Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fany my sa budeme tiež fotit vonku takže chceme slniečkooooo. Lupienka ja som mala najhoršie obdobie 3 týždne pred. Teraz už je celkom fajn. Včera som objednala posledné zákusky a tortičku. A stále čakam na vyjadrenie organistu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Simi tak to najhorsie obdobie ma len caka? Jaaaj, tak to nie je bohvieco :-) Ved potom budem od vas ocakavat vase dojmy, pojmy a drahe rady!
Odpovedať
Profilova fotka
Možno to teba obíde - to ti prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, ako sa ti citite tie, co to uz mate buduci vikend? ;-) ja sa strasne tesim na honeymoon, inak sa mi snivaju same kraviny... uz aby som mala po tom... mam tusim nejaku krizu teraz...
Odpovedať
ahojte ;-) ja sa uz velmi tesim,ale som aj v strese....este stale mame co vybavovat a pritom zo zahranicia je to tazko....da sa to,ale pomalsie.....a strasne potrebujem teraz sladke....a pritom tak chcem a musim este schudnut..... ]-( inac ma sa oteplovat.......koneeecneeee...... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smaily, tusim sme na tom so uplne rovnako... dokonca aj so sladkym :-D .... prave som si otvorila GU, co je sladky cokoladovy puding a to som pred chvilkou prisla z cvicenia.. :-N
Odpovedať
uankab, a ja sa zas cely den snazim....ale len co pride vecer a som na babyssitingu,ja proste nevydrzim...... ]-( predchvilkou som prisla a zjedla som cucoriedkovy kolac..... :-( ale hovorim si,ze zajtra vydrzim..... :-) a chcem buduci tyzden vela walkingovat...... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem zasa zajtra na nejake cvicenie, uvidim ake bude! som si povedala ze budem chodit aspon 3x do tyzdna, nech som pekna :-D ... ty to uz mas o chivlku, mate uz vsetko? my prave riesime ze aku sladku vodu maju rodicia kupit... co budete mat vy?
Odpovedať
ach jaj, my kedze mame hostinu v hoteli,tam si nemozme doniest nealko.....tak tam nam dajue take male flasticky...ale uz som sa zmierila s tym..... :-N este sa snazim zohnat balonovu vyzdobu,ale ked to je tak strasne drahe........ a posledne veci som objednala,postupne prichadzaju domov na sk....aj svadobnu sviecku konecne budem mat doma...... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no my si nastastie mozme priniest zo sebou takmer vsetko, iba jedlo berieme od nich, tak to sme celkom radi kedze to znacne usetri rozpocet... ja take veci ako balonovu vyzdobu a celkovo vyzdobu vobec neriesim... v restike nam vyzdobu spravia a je celkom pekna, v kostole je pred nami jedna svadba, tak to nejako vyzdobene bude... doma vyzdobu to necham na maminu, to by som sa zblaznila riesit vsetko... ty si tusim tiez v UK, vsak? kedy ides domov pred svadbou?
Odpovedať
my sme neni v UK,ale v Mnichove, abuducu sobotu uz cestujeme na sk....ja mam este ten vikend skolu,ale ideme aj tak skor.... ;-) my v hoteli uz tiez mame vyzdobu,ale nie su balony a velmi som ich chcela.... to mate super,ze si mozte doniest.....lebo tym sa dost ustri.....ved len nealko nas v tom hoteli vyjde na dobrych 10500sk :-| a ty kedy odchadzas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my letime domov v utorok pred svadbou... :-S ... akosi skor nemozeme, ja by som sice mohla letiet uz cez vikend, ale drahy nema dovolenku a chceme ist spolu... uz mame naplanovany pomaly kazdy den, v stredu musim ist na skusku siat aby mi ich stihli do piatku upravit, drahy oblek, no bude zabava... este si chceme dat nejake dve hodiny tanecnej, nech tam zahviezdime aspon trosku ;-) ... a neviem co vsetko sa zosype na poslednu chvilu... a aku vyzdobu balonovu chcete? to sa nedaku kupit len balony? a mas aj kvetovu vyzdobu nejaku specialnu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte! Tak to počasie sa nám len kazí..... Na 5-teho hlásia do 11stupňov a prehánky :-( . Dúfam, že aspon na fotenie nám to víde. Sugi takto o týždeň.............. Práve teraz by sme sa fotili :-D Ráno sme boli ešte na posledné ponaučenie - celkom fajn, zaujímave vecičky
Odpovedať
uankab ;-) my chceme balonovu vyzdobu s heliom....ale to uz asi nestihneme....a je to dost drahe s firmou.... ahoj sssimi ;-) pocasie sa rychlo meni......tak sa neboj...... ;-) mas uz stresy?
Odpovedať
Profilova fotka
ja verim ze pocasie sa este umudri... my mame este 4 tyzdne... ak nie, tak si tu kukuricu okolo ranca nechcem ani radsej predstavit... !!!
Odpovedať
ahojte. to pocasie je jedine z coho mam aj ja obavy. ja sa dnes a zajtra ucim. a od utorka mam vela veci po praci na vybavovanie. take veci ako etikety na flase a menovky budem riesit asi az v piatok. v topankach nevydrzim. neviem ich roztiahnut. a neviem ako vy, ale ja nedokazem drzat dietu, takze som ani gram nedala dole. hadam to nebude az take zle. este musim zosit pierka. asi cez tyzden. my sa stretneme s fararom v stredu vecer. ziadne stretnutia sme predtym nemali. podarilo sa mi vo stvrtok vybavit spev pocas obradu. 4 pesniky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa prave pozerala na 10 dnovu predpoved a podla nej buducu sobotu bude slniecko/trosku zamracene, 13 stupnov, co sice nie je bohvieco, ale hlavne Vam nehlasia dazd !!! ja viem ze sa to moze zmenit, ale vyzera to aspon trosku optimisticky... tak ci tak, na fotenie nie je dobre ostre slnko :-D funy, nechces si kupit nove topanky? resp.skusala si taky pripravok na roztahovanie topanok? ja ho mam doma, trosku pomaha, nastriekas si ho do nich a potom v nich chodis... ale ked mas v nich vydrzat cely den, tak fakt neviem... a co sa tyka diety, ja som si tiez povedala ze schudnem aspon kilo a figu, nic som neschudla... aj ked zasa sa nesnazim drzat nejaku striktnu dietu a v posledom case mam strasnu chut na sladke, co inokedy nemusim vidiet ako je aj mesiac dlhy...
Odpovedať
funy tak tebe sa to uz dobre skratilo :-) ;-) tesis sa? my buducu sobotu cestujeme na sk,tak budem mysliet...... ;-) uankab, ja som schudla nejakych 4kil...ale chcem a musim este 3-4 kil do svadby....ja som si kupila susene slivky,marhule,a je to lepsie ako sladkosti..... :-) ;-) a aj sa mi slivkami upravuje travenie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
smail, neblazni... to chces ako schudnut za dva tyzdne 4 kila? a dokopy 8? to nebudes nejaka vychudnuta?? ved bude z teba len kost a koza !! teda podla tej fotky co tam z dovolenky nevyzeras byt nejaka baculka :-D inak susene ovocie obsahuje tiez vela cukru, to je trosku zradne, ale ja nim tiez napchavam.... ja nejako radikalne schudnut nepotrebujem, mam za poslednych 10 rokov rovnaku vahu, akurat keby som schudla, tak potom sa mozem napchavat na honeymoone... hned ako sa vratime tak ideme kolegyni na svadbu, a to si chcem obliect satocky co mam na polnoc, tak aby som sa do nich zmestila :-D
Odpovedať
uankab ja nemyslim 8kg :-D ja chcem len do svadby dat este 3-4 kg dole.....aby som sa dobre citila v cisle 36.... :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ale uz si nejake 4 dala dole a ked das este dalsie, tak ma matematika nepusti :-D ... 36 velkost vyhovuje aj mne, aj ked ono velmi zalezi na predajcovi... napr. 36 bluzky su mi casto uzke v ramenach, ale 38 mi je uz velka... minule som si doma skusala v jednom obchode nohavice kde 36 mi bola z jednych mala a z druhych velka... tu v UK mam obchody kde viem, ze si to nemusim ani skusat lebo mi to sadne ako uliate, dokonca moje popolnocne satocky su 34, 36 na mne vysela... vsade to je ine...
Odpovedať
presne tie cislovania su vsade ine......to nemam rada.... :-| minule som si objednala v nemecku saty a ratala som s tym,ze vrch 38 by mi bol velky, tak som objednala 34/36 a su mi super..... :-D a ja nepocitam s tym az tak, ze sa mi take pekne cislielko podari zhodit..... :-D 8kg od vianoc....ach jaj... :-D objednala som si pekny kostym c.36 tak chcem aby mi sadol...... :-D ja chudnem teraz podla nohavic.... :-) prajem pekny den,my uz pojdeme sa stresovat a hladat oblek.... :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este nemate oblek? tak to je uz fakt nacase... ;-) .. ake si si nakoniec satocky vybrala? nevidela som tvoje vyvolene v albume... tak vela stastia s oblekom, my sme ho mali dost bezbolestny akurat mame problem zohnat ponozky k nemu... verila by si tomu? pekny dnik.
Odpovedať
uankab, no ja som si jedny uz vybrala,ale stale moze byt ze sa inac rozhodnem :-N :-D potom uvidis ;-) ponozky??? a akej farby mate oblek a koselu? ja neviem aku farbu kosele...ci bielu...ked mam kyticu bielu.....neviem
Odpovedať
Profilova fotka
oblek mame hnedy a koselu mame ivory - smotanovu, kedze k tomu mame aj vesticku ktora je hneda s kremovym vzorom a moje satocky su tiez takej farby... niekto mi povedal ze zenich musi mat bielu koselu, tak sme kupili taku ale v salone mi povedali, ze to nebude pekne, ze cremova bude krajsia... tak teraz mame dve... ja mam kyticku kombinaciu kremovej a bielej ruze... a aku mas farbu satociek a aky oblek chcete? a ake mas ty topanocky?
Odpovedať
pekne otazky.... :-D :-N sv.topanocky pridu z Londyna...oblek by sme chceli do hneda.....a moje saty su len biele....ja chcem biele vsetko..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
topanocky budu bielej farby? lebo tu je velmi vela topanociek ivory... pozor na to ;) a chcete aj k obleku vestu a francuzsku kravatu alebo nieco podobne? potom skombinujte koselu s tym... ak nebude vzorovana vesta, ale len hneda, pripadne bez, vol bielu koselu... ak bude vesta kombinovana s nejakym vzorom, pozor na farbu vzoru a podla toho, aby biela k tomu nekricala...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Dnes som rozbehnutá. Už som sa stihla pohádať s otcom. Vraj mám ísť štvrtok pred svadbou na zabíjačku umývať hrnce....... Už budem mať hotové nechty a asi si pojdem po šaty a ja mám byt do obeda zabíjať........ sila
Odpovedať
Profilova fotka
simi, to sa kona zabijacka pri prilezitosti vasej svadby? no znie to dobre :-D ... no musis tatkovi vysvetlit ze ako nevesta mas fakt dolezitejsie ulohy ako ist umyvat hrnce... ale pravdupovediac ti nezavidim, ze ho to vobec take nieco napadlo !!!
Odpovedať
sssimi, to nemyslis vazne tu zabijacku? to si robil hadam srandu :-) ja idem na nechty v piatok a v ten den chceme uz len zakusky rozniest a odniest veci do hotela. davate niektora vysluzku aj kadernikovi, kameramanovi a fotografovi? pripadne majitelovi hotela? dakujem smaily, teraz som v topankach. oni ma neodieraju, len mam asi siroku nohu a vpredu ma tlacia. v miestnosti hostiny si dam nejake sandalky, aj ked nebudu biele. to mi je uz jedno. :-) myslite na mna v utorok rano - mam tazku skusku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?