Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka, mam narok na 24 dni dovolenky, anglicania maju 8 statnych sviatkov a skola je zatvorena dva tyzdne v zime, kedy si samozrejme cerpame dovolenku... inymi slovami mam narok na 5 dni dobrovolnej dovolenky... :-S chcem mat nejake volno v oktobri, chceme ist na predlzeny vikend domov tak verim, ze to nejako "vykseftujem" s nimi... simi a preco musis ist do prace? to je strasne, ja nenavidim chodit cez vikend do prace, potom clovek nema ziaden oddych...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je hrozne ze 5 dni dobrovolnej dovolenky. Zlate Slovensko :-N prave sme si uvarili poobednu kavicku a nejako sa nam drieme, ale chystame sa na bicykle do lesa ideme sportovat. aj vy si uzite vikend papa
Odpovedať
ahojte stratene, tu uz nikto nechodi???? ako sa mate????? co noveho? ste vsetci na dovolenke ci co?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj funy,co nove u teba ako sa mas :-) teda mate ;-) ja som z dovolenky doma len nemam velmi cas na net ked je vonku tak pekne a teraz viac pisem na modrom konikovi cez vikend odchadzam na chalupu,tak to sem zase nezavitam,ale posnazim sa castejsie
Odpovedať
kavaapalma, na konikovi? a kde a ako sa tam volas? snazilkujes, ci uz nemusis??? my sa mame celkom fajn, obcas si to vychutnam ze som tehu, ale nevolnosti su stale, takze cakam kedy sa ich zbavim. hehe
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeeeeej ahojte babulky, sto rokov to tu nejako viazlo :-D ako sa mate? ja celkom fajn, za necele 3 tyzdne ideme na svadobnu - KONECNE - strasne sa tesime....v praci mam tohho tak strasne vela, ze ani nestiham vobec pozerat na MS....no ale co uz. tak papaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
funy som v teme snazilky po lete zaciname pisem pod takym istym nickom a potom ma este najdes v regionoch v tom mojom :-D no a snazime dalej,lebo slovne spojenie na dovolenku dvaja a z dovolenky uz traja nam nevyslo a sak co by som chcela ked sme len prvy mesiac zacali skusat vsakze x-) a co sa tyka toho,ze ti je zle uz minule som ti chcela napisat,ze to je dobre,lebo večšinou zeny ktorym byva blbo maju ovela nizsie riziko potratu takze vydrz ved my zeny sme silne bytosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a sugi poriadne relax,slnko,pohoda a nadherny pokoj a spanok si uzij 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky domace :-D tak ako sa mate? my sa mame super v piatok mam uz dovolenku dva tyzdne strasne sa tesim. v sobotu ideme na dovolenku do Lipt. Jana. Dufam ze bude pekne pocasie aj ked vraj od stredy hlasia ochladenie dufam nie na dlho. Aj my sme chceli ist do Grecka na svadobnu cestu, ale zajednali sme si nove auticko koncom septembra by malo prist. Takze more odkladame o rok ked dosetrime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Konečne som sa sem dopracovala... Vôbec nemám čas si sem nakuknúť. Pri tej novej práci kde hladim stále do PC nemám už chuť ani síl znovu hladieť na monitor. My sme momentálne v štádiu prerábania. Kúpelňa je hotová, teraz pracujeme na kuchyni. Novú omietku už máme-len tá stála 27tis... buduci týžden snád položíme dlažbu a potom končíme nakoľko peniažky došli a ešte treba poplatit školy... a hor sa na učenie :-|
Odpovedať
ahojte aprilky... :-) ;-) uz davno som sem nenakukla...... my sa strojime dnes v noci uz na sk tak na 2 tyzdne......tesime sa.....konecne aspon chvilku bez skoly i ked ta ma aj tam bude sdtrasit,kedze musim urobit jednu pracu..... :-( u nas sa zacina mracit,dufam,ze nam po ceste nebude tolko prsat.... my sme si inac konecne dali urobit svadobnu knihu a mame ju uz...donesiem domov aby vsetci videli.... :-) prajem vam krasny zvysok augusta,ja budem doma takmer vobec na nete......papapa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak ja som dnes posledny den v praci, a huraaaaaaaaaaaaaa od zajtra mam dovcu! v stredu rano ideme na tu nasu vysnivanu svadobnu cestu, tak sa moc tesim. a este nieco - moj manzelik v zapale milovania "riesil" a tak neviem neviem, ci z toho nebude babo :-D :-D :-D (som bola takmer v strede cyklu) no ved uvidime. zatial papa a ved sa ozvem, ked prideme.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte dievcata, no same novinky, zaneprazdnene pracou, konecne na svadobnu a mozno aj babo sugi. no teda. ja som bola na vysetreni, ci je babo v poriadku. ma vsetko co mam mat, tak dufajme, ze aj ostane zdrave. no a videli sme ze to bude chlapcek. predstavte si stale si drzal ved viete co. no strasne ze uz taky malinky vie co ma chytat. hehe
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeee ;-) vidim,ze sa vam dari to som rada ja zatial nemam nic nove akurat zhaname stale nejaky mensi domcek,tak uvidime,mozno sa nam podari mat dve dobre spravy naraz
Odpovedať
funy gratulujem k chlapcekovi :-) ;-) my este nemozme planovat,kedze sme prave zobrali hypotheku a prvy rok bude dost tazky,ked sme este nedostudovali :-N :-) a v ktorom si mesiaci? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Som rada, že sa všetkým darí. Sugi potom sa ozvi :-D :-D :-D
Odpovedať
smaily, kedze to lekari pocitaju od poslednej mrchy tak som teraz 24 tt. inak som otehotnela tyzden po svadbe. babatko by malo byt asi na silvestra.
Odpovedať
smaily a mesiac je to siesty. zaciatok.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko aj my uz mame po dovolenke a teraz nas caka uz len praca a skola :-S takze sa majte krasne a tehulky opatrujte sa ;-)
Odpovedať
ahojte ani som nevedela ze tu je takato tema.my sme mali svatbu 4.4.08-patrime sem??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bubba. jasne ze sem patrite vitaj u nas ;-) a kde si bola cely cas priprav na svadbu. tu bolo horuco pred svadbou. Len teraz to uz nejako utichlo. vies svadobne cesty, podaktore su uz asi vacsinou na modrom konikovi :-D a tak... a aka bola svadba? dufam ze vyslo vsetko podla vasich predstav a dodatocne gratulujem x-)
Odpovedať
funy a planovali ste tak tyzden po svadbe? zlate..... :-) o nas si mysli rodina ze tiez,ale pritom,ked sme prisli na sk,zistili,ze sa nebude nic take zatial konat :-N ale mozno za rok a pol....po manzelovej skole.... :-) ;-) bubba gratulujem tiez k aprilovej svadbicke... :-) ;-)
Odpovedať
smaily, my sme sa snazili jeden rok a a stale nic. no a podarilo sa az po svadbe. to je nahoda. chceli sme uz skor. bubba, vitaj, no skoda ze si tu nebola skor, teraz tu uz velmi nechodime. len si hodime obcas info co ma kto nove. ale pred svadbou to sme tu boli kazdy den. hehe
Odpovedať
funy,tak veru super za po roku sa vam to uz podarilo..... :-) ;-) ja sa snazim verit,ze ked povieme, tak aj pride :-D :-D :-D ale uz sa mi nechce stale sa chstat na skusky v skole.....uz by som rada pred vianocami ukoncila uspesne..... a potom sa bude lahsie vsetko planovat :-) prajem pekny vikend,ja ho uz mam vynimocne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano funy presne tak,pred svadbou sme tu boli casto a teraz pomenej,ale da sa to pochopit ten cas tou svadbou zijes a teraz ma kazda urcite svoje povinnosti a hlavne treba sa venovat aj manzelikom ;-)
Odpovedať
caute babeny,diky za privitanie a gratulacie...nooooooo,my sme nemali ani pripravy ani nic ani svadobne saty som nemala a svadobnu kyticku som mala za 160,- :-N :-N mali sme 15 hosti a konalo sa to u nas v kostole(kde nas bolo asi 25 aj s fararom a osadenstvom :-D )a potom sme to dorazili doma v obyvacke u svokry :-D :-D uz o 4 som bola prezlecena v teplakoch :-D :-D vsetci mi zavideli ze som sa nemusela spacirovat vyobliekana ale kedze som robila sofera(aby som nemusela pit)tak som sa vyhovorila ze hadam nebudem vyvazat kazdu chvilu niekoho ineho v spolocenskych satach :-D takze asi by som si tu nemala s kym kecnut ani pred svatbou,hehe taktiez vam gratulujem vsetkym co slavite momentalne 4-te vymesacie :-D :-D a prajem vam nech ste stastne a spokojne... su tu aj nejake maminy medzi vami?ja uz mam dvojrocnu pubertacku :-D :-D
Odpovedať
o 16-00 opravujem sa :-D som bola prezlecena v teplakoch :-D
Odpovedať
smaily, ja som len v 3. rocniku. prave ked sa drobec narodi budu skusky v plnom prude a samozrejme aj bakalarku musim pisat. vsetko sa da, len treba chciet. verim, ze to nevzdam.
Odpovedať
funy tak drzim palceky....a ako sa ma drobec v brusku? :-) veru da sa aj popri babu studovat...... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Babenky! Všimla som si že miriamka, ktorá zakladala túto tému rozpredáva svoje svadobné vecičky ktoré ani nevyužila na koľko zo svadby padlo. Neviete čo sa stalo? Miriam ozvi sa! Tak dlho ste to plánovali....... :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?