Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jerry nic si z toho nerob ze este nic nemas vybavene aj mne sa stale zda ze mam kopec casu. My mame iba salu a folklorny subor na odcepcenie. Ani saty som este nebola skusat. Ale ked sme volali minuly tyzden volali fotografm a tych co sa nam pacili boli vsetci uz zajednani ;-( tak som zacala stresovat ze uz nikoho nezozenieme. Ale dnes ideme do jedneho atelieru tak som zvedava ako dopadneme, lebo nebudeme mat kameramana ale fotografa by sme chceli az do odcepcenia a potom este asi do 1.00 hod rano. Jedneho mame predbezne zajednaneho ale ten sa nam zda trosku drahy :-|
Odpovedať
sssimi - kolko ludi budes mat na svadbe? Mne sa pacia velke svadby ale ja som musela spravit kompromis kôli drahemu tak budeme mat len tak do polnoci a 30 ludi.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat ZATIAL 101 ludi no ešte uvidime či ich nebude aj viac. :-( Rozpočet sa nam škriabe na 200 tisic. Snád do vtedy naskriabeme... Ja už mam snád všetko už ideme len za knazom a cakame na drakého vesticku a kravatu. No a ešte nemam na 100% časníkov, ale už sa aj to rieši. tak som zatial vysmiata :-D ,že už mam vačšinu z krku
Odpovedať
Profilova fotka
JUDITH... v Novakoch je jeden vychyteny salon Milady...skus si kuk..maju aj www. stranku...a je tam co vybrat
Odpovedať
Profilova fotka
cucoriedka28 tak akurat fotografa mame...vlastne su dvaja..sa tak doplnaju..a par fotiek uz mame od neho, tak sme si ho zajednali..a to je vsetko..akurat hladam nejaku salu a tak...juj..asi uz ozaj nejak neskor vybavujem..
Odpovedať
Je to riadna palka ale hovori sa ze sa to vrati v daroch a nevesta by si to mala vytancovať.. Ja planujem kazdemu oznamiť ze nechceme ziadne dary ale peniažteky... 8-) uz som to mojej rodine povedala len priatelovej to treba nejak oznamiť 8-) ... moja strana s tym suhlasi ... ;-) simi aké saty si si vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI..asi ma motivujes...xi..uz aj ja zacnem vsetko vybavovat..nemam rada veci na poslednu chvilku..mame to stastie..ak sa to tak vezme, ze bude nas okolo 30..tak do vecera, potom pridu kamarati a tak..ale viac menej tam bude len moja rodinka...xi..priatel nema velku rodinku ako ja..xi
Odpovedať
Profilova fotka
JUDITH...tak vidis...asi je to rozumne..len peniazky, no my planujeme spolocny bytik, tak sa dari mozno aj zidu..a som im akurat povedala, nech sa popytaju navzajom co uz kto kupil, aby sa neopakovali..xi..a moj sa certi na to, ze ci sa idem vydavat kvoli darom ,alebo ho lubim..xi..tak o darom nejak moc nekomunikujeme...xi..
Odpovedať
jerry - tak my momentalne byvame u priateľových rodičoch, takže nam nič momentalne netreba. Neviem kedy sa dopracujeme k tomu aby sme mali niečo vlastne ale v blizkej buducnosti to nevydim ružovo. a ked sa raz osamostatníme tak asi dary z našej svadby bude uz zastarale. Ale aj tak kolko ludi tolko chuti a ako seba poznam ja mam dost divne chute tak mne by sa polovička určite nepačila... ;-) Ale ako pises budeme mat podobne svadby ja budem mat tiež len okolo 35 ludi a to vacsina moja blazniva rodina. . :-) :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
JUDITH..tak nejak...tiez okolo 30-35 a to nepocitam hudobnikov a fotografov a tak...xi...aj ja mam blaznivu rodinku..co sa tesim, snad nuda nebude...xi..ale skusim si znameho jedneho zavolat...je staresiu a vraj sa doplnaju s dj co chceme..tak snad...xi...a mas pravdu s tymi darmi, ale priatelova rodina by to asi velmi nepochopila..ze nie dary..uz takto sme ich zaskocili..xi..som sa vydavat velmi nechcela a po dovolenke som sa rozhodla, ze preco nie..uz tolko chcel...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas je to naopak. Ja budem mat 30 ludi aj s priatelmi a drahý ostatok :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI...tak to je dobre inak taka velka rodina...ale ja priatelov volam az vecer tak na 20,00...uz som tak bola u kamosky a sa mi to velmi pacilo..venujes sa v pohode rodine a ked je zabava tak vecer sa venujes aj kamaratom
Odpovedať
Článok sa načítava...
priatelova sestra mala svadbu pred štyrmi rokmi a dostala same kraviny. ona žije v UK a dostala krystal - no to bola logika určite si bude krystal brať so sebou ... :-S. tak neviem ci to pochopia ale nech sa pokusia lebo dostanu len polporciu ;-) (to srandujem) No my take ze starejsi nepotrebujeme lepsie povedane u nas na svadbe take ani nebýva. Inak to bude este sranda lebo nasi su strasne blaznivi ked sa treba zabavať (inak ich vsetko stale boli) a zabavaju sa na madarske pesnicky takže druha polovica sa ma na čo tesit .. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky,vidim, ze sa nam diskusia konecne rozbehla. Simiiiii- 101 ludiiii :-D waaaw....my presne este nevieme, ale cca 15 na hlavnu vecer (len ti najblizsi a dedkovci), ostatok rodiny jednoducho ignorujem, nakolkko kazdy len frflal a tak sme sa rozhodli ich nepozvat. po hlavnej veceri si pozveme na taku party kamaratov. party bude tam kde aj vecera, rodicia ostanu jasne, ale cele by to malo byt tak cca 30-35 ludi, navyse kamarati dojdu naozaj oslavovat, nie sa zadarmo najest, tak budu len bufetove stoly. A budeme tam mat ludi, ktori nas maju radi, tesia sa s nami a ziadne ofucane tety a sesternice, ktore som nevidela sto rokov....No a stale nemame nic noveho - chcela by som kravatku a vestu pre milacika, ale kde??? a najlepsie by bolo, keby som vedela, kde mam najst taku vestu ako mam v albume (napr.tu ruzovu)....v Diamonde babulky neviete, ci maju aj ine ako tie co tam viseli? alebo kde maju nejake kkrasne francuzske kravaty aj s vestami?
Odpovedať
sugi81 - Ahoj, u nas v LV ma v jednom salone vesty aj s fran. kravatami od 1500-2500. ake len chces....
Odpovedať
Profilova fotka
sugi v diamonde maju len tie co visia. a nechcela by si pre drahého tu ružovkastu čo tam maju? alebo ak by si chcela taku istu ako mas v albume sku si zavolat do dimondu či by ti nepožičali bielu alebo smotanovu vestičku a k nej kravatu s tej ružovej vestičky. to by si mala uplne skvele. požičanie stojí 1500sk a vieš že tam su tie holky užasné. podla mna to pojde. ;-)
Odpovedať
sugi-teraz som si pozerala tvoj album a tie satocky co si si vybrala maju presne v tom salone co som spominala ze tam maju aj tie vesty a myslim ze tam maju aj tu vestu co mas na tom obrazku. Ked chces mozem sa tam ist opytat...
Odpovedať
Profilova fotka
Judith fantasticke, ak by si nahodou mala cestu okolo, opytala by si sa? na dialku by som ta vybozkavala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simi - tusim, ked som bola v Diamonde, tak ta ruzova bola ina ruzova ako saty...ale nie som si ista, len sa mi mari, ze sme tam uz vtedy s majitelkou riesili tu vesticku.....ale opytat sa mozem, ved moje saty im tam visia, tak cez den, ked bude normal.svetlo by mohli tu vesticku prirovnat....a ked to bude pripadne OK, tak sme vyrieseni. len aby mali drahusikovu velkost, on je take fifipierko... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sugi, majitelka mi pisala, ze dostanu novu kolekciu aj panskych viest a viazaniek, zrejme do konca roka, my tam pojdeme zasa v januari, aby sme objednali oblek nanovo (ten co sme si vybrali sa nakoniec objednat nedal ]-( a my sme uz boli na ceste na letisko, ked nam ohladom toho volali a nemali sme to uz cas riesit)...
Odpovedať
Profilova fotka
babulky zajtra mi o 14:30držte prosim pršteky. mam prvu skusku na vyške. je mi z toho blbie :-p
Odpovedať
Profilova fotka
sugi budeš mat nádherné obručky
Odpovedať
Profilova fotka
Sssimi, ziaden stres... ja si tu svoju prvu uz ani nepamatam, ale tiez som bola riadny stresos, a teraz sa na tom smejem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked bude potom už bude fain
Odpovedať
Profilova fotka
ssimi drzim ti dneska vsetky prsty aj na nohach 8-) viem ako ti asi je pred prvou skuskou ja som mala prvu skusku v pondelok a bolo to hrozne, lebo ja som tusim naj stresak na svete :-N a tak to aj dopadlo. Sice som spravila ale nie tak ako som si predstavovala :-| takze bud v pohode a vsetko dobre dopadne uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
ja si pamätam presne moju prvu skusku 8-) alebo skor jej predvecer, nasnezilo a chalani nas vytiahli na intraku von sa gulovat :-D esteze som z programovania maturovala, tak to bolo v pohodicke aj na druhy den 8-) ale musim povedat, ze to bol predtermin, tak docentka bola benevolentnejsia, lebo sme sa prihlasili na neho len 3-ja :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja dufam, ze na druhej skuske uz nebudem stresovat lebo neviem neviem. Teraz to mam vsetko take pomotane svadba, skola a tak. Ale teraz sa tesim, lebo vcera sme zajednali fotografa a zaplatili aj zalohu. takze zase mi pribudla jedna fajocka v zozname :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. cucoriedka dakujem. teraz neviem co mam ist robit.ci si ist najskor vsetko zopakovat alebo to už nechat tak. druhu skušku mam na buducu sobotu ;-( To som si zas naložila na hlavu. Taketo stresy. dufam ze do svadby s toho aspon schudnem, takých 10kg by nebolo na škodu. Dnes sa mi snívalo, že som sa pohádala s kamarátkou a vykričala somjej, aby sa ani nepokusila príst na svadbu. bolo to ako skutočne. normálne som sa zobudila či sa to naozaj nestalo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Simi - drzim palceky, neboj, dobre to dopadne....ja som inac z prvych dvoch skusok vyletela :-D a nakoniec som titulovana :-D :-D :-D takze nestresuj, je to ako s maturou - kazdy maturant sa trasie od strachu a nakoniec zisti, ze to nebolo az take tragicke ;-) Daj potom vediet, ako si dopadla (z coho mas skusku?) Uankab dakujem za pochvalu obruciek :-) som zvedava ake budu nazivo - chceli sme matne, lebo na lesklych vraj bude vidiet kazdy skrabancek a teda v strede bude leskla ryha....no a ja mam biely a Petko cierny kamienok (jin/jang) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sugi to som ti ja chvalila obručky, ale to nic. skusku mam Z UVODU DO STUDIA A DEJIN SP :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?