Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ ano, ale začína sa to kaziť. Veľa problémov sa pritrafilo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
laleeta dakujem :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dovolenka - teda prekvapko už prasklo. 5 dni pred odletom :-( . Kamarátovi, ktorý mal doviesť manžela na letisko, ukradli auto. Takže má teraz svoje vlastne problémy a nechcela som ho ešte takto zaťažovať. Ale aj tak bol manžel úplne hotový-dokonca mal aj slzičky v očiach čo sa u neho nestáva. Bol aj rád, že som mu to prezradila teraz, lebo by vraj dostal infarkt keby som mu na letisku zrazu povedala, že ideme na dovolenku, lietadlom a pri more. Má 29 rokov ale ešte nikdy neletel a ani nebol pri mori. Tak je úplne hotoví. :-D Takže v stredu hurááá 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Sssimi tak to je skvelé !!! Asi sa to takto malo stať - možno tomu kamarátovi práve nemuseli nič ukradnúť. Aj skúška je v suchu?
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky tak už som oficiálne druháčka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simi, blahozelaaam !!! S tym autom mi to je luto, ale asi to tak muselo byt... nam sa raz stalo, ze den pred odchodom na dovolenku (manzel bol uz na ceste domov, aby sme konecne zabalili kufre, lebo rano sme skoro odlietali) naburali auto a odchadzali sme na mesiac prec :(( Uzite si krasnu dovolenku... na ako dlho idete? my sme sice uz boli, ale este by som sla na nejaku dalsiu :))
Odpovedať
Ssssimi gratulujem!!! Si šikulka !!!
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi a ja idem odovzdat v piatok seminarku z praxe a tiez to uz budem mat za sebou. Tak to strasne rychlo preslo a ani sa nenazdame a budeme Mgr. :-D teda aspon dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem. Som rada, že to mám z krku a na dovolenku idem úplne kľudná a v pohodičke. Ideme na 11 dní. No dnes ma trošku vystrašilo to zemetrasenie v Grécku =-) .Tak sa mi tu majte krásne. Potom sa ozvem-koľko bolo zemetraseni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooooooj Simi, zelam krasnu svadobnu cestu a ziadne zemetrasenie 8-) a potom informuj, ako ste sa mali!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky,kde ste kto,co mate nové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne zacal rast zub mudrosti... tusim ma manzelstvo na mna dobry vplyv :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, my uz sme po druhej svadobnej ceste a tretia este caka :) .... Najprv sme boli len na Slovensku na vikend hned po svadbe, druha bola pred dvomi tyzdnami vo Francuzsku a tretia bude v lete v Grecku. Uz sa tesime!
Odpovedať
Profilova fotka
no zabka to ti teda zavidim,ale v dobrom ja by som tiez rada niekam k moru,tak len sledujem last minitky a hadam aj nieco vyjde x-) akurat ten tyzden nam v robote oznamili,ze nas budu rusit,tak sa mame pripravit,ze dostaneme vypovede,este presne sa nevie kedy asi tak do konca septembra maximalne a potom bud na ine miesto menej platene s nizsou triedou, alebo ahojjjjjjjj :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to sa vsetky dovolenky a vikendy po svadbe nazyvaju svadobne? :-D :-D :-D som nevedela a ja blba kazdemu hovorim, ze to nie je svadobna cesta ale len dovolenka, ked ideme 2 mesiace po svadbe a ty si to vies ako pekne nazvat :-D no tak to ja idem cez leto na 3 svadobne cesty (chorvatsko, turecko, rakuske alpy) , na jesen uz je naplanovana svadobna chata na vychode a v zime ideme na svadobnu lyzovacku do Talianska :-) a kedy to uz bude normalne a nie svadobne, aby som zase nebola z toho mimo? :-. :-. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AHojky babulky, tak Simonka sa asi niekde akurat vyvaluje na plazi a vyhrieva na slniecku, zatial co my tazko pracujeme... :-D Kavaapalma- to mi je luto, kde pracujes? a co pracujes? nenajdes si nove miesto? Tu v BA mame aspon stastie, ze je prace dost a kto chce, tak si najde, to som fakt rada. Haniiii- caukyyy, ako sa mas? fiiiha, kolko svadobnych ciest mate pred sebou. Takze my mame len svadobnu cestu jednu - Turecko - kam a kedy idete vy do Turecka? ze sa mozno uvidime? :-D :-D to by bola ina haluz....no a to je asi aj vsetko zo "svadobneho". Letiii to strasne vsetko, a babulky, normalne zacinam uvazovat nad babom....asi na bud.rok zaciname vazne realizovat... 8-)
Odpovedať
Ahojte! No tak niektoré z vás čaká pestré leto. :-) My sme sa ešte 100% nerozhodli, či pôjdeme do Chorvátska-len tak na slepo hocikam, kde sa nám bude páčiť (cca okolie Zadar, Pirovac), alebo budeme striehnúť na nejaký last minute do Grécka. Ale už by som si priala vypadnúť z tohto pracovného kolotoča !!! V poslednej dobe sa len stresujeme - sezóna v stavebníctve je v plnom prúde !!! Víkendy sú niekedy doslova vykúpením. Fujha !!! :-( Ale teším sa konečne s pekného počasia. :-) No veru, Simonka si zaslúžene užíva dovolenku !!!
Odpovedať
Profilova fotka
sugi si zlata ;-) uz sa tym nemienim stresovat jak ma byt tak bude a kedze som stara pracovnicka,tak mam sancu,ze ma bud preradia,alebo mi daju vypoved medzi poslednymi a mozno sa mi podari dovtedy aj otehotniet,lebo mi uz babo chceme,len este musime chvilku pockat,kym doberiem lieky zajdem na kontrolu a ak bude vsetko ok hor sa nato juchuuuuuuuuuu sa tesim :-D takze mne je v podstate zbytocne hladat novu pracu a momentalne robim ako operator-zvarania to ti isto nic nehovori,akurat,ze ja zvaram ultrazvukom takze v pripade otehotnenia by ma aj tak museli preradit... no a dnes som bola na socialke vybavit si dobrovolne poistne,aby som potom na materskej dostavala pol roka aj nieco navyse,poculi ste niekto o tom....... a v MI si najst vhodnu pracu to je velke stastie najst si vobec nejaku. Tak pekny vikend aprilovky,uzivajte si slniecka my ideme so svagrovcami na chalupu chytat bronz a opekat spekaciky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojteeee! Tak už sme doma. Bolo nádherne- prenádherne. Ani sa nám nechcelo ísť domov. Zajtra nastupujem do novej práce, tak som zvedavá. Ešte nemam výpoveď v starej práci ale sľubili mi, že mi nebudu robiť problémy tak si to dúfam nerozmysleli. Držte palce. A musí sa pochváliť: Ešte nikdy som nebola taka opááálená. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
sssimi, to je super ze dovolenka bola uzasna :-) a svoje opalene telicko mozes teraz ukazovat, kedze je teplo a nemusis byt zahalena. my tento rok na dovolenku nepojdeme, pretoze je na ceste nase vytuzene miminko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, ako to manzelik prezil, ako sa mu tvoje prekvapko pacilo? funy, BLAHOZELAAAM !!!! tak to je super novinka... nam sa este nepodarilo, no mozno coskoro... uz si sa zaregistrovala na modrom konikovi? ;-)
Odpovedať
uankab, dakujem. dufam, ze to dobre dopadne. tesime sa. uz dlho sme na to cakali a chcelo prist az po svadbe. pride ked nastane spravny cas. :-) na konikovi som zaregistrovana uz davno, este ked sme sa snazili.
Odpovedať
Profilova fotka
funy gratulujééém. To musí byť krásny pocit po takej snahe keď sa to zrazu podarí. A prekvapko dopadlo super aj ked som ho musela pár dní pred odletom prezradiť. Drahý bol taký nadšeny ze už rozmýšla kam pojdeme na budúci rok a to mi povedal, že k moru len raz v živote a stačí :-D :-D :-D Idem do prípravného albumu hodiť pár fotiek zo svadobky
Odpovedať
Júúúúúj, fakt si sa teda pekne opálila sssimi. :-) Pekne tam muselo byť. Môj brat bol na Corfu min.rok a veľmi odporúčal. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!Asi som tu od svadby ani nebola,som v novej praci a muselo sa vsetko ukludnit..Pozeram,ze mate krasne novinky,BLAHOZELAM!!!! :-) Nam sa zatial nedari...A s dovolenkou sa este natahujeme,asi to vidim na Chorvatsko autom,zakotvime,kde budeme chciet a na ako dlho sa nam bude dat.V mojom pripade je teda jasne,ze dlhsie,ako 4 dni to nebude :-D Zmenilo sa vam nieco po svadbe?Alebo som uz tuto debatu zmeskala :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi takze uz to mate za sebou to je super ze sa vam pacilo my sa chystame az v septembri na svadobnu cestu takze dufam ze nam to vyjde tak super ako vam :-) funy gratulujeeem teraz sa pekne opatruj a uzivj tehotenstvo. ;-)
Odpovedať
ahojte, tak zajtra mam poslednu skusku. dufam, ze to dobacujem nejako. buduci semester boli velmi tazky, asi nebude mozne aby som isla v dec, jan. na skusky. musim ich ukecat na sept., okt. krasny vecer dievcata stanka, nic sa po svadbe nezmenilo. my sme spolu byvali asi tri roky. a chodili viac ako pat.
Odpovedať
Profilova fotka
funy a v ktorej teme si na konikovi zapojena? tusim sa aj ja zapojim :-D my sme sa zacali skusat po svadbe, no zatial nic, uvidime.... ved ked pride, vtedy bude x-) drzim palce na skusku, ja som moje 2 skusky minuly tyzden, tak sa tesim ze teraz sa uz nemusim ucit, len pridem domov a mam volno !!! mozem sa venovat manzelikovi :-D uau simi, to si poriadne opalena... :-D .... ked spracujeme nase fotecky, tak pridam este nejake svadobne a z kuby... tam bolo krasne, som tam chcela zostat keby som mohla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super aprilovky same dobre spravy a funy gratulujem :-) mozno sa onedlho pridame k tebe aj my s uankab,zajtra uz konecne idem do cestovky vybrat nejaky ten last minit,tak som zvedava ako dopadnem,lebo vyberam sama nakolko moj drahy je na sluzobke,branila som sa tomu,ze pockam na neho,ale vravel nech vyberiem sama aby sme vobec niekam sli... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky po dovolenke mám hrozný problém s uchom. Dnes mi ho na ušnom prepláchla, ale asi to nepomohlo. Nenormálne ma to bolí. Ešte viac ako pred tým. Už mi ani Ibalgin nezaberá. Cítim sa ako keby mi niekto vrážal každú druhú sekundu klincom do ucha - doslova. Nemáte s tým nejaké skúsenosti? Najhoršie je, že od pondelku som nastúpila na nové miesto kde budem robiť "telefonistku" a uši su tam najpodstatnejšie :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?