Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Ahojte, Simi, povedz ocovi, že prvý apríl je až v útorok :-) Funy: držím palce na útorok. A budem na teba myslieť aj budúcu sobotu ;-) aj na ostatné kočky ktoré to už máte o týždeň, hlavne aby nepršalo a bude super. Výslužku my dávame určite fotografovi, lebo to je známy a kameramanovi asi len fľašu vína (aj tak je dosť drahý :-D
Odpovedať
dakujem silvi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak čo ja sa teším najviac je to, že som práve dnes dostala menzes.. 8-) ono mi to totiž vychádzalo presne na deň svadby, tak chvalabohu sa tomu vyhnem :-D mne sa dnes konečne podarilo kúpiť si kostým na prezlečenie, drahý si kúpil topánky a kravatu... ešte košeľa a je to komplet .. mám pocit, že budúci týždeň ma toho čaká asi najviac.. dohodnúť dovoz zákuskov, zaplatiť zálohu do reštiky, v utorok mám final skúšku šiat, vo štvrtok idem s kamoškou do veľkoskladu po kvety, v piatok si nemôžem nechať ujsť masáž u kozmetičky a parafín na ruky 8-) pre malú ešte musím nájsť biele pančušky atď. atď. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprilovky!!! Uz sa nam to riadne rychlo blizi!!! Mne az teraz dochadza, ze NAS velky den bude takto presne o tyzden!!! Neviem sa toho dockat. Vsetko je pripravene a vcera sme mali aj rozlucku. Uz len v klude cakame na TEN den... Ako ste na tom Vy s nervami???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Babulky! No jasné, že zabíjačka. Veď som dzifče z dzedziny (mne stačia aj noviny) :-D . Dnes zabili býka a vo štvrtok 2 prasiatka. A aj keby sa mali všetci pokaka... tak tam nepojdem. Svokrovi som to jasne povedala a ten to aj pochopil a môj otec mi povedal, že či musíme byt na svadbe aj s mamou ako hééérečky...... :-S No nasr...l ma.
Odpovedať
sssimi ;-) no na take nazory len tvrdo s usmevom......ach ja by som tam ani vo sne neprisla..... :-N uankab ;-) kupili sme oblek, tak medzi ciernou a hnedou.....pasikavy, a pan ktory bol v oddeleni s koselami a kravatami, nam super poradil koselu,nie uplne bielu,ale trosku iny odtien bielej a kravatu bielo hnedu s pasikmi, a spolu to super ladi... vysvetlil nam ze my sa nemozme pozerat uplne nato,co ja budem mat oblecene,ale co ladi k saku..... ;-) a bolo to lepsie ako my co sme sami od seba vybrali.... :-) ;-) este si musi mily topanky kupit,a ja drobnosti...... funy ;-) drzim palce na utorok....ja to nemam ruzove v piatok......a nemam cas na ucenie,len dnes prajem pekny den......u nas dnes bude asi okolo 15 st. ale malo byt 20...uvidime.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, tak ja som sa dnes zobudila so soplavým nosom a boľavým hrdlom :-S tak som hneď nasadila čo sa dalo a zostáva už len veriť, že to aj malá odomňa nechytí a v sobotu nebudeme chorí všetci... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Veronikap držím palce. Ja zatiaľ nič necítim, ale obliekam sa ako keby bolo -10 lebo len čo ma ofukne už som chorá...... a teraz by to bolo ako naschvál. :-| Dnes sme boli u starejšího - skvelý chlap. Už sa moc tešíííme. Tento týžden nechcem už nikoho vidieť kto by mi pokazil náladu. A v sobotu už mám každeho na háku. VEĎ JE TO DEŇ IBA NÁS DVOCH !!!!!!!!! :-) A dnes je nádherne.......... Prosím panbožka aby bolo takto aj 5-tehooo. PROSÍM!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
simi, urcite bude ;-) ja som si dnes kupila sexi spodne pradelko, tak sa z neho vytesujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás najnovšie kýcha už aj môj drahý.. tak sa na tom bavíme (čo iné nám zostáva) 8-) teploty našťastie nie sú, tak za 2-3 dni by to mohlo byť ok .. ja si tiež dávam pozor, aby som neochorela a tu ho máš.. ]-( uankab, ja som si kúpila prádielko včera.. boli sme v Parndorfe.. Palmers podprda za 20 Euro, tak som sa tešila dvojnásobne :-D :-D sssimi, presne tak, treba brať všetko s nadhľadom a ten deň si užiť, veď je len jediný v živote x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika drzte sa, aby ste naozaj nepochoreli, to posledne co by som chcela je kychajuci zenich s nevestou !!! ja som okolo toho pradelka chodila asi mesiac, velmi sa mi pacilo len ta cena na nom nie... a vcera som nasla na webe, ze ho maju za polovicu, tak som tam dnes utekala a kupila som si podrsenku, kosielku a gatky... no krasa, to bude drahy cucat ked ma v tom uvidi :-D
Odpovedať
ja som si kupila cez net,a som zvedava ake to bude,inac je to super... :-D my sme doteraz pracovali na nasom cd....chceme vesele cd sami urobit,uz je viacmenej hotove asi do 4minuta este sa naucit tanzovat..ale budu sa smiat dobre nasi hostia.....lebo to nebudu cakat..... :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
smailly a ake si si objednala? ja som tiez pozerala, ale neviem, nejako tomu nedoverujem.... vzdy to v skutocnosti inak vyzera ako na obrazku... super napad s tym CD, videla som take nieco, ale draheho by som na to nenahovorila... my si zatancujeme valcik na modrom dunaji... boli sme v tanecnej, tak prekvapime hosti nasim tanecnym umenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte dievcata, uz sa nam to bliiiiiiiiiiiiiiiiiziiiiiiiiii, jupiiii....!!! Veronika - drzim palce, aby ste vydraveli, mne sa vsetko zosypalo, co ssa tyka zdravia - v piatok sa mi urobil herpes, pod nosom mam cosi, co kozna lekarka nazvala uz neviem cim, tak si mazem masticky vselijake, no a stale aj ja kycham a tak tlacim do seba vitaminy, jem cesnak a cibulu ako idiot, len nech som zdravaaa :-N Babulky, od zajtra mam volno az do utorka, tak neviem, ci este stihnem dojst sem na MS kuki, lebo doma nemame internet, ale ked budem u nasich , urcite dojdem kuki. Inac mame vsetko, uz sme dostali aj velaaaa peniazkov :-D :-D :-D vopred ako dary od rodiny :-D . v piatok som mala aj ja rozlucku, ale taku jemnu, lebo beriem vela liekov na herpes a zaludok, tak som moc neoslavovala, ale bolo vyborne, som rada, ze mam okolo seba ludi, ktori mi pomahaju, kamoska je uzasna, vstko zorganizovvala a kamarat nam bude robit sofera na svadobnom aute, super.. Simi - vesticku este nemame ;-( 8-( :-( vraj pride zajra, co uz an i neverim, lebo to uz je treti tyzden dodania....tak sme boli v sobotu v auparku behat a vyberat bielu kravatu, jednu v nicole maju krasnu, tak ju asi pojde Petko v stredu kupit. a zajtra ideme pre vino do Modry, a snad uz to bude OK....akurat, ze dnes este robim v praci danove priznania a musim obehat danove urady, ale to sa zvladne!!! Dievcata, drzte sa velmi, a modlime sa za KRASNE pocasie, vraj od stredy ma byt skaredo ]-( tak dufam, ze to nebude pravda....
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi dnes sme ta s Diankou spomínali.Bola som na prerábku šiat. Idem si po ne vo štvrtok o 17:30 hod. Som z nich taká vytešena. A aj z popolnočných. Mama mi povedala že som ich mala mat na celej svadbe :-D . Už sa budem tešiť na polnoc :-D Včera sme do pol druhej v noci lepili podakovania na krabice na výslužky a spravili sme aj menu(vid.album) . Teraz je najhoršie že sa mi stále mení zoznam hostí :-S Tak sa stále nad tým trápim....
Odpovedať
baby, drzim vam palce... uz to mate za par, normalne vam zavidim ;-) tuto sobotu uz mala svadbu moja kamoska a dopadlo im to super, takze nech vam vsetko vyjde a nemajte stresy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Petocka budeme sa snažiť nemať stresy. Dúfam, že sa i ich podarí aspon utlmiť :-D A ak môžem, tak ti za všetky ďakujem.
Odpovedať
sssimi a kolko budete mat hosti? aj nam sa to uplne zmenilo.....ale uz mi je to jedno.... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím, že teraz je to 103 hostí
Odpovedať
Profilova fotka
Babenky, co mate svadbu 5.4., drzim vam silno palce...je to moj povodny datum...budem vas sem este chodit pozerat. A dnes rano som pozerala Dr. Ilka a hlasil na sobotu oblacno, ale bez dazda, tak vas urcite slniecko pride kuknut...aspon na fotenie bude pocko :-)
Odpovedať
sssimi a to myslis vazne 103??? a kde mate hostinu??? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smaily v KD Nemčiciach
Odpovedať
ahojte. dakujem za vsetky palceky. uspesne som zvladla skusku :-) mozem si oddychnut pri pripravach na svadbu. same behacky a po veceroch budem robit pierka, menovky, zas. poriadok... sssimi ale vas bude. nas bude 60. uz aj to je dost podla mna
Odpovedať
Profilova fotka
Fany pierka robíš len pre chlapov? Už máme po spovedi, tak sme vysmiaty. A v sobotu ma byt celkom pekne :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
SSSIMI, pierka robim pre vsetkych. biele pre damy a zelene pre panov. pre rodicov a svedkom mam kombinaciu oboch farieb. my na spoveda asi v piatok. zajtra mame stretnutie s knazom. ak nebude pekne nemame sa kde fotit ale musime mysliet pozitivne :-) davate hostom darceky? ja len nejake cokoladky. mala by som ich zacat balit. joj neviem co skor
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko dievcata x-) Baby este 3x sa vyspite a je to tu - vas velky den D. Uz pocitujete take steklenie v zaludku :-D ? Sugi tak toho sa aj ja najviac obavam ze sa vo svadobny den rano zobudim a na ustach budem mat herpes ako... Ved aj teraz ho mam a to ako naschval sa mi vyhodil v pondelok rano a po obede som mala skusku ucesu a vcera skusku u vizazistky ]-( no taka som bola nastvana. Najhorsie je, ze to mam v poslednom case nejako casto. Ale vizazistka ma vcera utesila, lebo mi povedala ze nech sa tym netrapim, ze rodina ma pozna ze mam s tym problemy a dobry fotograf si aj s herpesom poradi a kameru nemame. Aj my uz mame stretka s fararom za sebou, dnes ideme kupovat koselu, kravatu a topanky pre zenicha a este si musim kupit vlasenky, ale neviem kde asi pojdem do nejakej bizutky pozriet. Tak prajem Vam pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty :-) no tak mňa to už začalo "chytať" včera, keď som b
Odpovedať
Profilova fotka
takže pokračovanie (malá sa mi tu do toho mieša): keď som bola na skúške šiat.. tak mi to už tak nejako dochádza.. x-) a zatiaľ to vyzerá byť v sobotu bez dažďa, tak uvidíme, lebo ak bude pršať, tak ani my sa nemáme kde fotiť :-p :-D funy, ja som to vymyslela s darčekmi tak, že sú to zároveň aj menovky.. kuk do albumu (v krabičkách budú nejaké oriešky v čokoláde alebo niečo také ;-)
Odpovedať
ahojte nevestičky !!! Tak a už je apríl to snad ani nie je pravda, že sa o necele tri tyzdne vydavam... ;-) vôbec to tak nepocitujem. Prajem veľa krásnych chvíľ nevestičkám ktoré to už čaká tento víkend... a hlavne veľa slniečka... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, no ja uz mam steklenie poriadne, uz ani nespim :-D Velmi ma potesila sprava, ze nam dosla uz ta vesticka, takze Simiiiii, nastastie to vyslo :-D Zajtra si idem pre saty a na kozmetiku, a v piatok mame behacky - musime odniest kolace, tortu aj ikebany do Kamily, vecer o 18,00 mam nechty a potom....pride den D!!!! :-D :-D :-D Vcera sme este lepili etikety na vino, nuz a snad uz mame vsetko. Len to pocasie ma hneva, pozerala som predpovede a nic moc. do kelu, len nech neprsi, nech je aspon trosku slnko a teplejsie, lebo fakt neviem ani ja , kam sa pojdeme fotit :-S ale zial asi to vyzera ze bude otrasne. :-( Cucoriedka - skus ist ku koznej, mne dala lieky "Herpesin" a este beriem aj Riboflavin kazdy den, ako prevencia pred dalsim herpesom, nastastie ten na perach sa mi zahojil a mam len taku maly fliacik, ale to sa prekryje leskom na pery. Tak pekny dnik babulky, ja sa tu este zastavim, budem u nasich vpiatok, tak vecer VAs este pozdravim a zazelam vela stastia, papa!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?