Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mať 120 ludí a zakuskov bude 2400ks z toho 1700 kremových a 700suchých. A 3oj poschodová torta a ešte pre mna puncová
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Sssimi - s vlasmi? ja neviem co teraz, lebo mam hrooozne obrovsky zavoj, takze to musi byt nieco uplne jednoduche - t.j. do hladka uces a dole taky jednoduchy drdol, do toho tie 3 vlasenky co mam. fotky chcem mat bez zavoja a zopar so zavojom, na obrade uz budem mat zavoj. len neviem fakt teraz, co vobec. Som bola v sobotu na vystave a kupila som si zavoj - uplne ma ocaril, vzdy som chcela - ked zavoj, tak nech je obrovskyyy, lebo iny sa mi podla mna nehodi. tak som si ho kupila a cely den som v nom pobehovala po dome :-N :-D - kuki do albumu. len sa smejem, lebo na tej jednej fotke z albumu - zavoj zozadu - tam vyzeram ako "Bratranet IT" z Adam´s family... :-D :-D :-D To ma trosku vydesilo, ze ked mam tie saty moje, ci nebude ten zavoj mooooc vyrazny, aby ma to nepotlacilo a nebola som len taka ze jej pozrite ide zavoj a saty....a kde je nevesta? 8-) co si myslite (fakt uprimne)? No a oznamka stale nic - idem tento tyzden do Grobu, tak snad na bud.tyzden ich spachame a odosleme, babkyyyy, zajtra mame presne 2 mesiace do svadby :-D Jaj a este mame tortu, hura, som zajednala na vystave v cukrarni Ludvik, a kupila som si vankusik na prstienky a vyhrala som podvazok :-) Kolaciky - my mame cca 55 hosti a kolacov na hostinu sme objednali 200, do vysluziek nasej strane 300 a nejake 4 torty a na Petkovu stranu cca 150 kolacov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,my sme este stale neboli v tej tanecnej,nejak nam nevychadza cas teraz :-S A musim zase objednat nanovo svadobne pohare,bola som do nich zamilovana a moj najdrahsi ich pri upratovani zasliapol ]-( Ale aspon som sa konecne dokopala robit tie oznamenia,teda lepsie povedane,drahy ma dokopal aspon kupit material na to.Teraz s kamaratom strihaju :-D On uz ma kupene vsetko,este akurat davame sit vestu.Ja nemozem zohnat "spravne"topanky a o popolnocnych satach nemam ani paru..Ale uz sa strasne tesim!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi ten zavoj je nádherny. Už predvčerom som ho obdivovala. Aj mne by sa take niečo páčilo. Kolko stál? ak to nie je tajomstvo ;-) Na tanečnu ideme prvý krát na valentína, tak musím dovtedy nájsť tu správnu hudbu. Drahému sa páči od Limala z nekonečného príbehu no neviem ci sa hodí ako prva piesen. Text by sa hodil ale ako na to tancovať...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, Simi - DAKUJEM :-D nebol velmi drahy, stal 720 SK (co pri cene pozicovneho nie je tak vela), mam aj kontakt, ak by si chcela, poslem potom do IP :-) Vcera som bola uz v Chorvatskom Grobe, takze babulky, uz to mame aj na matrike, cize 05.04.2008 o 16,30 :-D mozeme dat tlacit oznamka. tesiiime sa. a este nieco, mozno sa budete smiat, ze som koza, ale mna to fakt dostalo a dojalo :-N : vcera ako som bola v tom Grobe na matrike, tak ako som vosla dnu, zacalo strasne prsat. Pritom nad BA bolo nadherne slnecno, vsade bolo jasno, len nad Grobom bol taky mrak z ktoreho prsalo. a ked som vysla von s tym, ze jupiiiiiiiiiiiiii, mame termin! tak pozeram a na oblohe oooobrovska naaadherna jasna DUHA :-D A ja hned, ze to Panbozko (pre mojho mileho Buddha ;-) ) nam zoslal duhu, nad Grob, ked som bola zajednat termin :-N ze nam to praje, tak nam dal znamenie :-N :-N :-N ..............asi mi uz hrabka, co?..............ale bola fakt nadherna a zachvilu sa urobila este jedna slabsia, no ale fakt poviem, ze taku duhu som dlho nevidela, uplne bola cela a velmi taka jasna a kraaaaaaasna. ach.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko, krasny zavoj :-) bude sa ti hodit k satam super ;-) a sem nevedela, ze tvoj nastavajuci nosi damske gatky :-D :-D :-D :-D :-D ale nie, prepac, ja viem sprosty vtip :-p ale na prve precitanie mi to tak prislo :-D :-D :-D :-D :-D som blba, ja viem.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D Haniiii - ja som si to az teraz uvedomila, ze co som to napisala :-D :-D :-D dobreeeee! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte Babulky, haloooooo, nejak nam to tu zase stagnuje........ =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru, ja mám terz nahánacky, ale škoda, ze nie kvôli svadbe. v praci som od rana do vecera, k tomu skola a 5 šteniatok. Stale len po nich umyvam ...... ale su chutnučkí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeeej, a ake steniatka? musia byt zlatucke... :-) my sme vcera kupili oblek v oto berg, velmi pekny, tak som rada, ze sme o nieco pokrocili dalej zase. a najblizsie riesime oznamka.
Odpovedať
Profilova fotka
ja už mám oznamka skoro rozposlané. A šteniatka su od našej cavalierky, otec neznámi ..... :-S :-D Niekedy hodim na net
Odpovedať
ahojte, aj ja mam novinky a zaroven potrebujem vasu radu my sme vcera kupili oblek tomi hilfiger. jediny jeden ks co mu bol dobry. Potrebovali sme velkost 106. boli sme v Pandorfe, vsetky obchody sme pozreli. hrozne. vobec nemaju predlzene. len v tomi h. mali. kosele s predlzenym rukavom nemali nikde, ani vestu s franc. viazankou a vreckovkou. pomozte mi kde zozeniem na neho svadobnu koselu a vestu, kravatu. mali tam krasne za 50 Eur svadobne, ale klasicky rukav. chceme bielu a vestu s viazankou kremovu. prosim napiste my niektora, nech to uz mame za sebou. uz sme vymysleli aj oznamko. nakoniec bude s fotkou, len sa este musime odfotit. a neviete kde kupime hnede panske topanky? v pandorfe mali len jedny a aj to nie jeho velkost. potrebuje 46. Mali ich v salamander. kde je v BA ta predajna a k viete, pripadne v nitre, trnave....??? a neviete kde maju pekne saty a topanky pre zeny? ja este nic nemam, ani svadobne topanky nemam. rada by som sandalky asi strieborne k svadobnych satam a druhe topanky podla toho ake saty zozeniem. poradte mi, hoci aj pozicovnu, ak nie na kupenie. dakujem este raz dievcata ste zlate
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak už sa nám to naozaj blíži :-D sugi, máme svadbu v rovnaký deň a hodinu x-) :-D a závoj je krásny! k tým šatám ako uliaty x-) my budeme mať oznamká hotové do konca týždňa, skúsim pozrieť do mailu a hodím ich do albumu (drahý ich vymýšľal ;-) ) ... zajtra ideme konečne objednať zákusky a tortu, vybrali sme si cukráreň DAnela (na hostine bude vrátane neskorších gratulantov 50 ľudí, objednávame 350 ks, plus torta a výslužky, tak snáď to bude dosť, a ak nie, tak smola :-p ) ja som si svoje vysnívané šaty našla tiež na svadobnom veľtrhu, len tam ich mali v bielo - čiernej.. do salónu majú dostať aj v bielo-bordovej (presne také chcem), ale len 1 ks pre celé slovensko, tak som zvedavá :-p na nete neviem nikde nájsť fotku, tak sa neviem pochváliť.. je to salón pronuptia a čítala som tu dosť nelichotivé referencie na nich, tak snáď to dobre dopadne.. dnes keď som tam volala, či už prišli, tak teta bola veľmi milá.. uvidíme... a vymyslela som si k nim bordové topánky, čo samozrejme neviem nájsť žiadne, čo by sa mi páčili (alebo nie sú bordové, ale červené), tak asi skončím pri bielych.. :-| ešte nám zostáva dohodnúť menu v reštike a rezervovať ubytko pre našich, no a drahý ešte nemá oblek a ja šaty na prezlečenie.. ale tie budem pozerať až v marci, lebo verím, že nejaké to kilečko ešte padne dole |-| :-p budem mať nohavicový kostým (ja na šaty veľmi nie som a víkend po svadbe má môj ocino 60-tku, tak tak či tak potrebujem niečo "slušné" :-D ) funy, jediné, čo ti viem poradiť je, že salamander je v BA v avione a myslím, že aj v auparku, v tej novej časti
Odpovedať
Profilova fotka
Funy ak už nikde inde nezoženieš, tak sa sustred na svadobky. Ja som tam kupila aj košelu aj viazanku s vestou. Topanky panske - aj náš problém. Nič sa tomu môjmu nepáči aj ked mne sa zdá že všetky su rovnaké. S košelou to bolo najjednoduchšie v svadobke mali biele aj krémové aj na normálne gombíky aj manžetove aj s rôznymi limcami. a aj všetky veľkosti
Odpovedať
sssimi, chystame sa do sv. salonu do nitry. ak nedostaneme na neho koselu, tak dame usit. co uz. a vestu nemusi mat ak nebude. no co uz. len nech topanky kupi. ale kde, aj dnes bol pozerat od 4. tisic. to je vela. aj zakusky chceme niekde uz ochutnat... uz sa to blizi, nejako to este neprezivam, ale zacina mi dochadzat ze toho vela este nemame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
funy, a akej farby zhanas topanocky? my sme kupili v nitre, v hoteli zobor je jedna obuv, vzadu na lavej strane, taka dost zabudnuta, nie az taky uplne uzasny vyber, ale natrafili sme na topanocky prave tam - farba tazko popisatelna, hneda, trosku tmavsia nie pieskova ale velmi pekna... , len dufam ze sa to k tomu obleku co sme objednali hodi... inak svadobne kosele maju aj v diamonde, tak sa tam skus mrknut, maju tam aj kravaty s vestickami, ak by ste to chceli kupit, tak ti vedia objednat aj velkost aku potrebujes... mozno budu mat aj taku velkost na pozicanie, pripadne sa da dohodnut s majitelkou... my napr. oblek len poziciavame, ale objednali sme si z katalogu presne aky chceme na draheho postavu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam tiež všetko z Diamondu.Aj koselu aj vestu. Vestu sme objednávali atrvalo to 3 mesiace.
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi, az tri mesiace? nam povedala ze oblek bude za 8 tyzdnov... ale mozno to nejako ponahanaju, kedze to v oktobri zmrvili - dali nam na vyber z katalogu v ktorom nie vsetky modeli boli este aktualne, no a samozrejme my sme si vybrali taky, volali nam ked sme boli na ceste na letisko, tak sme novy vyberali v januari...
Odpovedať
sssimi, tak to uz nestihame. som myslela, ze tam maju v salone viac velkosti... kam mam ist pozriest teda? nevadi ak nebude mat aj vestu, ale koselu s predlzenym rukavom potrebuje.
Odpovedať
ahojte,pekne sa pripravujete :-) :-D ja akurat v knihach.....do skoly.....ale malickosti mame.....a milemu do mesiaca budeme hladat oblek.....ja si tu asi topanky nenajdem...lebo som neni ochotna dat zane nad 100eur..... ]-( idem sa este ucit.....papapapa
Odpovedať
smaily drzim palce. uc sa pekne. :-) tolko ani za panske topanky nie sme ochotni dat. takze neviem kde kupime
Odpovedať
funy :-D tak teda za panske by sme nedali duplom tolko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oblek sme tiež objednávali ale ten prišiel do mesiaca. Vesta by mohla príst aj skor ale objednávali sme si z nejakého zvlast katalogu preto to tak dlho trvalo. Funy v salonoch maju všetky velkosti svadobných viest. my sme podla nich vyberali velkost
Odpovedať
smaily, boli sme v pandorfe, v ba tiez drahy pozeral a vies co? od 4. tis. hehe, v sobotu ideme zhanat vestu, koselu- pojdeme do nitry, je to rozhodne lacnejsie ak v BA, len neviem ci bude jeho velkost niekde. skusime a jednym vrzom pozrieme aj topanky. My to mame trochu zlozitejsie, pretoze potrebujeme tmavo hnede. cierne urcite nie.
Odpovedať
Profilova fotka
funy, skuste sa pozriet do tej obuvi co som Ti pisala.. my sme kupili tam, su tiez tmavsie hnede, pretoze tiez mame hnedy oblek a cierne by vyzerali smiesne... a vobec neboli drahe, vymakli sme nejaku akciu a boli zlacenene z 3tis. na 1tis. ... mali tam niekolko odtienov hnedej... kazdopadne prajem vela stastia...
Odpovedať
uankab, prepac, neviem kde si mi pisala kde ste kupovali hnede topanky? neviem to najst. prepac. mozem ta este raz poprosit. dakujeeeeeeeeeeeem funy
Odpovedať
uankab, uz to mam: v nitre. sorry
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes som si bola zarezervovat kyticu. Bude z bordových a smotanových ruží taka okruhlo - padava dodekorovana konárikmy. no proste krásna, škoda, že nemám foto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
simi, nevadi, uvidime na foteckach ;-) ... ja mam tiez uz zarezervovanu kyticu, ale aky bude vysledny efekt fakt netusim... budem mat kombinaciu bielych a smotanovych ruzi, roznych velkosti.. nic zelene do nej, no nechala som to v rukach odbornika :-) verim ze nieco krasne vycaruje...
Odpovedať
dievcata, rezervacie kytice uz teraz? a to nekupim v den sv. niekde v tescu, alebo v kvetinarstve nejaku? nerozumiem preco uz teraz. dakujem za rady.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?