Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
funy, kúpiš aj tescu a pod., záleží na tom, akú kyticu chceš.. inak, najlepšie na všetkom je, že ak si objednáš v kvetinárstve (teda vo väčšine, netvrdím, že vo všetkých) SVADOBNÚ kyticu (čiže to aj povieš, že je svadboná), tak si automaticky účtujú viac.. ]-( to sú aspoň skúsenosti niekoľkých mojich kamarátok.. najlepšie by asi bolo, pár dní pred svadbou si proste objednať kyticu bez slovíčka svadboná :-D teda my nemáme takú typickú svadbu, takže ja netrvám na nejakej super kytici.. hlavne nech nejaká je, aj tak o pár dní zvädne.. na vysvetlenie: ja kvety veľmi nemusím, jasné, že aspoň na narodeniny potešia a všetky sú krásne, ale po pár dňoch aj tak z nich nie je nič, tak načo vyhadzovať tisíce.. |-| :-x
Odpovedať
Profilova fotka
mna robia kyticu v agenture, ktorá mi robí vyzdobu. A kedže ruže budu objednávat z Holandska a objednávka a dodanie trvaju 2 týždne, tak som si ju zajednala už teraz. Veronikap a chceš aj pierko pre drahého? Lebo to hned pochopia, že to bude svadobná kytica...
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme kyticu objednavali uz teraz preto, lebo add 1 do svadby uz tak skoro neprideme, no a vlastne ked som sa pytala v kvetinarsve ze kedy ju objednat, tak mi povedal ze tak vo februari, nas termin je dost vychyteny, on tiez objednava kvety z holandska a kytice viaze noc predtym... no a nestihol by naviazat viac ako 10 svadobnych kytic... no a ked robi niekomu celu vyzdobu tak ani tolko nie... ja mam zasa kvety velmi rada a na kytici mi fakt zalezi, nechcem mat len "nejaku"... a zrejme by som bola v strese ze kde by som ju den pred svadbou zohnala...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa nakoniec dohodla s kamoškou, má kontakt na nejaký veľkosklad, tak tam mi kvety kúpi a zviaže mi ju buď ona, alebo ja.. ja takéto ručné práce môžem 8-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky, dlho som vas necitala :-D riesite kytice? ja na to ani vlastne nemyslim, ale asi my som uz mala, vsak? Funy - vesty zozenies aj v Nicole, ale koselu s predlzenym rukavom - to byva problem. skus v peek & clopp.- tam maju rozne znacky a aj modely, mohli by ste tam nieco najst. my mame krizu v rodine - uz mi to ide na nervy, az mam niekedy chut s celou svadbou prastit... :-( z kazdej strany nejake komentare a hadky a cojaviem co, normalne mi je z toho nanic a vsetko mi to kazi a berie chut na svadbu - a to sme sa tesili s petkom, ze ako krasne nam to vsetko v pripravach vychadza...holt - dve strany rodiny, ktora kazda ma nejaku inu predstavu....a do toho my dvaja...asi by som sa uz do svadby nepustila, vediet toto...fakt. |-| tak papa!
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi tak to ti nezávidím. My sme si to zariadili takto: povedali sme že svadbu si platíme sami, tak nech sa nám do toho nikto nemieša. Je to predsa naša svadba, nie celej rodiny. Ostatní su LEN pozvaní. A všetko nám vychádza. Včera sme drahému kupili aj topánočky, tak už máme všetko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A už sme absolvovali prvu hodinu tanečnej. bolo super. Tancmajster nás vychvalil aj ked mne sa to nezdalo az také svetoborné. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simi - uzasne, super, ja by som si tiez dala tanecnu. :-D len neviem ci by tancmajstra z nas nesvihlo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz a predstav si, ze my si svadbu platime sami :-N rodicia nam davaju peniazky, ale tie nepouzijeme na svadbu ale neskor na byvanie....lenze to vies, musime ustrazit pocet ludi, a tak su problemy.....
Odpovedať
Profilova fotka
Nám sa počet hosti momentalne stále mení. Z drahého strany je 70 ludi a z mojej 30. Z našej je to pevné a z jeho sa to mení. A mne je aj trošku luto, že neprídu všetci, ved to už bude aj moja rodina. Už teraz sa nám 5 ludí "odhlasilo" lebo maju v nedelu birmovku a su z daleka. no co uz aj s tým musíme rátat ;-(
Odpovedať
ahojte dievcata boli sme vcera v Trencine a kupili sme drahemu topanky u Batu - hnede, koselu s predlzenym rukavom a objednali sme v predajni Carlo vesticku s viazankou a vreckovkou. jupíííííííííííííííííí. a ja som si kupila boticky k satockam. teraz musim ist prec, ale este dnes pridem a dopisem. papa funy veronikap, aj ja budem kupovat vo velkosklade a zviazem si sama.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, sugi, tak to ti nezávidím... námn (teda mne, drahého len informujem) sa našťastie do príprav nikto nemieša.. moji rodičia nie sú z BA a nastávajúca svokra je proste super x-) len v rámci rozhovoru sa spýta čo je nové a tým to hasne :-D skôr sa venujú našej malej.. som každému vysvetlila, že proste sú pozvaní na párty, tak nech to tak aj berú.. dostanú len inštrukcie čo, kde a o koľkej :-D 8-) v sobotu sme boli v Parndorfe, pozrieť aké majú obleky a topánky pre mňa.. budúcu sobotu si robíme výlet do viedne.. lebo zisťujeme, že tie obleky nakoniec vyjdú lacnejšie ako tu.. a majú tam aj podľa môjho drahého lepší výber.. tak keď je tá možnosť.. no a ja sa ešte neviem rozhodnúť, či chcem topánky smotanové, bordové alebo čierne.. neviem či som sa chválila, ale už mám rezervované šaty v Pronuptii, smotanovo - čierne.. viem, že trošku zvláštna kombinácia, ale sú fakt úžasnééééé x-) a keďže všetko ostatné bude do bordova, môžu byť aj bordové botičky... tak uvidíme 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak uz som tu. takze uz len ja si musim zohnat doplnky a saty s topankami na prezlecenie. ale ktovie ci priberiem este, alebo schudnem, tak asi najlepsie tak dva tyzdne pred svadbou. a kvety si chcem kupit v nejakom velkosklade s kvetmy a sama si ich zviazem. nechcem ziadnu vycackanu kyticu. a takisto aj kvety na stoly tam kupim nejake. ako budete mat vyzdobu? podla mna budu stoly preplnene slanym, sladkym, napojmi, ze tam dam len servitky a kde tu sviecku s kvetom. krizik uz mate? my este nie. kde ste si dali vyhotovit? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala robiť cez net. máme ho v albume. Je krásny a za 500sk. A pozor ak ste poverčivé sväté veci musia byt iba darované. Ja som si s drahým vybrala a mamča zaplatila :-D
Odpovedať
sssimi, nie som poverciva. aj saty mi drahy videl, ani nebudeme saskovat den pred svadbou, ze by sme isi kazdy spat k svojim rodicom... napisala som tej kocke, nech mi da vediet, co mi slubila, ze jej stryko vyrobi, ale stale nepise. no mam obavy ze zacnem zhanat asi novy.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja si tiež šaty na prezlečenie (chcem nohavicový kostým) budem kupovať až niekedy v marci, lebo verím, že sa mi podarí trošku schudnúť :-p |-| my na stoloch budeme mať ruže v pohárikoch (viď album), sviečky (tie ešte musím kúpiť, Ikea to istí), srdiečkové konfety, no a taniere s príbormi a asi na začiatok minerálku... zbytok (čiže sladké, slané, pitie) bude zvlášť na švédskych stoloch, tak to si už potom vezme každý čo bude chcieť
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, zase nam to tu nejako stichlo - tak dufam, ze iba kvoli tomu, ze mate vela vybavovaciek ohladne svadby ;-) Mate nieco noveho? my nic....zase .... :-D ale uz sa pracuje na oznamkach. tak papa!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Sugi a ostatne nevesticky. Ja sa musim pochvalit a trosku som sa inspirovala aj tebou, mrkni do albumu co mi Catyka vyrobila :-) strasne moc sa z toho tesim :-D :-D :-D A potom mame oblek pre draheho a dokonca mu to v tej predajni aj presne upravili na postavu, skratili mu nohavice a strosku zuzili oblek :-) Pozerala som tvoj album a ten zavoj je uzasny ;-) krasny x-) My mame nastastie oznamka hotove, ked pridem v marci domov zacnem rozposielat. A konecne si drahy sadol k PC a zacal sa venovat aj on svadobnym veciam a robi nam stranku. Najskor taku predsvadobnu a potom pridame aj foto, tak sa tesim :-) Inak daju sa na Slovenku zohnat kremove, alebo ivory kosele, aby neboli cisto biele. Tu v UK, nic. Sice bohata ponuka francuzskych kravat a vesticiek k tomu, ale drahy ani pocut, ze si nieco take oblecie, tak zhaname klasiku, peknu koselu a kravatu a to je dost problem :-|
Odpovedať
Profilova fotka
oliwf - pekne ivory kosele maju v salone nicole. stoja okolo 2.000,- Sk
Odpovedať
Profilova fotka
Waw, tak taku cenu som necakala :-| toje samotna kosela, alebo aj s kravatou :-D To je drahsie ako tu :-.
Odpovedať
Profilova fotka
samotna kosela. mne tiez prechadzali chvilu oci z tej ceny, ale su fakt pekne. urcite sa budu dat zohnat aj lacnejsie. este by som skusila mozno v parndorfe
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave to, tam sme pred rokom kupovali sice belasu, ale znackovu a aj s kravatou nas vysla asi polovicu a je krasna na tie manzetove gombiky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak si to zopaknite a kupte koselu tam :-) tu je vsetko strasne predrazene, takze to nema vyznam kupovat tu.
Odpovedať
Profilova fotka
No tym, ze zijeme v zahranici a euro pada, tak sa nam ani neoplati nic velke kupovat na Slovensku, a preto do teraz sme to riesili bud Rakusko, alebo Nemecko, pripadne Francuzsko. Len som chcela vediet ako je to na Slovensku, lebo ja cestujem sama este doriesit svadbu a drahy pride len den pred svadbou, takze je to na mne vsetko potrebne co nam chyba vybavit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj oliwf, my sme kosielku kupili tu... skuste john lewis ak ho mate nikde nablizku, my sme kupili tam... maju krasne kosele, stala 20libier, 100% bavlna, na slimmer postavu, maju ivory aj bielu, eary iron... drahy si ju pochvaluje, je velmi prijemna na telo, a je trosku vzorovana (ako keby mala take nieco ako rybiu kost, fakt je krasna)... ale uricte zozenies aj v inych obchodoch, tu su kosele na manzetove gombicky velmi rozsirene... manzetove gombicky sme tiez kupili tu...
Odpovedať
Profilova fotka
baby normalne vam zavidim to nakupovanie v uk ]-( tu je vsetko na jedno kopyto a etse aj predrazene...
Odpovedať
Profilova fotka
No skusime pozriet, zatial co sme behali po oblekoch, tak som pozerala aj kosele, ale len biele. Sice krasne, ale drahy by chcel aspom ivory. Vdaka uankab, pozrieme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mozem sa k vam pridat? my sme tiez s drahym aprilovi.rozhodli sme sa po Vianociach a stihame vsetko v ramci moznosti. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj mirus1, nechceš si dať do profilu dátum svadby? ;-) s tými cenami je to fakt... my sa chystáme v sobotu do viedne, pozrieť drahému oblek.. min. víkend sme boli v Pardnorfe a má tam už nejaké vyhliadnuté,keby sme nič nenašli a za slušnú cenu.. tu v BA vôbec nie je taký výber a stoja ešte aj viac... a ja si tam chystám pozrieť topánočky.. len sa stále neviem rozhodnúť či bordové, čierne alebo smotanové :-D oznámenia som už poslala min. týždeň... zatiaľ len tým, ktorých pozývame k stolu, ostatným priebežne ;-)
Odpovedať
veronikap, ty si aka sikulka? uz si aj poslala oznamenia? my este nemame hotove. poradte mi kde v ba sa da dohodnut na dobrej cene. chceme nejaky jemny kremovy papier, nic leskle, len nech je tvrdsi ako kancelarsky a oznamenie sme si navrhli my a chceme ho dat vytlacit. budeme mat tlacene ciernou farbou, aj foto bude cierne. kupila som si topanky, tlacia ma, neviem ci ich rozchodim. mam pocit, ako by mi neprudila krv v nohach :-( poradte mi kde mam pozriet saty na prezlecenie. dalsi moj problem, pribrala som. uf
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?