Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky už máte pevný termin svadby aj na fare, či vo vašej farnosti? alebo ako to je?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI...ja idem v pondelok, ale s p. Fararom som uz rozpravala..tak ma volny termin..najprv musime na faru a potom na matriku
Odpovedať
Profilova fotka
a papier z matriky už más?
Odpovedať
Profilova fotka
pre ten mame ist pred farou...
Odpovedať
Profilova fotka
Ten už mam vybavený. V nedelu sa chystáme za farárom, tak som zvedava ako to bude. Chcela som íst tie oznamka objednat už zajtra, ale radšej počkám.To bude istejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave...este si vyberies...casu dost...aspon ja si myslim...xi
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko baby. No my sme sa boli vcera pytat farara a on sa cudoval ze naco to chceme tak skoro vybavovat, ze ved oni nemaju este ani plan a kalendar na buduci rok. Vraj nam tam staci prist aj v januari al. februari. No bola som doooost prekvapena. A toho coho som sa najviac obavala ze nas nebudu chciet zosobasit, lebo drahy nie je pokrsteny tak uuuplne bez problemov. Takze sa tesiiim. x-) Baby aky potrebujeme papier z matriky? To musime priniest fararovi? Co to je?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja som tiez letela este v septembri na faru, lebo sestra ma vystrasila, ze v TT bude april urcite plny, ale pan farar este tiez nemal ani kalendar a povedal mi, ze mavaju tak maximalne 7 svadieb do roka, ale zaznacil si to :-) sestra zabudla, ze TT je samy katolik, takze v evanjelickom to maju v pohode...takze zalezi od naplnenosti, ale hodinu sme este nedohodli, takze oznamka su bezpredmetne... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my ked sme spisovali zmluvu z fotografom tak to bolo dost zaujimave, lebo sme este nevedeli miesto a ani hodinu sobasa tak bol dost prekvapeny. Oznamka budeme riesit az v januari.
Odpovedať
Profilova fotka
fotografa a kameramana mame znameho, takze to som neriesila...nech ma aj nastavjuci nejake zalezitosti...dnes idem inak zaplatit zalohu za navleky na stolicky, kedze chcem cca 80, musim to v predstihu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mne ponukli navleky tam kde budeme mat hostinu vraj maju svoje a aj masle roznych farieb a hned som im povedala ze chcem aj navleky vraj budu v cene hostiny takze je to super. Hani a co ten papier z matriky pre farara co to je? musime ist nieco vypisovat na matriku najprv? Porad mi pls.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to mas super, my to budeme mat v kulturaku (komunistickom :-p ) tak to musim zhanat pocastiach :-S no a s tou matrikou....uz sme su tu o tom s babami bavili a prisli sme na to, ze vsade je to asi nejak inak, co sa tyka vztahu s farou....ale jedno plati, ze tam musite ist obaja s OP a rodnymi listami a podpisat tam ziadost....ja napr. budem mat sobas mimo bydliska aj mna aj nastavjuceho, takze potom prislusna je matrika podla miesta konania (ale teba sa to asi netyka) a aka uz je potom interakci a s farou ti povie p.farar....budes mat svadbu v katolickom, alebo si ECAV? ja som ECAV a p. farar mi povedal, ze ked sa na neho odvolam mi tam vsetko vybavia hned a len mu to potom donesiem, ze on sa tam uz s nimi pozna... najlepsie ti povedaia na fare 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha to je asi ta ziadost o uzavretie manzelstva vsak? tak o tom som pocula... ja som katolicka a sobas bude v mieste mojho trvaleho bydliska. no ja to necham na ten januar, lebo vcera nam farar povedal ze sme prvi kto sa prisiel pytat ohladom svadby na buduci rok :-p nechapala som. zeby bolo v PK tak malo svadieb :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas na dedine by to bola tiež obrovská náhoda, ale čo ak. Za celý rok sme tu nemali svadbu a nakoniec sme tu 1.9. mali dve a este aj pohreb :-S
Odpovedať
cucoriedka my sme boli žiadosť podpisovať asi pred mesiacom na matrike. Ale my budeme mať sobáš len na úrade. Inak sme boli prví a mohli sme si zvoliť čas aký chceme. U nas v LV je tak nejak divne rozdelene na dni kedy sa sobási a kedy je to s poplatkom a kedy nie. Akurat nas termin je bez poplatku tak aspon tu usetrime ... aj ked nie vela ale tych výdavkov je aj tak dosť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
judith tak aspon to vam dobre vyslo, lebo kazda usetrena korunka sa zide. ;-) my sme mali zajednaneho jedneho fotografa a ten nam dal rozpocet na 15 tisic a teraz sme nasli druheho a ten nam povedal 10 tisic tak sme boli cely happy ze 5 tisic usetrime co nieje az tak malo si myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat fotografku aj s kameramanom za 13 tis., tak som vytešená. A su fakt skvelíííí
Odpovedať
Profilova fotka
tak kocky...to som zvedava, kolko to nam napocitaju...lebo mame vsetko znamych a fotograf z rodiny..aj ked je to svagrova a svagrov brat..ale snad daju cenu...xi..a kameraman..xi..tiez znamy...xi
Odpovedať
ahojte, tak ako citam, asi iba ja zaostavam za vami :-) my si nejak vsetko odkladame na zaciatok januara. ale kameramana a fotografku mame uz tyzden 8-) a za 10 tis. sa nam aspon o trosku lepsie dycha...xi
Odpovedať
Profilova fotka
sindy...ahoj...ani ja sa tak nestresujem..neboj..my si to vychutnavame...xi..zatial...a vitaj medzi nami
Odpovedať
Profilova fotka
sindy vitaj. A na aky dátum to planujete?
Odpovedať
ahojte a dakujem za pekne privitanie :-) tak my to planujeme na 26.4., dufam, ze sa to ozaj vsetko postiha bez vacsich stresov...
Odpovedať
ahojte ;-) my este nemame fotografa,ale dufam najdeme skoro,lebo chcem aj s atelierom v Ziline.... my chceme fotografa len na obrad,potom asi prve jedlo s prvym novomanzelskym tancom a potom v atelieri a vonku niekde.... :-) ;-) a potom dame nas profi fotoaparat niekomu,kto s nim vie fotit a to staci.... :-) ;-) sindy28 preco mas napisane,ze si mala svadbu 28.2.2004?je to tvoja druha svadba? :-N =-) alebo si sa pomylila :-D
Odpovedať
ahoj smaily, nepomylila som sa. Na prvykrat mi to nevyslo, tak dufam, ze sa stastie na mna usmeje konecne teraz :-)
Odpovedať
sindy28, tak mi je to luto,ze to prvy krat nevyslo....ale nech ti to teraz vyjde... ;-) ja sa chcem len raz v zivote vydavat.....a nastastie som sa rozisla pred tym s byvalim pred svadbou... ;-) to bolo velke stastie pre mna a hned som stretla svoju pravu lasku.... vo svete..... :-D :-D a kolko rokov mas? :-)
Odpovedať
smaily, tak to je asi kazdej z nas sen vydavat sa raz v zivote, ale clovek sa uci na vlasnych chybach. Tebe drzim palce, nech ti to vsetko krasne vyjde podla tvojich predstav :-) mam 25 a 3rocnu dcerku. Ved keby clovek vedel trosku dopredu a nepozeral len cez ruzove okuliare. Ale pevne verim, ze môj nastavajuci je ozaj uz ten pravy.
Odpovedať
Profilova fotka
sindy..ako si napisala..to dufame vsetky...tak snaaaaaaaaaaaaaaaaad
Odpovedať
jerry, vsak sa hovori, ze 2x do tej istej rieky nevkrocis :-)
Odpovedať
jerry, 11.4. bude nadherny a vynimocny den, na ktory budete s manzelom spominat veeeelmi dlho. Drzim palce :-)
Odpovedať
sindy28, veru nemozno vstupit 2 krat do tej istej rieky....tuto myslienku som si velmi zapamätala z filozofie.... a je pravdiva.. ;-) drzim vam palceky....a 3 rocnu dzerku?to bude krasna druzicka.... :-) a prvy krat si mala svadbu v kostole? alebo az teraz? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?