Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako si to tak citam, Vy este nemate fotky? My sme ich mali hned na druhy den aj vytlacene. Vytlacil nam komplet vsetko a boli sme spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka28 - pocasie bude urcite nadherne, ja v to verim a ked to povedal aj Dr. Ilko, tak to aj tak bude. Aj ja som mala mat povodne bordove saty ale nenasla som ziadne pekne. Aj ja mu asi len vymenim kravatu, to bude najlahsie
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, no ja som dnes posledny den v praci a buduci tyzden sa venujem uz len sebe, uz sa aj celkom tesim :-D a hlavne teda ked bude tak kraaaasneeee ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat volno az od stredy, ale myslim ze mi to bude stacit
Odpovedať
Profilova fotka
Zabka - nemame fotky, lebo cakame na album z Talianska. Fotograf nam bude robit svadobny album - vyberie fotky, vytlaci ich v roznej velkosti, urobi rozne kolaze a odovzda nam uz hotovy album - 1 velky z fotenia a obradu a druhy mensi z hostiny. Nakolko sme videli jeho pracu, tak vieme, ze sa oplati cakat, jeho svadobne albumy su prekrasne a nikdy by som ich tak nevedela sama spravit (druha vec, ze by som ani nemala na to cas). Plus samozrejme dostaneme uplne vsetky fotky na CD. Hanka - spravne robis, aj ja som mala od 1.4. volno a venovala sa len sebe a teraz uz manzelovi :-D oddychni si, aby si bola spokojna a svieza nevesta ;-) (pri tej nasej praci). Dievcata ktore to mate zajtra, drzte sa, dufam, ze Vam pocasie vyjde, zatial boli obe soboty vcelku pekne, takze drzim obrovske palceky aby aj zajtra bolo krasne a aby Vam cela svadba vysla podla predstav.
Odpovedať
Profilova fotka
to ja som si vypisala dovolenku len na piatok a pondelok,ale teraz rozmyslam ze tusim si priadam este aj stvrtok :-| aj tak uz v robote asi nic nespravim lebo budem myslienkami na svadbe - vlastne ja som myslienkami na svadbe uz posledne 3 tyzdne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja vam neviem, ja som tiez chcela len vo stvortok, piatok a pondelok, len priatel na mna tak divne kukal, ze ako to chcem sthat, tak som navela pridala aj stredu
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mala dovolenku cely týždeň pred svadbou ale bola som aj tak taka unaháňaná, žeby mi asi aj 2 týždne boli málo aby som si aj oddýchla. Najhorší bol piatok.... ale svadobný deň stál za všetky vybavovačky, stresy a podobne.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby surne potrebujem nejake pekne vlasenky zmenila som styl ucesu a velmi by som ich potrebovala neviete mi poradit kde ich kupim. Na objednanie z netu je uz neskoro. pomoooc nikde nemozem zohnat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mi uz mame vsetko dohodnute, uz vcera sme sa prechadzali po meste, ze co nam treba este vybavit a nic nas nenapadlo ;-) tak myslim ze tie 3 dni budu akurat, v piatok bude asi najhorsie
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka, ja som kupila v BA v obchodnom dome slimak, predajna sa vola Belora, maju aj internetovy obchod www.belora.sk,kde si vypises objednavku a vyzdihnut siju mozes aj osobne...je to obchod so vsetkymi moznymi kadernickymi pomockami....ja som si tam kupila vlasenky aj vypchavku do drdola...
Odpovedať
Ahojte dievčatká a novomanželky!! Ja som dnes bola tiež posledný deň v práci, ale už od včera sa akosi neviem sústrediť. Bola som totiž na skúške šiat a nejako som sa nechala uniesť. Asi mám svadobnú horúčku. Každopádne veľmi sa teším, a stresujem zároveň. Teraz už len aby to počko vydržalo ako odvšadiaľ počúvam.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jaaaaaaj, babulky, strasne moc vam zavidim, ale v dobrom!!! babulky, uzivajte si naplno pripravy, nechajte sa uniest, ved je to nadherny den a tak tie pripravy nenechajte len tak utiect. Cucoriedka - pripadne skus tuto na MS u "catyka" - babica je sikovna , robi vselijake vlasenky a posle ichpostou, to by sa dalo, hm? alebo skus pripadne v svadobnych salonoch, tam maju aj rozne doplnky. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak zajtra ma to caka :-) uz sa tesiiiiim :-D
Odpovedať
ahojte.....prajem vsetkym novomanzelkam nadherny manzelský zivot....... aj my to uz mame za sebou a vsetko krásne dalsie pred sebou...... :-D ;-) bola to nádhera...... a uz sme zase za hranicami.....a od pondelka znova bezne povinnosti..... :-) ;-) ale uz v dvojici...... :-D
Odpovedať
nevesticky myslim na vas. asi a chystate prave ku kadernikiovi :-) alebo ranajkujete. mate krasne pocasie. nech take ostane po cely den. nestresujte. a uzivajte si. krasnu zabavu az do rana :-) tesim sa co potom napisete. ja by som sa hned vydavavala opat. samozrejme za mojho manzela
Odpovedať
Ahojte, Funy, ja som mala taký stiahnutý žalúdok, že som ani raňajkovať nemohla :-D Ale ešte by som si to zopakovala... Dnešným nevestičkám prajem, aby im všetko vyšlo podla predstáv :-)
Odpovedať
nevesticky aj ja myslim na vas...nech mate najkrajsi den v zivote a nech vam vsetko vyjde ako chcete..... ;-) funy a kde mas fotky?? necitala som moc dozadu co ste popisali,lebo som nemala este cas.....ale ako bolo? urcite super......prajem vsetkym krasny den.....a aj keby nebolo vonku slniecko,nech je vo vasich srdciach dost hrejiveho slniecka :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ja uz mam tiez dovolenku, vcera poobede v praci som uz len tak vsetko latala, na nic som sa nevedela sustredit, potom sme isli na veceru, bolo super.. akurat som sa dnes rano zobudila a nieco na mna lezie, pomoc !!! dokonca mam problemy s okom, v nemocnici som s nim bola asi 3x a vzdy to skoncilo nakoniec tak, ze ho mam suche a posledna teoria je ked spim tak ich nezatvaram uplne, akurat ze dnes mam okolie napuchnute a neviem co s tym !! anglicke zdravotnictvo je fakt hrozne! to posledne co chcem je mat cervene a napuchnute oci v den svadby :-( :-| ]-( v utorok skoro rano cestujeme domov, cez vikend musim zbalit a prichystat vsetky veci, drahy pracuje! nevestickam ktore to maju dnes prajem nadherny dnik !
Odpovedať
uankab uzivaj nad jeden gram vitamin C! na lekarov sa velmi nespoliehaj....mne pred svadbou sa mi v nemecku zlomil zub...polka...a zubar v nemecku mi povedal,ze musi ist von! ja som povedala,ze nie pred svadbou! a na slovensku som bola po svadbe u svojho vynikajuceho zubara a povedal mi,ze v ziadnom pripade nemoze ist von,ze naco?ked mi vydrzi niekolko rokov este......takze zubar v nemecku si chcel na mne zarobit...... a kup si ascorutin, velmi pomaha pri zapalenych ociach......uzivaj 3krat do dna...... prajem skore uzdravenie a krasny den......pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily, to je co za liek ascorutin? vobec ho nepoznam... cecko a zinok som uz nasadila, ale z toho oka som fakt zufala..teraz som ho mala len cervene, tvrdili mi ze v nom nemam ziaden zapal, ale aj napriek tomu mi dali antibioticke kvapky, ktore mi nepomohli... mam si ho luprikovat kvapkami, masticku na noc, dokonca mi kazali si ich zalepit lepiacou paskou... akurat problem je to, ze dnes ked som sa zobudila, mam okolie opuchnute, vcera som ho mala na dotyk citlive a dnes mi uz aj opuchlo a s kazdym zmurknutim to oko citim... doma k doktorom nebudem moct ist, lebo som poistena tu.. :-( ... najhorsie je to ze ked tam idem, tak ma zakazdym vysetruje iny lekar, najskor musim ist k vseobecnemu, ktory mi dohodne stretnutie v nemocnici, najskor na dalsi den ak mam stastie a tam som uz bola pri troch roznych doktoroch... kazdy ma inu teoriu, iny nazor, sa citim ako pokusny kralik.
Odpovedať
to je urcite zapal, a vyliecis si ho vit.c vo vyssich davkach, ascorutin je velmi dobry,ked mas v oku popraskane cievky a zacervenane......ja som mala obycajne kvapky ophtalamo-septonex s ascorutinom(tiez vit.c)a do par dni mi to pomohlo. a pozri si ci nemas rozdiely v pravej i lavej polovici tvare.....ustny kutik....atd... to ti nedoviera oko?to je jasne,ze je to infekcia.....ale akeho povodu....a krv ti vysetrili? drzkaj sa...papa
Odpovedať
Profilova fotka
a tie kvapky sa daju kupit normalne v lekarni, ci na to potrebujes predpis? prideme domov v utorok, tak by som tam hned nabehla... ja si ich uz mesiac umyvam harmancekom, ktory ma tiez protizapalove ucinky. sranda je ze fakt iba lave oko ma boli, prave je trosku zacervenane, ale nie az tolko. a citim lave pri zmurkani, a momentalne ako ked je velmi unavene a to je len rano !. kutik ani nic take nemam, vyrazku uprostred nosa :-D ... a na lavej strane krku sa mi jedna hoji... no asi tak, ze ked spis tak ho nezatvoris uplne, je tak malinka medzierka vdaka ktorej sa mi to oko naspodu vysusuje, preto ho treba luprikovat a v noci zalepovat, vyskusla som to raz ale bol to strasne hlupy pocit, hlavne ked sa zobudis a chces ist na WC v noci a mas oci zalepene... s takym niecim ako vysetrenim krvi sa tu vobec neobtazuju... :-| .. najviac ma stve ze mam tyzden pred svadbou a citim sa uplne hrozne...
Odpovedať
kvapky by si mala dostat aj bez predpisu....to ti verim....ale uzivaj viac vit.C nad 1gram musi byt a pi vela a aj ked sa c vyplavi co nepotrebuje tvoje telo,ale vezme si tolko kolko potrebuje.....na mna to vzdy zabralo,ked nejaka infekcia mi skrizila cestu, C mi pomohlo.pa a neboj sa... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyskusam... pozeram prave ze uz mate fotecky, naozaj krasna nevesta... ;-)
Odpovedať
dakujem, ved som sa snazila ale vyslo to nad moje ocakavania....lepsie ako som si myslela.... :-) ;-)
Odpovedať
smaily, fotky su hotove. ale este sme sa nemali kedy stretnut s fotografkou. aj kameraman nam uz volal ze kedy mu posleme foky, lebo uz ma hotove video. skusky v skole...... atd. ked budu poslem vam sem linkuy kde ich najdete
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Tak dúfam, že pršalo len u nás.... Lebo tu pekne lialo. Už sa teším na všetky posvadobné dojmy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak uz to mame za sebou :-) vsetko vyslo podla planu, ak nie este lepsie x-) ...fotenie sme si uzivali, myslim ze fotecky budeme mat krasne ;-)(pani fotografka z atelieru Pekna fotka si dala zalezat) uz sa na ne tesim...obrad bol nadherny, pan kaplan v kostoliku Kralovnej rodiny nadherne kazal...no a hostina bola super, aj ked nas bolo malo, pan Butko(DJ) nam super hral a obsluha hotela Crowne Plaza bola na jednicku...zabludila som aj do kuchyne, a bola som prekvapena, ako je tam cisto...cely den som bola riadne napata, ale uzivali sme si to...vsetko bolo bez stresov, aj ked mi pred obradom nebolo vsetko jedno :-| ...dneska budeme oddychovat, manzel uz stihol ochoriet :-N tak sa mozem hned hodit do role opatrujucej manzelky :-D Cely den nemozem prestat mysliet ake to bolo vsetko krasne...som velmi stastna...no a pocasie bolo uplne vynikajuce...na foteni v prezidentskej zahrade sme mali polooblacno, potom v meste na foteni sa ukazalo aj slniecko, pred obradom zacalo poprchat, cely obrad lialo, no a po obrade sa zacalo ukazovat slniecko...nadhera...
Odpovedať
Ahojte Lucy gratulujem :-) :-) aj môj ochorel, tak sa snažím byť tiež starostlivá manželka :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?