Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simi, mas v nom zapal, alebo v com je problem? podla toho co popisujes by som aj povedala ze hej... nedali ti nejake usne kvapky? celkom dobry je "alkohol" do ucha... co najsilejsi, 80% ak sa da, daj si na kusok gazy a daj si to do uska, to pomaha... opakuj niekolkokrat za den.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj uankab. Zápal tam vraj nemám, ale pred výplachom mi povedala, že tam skoro nič nemám a keď mi ho prepláchla čumela, že koľko som tam toho mala. Dala mi nejaké antibiotické kvapky. No keď si ich kvapnem bolí ma to potom ešte viac. Neviem ako zase prežijem dnešnú noc keď som ani tie 3 predošlé veľmi neprespala a to mi aspoň pomáhali lieky proti bolesti. Rano utekám ešte na kontrolu tak som zvedavá ako to dopadne. Uankab ďakujem za pomoc.
Odpovedať
Profilova fotka
hm.... simi drzim palce... skus ten alkohol... nie je to velmi prijemne, ale mne to naposledy velmi pomohlo... alebo tie kvapky, skus ich nakvapkat na gazu, nech Ti tam vydrzia co najdlhsie. ozvi sa potom, ako si dopadla. drz sa. pa
Odpovedať
uankab, ja vselikde. niekedy v snazilkach, niekedy na tehotenstve. v hociktorej teme. treba hladat kde sa co zaujimave riesi
Odpovedať
Profilova fotka
tak a mam to :-D 14.jula nas caka svadobna cesta letime do Bulharska stredisko Primorsko 8-) este dva tyzdne a mam dovolenku poriadne si oddychnem... a baby uz som si vybavila to dobrovolne poistenie,ze potom az budem na materskej tak mi k nej budu priplacat pol roka podla toho aky som si dala vymeriavaci zaklad,takze tebe uankab by sa to celkom zislo ak samozrejme chces,len je tam urceny pocet dni este pred porodom,kedy si to musis zacat platit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sssimi, vitaj spat :-) na Korfu sme boli s manzelikom na prvej spolocnej dovolenke pri mori pred 4 rokmi a rada na nu spominam, mate odtial suprove fotky ;-) opalena si teda krasne.... btw. ak to nie je tajomstvo, kde "telefonujes"? ja robim tiez v call centre
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v crystalcall - homecredit Na Corfu bol fantasticky, len škoda, že to tak rýchlo ubehlo. A hned som šupla do novej práce. Najhoršie je že som každy den u lekára a manžel je na služobke. Som z toho všetkého taka vyštavená. Už nech ho mám doma lebo sa to už nedá vydržať.
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim, ked ste si to uzivali na svadobke a teraz odlucenie... moj nastastie nechodi na sluzobky a v sobotu ideme tiez na dovolenku :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooj dievcata, najprv Simiiii- waaaw, aka cokolada je z teba :-D !!! mate pekne fotky, krasne to tam bolo... juj, babulky, strasne by som isla uz na dovolenku, ale este 2 mesiace... :-( ale nevadi, vydrzim. Co sa tyka tvojho uska - tak nepodcenuj to urcite, skus pripadne si nahrievat ucho takou tou cervenou infralampou, to by ti mohlo pomoct od bolesti. zelam skore uzdravenie :-) Funy!!! GRATULUJEM, je to uzasna sprava, tak drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne. v ktorom si tyzdni?
Odpovedať
Profilova fotka
kavaapalma, ako to myslis s tym priplacanim? ja som v zahranici uz asi rok, platila som si poistenie do oktobra minuleho roku, ale potom som to zrusila, lebo pracujem tu a tak ci tak to bolo protipravne... neviem ci mam vobec na nieco doma narok... celkom by som sa sice tesila na platenie materskej s mojho povodneho platu, len pochybujem ze to bude mozne a urcite ju tiez nemozem poberat v dvoch statoch sucasne... funy, uz som ta nasla v niektorych temach, to si doost dlho tajila ;-) ... ako dlho ste sa pokusali? cez vikend som poslala fotecky do Diamondu a uz su aj na webe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak si vonku tak nic :-( nemozes si to dat,skoda,ja som myslela ze po svadbe ostanete byvat na Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi aj za mnou musel minuly tyzden prist moj muzik na navstevu do roboty, lebo posledne dva tyzdne bol stale sluzobne prec a chodili neskoro v noci domov a rano ked som ja odchadzala tak on este spal. Tak jeden den prisiel zamnou rano do wrky na kavu, aj tento tyzden mal ist do trencina ale povedal sefom ze uz nikam nejde tak sa urazili a teraz sa s nim ani nebavia :-( sak my nebudeme mat ani kedy popracovat na nasom babatku :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
cucoriedka nech to manžel v práci oznámi, že musí pracovať na potomkovi, nech ho tak nezaťažujú, aby mal v poriadku spermie a aby neboli unavené :-D :-D :-D . Myslím si že keby im to takto podal tak by mali pre neho pochopenie ;-) Sugi ako v práci? Už lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D baby viete si predstavit, ako hovori chlap sefovi, ze pocuj, chceme pracovat na potomkovi, tak ma nerozculujte, lebo budem mat zle spermie... :-D :-D :-D Simi - v praci je to uz lepsie - ovela lepsie, aj ked si stale zvykam na to prostredie a ludi, ale mam pocit, ze sa to uz zlepsuje, aj ked pre istotu - klop-klop-klop...ved budem referovat. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super Sugi. Časom to bude ešte lepšie a budeš maximálne spokojná :-)
Odpovedať
sugi, koncim 13. tyzden. takze od pondelka zacinam druhy trimester. dufam, ze sa mi uz polepsi. zatial som si to velmi nevychutnala ale i napriek tomu sme nesmierne stastni. uankab, my sme sa pokusali jeden rok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som zvedava ako dlho to potrva nam,zacala som brat kyselinu listovu x-) manzel si veri ma silne slova,len ci aj jeho spermie budu take silne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kavaapalma, my sme v zahranici uz asi rok... a kolko tu zostaneme, fakt netusime. ja tiez beriem kyselinu listovu, uz asi druhy druhy mesiac x-) sugi, to je super, ze v praci je uz lepsie... snad bude vsetko ok. funy, to fakt az rok? fuuhaa.. to ste skusali aj pred svadbou? co keby sa podarilo skor, ci to ste velmi neriesili? si predstav taky oktober :-D ... no dufam, ze nam to pojde lepsie :-D
Odpovedať
uankab. my sme sa o babetku rozpravali este skor, len sme chceli mat zabezpecene byvanie....... vobec ma nezaujimalo ci pred svadbou, alebo po, alebo sa zoberieme v pozehnanom stave. ved to je len papier. rok pred svadbou sme sa zacali snazit. myslim si ze som sa na to velmi sustredila a velmi som to chcela aby to vyslo. a prislo to az po svadbe. vies, keby som si to mohla naplanovat, keby to bolo take jednoduche otehotniet, tak by som chcela jarne babetko. a takto bude mozno na vianove, alebo silvestra :-) :-) :-) bude nam to vycitat ze ma vtedy narodeniny, ale naozaj to nenaplanujes. drzim palce aby sa vam podarilo ako planujete. mozno u vas to bude rychlejsie. keby som riesila aj to ze budem len teraz v tretom rocniku, tak by sme este tri roky museli cakat. a ktovie co by prislo potom.....
Odpovedať
Profilova fotka
funy, no to mas pravdu, cas si nevyberies... ked sa podari, vtedy bude :-D .... az mi to pride niekedy take nespravodlive, kolkym dievcatam ci parom sa podarilo otehotniet neplanovane, dokonca hned na prvy krat a ani o babe zdaleka neuvazovali a niektore pary ktore naozaj babu chcu, ho mat nemozu... ja sa na to zatial nesustredujem uplne, lebo viem ze psychika je hrozna vec a zbytocne by som sa asi trapila... takto uvidime... prajem zdrave tehotenstvo !!!
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi tak to je dobre to som sa zamiala ze unavene spermie z prace :-D :-D :-D to ked poviem drahemu doma sa tiez zasmeje :-) no ja som si to naplanovala ze babo sa musi narodit najskor v maji az septembri to uz budem mat dufam po skuskach a este pred zaciatkom noveho semestra:-D ale nie ja viem ze sa to neda tak naplanovat, ale kedy sa podari vtedy bude, hlavne nech je zdrave nie
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi tak to je dobre to som sa zasmiala ze unavene spermie z prace :-D :-D :-D to ked poviem drahemu doma sa tiez zasmeje :-) no ja som si to naplanovala ze babo sa musi narodit najskor v maji az septembri to uz budem mat dufam po skuskach a este pred zaciatkom noveho semestra:-D ale nie ja viem ze sa to neda tak naplanovat, ale kedy sa podari vtedy bude, hlavne nech je zdrave nie
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka presne tak. Nech je zdravé a potom ti je jedno kedy sa narodí. I ked by bolo super keby sa narodila ako plánujete, bolo by to to čo si predstavujete (dievča-chlapec) a bolo aj zdravé. To by bola krásna kombinácia. Ja som od jednej holky tu z MS kupovala srdce na výzdobu a tí sa brali v septembri. V oktobri sme sa s nimi stretli a ona už bola tehotná. Vraj sa týžden po svadbe rozhodli, že vyskúšaju a na prvu šupu :-D . Práve tento mesiac by mala už mať mimino :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo super sssimi. no ja by som chcela strasne dievcatko, ale moj drahy zase chlapca. ale to je tusim tak vzdy ze chlapi tuzia po synovi - pokracovatelovi rodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no musim ti oponovat ani nie,ze kazdy chlap tuzi po synovi,moj by najradsej dievcatko a mne je to jedno hlavne zdravie je najdolezitejsie,mozno aj preto lebo v jeho rodine su samí chalani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veľa chlapov ktorí ešte nemajú deti by chceli chlapca-česť výnimkám, ale z "praxe" viem, alebo som počula, že neskôr su veľmi radi keď majú dievča pretože s ním maju krajši vzťah ako s chlapcom. Ideál je teda mať aj dievča aj chlapca, len to tak vedieť zariadiť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
x-) ozaj len to tak vediet zariadit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste aprilovky,nikde nikto,ved uz je po vikende :-)
Odpovedať
ahojte, niekedy vas tu pridem pozriet aj cez den. od zajtra som na marodke mali sme trosku poplach cez vikend/ pohotovost, ale budem doma lezkat a samozrejme lezkat sa stale neda a kedze nic namahave robit nemozem internet mi obcas hadam neublizi
Odpovedať
Profilova fotka
davaj si na seba pozor a radsej to s tym lezkanim vydrz urcite to bude stat zato a potom ked budes drzat svoje babo v naruci tak na to celkom zabudnes ;-) drzim ti veeeeeeeelmi palce
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?