Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ste celkom dost pismenkovali, som mala co robit, aby som to vsetko dobehla za tych par dni :)... sugi, dakujem za odmeranie opatku, ja som sa na to pytala, lebo tiez musim mat minimalne 8cm... ale 10?? to by som sa na tom zrejme zabila... :-D ale tiez som si povedala ze satocky su na prvom mieste :-D ... inak som bola tieto posledne dni pozerat topanky v UK, absolutna katastrofa.... normalne v obchodoch vlastne nic nie je, musim najst nejaky specialny obchod pre nevesty kde predavaju topanky a ist sa pozriet priamo tam.. na webe som nejake nasla, ale neodvazim sa to len tak objednat bez vyskusania... ked sa mi nepodari, tak budem musiet skusat doma, ale chceli by sme vybavit co najviac veci tu co sa daju.. taktiez sme pozerali obrucky, su drahe ale naozaj krasne, uvidime aka je ponuka doma... pohare sme tiez hladali, nasli sme v obchodoch celkom pekne, nie su to sice specialne svadobne, ale celkom dobry vyber, zrejme nejake kupime teraz a donesieme domov a dame ich tam gravirovat... sugi a kolko stoji ta bizu, co ti ta baba robi? tie vlasenky vyzeraju super, ... ja este neviem co s vlasmi, uvazovala som so zivymi kvetmi, uvidime aku budem mat kyticu a co mi povie kadernicka...
Odpovedať
Ahojte, 19 je aj nase cisielko, az na to, ze ja sa veru v tom termine vydavat iste nebudem, nakolko moj mily sa akosi nema k cinu, ziadny prstienok, ziadne zasnuby ... :-( co uz nepatrim asi k tym stastnym... raz sme srandovali ze sa vezmeme 19.4.2008 ....ale ostane to len pri snoch... som smutna :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Michiy - tak to mi je luto, no nebud smutna, my sme mali tiez mat svadbu uz v septembri 2007 :-N a ako vidis, je z toho april. neboj, ten pravy cas este len pride!!! Uankab - ved 10 cm aj mne skoro oci vypadli, ale ver mi, nie su az take vysoke, normalne uvazujem, ci som to dobre odmerala, ci fakt nemali len 8 :-N a ja moc teda vyske topanky nenosim, lodicky mam v praci, ale inac som cele leto lietala v balerinkach. a tie topky maju naozaj dobru klenbu, takze aninecitim, ze su vysoke (uvidime co na svadbe,chichi).... No a bizu mi robila "Catyka" - super baba, ochotna a hlavne velmi sikovna, vystihla presne to , co som chcela. ved kuki do jej albumiku s nazvom "bizuteria" - je tam ta moja bizu vo velkom...a stalo ma to cele prosimpekne 500 Sk - (3 kvetove vlasenky, nahrdelnik s kvetom, nahrdelnik hrubsi perlickovy a naramok hrubsi perlickovy, a jednoperlickove nausnicky) - no odpadavam od stastia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi, no ja som si skusala topanky s 9 cm opatkom v jednom salone a teda to bolo na mna mooc !! ale zavisi fakt od strihu, a od opatku, ja ihlickove velmi nemusim... vcera som nasla na webe s 8.25 cm sirsim opatkom, nie takym ihlickovym, su uplne jednoduche, podla mna krasne, k satam budu super, lebo tie su zdobene az az... kukni do albumu, su trosku drahsie (60 libier), ale vyzeraju byt velmi pohodlne, tak to mozno risken a objednam ich z webu... do 14 dni sa daju uplne v pohode vratit... ta tvoja biza je krasna, pozerala som ju... a nie je to ani vela, super... ja mam akurat problem, ze ja nedam vselico do usi, lebo potom mi hnisaju... ]-( ... ked som odchadzala z roboty, tak som dostala swarovskeho sperky - nausnicky a retiazku s priveskom (to za to, ze som tam tak dlho vydrzala trpiet :-D ) mozno si k tomu kupim este naramok na ruku a bude to... tie vlasenky su inak super, budem musiet nieco vymysliet... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sugi a odkial si merala ten opätok. Odmeram aj tie moje.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam maly, asi 4cm, do prace nosim denne 8-10 cm aj zimne cizmy,ale kvoli satam potrebujem nizsie a som aj rada, lebo predsa v praci aj sedim a tak, ale na tej svadbe je clovek stale na nohach.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahojte, zase sa tu stretáme my aprílové:) Ako pozerám už kupujete topánky:D Nie je to ešte skoro, čo? Ja sa chystám do salónu skúšať šaty, ale je mi to blbé povedať že skúšam šaty až na apríl...sa bojím že ma v salóne vysmejú:D A vy ako? Baby nechce sa mi to spätne čítať tak mi niečo poraďte, ďakujem Danielka
Odpovedať
Profilova fotka
daemond len aby ta nevysmiali, že na apríl už maju najkrajšie obsadene. Ja som si skušala šaty v juli a nikomu to nebolo smiešne. Ked som prisla v auguste zajednávat už mali maj plný. Ešteže apríl nie je tak vychytaný na svadby. Ja som si dnes kupila popolnočné, tak sa tešim. a drahý zase nič. Tie čo chcel tak nemali jeho číslo a v tých druhých by nevydržal :-( škoda, to bude ešte problééém
Odpovedať
Ahojte, daemond: ked som išla skúšať šaty ešte v oktobri, tiež som si myslela že mi budú hovoriť čo tak skoro, ale nič také nehovorili. A teraz už ked je december si myslím že je najlepší čas si šaty vybrať a rezervovať. Zatial som bola v dvoch salonoch, ale som si nevybrala a v piatok sa chystám do tretieho salonu, tak dúfam že tam si nájdem tie moje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj babulky, som bola 2 dni out of office...dakujem za pochvalu bizu, uz mi ju ta kocka poslala postou, tak sa tesiiiiim...no a opatky - babky, ja to este raz zmeriam, lebo som teraz v pomykove, ze mozno som bola vtedy nejaka pribrzdena, lebo sak 10 cm, je dost supa....ja to este raz odmeram...ale lodicky, kt.mam v praci su 8cm a je to asi ten isty pocit na nohe, ako ked mam svadobne, tak fakt som bola asi nejaka zmatena =-) ;-) Daemond - suhlasim so Simi, ja som si bola saty skusat 1.9. a uplne v pohode, nikto mi nic nevycital....takze kludne sup-sup do salonov!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab - pozerala som si tvoje topanky - su peknucke a aj opatok je velmi dobry,taky pevny aj na chodzu a tancovanie, uplne kludne by som si ich objednala.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne dosla vcera korunka z e-bay :-) sopm bola natesenaaaaa, hned ma prestalo aj vsetko boliet po lyzovacke :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak sup - sup s nim do albumu!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky aprilove nevesty...my sme planovali svadbu 19. 4.2008, ale nezohnali sme salu, tak sme museli presunut datum na 12.4.2008...a stale sa nam nieco smoli,... uz som z toho dost zufala...nic nam nevychadza, ako by sme to chceli....snad sa to coskoro zlepsi!! musi sa...drzte mi prsteky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pred pár dňami som sa pýtala či ma nevysmejú v salóne ked pôjdem slúšať šaty na apríl a už ich mám aj kúpene:D
Odpovedať
teším sa s vami kočky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
daemond si šikulka. Sú to tie čo más v albume? Babulky dnes mi prišiel krížik.Je krásny /aj ked na tieto veci moc nie som/. Aj by som ho už dala do albumu, ale máme nový foták a ani nevim kde je v nom karta :-N . Aj tak by som potrebovala tu nasadku na tu maličku kartu a len boh vie kde ju drahy dal. Ked príde domkov tak dam....
Odpovedať
Profilova fotka
DAemond - no vidis, ani to nebol problem :-D Ja som si dnes bola pre tu moju bizutku na poste od "catyka", a tesimsa z nej, ja uplne uzasna, ale kedze som hnila dat nabit baterky, tak si ju nemam ako odfotit a dat sem do albumu :-N :-D :-D :-D ale zajtra sa odfotim, lebo sa z nej vytesujem.
Odpovedať
Profilova fotka
JA SOM VCERA V MOJEJ KORUNKE UPRATOVALA A varila...je tu niekto este väčšie psycho ako ja :-) moj starky len krutil hlavou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute...este by som sa chcela u vas informovat, hlavne u tych, co maju dlho zajednane saty (sugi, simi) co planujete teraz s tymi satami? ja si mam pre ne prist v utorok pred svadbou si preskusat a vo stvrtok zobrat, uz do vtedy si ich nepojdete preskusat alebo nieco? prede mi to take divne, ze si len pojdem tesne pred svadbou zase skusit....ci to je normalne? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Hani - no - psycho nie si, ja som vcera hodinu pobehovala v bizu po byte... :-D :-D a uz som sa videla v satach.....ach....nastastie nikto nebol doma. Takze uplna pohodka Hani, my ta chapeme ;-) Saty - no ja tiez uvazujem, ze tam este nabehnem skor si ich vyskusat s bizu :-N :-N a topankami a tak, aj tak tam mam podbradniky, co si mam vyzdvihnut. No a potom asi az pred svadbou, no infarkt je, ze mame marec!!!!! v pondelok je 31. - co sa asi zblaznim, a dovolenju mi nikto neda :-N takze to budem mat naozaj vesele, taka vystresovana 5 dni pred svadbou si pojdem pre saty...inac boli tam ochotni, ze ked moje nebudu na pozicanie, tak si ich mozem vziat aj skor, nie len vo stvrtok pred svadbou....co by bolo uzasne, lebo neviem ako to vsetko postiham. a mat 4 dni saty doma.... ;-) asi by som sa v nich stale premavala :-N
Odpovedať
ahoj hanka.ja mam ten isty problem - saty som si vybrala v auguste a idem pre ne az v aprili. je mi to take cudne,rada by som si ich este raz sla vyskusat(no len ci na mna nebudu tie predavacky cudne pozerat) :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm Barborka, veru si si to dala skoro po DP :-D ja som tak zase rozmyslala, ze to mame 26-ho aprila, ze si ano poriadnu dovolenku nebudem moct zobrat, ved budu DPH-ky!!!!! :-D :-D :-D budem musiet surit klientov, nech podonasaju veci co najskor...audity pockaju, to sa nebojim ;-) no mne povedali, ze mam prist v utorok v topankach a spodnom pradle to vyskusat, keby bolo treba nieco upravit, nech to este do stvrtku opravia....ale tak topanky som mala uz ked som si ich skusala, tak som este rozmyslala, ze tam zavolam mesiac dopredu, ze som napr. schudla, alebo pribrala a ze si ich chcem pre istotu skusit alebo tak niec, keby nahodou....aby bol cas este najst na poslednu chvilku nejake ine....ale tak keby sa s nimi nieco stalo, tak by mi mali dat vediet,nie? na a ako zavoj? lebo mi ho daju asi az ten utorok a to mam ist na skusku asi az potom, ze? ale ved to v pohode stiham :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Hani - presneeeeeeeee, akurat som kolegovi hovorila, ze sa po svadbe rovno mozem zblaznit, lebo su DPH-cky a aj kvartalne........ 8-( tak velmi rychlo vytriezvem zo svadobnej euforie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru budes to mat nabite :-| fakt clovek zije od datumu k datumu blbe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No, zacinaju nam najhorsie mesiace v roku 8-( ale nejako to zvlademe, nie? strasne sa tesim uz som uvazovala, ze budeme mat zachvilu 100 dni do svadby, ze si urobim taky ten "odskrtavaci" kalendarik :-N ale drahusik by asi fakt uz na mna pozeral, ze som vadna.... ozaj babulky, ako riesite oznamka? mate uz vybrane, zakupene, objednane? lebo my nemame nic. mne sa pacia take s fotkami snubencov, ale neviem kde by nam take urobili.....
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zatial len rozmyslene, ale kedze este nemame presnu hodinu potvrdenu na fare, je to len predstava... dam si spravit nejake uplne lacne bez obrazkov len strieborne pismo...mne sa pacili tiez tie s fotkami, ale sestra ma presvedcila, ze "na co?ved to kazdy aj tak hodi do kosa a kto je na teba zvedavy?" tak som si povedala, ze ok....lebo mame dost znamych a pri rozdiele 25 Sk za kus a 3 Sk za kus som jej dala za pravdu :-) peto mi povedal nech dam spravit ake chcem, ze je mu je to uplne jedno, tak dam a hotovo... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No suhlasim, my sme tiez uvazovali, ze aj tak kazdy oznamko po svadbe vyhodi (to len ja si vsetky odkladam), takze bude to tiez nieco velmi jednoduche. asi si dame urobit normalne v grafickom studiu tu v BA, davala som si tam aj promocne oznamka a vysli ma na nejakych 10 SK. Ale drahusik je umelec, tak by mohol nieco nakreslit a by sme to naskenovali a nejako dali vytlacit....ach jo...oznamka poriesime cez vianoce.
Odpovedať
Profilova fotka
jej tak to je fajn, ze aspon jeden z vas ma k tomu sklony, u nas 2 to je asi tak, ze by som to ani nikomu neoznamovala, keby sa "to nepatrilo"... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no, ved ja som zrusila celu rodinu, takze u nas je to aj tak "mimo" vsetkych rodinnych "to sa patri".....takze oznamka budu bud uplne haluzne, alebo totalne obycajne. aj tak mi tam polka rodiny nepride ani zagratulovat, lebo budu urazeni, vies ako je to...ked sa nemozu prist zadara najest, tak ti ani "uprimne" nezagratuluju k svadbe....ale...kaslem na to....aspon tam mame tych, ktorych sme chceli. inac - ja keby som mala nieco nakreslit na oznamko....tak to by bol iny vtip. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?