Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky! Tak včera som bola objednat u aranžerky výzdobu. Bude bordovo smotanova... A dnes som sa dozvedela, že nam vymalovali kulturák na zeleno- hnedo.... skvele 8-( úžasná kombinácia :-( Borbová a zelená.......... Ešte aj stolicky očalunili na zeleno....... ide ma trafiť. Ale výzdobu už nemenim, se... na to. Spolieham sa na to, že to nebude az tak zléééé. A krásne sviatky prajem, konečne trošku voľna. Dnes chceme íst na spoved.... to bude brutalita. :-D
Odpovedať
Babenky nestresujte.dnes som povedala ze som posledny krat na nakupoch, lebo sa uz musim ucit. skuska 1.aprila, dalsia 7. atd. mam tmavo sede saty s ciernou stuzkou v pase a kupila som si k nim uplne kriklave syto ruzove topanocky, takej farby aj satku :-) :-) :-) hehe, este si kupim swarovsky doplnky a ak najdem taku kriklavu kabelku budem rada ak nie nevadi. drahy bude mat v saku kapesnik a potrebne veci. hehe ja to tak neprezivam nejak. len ak mozte poradte mi ci telove pancuchy, alebo cierne. hehe som zvedava co poradite. dam na vase rady a vobec nemam doplnky k svadobnym a stuhy som ani nevedela ze treba kupovat, nemam ani pierka, ani menovky. aj na flase do vysluzky davate nalepky? asi by sme mali ze? na stoloch bude vino z hotela, tak tam netreba. ako mate zorganizovane vlasy, make up..... mate aj odobierku. kedy si ju davate a este fotenie... neviem na kedy si mam co dohodnut. v utorok idem na skusku siat tak som zvedava ci ich este obleciem. od poslednej skusky som par kil pribrala. xixi nestresujte babenky,klud, bodaj by ste vsetky boli tak kludne ako ja. to vam zelam. a kam idete na svadobnu a kedy? my v utorok hned po svadbe a potom v lete este niekam
Odpovedať
Profilova fotka
My odobierku nemame,moja mamka nechce a v Cechach to vraj nepoznaju,drahy ani nevedel,o com hovorim.Fotit sa ideme v piatok poobede,vlasy v svadobny den-o jednej idem ku kadernicke,potom sa namalujem a na piatu musim byt v sale:-) Inak uz mame konecne vsetko okrem draheho vesty,sije sa.A este som vcera dosla na to,ze idem dat urobit etikety na vino na vysluzky..Takze sme relativne v klude.Po Velkej Noci uz len dotiehnut detaily ako menu,objednat kyticu a tortu..Vsetko chcu az mesiac vopred.No a svadobnu cestu nestihame a zaciname kopat zaklady na domcek,tak budem na "Malte"miesto toho (miesat ju :-D ) Inak pekne sviatky prajem! :-)
Odpovedať
ahojte, no teda uz len 22 dni...prosim nezabudni......cas sa blízi......... :-N :-D :-D :-D ja som vcera objednala este belgicku cokoladu.....a par drobnosti..... ale my este nemame napr.stuzky biele.....a neviete kolko toho treba kupit, ked sa musia davat vsade? aj na schody,autá.....ja este sv.topanky nemam...ale v mnichove ani nekupim......nie su dobre a aj strasne predrazene..... my este nemame oblek pre mileho......niet vobec casu.....obaja chodime do skoly,roboty........a po dlhom case ma moj mily v sobotu volno,ja nastastie 4 dni......a na ucenie :-N :-N a doobjednavanie veci na svadbu...... prajem vam krasne velkonocne sviatky.....u nas prsi.......ale uz zas snezilo..... :-N ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dúfam, že sa nám to počasie umúdri. Už som z toho na nervy. Včera sme sa konečne odhodlali na spoveď a práve včera sa nekonala 8-( . Fany tie silonky hnedé, aby si nebola moc čierna. Už som takú kombináciu videla, a mala hnede silonky, vyzeralo to fajn. A nemala ani kabelku..... Ja etikety na víno nedávam aj ked by sa mi to páčilo. Na skúšku účesu a make-upu idem v pondelok pred svadbou a V den D budem už o 7:00 sedieť u kaderníčky, o 9:00 kozmetička a o 10:00 fotenie. Snád to stihneme do 15:00. Máme to rozrátané na minuty....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte dievcata, ja som v praci :-N :-N :-N ale iba na chvilku, tak Vam pisem, ze ako pokracujete? my uz asi mame vsetko a co nie, tak ma netrapi. Odobierku nemame, ja som nechcela, co tam budeme rozpravat, ako odchadzam z domu, ked som uz 3 roky samostatna jednotka, a navyse uz 1,5 roka s Petkom byvame spolu.....a zbytocne tam budu dojimave reci a brrrr....ja sa chcem veselit. Pierka mame, mam ich aj viac nez treba, kupila som cez web tie take jednoduche, aspon sa nemusime piplat sami. No a etikety na vino a menovky mame rovnake ako oznamka, vytlacili nam ich v jednom grafickom studiu, kde aj oznamka, su super a jedna etiketa vysla na cca 5 SK. je to samolepka a je na nej len datum a nase mena a take "logo" co aj na oznamku. menovky nam natlacili tiez, stali nas 3 SK, takze pohoda. No a modlime sa za pocasie, nech je pekne, lebo inak asi zamrznem vonku v tych mojich satach. Funy - ja by som si dala telove, bude to lepsie a nebudes taka moc tmava - moj nazor. tak papa dievcata, krasne sviatky!!!
Odpovedať
dakujem vam za rady a zelam vam krasne a pokojne sviatky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, my konecne uz mame oznamka !!! len ich este rychlo rozposlat, dufam, ze teraz cez velku noci to nasi zvladnu a v utorok zanesu na postu !!! budeme mat aj nalepky na flase... ostatne veci sme velmi neriesili, mamina hovorila ze kupila nejake stuhy na auto, menovky by sme chceli ak to zvladneme, vyzdoba kostola a saly - tak to fakt netusim... salu nam budu zdobit oni, do oranzova celkom pekne, kostol fakt neviem... nejako sa to krati, este sice mame 5 tyzdnov, ale aj tak.. netusim co budem robit dva tyzdne pred svadbou ! domov prideme 4 dni pred...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Holky! Vypolievané? Je sice len niečo pred 12 hodinou, ale ja dufam, že už nikto nepríde. Idem sa drviť na skúšku a táááák sa mi nechceeee.
Odpovedať
ahoj ;-) tak ale ja som dnes bola poliata nastastie len mexom-mojim parfemom... :-D inac by som nadavala :-N ale nanic den....zlomil sa mi zub,jedla som orechy....a bola som na pohotovosti, a ze po svadbe musi ist von :-( ......esteze je to stolicka a dalej odpredu..... a nechce sa mi teraz ucit...... prajem pekny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata, nastastie obliata som nebola, som u rodicov a drahusik je u svojich na Morave :-D a akurat si lamem hlavu nad tym,ze oproti pred susedovou branou lezi uz 2. den psik - taky je krasny, vacsi trosku, ale je nadherny s velkymi uskami a krasnym veselym pohladom. a niekomu sa stratil asi a pomylil si branu tak tam lezi....a henti magori ho tam nechaju a nic neriesia. ja som volala na slobodu zv.ale nikto nezdvihal, asi aj oni maju volno. a tak neviem co mam robit, k nasim nemoze ist, nasi maju labrosa, tak to by bolo zle, lebo je to tiez psik....pomoc, taky je chudatko krasny havko... :-(
Odpovedať
sugi81 joj hned by som ho k sebe vzala.....vzdy som domov ako dieta vlacila zatulane psy a macky :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My máme v dome fenku Cavalierku a všetci susedovci (psy) su do nej prasknutí. Stále neviem prísť na to ako sa dostanu do dvora. A kedže ju máme vo vnutri tak su takí drzí, ze este aj škriabu na dvere aby sme ju pustili. Ešteže su to len takí špunti inak by som sa bala ísť aj z domu. :-D
Odpovedať
Ahojte. o deviatej rano som sa pytala draheho kam ide a on ze napit sa. este som bola rozospata a tak ma ani nenapadlo, ze flasu s mineralkou ma pri postely predsa. no a prisiel s korbacom a rozprasovacom na kvety a striekal na mna vodu. hehe. potom som vstala, uvaril mi kavu a ze ideme ranajkovat. no a uz klopal brat a ocino. takze som znova dostala po zadku. hehe a skusku mam prveho aprila a co som robila cele styri dni doma? sila pierka, pozerala tv.... tak teraz idem na to. boli sme vyskusat obrucky. este len koli velkosti, taky zaklad, a tento tyzden vraj budu hotove. tak som zvedava. rozmyslam ako spravime menovky. chcela som jablcka, ale neviem, mozno nieco ine skor a zajtra idem skusat saty no a pribrata som 5 kg od prvej skusky - oktober. tak dufam, ze mi este sadnu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme boli celé sviatky mimo domu.. naša malá si užila prvých šibačov... žiadne kýble vody sa našťastie nekonali (mala som ju pre istotu skoro stále na rukách :-D :-D ),ale pofŕkané sme boli a Zinke sa to náramne páčilo x-) ja si už idem tento týždeň konečne kúpiť kostým na prezlečenie, v ZA sa mi podarilo kúpiť ešte jedny bordové topánky na nižšom opätku, tak sa teším, tie si dám k svadobným šatám.. mňa nejaká nervozita ani nechytá a myslím, že ani ma nechytí.. ja sa na ten deň teším a povedala som si, že ak niečo nebude na 100%, tak sa z toho nestrieľa.. pozvaní sú všetko len ľudia, ktorých máme radi, nikto preto, že by sa mal zavolať.. tak aj tí prípadné nedostatky určite odpustia.. no a v ten deň má náš poklad prvé narodeniny, tak ja sa vytešujem hlavne z toho, ako ju vyobliekam a tak... x-) a u nás žiadne zvyky nebudú, takže to bude cca o 15tej fotenie, o 16,30 príde teta z matriky a potom už len ruka hore :-D každý sa baví ako chce, ako vie a do kedy chce ;-) btw. funny, ja by som si dala telové ;-)
Odpovedať
funy to neboj 1.4. to das tu skusku lavou zadnou,lebo kazdy vie urcite ze mas svadbu 5.4. :-D no my uz rano budeme vediet ten presny pocet ludi.....a nahlasime do hotela uz aj nase svadobne menü...... no ale este je toho dost :-N ;-)
Odpovedať
ahojte, budete mat odobierku? ja nechcem. pride mi to zbytocne. ved davno nebyvam s rodicmi.
Odpovedať
funy my tiez nebudeme mat odobierku....ved doma nebyvam dobrych 6-7 rokov.... :-N :-D
Odpovedať
smaily ja byvam s drahym asi stvrty rok. takze napodobne. hehe. aj mne to pride smiesne. ale nas sa pytali rodicia ci den predtym budeme kazdy spat u svojich a ci sa budeme chystat spolu. ja som za normalne spanie ako doteraz. pekne spolu doma a rano aj tak ideme spolu ku kadernice, ved kto iny ma odvezie? takze ziadne stahovanie sa den pred.
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi kde presne si v BA kúpila tie svadobné topánky? Potrebujem to pre jednu holku. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, neviem, ci si ma pamatate, ja som bola povodne medzi vami aprilovkami, ale okolnosti chceli inak a svadbu sme museli presunut na maj. Casto na to myslim, ake by to bolo mat buduci tyzden svadbu (mala byt 5.4.), tak budem na vas mysliet aj v tu buducu sobotu a drzat vam palciska, nech vam to vsetkym vyjde a hlavne, nech je uz konecne kraaaaasne!!!papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky babulky, no ja strasne rychlo lebo nestiham: Simi - vo Footworku v Poluse v BA, ale maju ich aj v Diamonde :-))))) Ozaj, kedy si ides pre saty? som hovorila Dianke o nas dvoch :-D ja by som tam mala ist vo stvrtok 3.4. Lupienka - dakujeme a budeme aj my na teba mysliet, nech mate nadhernu svadbicku a este krajsi spolocny zivot. A ja sa uz dnes modlim, aby sme mali normalne pocasie, lebo toto je HROOOZA...
Odpovedať
ahojte ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprilovky :-) co este nemate vybavene? ;-) Chcem sa len uistit ze na tom niesom az tak zle..
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi asi aj pôjdem vo štvrtok, ale ešťe som sa s Diankou nedohodla. Pôvodne som chcela ísť v piatok, ale ako to vidím tak nebudem stíhat. No uvidíme. A budeš si požičiavať aj pelerínu ak by bola zima? Ja neviem čo mám spraviť. Asi ak bude vo štvrtok zima tak si ju vezmem. A o kolkej tam vo štvrtok budeš? Možno sa tam stretneme :-) A dik za tu info s topanočkami. Ahoooj Lupienka. Vitaj! Tak už by si bola medzi nami "stresujucimi", ale nie..... Momentálne stresujem len zo skúšky, ktorú mám za 2 hodiny :-| .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojcek Simi - ja idem vo stvrtok doobeda, lebo o 14,00 mam uz kozmetiku. Pelerinku si chcem pozicat, ak bude zima, inac nebute to ta ista ? :-D ale Dianka tusim spominala, ze ma dve. ;-) Zajtra by mala dojst vesticka aj s kravatou, tak duuuufam, ze pride, lebo inak budeme musiet zhanat k satam este kravatu. tak prosim mysli na mna, vysielaj pozitivne energie na Wilworst a kamionistov, ze nech do zajtra pride. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi držím palce, určite príde. Ja ešte pelerínku nemám zajednanu, tak neviem. Zajednala som si len bolerko. Prinajhoršom behnem k nám do niektorého salonu. Snáď požičaju. Ale spolieham sa na to že bude teplo. Nepočula si nejaké správy o počasí? Kamarát vraj niečo pozeral a najbližšie 2 týždne hlásia zimu, Ale ked je mesiac v baranovi malo by byt pekne. Tak neviem či veriť hviezdam alebo nejakému odborníkovi..... V tejto chvíli by som chcela verit hviezdam. A skúšku mám za A!!! Sa tešííím.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky ako stihate? ja sa este len chystam robit pierka a uz teraz vidim ze to bude tazke vsetko postihat. Keby to pocasicko sa aspon trochu umudrilo. Sice hlasia na tento vikend teplejsie ale podla dnesneho snezenia to nevyzera na to. dufam, ze sa nam to v aprili umúdri.
Odpovedať
sssimi ty si ale sikulka. gratulujem. ja mam najblizsiu prveho aprila, este som nezacala. jednu knihu sa musim naucit a veru ma vela stran a same rozmery.... och. vela cisiel na zapamatanie. zajtra objednavam definitivne kolace a torticku a idem zaplatit zalohu aj za slane korbace, upresnit menu, kocke co mi bude robit vyzdobu zaniest nejake veci. dnes sme boli na fare vyplnit udaje no a musim vybavit novy krstny list, pretoze akceptuju len troj mesacny a ja som im moj odovzdavala oktobrovy. takze parada, nanovo cestovat a vybavovat novy. asi poriesim postou. hadam pride. pocasie budememe mat krasne. nebojte. my ani atelier nemame, takze nemoze prsat, ani snezit kde by nas potom fotili. hehe
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky ale ja som pozerala pocasie a uz od zajtra sa ma zacat oteplovat, tak urcite budete mat pekne. Simi, ja stresujem aj ked to mam az v maji... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?