Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to keby sme mali my so starkym tak si kazdy pomysli, ze nam to postihnute deti v osobytnej skolke malovali...asi tak.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ja som mala uz raz take pohnutky, ze na vyrocie Petkovi vyrobim akoze pohladnicku, ze mu nieco nakreslim a tak........ :-N vies asi ako to dopadlo....osobitna skolka sa nechytala, takze som mu kupila holiaci strojcek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
klasika ;-) peto bude mat o 2 tyzdne 30-ku som stale rozmyslala co mu kupim, ale on akoze nic nechceee a bla bla, ze nech si setrim na nabytok....tak som si povedala, ze mu kupim manzetove gombiky (na svadbu ;-) ) a dam mu peniaze a nech je na nopm, ci ich usetri alebo minie...asi tak |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no super si to vyriesila, perfektne!!! ja neviem, co na vianoce....fakt. zeby manzetove? :-D pekny vikendik, ja idem domov, uz mi tu trosku hrabe v robote a som navyse uplne posledna 8-( !!
Odpovedať
Profilova fotka
Mne v diamonde povedali, že šaty prídem súšat v pondelok pred svadbou a v piatok si pojdem po ne. Je to tak na poslednú chvílu, ale ked to tak maju zaužívane..... Dnes sme boli s farárom. Prišli sme sa len niečo spýtat a boli sme tam skoro 4 hodiny...... :-S aj tak to čo som chcela vediet som sa nedozvedela
Odpovedať
Ahojte, tak som bola v piatok skúšať šaty, fotky som dala do albumu. Tak sa strašne teším, lebo som si už aj vybrala, ale ak sa vám chce tak mi ich okomentujte, prosím. Rada by som vedela váš názor..dík :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ktoré si si vybrala Gisell-ky alebo Vidal-ky?
Odpovedať
Velmi som váhala práve medzi nimi giselle a suzanne vidal, ale nakoniec som si rezervovala vidalky. Ešte som sa pýtala pani zo salonu, keby som si to predsa rozmyslela, či sa dá zmeniť a dá ak nebudú rezervované. Ale ja chcem vedieť váš názor, ktoré mi idú lepšie? Lebo som trošku nerozhodná.
Odpovedať
Profilova fotka
silvi, nestretli sme sa nahodou spolu s Ingrid (Ingiss) minule na kave? nebola si to ty? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi.... ako saty sa mi pacia tie tretie s tou tmavou vysivkou. Ale na teba, s tvojou dokonalou postavickou vypadaju vsetky krasne. Snad len, ze giselle ti sadnu v pase su krasne vypasovane, zatial co pri suzanne vidal mam pocit, ze su ti trosku volne. Ale to sa da vsetko upravit, takze si vyber tie, v ktorych si ca citila ako princezna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi mne sa asi viac páčis v tych gisell-kach, ale to su zase tažké šaty a ty si drobučka, aby ta neprevažovali. Ale zase mne sa viac páčia take princezničkovské napuchrene, tak aj preto gisellky. Vidalky su tiež velmi zaujímave s tou hornou vysivkou take som este nevidela, ale inaj je ich obrovské množstvo. Má ich tu skoro každa nevestička a tiež si v nich taka..... útlučka?! alebo ako by som to nazvala. V kazdom prípade ti idu oboje, ale ako oliwf píše s tvojou postavou su na tebe nadherné oboje a aj ti pristanu. Tie čierne nie, tie sa ti nehodia.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa pacia tie Giselle, prave preto, ze krasne robia pas, taky stihly. no ale ak mas Vidal-ky, tak asi vies preco ;-) ide o tvoj pocit, v ktorych si sa lepsie citila, ja som sa tiez rozhodovala a nakoniec mam Heather, hoci mi nerobia az taky krasny driek ako Giselle alebo Symphony. nakoniec rozhodlo moje vnutorne ja :-D V kazdom pripade Suzane Vidal su prekrasne satocky, tak ako kazde jedny od Maggie Sottero...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sugi presne tak. Maggie Sottero ma najkrajšie šaty
Odpovedať
dakujem vám za vaše názory. Nie som na 100% istá či tie Vidal, lebo sa mi páčia aj tie giselle. Tak ja neviem...tazké rozhodovanie.. Asi si zozeniem topánky a pôjdem ich ešte raz vyskúšať, tak snad dovtedy budú volné giselle. Baby súhlasím šaty od Maggie Sottero sú nádherné, až tak že som teraz zúfala :-D Hanka: to som nebola ja, ale pozerám do tvojho albumu a máme rovnaký podväzok od Ingrid.. ja som bola taká pažravá že som si kúpila dva.. Nemôžeme mať aj svadobné šaty dvoje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi mne sa pacis v tych prvych, neviem ktore su to... :)... ale vyberaj podla pocitu, ja som sa tiez nevedela rozhodnut, prvy krat ked som tam bola tak som si vybrala dvojo a na druhy krat som sa rozhodla pre uuplne ine... tam som uz nevahala, citila som ze tie su moje vysnivane... :-D ... chod tam este raz s odstupom casu, vyskusaj obo este raz a uvidis, mozno sa ti zapacia este aj ine... ide o to, aby si sa ty v nich citila ako princezna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky, nejako nam to tu zaspava ;-) ako sa mate? co noveho? ja este stale nemam odfotenu tu bizu x-) no ale bola som v sobotu v Nicole v auparku kvoli veste s kravatkou a odporucili na na Dostojevskeho, tam je vraj cele jedno poschodie len pre muzov, tak sa tam pojdem pozriet. inac mali NADHERNE spolocenske saty, skoro som odpadla s jednych (ruzove :-N :-D ), strihane pod prsiami a sukna je (ako sa to spravne povie) plisovana? no proste je skladana do harmoniky,chapete. =-) akurat,ze sa dali iba kupit a stali len 18 tis. :-N :-N :-N tak som si ich kupila...a hned v troch farebnych kombinaciach :-D :-D :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je fakt dost za spolocneske saty :-p uz nevedia co by tam pytali v tom Nicole....
Odpovedať
Profilova fotka
no dost vela je to, ale fakt boli nadherne....ale chcelo by to najprv priemernu vyplatu aspon raz taku ako mam doteraz ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja osm bola ochotna dat za pozicovne 18, keby za to stali, ale za tie "popolnocne" co uz ani nikto pomaly nevnima ee...a na ples by som si ich uz nedala, ´keby som ich raz mala....
Odpovedať
Profilova fotka
Už nám prišla vestička s kravatou, teda drahému. Je krasna. Dam do albumiku. A už mame aj na urade zajednany sobaš, tak som konečne zajednala oznámenia. No ešte topanočky drahému, absolvovat sedenia u farára a šoferov a snád mám všetko...
Odpovedať
Uankab: tebe sa páčia prvé x-) :-) to sú tie suzanne vidal.. Simi: no budeš mať fešáka ženícha v tej vestičke. Môj sa zatial nezaujíma čo bude mať oblečené na svadbe, asi mu to je jedno... Ja práve pozerám mikrobusy, som zvedavá čo pýtajú za to.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky, Simiiii- kraaasny oblek aj vesta, mozem sa spytat, kde ste objednali a kupili (v Diamonde?) kolko vas vysla vesticka? je nadhernaaaa... ja som vcera bola v tom Nicole na Dostojevskeho - maju tam krasne obleky, naozaj, aj vesty s kravatami, ale nic com by bolo aspon trosku s ruzovym.. :-( jedine normalnu kravatu a tak som isla cela nestastna....
Odpovedať
Profilova fotka
sugi všetko mame z Diamondu. Oblek nás višiel na cca 11300ska vestička kedže sme ju kupovali 32OOsk. 4akali sme na nu 3 mesiace, ale oplatilo sa. :-D
Odpovedať
Ahojte, volam sa Andrea a toto je moj prvy prispevok. Svadbu planujeme s Rastom po siestich rokoch vztahu...konecne. Bude to 26. aprila. Chcem vas poprosit o tip na dobreho fotografa, uz som kontaktovala viacetych znamych fotografov, no vsetci su obsadeni. Uvedomujem si, ze uz je dost neskoro zohnat niekoho profesionalneho, ale nadej umiera posledna... Dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
andrea to už je naozaj neskoro. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Andrea... mozno kocky, ktore svadbu planuju rok do predu, ti povedia, ze je neskoro a niektori dodavatelia budu zajednani a teda budes musiet hladat viac, ale stale mas dost casu. My svadbu planujeme na dialku a kameramana, DJ, saty, obrucky, oblek, SO... a strasne vela dalsich veci nemame, lebo sa to casovo neda zladit. A co sa nam nepodari vybavit teraz cez Vianoce, tak to so svokrou dotiahneme mesiac pred svadbou. Urcite nebudem moct mat vsetko vysnivane, ale verim, ze sa nam podari nas den spravit jedinecnym. ;-) Ty si z vychodu, tak tam ti moc neporadim.... :-( Ale nezufaj, stale je dost casu ;-)
Odpovedať
Andrea, neboj urcite niekoho dobreho zozenies. Mas na to 4 mesiace a pokial budete na tom intenzivne pracovat, mate casu dost. Su aj svadby, ktore to vsetko postihaju za ovela kratsi cas ako vy. Tak drzim palce.
Odpovedať
dik baby... pan Golej este nie je rezervovany, ale povedal, ze s nakladmi na cestu ma to vyjde draho, ked rata balik MAXI (15000Sk), tak co moze chciet za cestu??? 3000? a mate s nim niektora skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
Golej ma krásne fotky, teda podla albumov čo som tu videla.
Odpovedať
Profilova fotka
ANdrejka, my davame Rofovi 20 ;-) myslim, ze to stoji za to, svadobne fotky su len jedny a tie si budes pozerat do konca zivota, tak si myslim, ze sa oplati zainvestovat x-) 15 tis. nie je az taka tragedia, mozno sa ti podari usetrit pri inych veciach.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?