Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oliwf... kolko si inak myslis ze svadobna kytica stoji a si ochotna za nu zaplatit? ja som rozmyslala ze pojdeme k oreskovi v nitre, ale pocula som ze cena je 3000-3500 a aj viac, co sa mi zda teda dooost vela za nu... ale vraj on krasne viaze kvety a stoji to za to, tak neviem... no ja som taka ista, malickosti su pre mna tiez velmi dolezite, ved niekedy je svet postaveny len na malickostiach :)... no co sa tyka DJ, tak to sme mali celkom ostru debatu medzi nami, neviem kedy to najblizsie otvorime doma, lebo pravda je, ze ako zozenies dobreho DJ ???
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dobreho DJ-a doma 8-) ale my mame kapelu, nastavajuci raz bol na svadbe, kde on robil DJ-a a tato kapela tam hrala, ze su dobrys, tak som to nechala na nom - nech ma trochu zodpovednosti a mam komu potom nadavat :-D 8-) ja pojdem do tej Orchidey, kytica tam stoji cca 2,5-3 tisicky, ale nikto zatial nelutoval....robi tam nejaky vychyteny florista, a kedze mi na tom zalezi, zaplatim za kvalitu ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, a to je orchidea v trnave, ci v Ba? ci to je ta ista firma ???
Odpovedať
Profilova fotka
Trosku som mapovala trh a ceny su rozne, ale ja viac ako 1,5 za kyticu nedam. Myslim, ze je to slusna ceny, aby mi za ni vycarili peknu kyticku ;-) A co sa tyka DJ, tak aj to sme uz riesili a ako vravim mam par kontaktov, dohodneme stretnutie, a to sa bez osobneho kontaktu a vypocutia neda. Takze len pocuvat. A vybrat si kvalitu za rozumnu cenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a vies niekoho odporucit? ak mozes, posli mi pls kontakty do IP... no a ako si ho vypucujes, pojdes na cudziu svadbu vypocut si ako hra? ja nemam ani predstavu, ze kolko taky DJ stoji...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte!Dlho som tu nebola,tak som mala co dohanat citanim :-D Po tom,ako nas na fare odrypali,som stratila chut na akekolvek dalsie organizovanie.Uz som to ale predychala a zacinam zase.Kyticku som mala vybratu skor,ako saty a stoji 1500 alebo 1700Sk,a to je z tych drahsich..No a saty,co mam vybrate predbezne sa k nej presne hodia :-p Takze idem pomaly zacat s menovkami a pierkami,uz ich mam v hlave a budem si ich robit sama,do aprila snad stihnem 8-) A saty uz mate na april aj predplatene? Ja mam na pevno aj so zalohou akurat salu.
Odpovedať
Profilova fotka
No pojdeme k nemu, a tak ako ti kameraman pusti ukazky, pusti ti aj DJ, a uvidis aky zvuk vydava jeho aparatura, aku ma zbierku CD, ako bude ochotny hrat to co ty chces. S jednym sme sa stretli a on zacal hned stylom, ja mam playlist a to hram na vsetkych svadbach. Tak to nechcem, cloveka, ktory si aj tak urobi po svojom, ledo to tak robi uz 10 rokov. Ceny okolo 4.500 - 5000,- BB, a myslim, ze to bolo aj s osvetlenim. Ale toho Ti nedoporucim, planujeme navstivit dalsich cez Vianoce, tak ak si niekoho vyberieme, poslem kontakt.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to mam s DJ tak,ze v KE mam jedneho starsieho pana,ten hra presne styl,co sa paci mne,ale este som mu nevolala.No a potom mam suseda,kamosa od koika,ktory tiez hra na diskotekach,aj by som ho na svadbe chcela,ale to by bolo riziko,ze by sa opil a nakoniec by som hrala ja :-D Fakt neviem,ci profesionala alebo suseda...
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne, to plne chapem... pripadne su taky, co hraju z mp3... a to ich uz mate aj predbezne rezervovanych na vas termin? predpokladam ze oni nie su tak vychyteni rok dopredu ako fotografi.. alebo sa mylim??? stanka a co ste mali na fare? my sme tam tiez zazivali tazke chvile, ale nakoniec sme to zvladli a snad sme vybavili vsetky papiere (teda teraz cakame na odpoved s biskupstva), no a potom to vsetko pojdeme zaniest na faru kde chceme byt sobaseni... (co patri do ineho biskupstva, tak to bolo mierne komplikovane)...
Odpovedať
Profilova fotka
Uankab, nikoho nemame rezervovaneho. Len som sa informovala o volnom termina a stretnuti. Cez Vianoce sa rozhodneme. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby za co vsetko davate zalohy a ako dlho predu pred svadbou ?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, chapem ;-) no my sme zatial platili zalohu za saty, miestnost a fotografku... saty by som mohla este zmenit keby som chcela, co sa tyka miestnosti a fotografky, chceli zalohu ihned ako mali inych vaznych zaujemcov na nas termin, co bolo tak do piatich dni, mali sme fakt stastie co sa tyka tohto...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aha... lebo fotografka nechcela ziadnu zalohu, dokonca, ked sa jej na nas temin ozval dalsi klient, tak nam volala, ze ci to plati. A rezervovane mame 2 restauracie a nevieme sa rozhodnut, takzie bez zalohy. V BB nik zalohy nechce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to mate dobre :-D ... budete si moct vybrat.. :)
Odpovedať
ani u nás v reštike nechceli zálohu, stačí ked im zaplatíme po svadbe. Zatial sme len kameramanovi platili zálohu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja už som platila snáď všade: kamera, foto, šaty, hudobná skupina, sála..... Už teraz sa nám vydavky vyškriabali na 40 000sk :-N
Odpovedať
no sssimi je to sranda,ze aj vy ste taki blaznivi,ze mate vyrocie ako my 15.2. :-D :-D :-D my sme platili zatial zalohu za restiku aj kapelu....na vianoce asi dalsie.... :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam len zalohu za saty...stale hovorim, ze este keby som si to rozmyslela pridem len o 4000 :-D ale uz v piatok pojde zaloha za navleky na stolicky + kupila som diadem, ale o ten nepridem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
SILVIE:..ja ti neviem..moj si pamata lepsie datumy a vsetky nase rande...ako ja..xi...
Odpovedať
Profilova fotka
sranda kocky..a my nejak este take veci ani nevybavujeme..xi..ani zalohu nedavame..ani obrucky nemame..ja si stale myslim, ze mame casu az az..ja najprv chcem aby sme buduci tyzden vybavili na mestskom urade a fare termin a potom pojdeme do vybavovania..no aspon cenove ponuky sme si dali urobit na restiky a jeden kastiel v Cerenanoch...
Odpovedať
Profilova fotka
a znova, ked som tu ja, tak vsetky ste prec..a poobede, ked tu nebudem ,tak tu vsetky budete a ja rano nebudem stihat citat...:-))
Odpovedať
Profilova fotka
Jerry chces mat svadbu v čerenanoch? To bol kedysi moj sen vydávat sa tam. noale kedže sa tam vydávat nebudem ideme sa tam aspon fotit. už to mam zarezervovane. pýtaju 1500sk len za to ze si tam správim par foto. Je to dost palka, ale co neurobís pre krásne foto. Ale ma porazí ak bude liat, potom to bude uplne zbytočne sa tam trepat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj SIMI..veru to mas pravdu...a kde budes mat ty svadbu?..uz mas aj nieco vybavene a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas na dedine v KD.
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu....to by bolo mozno naj..mat len v kuluraku a ma clovek pokoj...akurat keby bolo u nas v Novakoch aj nejake ubytko ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam vybavene ubytko v TO, no snád to zvladneme. zostane tu spat cca 40 ludi zo 100. Tak to snád zvladneme. V piatok idem objednat oznamka. už mame vybrate a aj text. ten nas najviac potrápil, ale nakoniec sme nasli take co nas vystihuje. A ozaj uankab podla mna by sa ti k šatám hodila tá kombinacia ruží a tulipánov.
Odpovedať
ako stojíte so satami? Mate uz vybrate?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI..teda vy ste sikovny...my ideme len v pondelok na faru a na urad...a potom budeme ostatne kukat a tak..a bude vas 100?..ty brdo..uz ste robili aj predbezny rozpocet?
Odpovedať
Profilova fotka
JUDITH...tak akurat sme si kukli nejake...ale este som nic neskusala..snad, ked bude uz termin aj na fare, tak buduci tyzden by sme mohli ist skusat...a ty?...
Odpovedať
ja som bola len raz v madarsku. Tie sa mi dost pacili ale riadna cena. Este u nas som nebola. Asi by som sa mala pomaly poobzerat. Bojim sa ze budu uz zajednane. Alebo je este skoro?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?