Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem fifitko, mam z nich veeelku radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak uz som aj ja mlada pani x-) ... ale nejako mi to stale nedochadza a podpisujem a predstavujem sa starym menom... :-D Sobota dopadla uzasne, pravdupovediac nad nase ocakavania... mali sme nadherne pocasie, vsetko vyslo podla planu, uzivali sme si najma fotenie ktore trvalo cez 3 hodiny a cely den prebehol tak velmi rychlo ze sme sa ani nenazdali a bolo po pol noci, odcepcenie bolo o pol jednej a prezliekali sme sa o pol druhej! Hostia sa zacali rochadzat po stvrtej, isli spat o piatej a rano vstavali o osmej... V pondelok sa nam podarilo vybavit sobasny list, vcera mi vydali novu obcianku, tak uz to mam aj papierovo :-D ... v nedelu ideme na svadobnu cestu, velmi sa tesim x-) ...
Odpovedať
funy a fifi gratulujem ;-) :-) uankab jej ako ten cas bezi,vsak? tak ako sa citis? mne to stale tiez nedochadza....a casto sa v mene pomylim..... vsade podpis....vy v nedelu na svadobku? a kam? my ideme 12.5. uz sa nevieme dockat.....my do Sardinie...Rima...san Giowani Rotonda...... :-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily, ked sme vybavovali sobasny list a doklady, tak vsade ma upozornili aby som sa podpisovala novym menom... aj knaz pri zapisnici :-D ... no a bola som u zubarky, kde mi vystavila doklad na nove meno, podpisala som sa a ona na to, Zuzinka, vy uz mate nove meno :-D ... tak som pod to supla este druhe a bolo to :-D ... este ze v UK sa nepouzivaju priezviska, ludia sa oslovuju krstnymi menami... ideme na Kubu, neviem sa dockat... pocasie v anglicku nas nesklamalo, od vcera ako sem prisli tu stale prsi... tesim sa na slniecko, na vodu, doma sme si pocasie fakt uzivali, bolo krasne teplucko...
Odpovedať
uankab takze ste zas v ang? tak to verim,ze sa tesite.... :-D aj my.....
Odpovedať
Profilova fotka
ano, prisli me vcera... doma sme vlastne boli len 9 dni aj s cestou... ja mam sice volno, ale drahy je dnes v praci, az do nedele, tak musim vsetko vybalit a zbalit nanovo... na ako dlho idete?
Odpovedať
my ideme tak na 10 dni...nemozme dlhsie kvoli skole.....su tu akurat prazdniny od asi 10.5. :-) a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme na dva tyzdne... ked uz tak poriadne :-D ... a potom uz nebudem mat narok na dovolenku do konca roka, ale nevadi... tesim sa velmi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky a máme po apríli. Dnes si nezabudnite pobozkať manželov pod čerešňou. pa :-D
Odpovedať
uankab dakujem za IP. my sme boli na predsvadobnej dovce v oktobri 15 dni....a v lete planujeme este na sk ist aspon na 10 dni..... a pofotte pekne.....a mate aj fotky z thajska? mozes mi niekedy na mail poslat par?tie chramy...a tak.... ti potom v ip napisem mail...ale teraz musim ist upratovat,lebo to zas nestihnem......papa zatial... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak gratulujem aj poslednym aprilovkam, myslela som na vas, aj pocasicko bolo krasne. Strasne rychlo uletel ten mesiac, ved my mame v sobotu 4 tyzdne!!! doklady uz mam aj ja konecne vybavene, takze uz sa oficialne aj predstavuem ako cubikova, tak uz mam novu identitu :-D Akurat nam pisal Rofo, ze bud.tyzden uz by sme mali mat fotky, zajtra ide pre album,takze to snad aj spacha cim skor a tak si urobiiiim konecne aj tuto na MS poriadny albumik! :-D tesiiime sa . no a ja zajtra nastupujem do novejprace, takze ak budete mat cas, spomente si a drzte mi palceky, nech to vstko dobre dopadne. x-) tak pekny vecer zelam, idem manzelikovi skontrolovat projekt na manazment 8-) papaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sugi. Aj ty útočíš na novú prácu. Nové meno - nový začiatok? Ja som na tom podobne. I keď zatial len hladám, ale do starej práce sa už dúfam nebudem musieť vrátiť.... Momentálne som na 2 mesiace na marodke :-S Ešte som doma len 2-hý týždeň a už ma poráža... Zajtra budem na Teba myslieť. Pa
Odpovedať
Článok sa načítava...
sssimi a preco si 2 mesiace na marodke =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pretože keď som prišla po svadbe do práce oznámili mi, že prestupujem na inú pozíciu, kde sa ťahajú 12-ky. Čiže 2 dni v práci a 2 dni doma. Ale kedže to vychádza pracovat aj cez víkendy nesedí mi to so školou a ani so skúškami. Tak som sa nasr...la a dala som sa na PN :-D .
Odpovedať
sssimi no teda......hroza.....a ake mas povolanie? ze 12tky...ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
Zatiaľ robím v strojárskej firme, priamo vo výrobe čo dúfam že sa čo najskôr zmení. Popri vysokej to bola celkom v pohode prácička....
Odpovedať
este dlho budes studovat? ci sa ti to uz krati? ;-) ach ten cas zas leti...my zajtra zavcasu vstavame,ideme na nemecke urady ma prihlasit,ze sme manzelia..... ;-) nemame radi urady......
Odpovedať
Profilova fotka
To nieste sami. Mne našťastie občanku vybavil svokor a na vodičak, tam práve nikto nebol, ale aj tak to nemusím. študovať? Ešte som len v prváku :-|
Odpovedať
sssimi,tak to ti nezavidim....ale urcite si mladsia ako ja...ja uz nemam chut chodit na dennu....staci do decembra....dufam,ze skoncim dobre...a potom uz len specializacie dalsie......na dennu ma nik nedostane.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja so tiež externistka. Naši by denne štúdium aj tak nezvládli a ja som aj tak nechcela ísť nikdy na denne. Zdá sa mi to taka strata. Smaily ja mám 20 o chvílu 21 rokov.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej Simi, ty si taka mladucka? ;-) teraz to pisem ako kompliment :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SImi ty mas 20 rokov? :-D :-D teda ja som myslela, ze viac 8-) ale neber to prosim v zlom, to vobec tak nemyslim, skor ako kompliment, oproti niektorym 20-kam ktore vidim vyzeras taka zrelsia.....to som tu jedina stara 27 rocna koza? :-N :-D :-D :-D fuha babky.... :-D tak pekny vikendik!
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi.. nie si stara ja mam 26 :-D Velmi sa tesim na tvoje fotocky, tak rychlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi, snad sa v 27 nepovazujes za staru... :-D ... ja mam tento mesiac 28! tesim sa na fotecky. pekny vikend, my ideme v nedelu na honeymoon x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridala som zopar foteciek do albumu, zvysne budu az po honeymoone, toto su zatial len nase amaterske... velmi sa tesim na foto od fotografky, potom vytvorim svadobny album... pekny tyzden prajem, papa
Odpovedať
Profilova fotka
To ja som tu asi najmladsia :-) ja mam cerstvych 18 :-D
Odpovedať
ja som mala 27 vcera a za staru sa nepovazujem. ale v 18 ani v 20 som na manzelstvo este nepomyslela :-) to som este ani nevedela co v zivote chcem dosiahnut
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiez nepomyslela na manzelstvo v 18 ci 20... baby normalne Vas obdivujem, ja som v tom veku bola este len "dieta", uzivala som si studentsky zivot, o vyspelosti veru hovorit velmi nemozem... ta prisla az vekom, pracou a skusenostami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja som srandovala, jasne ze sme mladuchy!!! ;-) ale leti to strasne, ja ked som mala sweet 18, tak mi 27 rocni ludia prisli byt strasne uz stari :-N na svadbu som tiez ani nepomyslela. Uankab - pekne fotecky, tie satocky boli na tebe velmi krasne!!! olifw - teraz som si pozrela vas albumik - waaaaaaaaaw, nadhera, babulky vidim, ze aprilovky boli nadherne nevesty!!! :-D :-D :-D Ja albumik urobim bud.tyzden, dufam, dnes mal ist Rofo pre nas fotoalbum, tak duuuuufam, ze uz budu fotecky, lebo sa na ne hrooozne tesime. ...........len tak mimochodom............zajtra som 4 tyzdne pani......... ;-) leti to strasne rychlo.
Odpovedať
ahojte ;-) funy gratulujem k 27cke.... :-D ja radsej roky nebudem hovorit......lebo vela ich veru nemam.... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?