Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...tak aj my sme sa co to pohli..tiez uz mame aj menu...aj hudbu....bude ziva hudba..aj kameramana mame, aj obrucky sme dnes isli zajednat, aj pohare..ale este nemame starejsieho...a veru ved ja v okoli ani nepoznam niekoho takeho..xi..ale to si snad este pohladame...ani zakusky nemame zajednane a ani saty..aj ked vybrate uz maaaaaaaaaam...aspon nieco..a prescenujem aj oznamka...tie mame uz tiez...xi...a ideme osobne pozyvat..to sa nabehame...xi
Odpovedať
Ahojte, Uankab: včera sme sa boli dohodnúť len na čase a prvú hodinu máme štvrtok. Bude sa tých 45min. venovať nám, ale nebudeme tam sami :-( sa hanbím.. Čučoriedka a z ktorého salonu máš tie pekné topánočky?? Wobe, vitaj a na akom počte ľudí ste sa dohodli? Júúj a prišli nám dnes oznamka..tak sa vytešujem... x-) :-)
Odpovedať
sugi, my ozdobu na uticko davat nebudeme. ked budes mat pekne auticko, tak ozdobu netreba. my budeme mat veterana, tak ho nechcem pregicovat nejakou maslou, alebo kvetinami. silvi, uz mas aj oznamka? fíha. tak to ja zacnem asi na konci februara. podla toho ako postiham dokoncit semester. od toho zavisi vsetko. NIKTO ste mi neodpisali na moju otazku, cca ake siroke sa davaju robit obrucky. prosim
Odpovedať
no už máme, ale nečakala som že prídu tak skoro.. Odmerala som moju obrúčku a ja mám 4mm..
Odpovedať
ja som bola teraz odmerat na vzorkovniku prstenov. tak nasa by mala mat 6 mm. este nemam potvrdene, lebo som ozaj nevedela ake su bezne. no ja mam uz aspon svadobne pohare a mam uz aj zajednaneho veterana. tak od konca februara budeme riesit saty a ja mozno pojdem na svad. veltrh. drahy nechce ist, tak ak budem mat cas tak asi pojdem.
Odpovedať
nechce isť, ja som môjmu povedala že ideme na svadobný veltrh, a neodporoval, a ideme aj s mojou sestrou, lebo možno aj ona bude mať tento rok svadbu, asi v septembri. My ešte nevieme aké budeme mať svadobné auto, ale mikrobus už máme objednaný.
Odpovedať
vidis, autobus musim objednat. no aj tak zas zabudnem. vsak hadam este zozeniem. to mas dobre ked pojde s tebou. moj ma na starosti len prstene. tak tie vybavoval. aj auto nechal na mna. co uz s nim. ale nevymenila by som ho. povedal, ze co na veltrhu chcem, ze ked sa chcem ist pozriet, na to mam kamaratky. ze co on tam bude... inak fakt neviem co by tam robil. tam planujes nieco kupit? ja si to ani predstavit neviem co tam je a ci tam mam ist.
Odpovedať
Chcela som tam pozreť tú novú kolekciu šiat El, a ešte nemáme oblek a pre mňa topánky. a ved tam pôjdem prvykrat aj poslednykrát.. A hlavne sestra si tam pokuka nejake veci.
Odpovedať
silvi, no teraz som pekne povedala drahemu nech ide. a povedal ze ani nahodou, ze tam bude milion ludi, to on nema rad.
Odpovedať
ahojte.... re FUNY my sme dali obrucky cca 6.5mm, ploche teda taky sirsi dizajn, zavisi urcite na tom ako vyzeraju, tiez nastavujuci ma velke palciska, teda aby sa mu na ruke to zlato nestratilo... re SILVIE101 ludi sme skresali na cca 80ks aj s hudbou, fotografom, soferom....bude to len najblizsia rodina, bez malych deti, len dospeli, lebo inak sme napocitali 120... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No mi už máme všetky tie farské zaležitosti vybavene. Už len poučenia.... ;-( Silvi dik za tip na to menu. Idem buvat. Zajtra taham v práci 16 hodín a v piatok mam skúšku, tak sa z toho tesím :-N pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj funy a z kadial mate veterana? aj my by sme chceli... co sa tyka obruciek, moja ma 3mm a draheho 4mm... a su tvarovane tak specialne, nie su ploche, aby sedeli lepsie na prste... my sme skusali aj sirsie, najsirsiu co som skusala bola asi 5mm, ale uprimne musim povedat ze to nevyzeralo na mojej ruke dobre, bolo to velmi masivne.. zalezi aj od tvaru, ale ked som sa mala rozhodnut medzi 3, alebo 4mm, vybrala som si 3.. vobec som ju na ruke necitila, hrubia mi tam vyslovene zavadzala... neviem ci ti to pomoze, snad... najlepsie bude, ak vyskusas a uvidis ako vyzera a ako ti bude pohodlna... silvii a kto tam este bude? budu tam akoze este aj ine pary??? my budeme sami ;-) , ale zasa to mate lacnejsie, no ved uvidis, ked chces potom mozte zamenit a mat s baciakom... my mame vo stvtok prvu hodinu, tak uvidim.. ozvem sa potom ked sa vratim z domu... drzte nam palce, bude to nahanacka teraz, vo stvtok skoro rano letime...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute baby. Silvie topanky mam zo svadobneho salonu Michelle co je v Pluse. Mali tam dost topanok iba sa ma opytala ze ci chcem vyssie alebo nizssie ake cislo a vylozila mi na pult asi 6 parov. Inak ako tak citam skoro vsetky sa chystame na svadobny veltrh :-) My nemozme zohnat bledy oblek vsade maju same tmave. Neviem ci uz blede obleky nie su in alebo co? :-| Dufam ze na veltrhu nieco najdeme.
Odpovedať
uankab, nemala by sa tu pisat stranka, ani telefonny kontak na veteran, koli reklame, tak ti to napisem do ip. ok? ja nemam ako vyskusa tu obrucku co sme si vybrali. vybrali sme si ju cez internet a zlatnik nam ju rucne vyrobi, takze sa musim len poradit.... nemozem ho ziadat aby nieco vyrobil a potom to nekupit... cucoriedka, s oblekom ti neporadim, ja som tiez chcela nejaky aspon pozriet na veltrhu, ale ten moj tam nechce ist. takze neviem kam mame ist pozerat. on chce zase hnedy. tiez nie velmi klasicka farba na svadbu. ale co uz s nim.
Odpovedať
Profilova fotka
To ja ked som mojmu povedala ze pojdeme na svadobny veltrh tak sa celkom potesil co teda aj mna potesilo ze neprotestoval x-) No aj my ideme na buduci tyzden vyberat obrucky tak som zvedava. sssimi drzim ti palce na skusku aj ja mam v sobotu filozofiu konecne poslednu v tomto semestri takze aj ja sa tesim dufam nam to dobre dopadne ;-) a potom sa zacinam naplno venovat svadbe!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, aj my chceme ist na veltrh, no drahusik ma v sobotu skolu a tak asi pojdem sama, teda s nejakou kamoskou. ved este sa uvidi...a Funy - pls posli ten kontakt na veterana aj na mna ak mozes do IP, a kolko vas vysiel? nie je to moc drahe? Babulky nam sa ten termin uz strasne blizi, a spolu s tesenim a stresikmi zacinam mat nocne mory - sa mi snival otrasny sen o svadbe, ako sa to cele pokazilo, nemali sme obrucky, nejake skarede saty som mala na sebe a nakoniec ani Petko nedosiel a fuj, take to bolo neprijemne...brrrr.... ]-( tak dufam, ze to vsetko bude OK, niekedy ma chyti stres, ci to dobre cele dopadne, tak ako si predstavujeme....ach...
Odpovedať
cucoriedka, ja mam zajtra skusku, a ten dalsi tyzdena asi tri.... neviem sa na to sustredit, miesto toho aby som sa ucila a pisala, tak som tu :-) zajtra mam odovzdat asi 20 stran a este nemam ani ciarku, ale materialy mam. no asi o pol hodinu zacnem a potiahnem do rana. co uz so mnou. drzim palce na skusku sugi, poslem ti kontakt na veterana. budes si moct vybrat zo styroch, ten posledny je uz nas, tak ten ti neponukne. ale do aprila este budu asi dva nove. :-) ten veltrh ma mrzi, ze nechce ist so mnou. urcite tam nieco objavim a on tam nebude, bez neho asi nekupim nic.
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka filozofia? Fuj tu mam za sebou. Písala som ju 15.12 a ešte stále nemám výsledky. :-( Teraz mem štatistiku-brnkačka a poslednú psychologiu. Letný semester mi začina už 2.2 takže ja nemám čas ani chystat svadbu. Naštastie toho už vela máme. :-)
Odpovedať
filozofiu som mala minuly semester. seminarka plus skuska. mne sa zdala v pohode. skor som sa trapila s vyvinovou psychologiou a biologiou - tam po nas chceli aby sme to recitovali aj odzadu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my mame dost hnusnu profku na filozofiu takze mame z toho stresy :-S Mne zacina letny semester az 3.3. Cely februar budem mat co robit idme prerabat bytik a v marci sa chceme stahovat do svojho. Juuj uz sa tesim. Konecne budeme sami. Takze som rada ze mi ta skola tak vysla vo februari budeme mat na vsetko cas.
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj inak dobre ranko Vam prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky! Tak kukam, ze vy mate svadbu az v aprili a co uz vsetko mate...ja ju mam pred vami a este stela nemam vsetko. Objednane su pierka, pohare a vyzdoba na stenu, tie by mali prist tak za 2-3 tyzdne. Obrucky ideme kupovat az vo februari, lebo zlatnik nam povedal, ze dostane novu kolekciu. Bude to na tesno mesiac pred svadbou ale povedal, ze to nie je problem, ze unho boli aj pary, ktore si kupovali obrucky 2 tyzdne pred svadbou. A drahemu este treba oblek, ale "intenzivne chudne" a tak vyhlasil, ze ho pojdeme kupovat az na zaciatku marca. Ja uz mam pre seba vsetko, az na take veci ako su samodrzky a topanky. Ale aj za tymi by uz bolo vyrazit, nech ich poriadne rozchodim do svadby.Tak to strasne rychlo uteka, ani sa nenazdam a bude so mna pani. :-N :-D
Odpovedať
cucoriedka, dobre ranko. tak drzim palceky aby ste sa nastahovali. my sme vo svojom uz niekolko rokov a je to naozaj super. drzim palceky. mysti, v pohde. ja zas pierka davat nebudem. nemam cas ich pripravovat, obrucky ti aj tak urobia do mesiaca, aj dva, tri tyzdne vopred staci. oblek kupis mozno aj tyzden pred. aj my to budeme tak riesti. do polky februara skusky, potom trochu pauza, uzivame jeden druheho, potom idem moj na tyzden na paragliding, potom idem na skoro tyzden na chatu s kamosmi - rozlucka a je tu svadba. takze budem rada, ak stihneme oblecenie. takze dufam, ze som ta ukludnila. hehe. :-) topanky je najlepsie rozchodit, lenze ake si mame kupit, ked nevieme ake budeme mat saty? musi sa to hodit, nie? takze.... a ja by som rada sandale, ale ktovie ako v aprili bude, takze boty budem kupovat naposledy. potom sa vyzujem ak ma budu boliet nohy. a su take spreje, na uvolnenie topanok..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem funy dufam ze sa nam to vsetko podari stihnut tak ako chceme. A obaja sa uz na to straaasne tesime. ja uz pomalicky roztahujem topanky obcas si ich doma obujem a promenadujem sa v nich. :-D myslim ze by ma nemali boliet nohy su pohodlne. buduci tyzden chcem ist do toho salonu odkial mam topanky a vyskusat nejake saty. Tuto noc som mala hrozny sen ze som ziadne pekne nenasla a ani jedny mi neboli dobre.
Odpovedať
cucoriedka, neboj, to co sa nam sniva je v skutocnosti pravy opak. TAKZE BUDES MAT NADHERNE SATOCKY.
Odpovedať
ozaj, skusku mam dnes za A
Odpovedať
Ahojte, Uankab: tak aj my sme mali včera prvú hodinu, no sranda, určite sme pôsobili ako teliatka, lebo vôbec žiadny tanec neovládame... Boli tam ešte jeho štyria žiaci, aspon myslím, ale oni tam sami trénovali. A dalšiu hodinu máme budúci štvrtok. Wobe, tak to ste dobre veľká rodina, moja najbližšia rodina je 15ľudí...
Odpovedať
Profilova fotka
to je super funy gratulujem! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!Tak som tu dobre davno nebola..Akurat som sa naposledy stazovala,ze este nemam vobec nic.Minulu stredu sme ale s drahym vsetko napravili,obehali sme matriku,cudzinecku policiu,kameru uz mame,saty tiez,obrucky,pohare...Akurat este nemam ani sajnu,kde dat robit svadobne oznamenia a uz by pomaly bolo nacase...A este zaciname buduci tyzden s tancom,len mame tu vyhodu,ze budu chodit k nam domov a nik nas neuvidi :-D Inak dnes 99 dni do svadby.kym to bolo trojmiestne cislo,tak mi to tak este neprislo blizko..
Odpovedať
cucoriedka, aj dnesnu mam za A :-) . prosim si drzat palceky hlavne v utorok rano. DAKUJEM stanka, nestrusuj ma. ja mam svadbu skor a este nemam toho vela. ale vies co? dnes sme kupili letenky do Pariza. Ideme len na styri dni, ale zato hned po svadbe.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?