli sviatky mieru :-D :-D :-D Ale nevadi, zatial je to OK, a vobec sa nejako nevzrusujeme...a a si budeme castejsie takto pokusat a mozno sa nam to podari aj tento rok.... Jaaaj, konecne piatok, dlhy vikend, tesim sa. Akurat dnes som si dala do prace rifle, take pekne som si kupila, co vobec nie su take riflove ,len maju taky strih a su fakt pekne, tmave, ziadne osuchance, nic, decentaky. A zavolal ma sef, ze chce aby som isla s nim na stretnutie s kliento (o tom som nevedela). a tak nemozem ist, lebo mam co? RIFLE!!!! raz za sto rokov mam sedenie u najvyssieho sefa a aj to si dam rifle a poviem mu, ze sorry, nemozem ist ku klientovi. fakt som z toho velmi rada, ze som urobila na sefa dobry dojem....tak mi povedal, ze hoci uctovnici mozu chodit v piatok v rifliach, my daniari a auditori jednoducho nemozeme vobec chodit v rifliach, max. muzi mozu prist bez kravaty... ]-( ]-( ziadne ze business friday....tak jo...esteze mam 3 nove rifle, co som si v Turecku kupila ze "do prace"..... :-N :-N :-N To len tak na odlahcenie......dufam, ze budem mat raz vlastnu firmu.... tak pekny vikendik Vam vsetkym zelaaaam, papa!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute :-) sugi, u nas rifle nikdy, sefka taposle domov prezliect...ale ja to beriem, nejaku uroven to zase musi mat :-) a aj u nas uctovnici mozu chodit v rifliach stale :-) najlepsie je ale ked prides na audit v kostyme, pancuchach a lodickach v 50 stupnom a tam vsetci v kratasoch a slapkach (vratane sefa) je to na zavidenie,ale potom si clovek povie,ze "to je pristup...", tak to beriem :-) tak sa drzte, nech vam vsetkym vyjde,co si zelate :-) paa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. no tak to ja keby som prisla rano v teplakoch tak si to hadam nikto ani nevsimne :-D napr. moje kolegine take stare korytnacky ked rano pridu do prace tak sa tu prezliekaju do domaceho oblecka, ale vzdy ked idu von tak sa zasa prezlecu do slusneho. jedna si este aj podprsenku dava dolu :-D no jak doma. a ked nam tu prerabali zachody a kuchynku tak sme vsetci chodili v teplakoch. to bola papucova kultura.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky nejako ste sa tu pekne rozpisali radost citat :-) u nas zatial tiez nic nove,na babu sa stale pracuje akurat ze mi moj drahy ide na dva mesiace na sluzobku a pozerame nejake domceky tak uvidime zase mame jeden vyhliadnuty a ten velmi chceme tak len cakame ako to dopadne s papierovackami a dam potom urcite vediet x-) .......a uzivajte si predlzeny vikend.......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...sranda a ja som si myslela, ze ked je po svadbe, tak sem uz ani nechodite..a veru ja sem chodim kuk, ale nikdy ma nenapadlo kuk na tuto temu, ci pisete...tak ako este zalaskovane?..tie spomienky na svadbu su take cerstve..juuuuuuuuuuj..este sa z toho tesikujeme a kukame ci foto, alebo video..teda dvd...xi..a vela ludi sa nas este pyta na svadbu a tak..aaaaaaaaaaaaach to je pekneeeeeeeeeeeeee..a babo?..miesime miesime..a ci zamiesime?..juuj..rada bych vedela, ale pride, to vieme..xi..no najskor svoje byvanie doriesit..xi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, Haniii - haloooo, no ze si sa tu vobec ukazala :-D :-D :-D NA jednej strane chapem tie rifle, ze nejaka kultura musi byt a na druhej strane zazivame presne to iste - ked klient dorazi v slapkach a kratasoch, uplne na haku ci je pondelo, streda, alebo vikend :-D No ale co uz. rozhodla som sa nosit v piatok tie rifle aj tak,a v praci budem mat v skrini erarnu suknu, ktoru si prezleciem ked bude potrebne. Aky bol predlzeny vikendik? ja som sa starala cely tyzden o manzelika, pretoze bol chory, a teraz som chora pre istotu ja. tak sa stara on o mna. tak snad to nebude take zle ako u neho, ma chytene cele priedusky a papa ATB. tak drzte palceky nech sa uzdravime. Co sa tyka svadby - juuuuuuj, mne to uz pride byt tak daleko...ale spomenula som si na "vyrocie" kedy sme zajednali salu a moje svadobne satocky....a vidite? asi si idem pozriet nase svadobne videjko. :-) Tak krasny vecer zelam, papapa!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Tak sa pridávam k aprílovkam tehulkám :-) . Dnes som si robila test po mesačnom meškani krvácania a že dva prúžky :-D . Pred tým mi 3 testy vyšli negatívne.V utorok si to idem ešte poistiť k doktorke a pomaličky sa idem gúľať :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi: gratulujem x-) (pardon, ze som tu nakukla)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem fifitko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite je to krasny pocit, tak ti budem drzat palce,nech to potvrdi aj pan doktor ;-) pan manzel to uz tusi?
Odpovedať
Profilova fotka
manžel mi stál za chrptom keď som kvapkala na test a je z toho vytešený
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, vobec sa mu necudujem ;-) takze teraz budete zvedavi obaja, co z toho bude... bolo to planovane? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to mate super prekvapenie :-D .. pekne, takmer na "polrocie" vasej svadby si date kraaaaasny darcek :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Waaaaaaaaaaaaaw Simiiii, to je uzasne!!!! GRATULUJEM!!!! Je to fantasticke, a tesim sa!!! Tak teda prosime priebezne informovat co a ako :-D !
Odpovedať
Profilova fotka
Sssimi to je supeeer. Aj ja sa pripajam ku gratulaciam. A ako pise sugi priebezne informauj x-) uz si sa zaregistrovala na modreho konika? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Včera som sa zaregistrovala na konika. Už som v 8 týždni. Skoro sme sa trafili do roka a do dňa. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) simonka, gratulujem, nech sa tesite :-) Barborka, uz sem nechodim skoro vobec, vela bab co tu "svadbovalo" otehotnieva a na to sa ja teda v najblizsej 5-rocnici nechystam, tak uz nejak "nie je o com". menim pracu a dokoncujeme byt tak ma viac bavi tulat sa po strankach o byvani, ako o curacich testoch a "tehulkovani" (inak kto vymyslel toto slovo, mu gratulujem, vzdy sa mi pri nom dvihne zaludok :-D :-D :-D ) a pozeram sa aj po novom aute na internete....tak uz sem chodim nakukat hlavne kvoli spolocenskym satam, co si nejak stahujem na klucik, ked zacne plesova sezona, aby som mala inspiracie pre seba a pripraveny hlavybôl pre krajcirku :-D :-) tak Vam ale vsetkym drzim palce v snazeniach o akekolvek zivotne ciele a splnene sny a budte stale zdrave a milovane ;-) :-D 8-)
Odpovedať
sssimi, gratulujem. vitaj v klube tehotnych. drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku. ja som mala od zaciatku velke obavy, ci sa krpec udrzi. tak vela zdravicka tehulka. a ako sa citis? grckas ako ja? ja som od zajtra 7. mesiac a zle mi veru je este stale. ale uz som pribrala skoro 9 kg. norma je 8-12, takze som asi akurat. juj, tesim sa. daj obcas vediet co a ako. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?