Menu Forum

Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

26. máj 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
silvie101 (30 r.)
Registrovala sa 24. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Senec.
  • Svadba bola 12. apríla 2008
    V Modrom kostolíku, hostina v Ivanke p. Dunaji, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
silvie101 (30 r.)
Registrovala sa 24. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Senec.
  • Svadba bola 12. apríla 2008
    V Modrom kostolíku, hostina v Ivanke p. Dunaji, okres Senec
 Ahojte,
Simi, povedz ocovi, že prvý apríl je až v útorok emoticon
Funy: držím palce na útorok. A budem na teba myslieť aj budúcu sobotu emoticon aj na ostatné kočky ktoré to už máte o týždeň, hlavne aby nepršalo a bude super.
Výslužku my dávame určite fotografovi, lebo to je známy a kameramanovi asi len fľašu vína (aj tak je dosť drahý emoticon
29. mar 2008 o 20:33  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funy
Registrovala sa 31. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 461 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
funy
Registrovala sa 31. augusta 2007 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 461 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Senec.
 dakujem silvi
emoticon
29. mar 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
Registrovala sa 2. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 66 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 5. apríla 2008
    V Bratislave, loď Kriváň, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
Registrovala sa 2. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 66 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
 ahojte, tak čo ja sa teším najviac je to, že som práve dnes dostala menzes.. emoticon ono mi to totiž vychádzalo presne na deň svadby, tak chvalabohu sa tomu vyhnem emoticon
mne sa dnes konečne podarilo kúpiť si kostým na prezlečenie, drahý si kúpil topánky a kravatu... ešte košeľa a je to komplet ..
mám pocit, že budúci týždeň ma toho čaká asi najviac.. dohodnúť dovoz zákuskov, zaplatiť zálohu do reštiky, v utorok mám final skúšku šiat, vo štvrtok idem s kamoškou do veľkoskladu po kvety, v piatok si nemôžem nechať ujsť masáž u kozmetičky a parafín na ruky emoticon pre malú ešte musím nájsť biele pančušky atď. atď. emoticon
29. mar 2008 o 21:17  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zabka1984
Registrovala sa 18. októbra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zabka1984
Registrovala sa 18. októbra 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 41 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
    V Bratislave, okres Bratislava
 Ahojte aprilovky!!! Uz sa nam to riadne rychlo blizi!!! Mne az teraz dochadza, ze NAS velky den bude takto presne o tyzden!!! Neviem sa toho dockat. Vsetko je pripravene a vcera sme mali aj rozlucku. Uz len v klude cakame na TEN den...
Ako ste na tom Vy s nervami???
29. mar 2008 o 21:25  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
Registrovala sa 10. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 854 príspevkov a 1 album. Má 30 priateľov. Okres Topoľčany.
    V Nemčiciach, okres Topoľčany, okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
Registrovala sa 10. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 854 príspevkov a 1 album. Má 30 priateľov. Okres Topoľčany.
 Ahojte Babulky! No jasné, že zabíjačka. Veď som dzifče z dzedziny (mne stačia aj noviny) emoticon .
Dnes zabili býka a vo štvrtok 2 prasiatka. A aj keby sa mali všetci pokaka... tak tam nepojdem. Svokrovi som to jasne povedala a ten to aj pochopil a môj otec mi povedal, že či musíme byt na svadbe aj s mamou ako hééérečky...... emoticon No nasr...l ma.
29. mar 2008 o 22:47  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 sssimi emoticon no na take nazory len tvrdo s usmevom......ach ja by som tam ani vo sne neprisla..... emoticon
uankab emoticon kupili sme oblek, tak medzi ciernou a hnedou.....pasikavy, a pan ktory bol v oddeleni s koselami a kravatami, nam super poradil koselu,nie uplne bielu,ale trosku iny odtien bielej a kravatu bielo hnedu s pasikmi, a spolu to super ladi...
vysvetlil nam ze my sa nemozme pozerat uplne nato,co ja budem mat oblecene,ale co ladi k saku..... emoticon
a bolo to lepsie ako my co sme sami od seba vybrali.... emoticon emoticon
este si musi mily topanky kupit,a ja drobnosti......
funy emoticon drzim palce na utorok....ja to nemam ruzove v piatok......a nemam cas na ucenie,len dnes
prajem pekny den......u nas dnes bude asi okolo 15 st. ale malo byt 20...uvidime.... emoticon
30. mar 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
 no baby, tak ja som sa dnes zobudila so soplavým nosom a boľavým hrdlom emoticon tak som hneď nasadila čo sa dalo a zostáva už len veriť, že to aj malá odomňa nechytí a v sobotu nebudeme chorí všetci... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
30. mar 2008 o 09:57  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
 Veronikap držím palce. Ja zatiaľ nič necítim, ale obliekam sa ako keby bolo -10 lebo len čo ma ofukne už som chorá...... a teraz by to bolo ako naschvál. emoticon
Dnes sme boli u starejšího - skvelý chlap. Už sa moc tešíííme.
Tento týžden nechcem už nikoho vidieť kto by mi pokazil náladu. A v sobotu už mám každeho na háku. VEĎ JE TO DEŇ IBA NÁS DVOCH !!!!!!!!! emoticon

A dnes je nádherne.......... Prosím panbožka aby bolo takto aj 5-tehooo. PROSÍM!!!!
30. mar 2008 o 16:17  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uankab
1
Registrovala sa 22. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1016 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 26. apríla 2008
    Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
uankab
1
Registrovala sa 22. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1016 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov.
    Nitre, okres Nitra
 simi, urcite bude emoticon ja som si dnes kupila sexi spodne pradelko, tak sa z neho vytesujem emoticon
30. mar 2008 o 17:13  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
 no u nás najnovšie kýcha už aj môj drahý.. tak sa na tom bavíme (čo iné nám zostáva) emoticon teploty našťastie nie sú, tak za 2-3 dni by to mohlo byť ok .. ja si tiež dávam pozor, aby som neochorela a tu ho máš.. emoticon

uankab, ja som si kúpila prádielko včera.. boli sme v Parndorfe.. Palmers podprda za 20 Euro, tak som sa tešila dvojnásobne emoticon emoticon

sssimi, presne tak, treba brať všetko s nadhľadom a ten deň si užiť, veď je len jediný v živote emoticon
30. mar 2008 o 20:34  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uankab
1
    Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
uankab
1
    Nitre, okres Nitra
 veronika drzte sa, aby ste naozaj nepochoreli, to posledne co by som chcela je kychajuci zenich s nevestou !!!
ja som okolo toho pradelka chodila asi mesiac, velmi sa mi pacilo len ta cena na nom nie... a vcera som nasla na webe, ze ho maju za polovicu, tak som tam dnes utekala a kupila som si podrsenku, kosielku a gatky... no krasa, to bude drahy cucat ked ma v tom uvidi emoticon
30. mar 2008 o 20:39  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ja som si kupila cez net,a som zvedava ake to bude,inac je to super... emoticon
my sme doteraz pracovali na nasom cd....chceme vesele cd sami urobit,uz je viacmenej hotove asi do 4minuta este sa naucit tanzovat..ale budu sa smiat dobre nasi hostia.....lebo to nebudu cakat..... emoticon emoticon
30. mar 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
uankab
1
    Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
uankab
1
    Nitre, okres Nitra
 smailly a ake si si objednala? ja som tiez pozerala, ale neviem, nejako tomu nedoverujem.... vzdy to v skutocnosti inak vyzera ako na obrazku...
super napad s tym CD, videla som take nieco, ale draheho by som na to nenahovorila... my si zatancujeme valcik na modrom dunaji... boli sme v tanecnej, tak prekvapime hosti nasim tanecnym umenim emoticon
30. mar 2008 o 23:10  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sugi81
Registrovala sa 4. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 574 príspevkov a 3 albumy. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
    V Hoteli Kamila - Čierna Voda, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
sugi81
Registrovala sa 4. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 574 príspevkov a 3 albumy. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
 AHojte dievcata,
uz sa nam to bliiiiiiiiiiiiiiiiiziiiiiiiiii, jupiiii....!!! Veronika - drzim palce, aby ste vydraveli, mne sa vsetko zosypalo, co ssa tyka zdravia - v piatok sa mi urobil herpes, pod nosom mam cosi, co kozna lekarka nazvala uz neviem cim, tak si mazem masticky vselijake, no a stale aj ja kycham a tak tlacim do seba vitaminy, jem cesnak a cibulu ako idiot, len nech som zdravaaa emoticon Babulky, od zajtra mam volno az do utorka, tak neviem, ci este stihnem dojst sem na MS kuki, lebo doma nemame internet, ale ked budem u nasich , urcite dojdem kuki. Inac mame vsetko, uz sme dostali aj velaaaa peniazkov emoticon emoticon emoticon vopred ako dary od rodiny emoticon . v piatok som mala aj ja rozlucku, ale taku jemnu, lebo beriem vela liekov na herpes a zaludok, tak som moc neoslavovala, ale bolo vyborne, som rada, ze mam okolo seba ludi, ktori mi pomahaju, kamoska je uzasna, vstko zorganizovvala a kamarat nam bude robit sofera na svadobnom aute, super..
Simi - vesticku este nemame emoticon emoticon emoticon vraj pride zajra, co uz an i neverim, lebo to uz je treti tyzden dodania....tak sme boli v sobotu v auparku behat a vyberat bielu kravatu, jednu v nicole maju krasnu, tak ju asi pojde Petko v stredu kupit. a zajtra ideme pre vino do Modry, a snad uz to bude OK....akurat, ze dnes este robim v praci danove priznania a musim obehat danove urady, ale to sa zvladne!!!
Dievcata, drzte sa velmi, a modlime sa za KRASNE pocasie, vraj od stredy ma byt skaredo emoticon tak dufam, ze to nebude pravda....
31. mar 2008 o 11:24  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
 Sugi dnes sme ta s Diankou spomínali.Bola som na prerábku šiat. Idem si po ne vo štvrtok o 17:30 hod. Som z nich taká vytešena. A aj z popolnočných. Mama mi povedala že som ich mala mat na celej svadbe emoticon . Už sa budem tešiť na polnoc emoticon
Včera sme do pol druhej v noci lepili podakovania na krabice na výslužky a spravili sme aj menu(vid.album) . Teraz je najhoršie že sa mi stále mení zoznam hostí emoticon Tak sa stále nad tým trápim....
31. mar 2008 o 22:25  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petocka
Registroval sa 2. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridal 858 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
petocka
Registroval sa 2. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridal 858 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 baby, drzim vam palce... uz to mate za par, normalne vam zavidim emoticon tuto sobotu uz mala svadbu moja kamoska a dopadlo im to super, takze nech vam vsetko vyjde a nemajte stresy emoticon
31. mar 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
 Petocka budeme sa snažiť nemať stresy. Dúfam, že sa i ich podarí aspon utlmiť emoticon A ak môžem, tak ti za všetky ďakujem.
31. mar 2008 o 22:33  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 sssimi a kolko budete mat hosti? aj nam sa to uplne zmenilo.....ale uz mi je to jedno.... emoticon emoticon
31. mar 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
 Myslím, že teraz je to 103 hostí
1. apr 2008 o 11:33  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 443 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 10. mája 2008
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
lupienka
Registrovala sa 18. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 443 príspevkov a 2 albumy. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 10. mája 2008
    V Trenčíne, okres Trenčín
 Babenky, co mate svadbu 5.4., drzim vam silno palce...je to moj povodny datum...budem vas sem este chodit pozerat. A dnes rano som pozerala Dr. Ilka a hlasil na sobotu oblacno, ale bez dazda, tak vas urcite slniecko pride kuknut...aspon na fotenie bude pocko emoticon
1. apr 2008 o 13:30  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 sssimi a to myslis vazne 103??? a kde mate hostinu??? emoticon emoticon
1. apr 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
 smaily v KD Nemčiciach
1. apr 2008 o 17:49  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funy
fotoportrét
fotoportrét
funy
 ahojte. dakujem za vsetky palceky. uspesne som zvladla skusku emoticon
mozem si oddychnut pri pripravach na svadbu. same behacky a po veceroch budem robit pierka, menovky, zas. poriadok...
sssimi ale vas bude. nas bude 60. uz aj to je dost podla mna
1. apr 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
1
 Fany pierka robíš len pre chlapov?
Už máme po spovedi, tak sme vysmiaty.
A v sobotu ma byt celkom pekne emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
1. apr 2008 o 20:42  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
funy
fotoportrét
fotoportrét
funy
 SSSIMI,
pierka robim pre vsetkych. biele pre damy a zelene pre panov. pre rodicov a svedkom mam kombinaciu oboch farieb.
my na spoveda asi v piatok. zajtra mame stretnutie s knazom.
ak nebude pekne nemame sa kde fotit
ale musime mysliet pozitivne
emoticon
davate hostom darceky?
ja len nejake cokoladky. mala by som ich zacat balit. joj neviem co skor
1. apr 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cucoriedka28 (31 r.)
Registrovala sa 21. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 334 príspevkov. Okres Pezinok.
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
cucoriedka28 (31 r.)
Registrovala sa 21. júna 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 334 príspevkov. Okres Pezinok.
    okres Pezinok
 Dobre ranko dievcata emoticon
Baby este 3x sa vyspite a je to tu - vas velky den D. Uz pocitujete take steklenie v zaludku emoticon ?
Sugi tak toho sa aj ja najviac obavam ze sa vo svadobny den rano zobudim a na ustach budem mat herpes ako...
Ved aj teraz ho mam a to ako naschval sa mi vyhodil v pondelok rano a po obede som mala skusku ucesu a vcera skusku u vizazistky emoticon no taka som bola nastvana. Najhorsie je, ze to mam v poslednom case nejako casto. Ale vizazistka ma vcera utesila, lebo mi povedala ze nech sa tym netrapim, ze rodina ma pozna ze mam s tym problemy a dobry fotograf si aj s herpesom poradi a kameru nemame.
Aj my uz mame stretka s fararom za sebou, dnes ideme kupovat koselu, kravatu a topanky pre zenicha a este si musim kupit vlasenky, ale neviem kde asi pojdem do nejakej bizutky pozriet.
Tak prajem Vam pekny den
2. apr 2008 o 07:20  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
 ahojte nevesty emoticon no tak mňa to už začalo "chytať" včera, keď som b
2. apr 2008 o 08:19  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
fotoportrét
fotoportrét
veronikap
 takže pokračovanie (malá sa mi tu do toho mieša): keď som bola na skúške šiat.. tak mi to už tak nejako dochádza.. emoticon a zatiaľ to vyzerá byť v sobotu bez dažďa, tak uvidíme, lebo ak bude pršať, tak ani my sa nemáme kde fotiť emoticon emoticon
funy, ja som to vymyslela s darčekmi tak, že sú to zároveň aj menovky.. kuk do albumu (v krabičkách budú nejaké oriešky v čokoláde alebo niečo také emoticon
2. apr 2008 o 08:21  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
judith
Registrovala sa 13. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
judith
Registrovala sa 13. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
 ahojte nevestičky !!!
Tak a už je apríl to snad ani nie je pravda, že sa o necele tri tyzdne vydavam... emoticon vôbec to tak nepocitujem. Prajem veľa krásnych chvíľ nevestičkám ktoré to už čaká tento víkend... a hlavne veľa slniečka... emoticon emoticon
2. apr 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sugi81
fotoportrét
fotoportrét
sugi81
 Ahojte dievcata,
no ja uz mam steklenie poriadne, uz ani nespim emoticon Velmi ma potesila sprava, ze nam dosla uz ta vesticka, takze Simiiiii, nastastie to vyslo emoticon Zajtra si idem pre saty a na kozmetiku, a v piatok mame behacky - musime odniest kolace, tortu aj ikebany do Kamily, vecer o 18,00 mam nechty a potom....pride den D!!!! emoticon emoticon emoticon Vcera sme este lepili etikety na vino, nuz a snad uz mame vsetko. Len to pocasie ma hneva, pozerala som predpovede a nic moc. do kelu, len nech neprsi, nech je aspon trosku slnko a teplejsie, lebo fakt neviem ani ja , kam sa pojdeme fotit emoticon ale zial asi to vyzera ze bude otrasne. emoticon
Cucoriedka - skus ist ku koznej, mne dala lieky "Herpesin" a este beriem aj Riboflavin kazdy den, ako prevencia pred dalsim herpesom, nastastie ten na perach sa mi zahojil a mam len taku maly fliacik, ale to sa prekryje leskom na pery. Tak pekny dnik babulky, ja sa tu este zastavim, budem u nasich vpiatok, tak vecer VAs este pozdravim a zazelam vela stastia, papa!
2. apr 2008 o 13:30  •  Svadba bola v apríli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš