Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dúfam, že to neprezradím. Tajím to už od januára, tak snáď tie necelé 2 týždne ešte vydržím. Ja som si ešte ani poriadne nezvykla že moj drahý je už manžel. Už sa mi pár krát stalo, že som ho spomenula ako mojho priatela a ja že čo po mne pozeraju tak divne tie čo vedeli, že som vydata.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi drzim palce nech to perfektne vyjde a uzijete si spolu nadhernu dovolenku ;-) a neboj sa nie si sama ja som si tiez nezvykla,ze uz mam manzela a ono to este chvilu potrva,kym mi to celkom dojde :-D som len prekvapena,ze moj s tym ziadny problem nema. Ja som sa zakoktala ked som volala kameramanovi ohladom dvd a predstavila som sa priezviskom za slobodna,tak si ma nevedel zaradit a tak isto som pochodila u fotografa,ked mi volal,ze manzel povedal,aby sme to urobili tak a tak a ja nato,ze kto :-N
Odpovedať
No tak to je u mňa bežná vec - predstavovať sa dievčenským menom :-) Jáááááj sssimi to ťa teda fakt obdivujem. Ja by som nedokázala udržať takéto tajomstvo tak dlho. Ja keď aj môjmu mužovi kupujem darček na sviatok (na vianoce, alebo narodky) tak sa z toho tak teším, keď vymyslím, čo mu kúpim, že mu to od samej radosti vždy poviem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zo mna ziadne tajomstvo nevytiahnu naucila som sa byt ticho a neprezradit,lebo o to je to potom krajsie
Odpovedať
Profilova fotka
aj my uz mame vyhliadnuty hotel v grecku konkretne na rhodose, ale tiez pockame na last minute nejaky. chceme ist az v septembri no v auguste ideme na tyzden do tatier.
Odpovedať
Profilova fotka
Simii - to je uzasny napad!!! juuuj, tak drzim palceky,nech to superne vyjde, je to uzasne, ja milujem take prekvapenia, ked vidim ako sa obdarovany potom veeelmi tesi. :-) to je supeeer, tak daj potom vediet, ze co a ako si dopadla, aj ked nepochybujem o tom, ze sa manzelik velmi potesi. My teda cakame este 3 mesiace do svadobnej, ale snad to nejako vydrzime, ved to urcite tak velmi rychlo uleti, ze uz budeme zachvilku kufre balit. boze babky, ja sa tam taaaaaaaak vyspim, ze az. :-N Co sa tyka mena - ja som si celkom zvykla, lebo som zmenila pracu a tam ma poznaju uz iba pod novym menom, takze celkom sa da, aj ked - mam na jazyku obcas svoje rodne priezvisko a teda pri podpisovani sa vzdy musim v hlavicke upozornit, ze haloooooooo, uz si Cubikova :-D Ale tiez sa mi stalo ze som namiesto manzel povedala priatel :-D A co obrucky? manzelikovia nosia? 8-) ten moj je strasne hrdy na to, ze je "okruzkovany", tak bez nej ani smeti nejde vyniest. :-D :-D :-D a minule som si zabudla dat obrucku, normalne ma sprdol .... :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, uz mame foto od fotografky a su naaadherne !!! skusim teraz cez vikendik vytvorit albumik x-) ja vobec priezvisko nepouzivam, kedze v UK sa standardne oslovuje menom, tak mi to ani nepride a casto sa podpisujem starym a az potom zistim, ze uz mam druhe :-D manzelik obrucku nosi, tiez sa bez nej nepohne ani nakrok... a pravidelne kontroluje, ze ci mam, pripadne ked mi ju nastokuje opakuje ano, ano, ano, beriem, slubujem :-D sumi, fakt super napad, dufam ze Vam to vyjde a budete mat na co spominat !!!
Odpovedať
Profilova fotka
uankab mas nadherny albumik,uz som ho dobre popozerala ;-) a mas naozaj krasne foto,vidno,ze vy dvaja ste sa nasli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab krasne fotečky. Boli ste krasnučky. Drahy obručku nosí, ale chce ju mať stále krásnu tak ked robí, tak si ju dáva dole a potom ju stále hladá. A musím sa pochváliť-prerábame o sto trito... Kúpelna by mohla byť do 2och týždnov a už aj elektriku máme hotovú. Na ostatné musíme ešte našetriť...
Odpovedať
Profilova fotka
kavaapalma, ssimi, dakujeme velmi pekne x-) ... fotecky este nejake popridavam, veelmi tazko sa z nich vybera... vsetkym prajem peknu nedelu, papa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. dnes ma vsetci vo wrke obdivuju, lebo vcera som sa dala ostrihat na kratko x-) na svadobnych fotkach to nie je vidno ale vlasy som mala uz po pas, lebo ja mam prirodzene uplne rovne vlasy takze je to riadny sok :-D ale uz som potrebovala nejaku zmenu ved ide leto aspon mi teraz nie je teplo a mam taku odlahcenu hlavu :-D
Odpovedať
Ahojte baby, no tak ja som sa tiež dala po svadbe ostrihať na kratšie-tak do postupna. Nemám už trpezlivosť s dlhšími vlasmi. Ale akosi stále nie som spokojná so strihom. Asi by som išla ešte na kratšie. Máte nejaké typy? Kde sa dajú na nete kuknúť nejaké dobré strihy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj ja som sa dala hned po svadbe :-) z vlasov pod lopatky na mikado :-) fotku mam v albume z priprav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako vidim tak zmeny image po svadbe su v plnom prude :-D mojho draheho sa dnes pytali kolegovci ze ci si nasiel novu zenu ze nejak skoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mojmu manzelovi len poslala mms s touto foto kamarat mi potom hovoril, ze mu hned vola, ze "vies, co henta moja blazniva spravila? jej uz hrabe..." :-D :-D :-D a zvykol si ;-) ved zmen aje korenim zivota :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja som si pre zmenu dala hnedy melir,ale nejako velmi nie som spokojna chcelo by to vecsiu zmenu :-D a tiez by som si fakt pozrela nejake dobre ucesy pre inspiraciu,ak poznate nejaku stranku,tak sup s nou sem 8-)
Odpovedať
no Hani, super !!! Mikáda teraz veľmi letia. ale aj cucoriedkin účes sa mi veľmo páči. Asi takto podobne by som si chcela aj ja "vykosiť" vzadu. Po mesiaci mi začala odrastať aj farba, tak skúsim nejaký pekný jemný melír. :-) Jáj ja som tiež trošku strašila môjho manželka pred svadbou s účesom, lebo aj ja mám rada mierne zmeny. A len padal do bezseba!!! Hihi Aj jemu sa namne páčia skôr kratšie vlasy. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to vies moj bol zvyknuty na dlhe u mna stale :-) on ma v izbe u rodicov moju fotku z tabla, ked som mala 18 a vlasy po pas a stale hovori, ved pozri jak ti to svedcalo...nechape, ze uz nie som pubertacka :-)
Odpovedať
no myslím, že nie je sám. neviem prečo, ale mnohým mužom sa páčia viac dlhovlasé ženy. Pamätám si môjho otca, ako sa vedel hnevať, keď moja mama vymýšľala s účesom. Mávala fakt krááásne vlasy. Pamätám si, keď som bola malá, stále som jej ich chcela česať. Ale potom prišlo farbenie a trvala a tak ... Tomu by som sa chcela trochen vyhnúť.
Odpovedať
Ja mám rada krátky, účes, ktorý sa dá ľahko upraviť. Zvykla som si na to v poslednej dobe.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som sa rozhodla, ze si to cez leto budem este skracovat a potom si to necham zase trochu dorast na dlhsie...ale este uvidim,lebo kedze to na fotke su moje prirodzene rovne vlasy (jasne, ze ten 3-farebny melir nie :-D ) tak s tym nemam ziadnu pracu, je to pohodlne.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem beju.... aj moj drahy ma este nevidel v kratkych vlasoch len na fotke ked som sa dala tesne po stuzkovej ostrihat na takeho strapateho jeza :-D ale ked sme sa spoznali uz som mala dlhe vlasy a terez sa smeje ze strapakova je strapata :-D ale zivot je zmena no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
mas pravdu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Téééda také zmeny, ale musím uznať veľmi vám to sekne. Ja som sa tiež vyhrážala ostrihaním, ale ešte nikdy so nemala takéto dlhé vlasy tak mi je to ľúto dať dole. No všetkým krátkovláskam ticho závidím. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nahodou som klikla na tuto temu a musim sa priznat, ze aj ja chystam po svadbe skracovat... :-D teraz som sa dohodla s kadernickou, ze to nestrihame, aby mi mohla vytvorit ucas ala 30te roky, ale po svadbe idem na obvyklych 5 cm... a uz som si aj kupila farbu, akou to este zaklincujem (krasna cokoladova) kavaapalma: pozri www.svetucesu.com
Odpovedať
Baby, ja by som sa chcela opýtať len tak zo zvedavosti. Minule som si všimla, že miriamka-zakladateľka tejto témy predávala v bazáre svoje šaty. Neviete čo sa mohlo stať? Nepoznáte ju niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi zo svadby zislo....nema uz nic ani v profile, ani albumy...hm =-)
Odpovedať
Aj ja mám taký tušák. Aj oni sa mali brať v apríli, ak si dobre pamätám. Jáj taká som rada, konečne je piatok. Milujem tento deň. Ešte ma dnes čaká trochu náporu v robote, lebo šéfino odchádza na týdeň na dovolenku, ale už je tu taká víkendová náladička. Teším sa na zajtra, konečne si pôjdem trošku zašportovať na korčule na hrádzu a zajtra poobede nás čaká pozvanie na strýkovu obrazovú výstavu a v nedeľu má baletné predstavenie 5 ročná dcérka mojej skvelej kamarátky. Juj teším sa hlavne na víkendovú pohodu. Prajem ju aj vám. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
beju ja mám zajtra poslednú skúšku tak sa veľmi neteším, ale keď už bude po :-D :-D :-D
Odpovedať
Na VŠ? Tak držím palce. Ach to bude pocit úľavy. Spomínam si na tie časy .... Teraz 12.06. bude už 9 rokov, čo som promovala. Pane na nebi !!! Minulý rok sme mali 1 krát stretávku. :-) Ozik, prekvapko je ešte prekvapko (Grécko)? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?