Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oliwf, to si teda uzijem :-) ... uz som si dohodla termin, pisala som im mejlik a su ochotni otvorit mi salon hned rano pred otvaracimi hodinami, co je super... inak to je jediny salon v ktorom som bola a maju tam naozaj kraaasne satocky a vsetky mi sedeli, to zasa bude tazky vyber... skoda ze si tam nestihla ist, urcite to stoji za, v decembri podla mna to bude v pohode, pretoze april nie je taky vychyteny mesiac... my ideme potom domov az koncom januara, co by uz mohol byt problem... taktiez ideme skusat aj oblek pre zenicha - mne sa velmi pacia svetle, ale nejdeme ho kupovat, pretoze by ho potom velmi nevyuzil, ma uz niekolko tmavych a hlavne teraz do prace musi nosit uniformu...
Odpovedať
Profilova fotka
Veri - waaaw, dobra cena si myslim, a vela veci je "inclusive" Uankab - v diamonde maju 4 nove satky? jeeeeeeeej, tak chod a vsetko nafot a daj sem na web, uz sa tesiiiim! Kamoska si jedny tam zajednala ako popolnocne - aj ma album, len neviem ako sa vola :-N ale boli nadherne - biele a cez bedra ide bordova stuha, no nadhera! Zajtra si to uzi, je to uplne super, ked sa mozes obzerat v kadejakych satockach a hladat tie prave, ja som bola z toho nadsena
Odpovedať
Profilova fotka
Olivf obrucky nas visli do 15000sk. Ja mam s 12-timi zirkonmi a draký hladku. kuk v albume. Veronikab sice je apríl mesiac v ktorom nie je vel svadieb, ale diamond je asi az moc oblubeny. Ved len my sme tu 3 či 4 ktoré maju od tial šatky - však sugi :-) Takže ja by som sa poponáhlala. Sugi neboli tie šatky s tou bordovou stuhou nahodou svadobne? Ona tam písala, že su to sice svadobne,ale použije ich ako poolnočne pretože sa nevie rozhodnút pre jedny. ale velmi jej pristali a hlavne ten strapatý zavoj. Ja som tam bola začiatkom tohoto mesiaca a skušala som si ho. No bol otras na mne. tak som zostala pri perličkovom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka sssimi - su krasne, nieco take si predstavujem i ja, len asi cisto biele zlato a mozno len s troma kamienkami, uvidime aka bude ponuka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Simi, fakt mas krasne obrucky a pozrela som si aj Tvoj albumik, snubak mas myslim skoro ten, co ja, len ja mam biele zlato... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to sa chlapci vyznamenali. Drahy mi sadol do mojho vkusu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Uz parkrat som sa skoro pomylila a pridala sa k vam :-) aj ja som aprilovka, ale uz to mam za sebou - tento rok. Tak nech sa vam, zienky, vsetko vydari podla predstav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simi aj mne drahy uplne sadol. Nikdy sa ma nepytal aky by som chcela ani som mu neukazovala niekde v zlatnictve! Maju dobry vkus :-) Mirka dakujeme, i ked ja uz som majovka!
Odpovedať
Profilova fotka
Lupienka, to nevadi :-) aj tebe sa podari vsetko zvladnut
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, kde ste vsetky? Ci april sa blizi a Vy uz finisujete s pripravami? :-D
Odpovedať
Ahojte, Lupienka: ja som sa už začala aj nudiť, lebo už nemám čo vybavovať, dôležité veci už sú vybavené a na tie ostatné je ešte čas. Ale dnes idem ku krajčírke, ktorá mi bude šiť popolnočné šaty, tak sa teším, už nech sú hotové. A ešte som si stihla kúpiť bižu, len som to nestihla dať do albumu. No a do svadobných príprav ešte prídu vianočné prípravy - nákup darčekov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi a co uz mas vsetko vybavene? Napis, nech sa aspon ja zacnem stresovat, ze co vsetko nemam...Ale buduci tyzden uz budem mat definitivne saty, lebo akurat budu mat novu kolekciu! Tak sa tesiiim!
Odpovedať
Článok sa načítava...
vybavené máme: kostol, reštiku, kameramana, fotografa, hudbu - myslím že je to najdôležitejšie. Sranda, na šaty som sa tešila najviac z celých príprav a doteraz som nebola. Ale už musím isť, chcem tento piatok, len musím prehovoriť sestru, aby si našla čas.. A aký typ šiat chceš, také čo máš v albume? Mne sa strašne páčia také velké, princeznovské. Len uvidíme či sa mi budú aj hodiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som nemala predstavu o satach, tie, co mam v albume, tak tie mam momentalne odlozene, len som zvedava na tu novu kolekciu, vraj si isto vyberiem. Chcem take, aby sa mi v nich dobre tancovalo, aby boli krasne a aj prakticke. V tych velkych by som sa asi citila ako buchticka :-) No ja nemam este kostol...musim tam ist s mamou, ja vlastne ani neviem, za kym by som a kam mala ist. Som sice relativne samostatna :-) ale v tomto sa radsej spolahnem na mamu, ta vie lepsie komunikovat s fararmi :-D
Odpovedať
V tom salone sa môžeš odfotiť v tých šatách? No tak ja by som aj vyzerala ako buchtička :-D , lebo som menšej postavy. Ved som zvedavá aké šaty si vyberiem. A ešte predstav si v tých velkých chodiť na WC :-D Aj ja som sa obávala návštevy u farára, ale neboj, nie je to až také hrozné.
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, tu sa mozes odfotit v satach. Ved ja sa potom odfotim a dam si tie fotky do albumu, aby ste videli :-) To WC, no to bude problem. Budeme tam musiet s niekym chodit, saty vyhodime na hlavu :-D Alebo potom pampersky! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky,ja som dnes mala na plane zbehat salony v KE s kamoskou.Z kavy sme sa do prveho vytrepali az po dvanastej-Maggie Sottero-a inde sme uz ani nesli.Par som ich poskusala,dvoje mam vybrate,ale kamosky zhodnotili,ze tie extravagantnejsie sa ku mne viac hodia,ze niesom babika ]-( Aj mne sa asi o malu trosku viac pacia,ale nepasuje k nim zavoj :-S Davam hned do albumu,ked sa vam bude chciet,napiste,co vy na to ;-) Len nech uz nemusim ist inde skusat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stanka, jednoznačne tie favoritky.. si v nich úplne úžasnáááá x-) ja som ešte nebola v žiadnom salóne, nejako sa k tomu neviem dokopať.. to by som potrebovala naplánovať kvôli stráženiu malej a aby mal niekto čas, nech ide so mnou (sestra je v TO a najlepšia kamoška má tiež malé bábo a nemá ho kde nechať...)
Odpovedať
Profilova fotka
No keby si bola v KE,nieje problem so strazenim deti,som ucitelka v skolke :-D A dik,aj kamosky sa priklanaju k tym.Ja len ze mi bude chybat zavoj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidíš.. škoda, že si tak ďaleko :-D ja závoj ani neplánujem.. tak predpokladám, že sa mi zapáčia nejaké, kde ten závoj bude to pravé.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby ja mam svadbu 19.4. zajtra si idem akurat vyberat saty :) salu a kapelu uz mame zabezpecenu pracujem na fotografovi a kameramanovi no a uz aj obrucky by som mala obehat a este otazocka viete dat typ na navleky na stolicky? Dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Bibka,viem,ale firma je v Poprade,ale to myslim,ze je najmensi problem.Vyspim sa a poslem kontakt do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Stanka tie favoritky. A budes si zajednávat aj ten kožuch? Ja neviem či si mam aj ja zajednat, zatial mam len take tenulinke bolerko. Dnes príde drahému oblek a už nám prišli aj podbradníčky tak sa tesím! Sugi ty už máš tie podbradníčky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky! Stanka - tie favoritky, jednoznacne, na tebe su uzasne!!!! a kasli na zavoj :-D radsej si daj nejaky kvet do vlasov, alebo nejaku ozdobu. Simi - juj, ani neviem, nevolala som tam a zatial ani oni mne nevolali, takze nic nemam =-) uz ich mas aj doma? ake su? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sugi pozri albumik, už som ich tam pridala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sssimi:dohodli sme sa na aj na kozusku,ale zatial len tak,lebo je v cene siat,aj keby som ho nechcela- doplnky vseho druhu su v cene.. Baby,ja to mam ohrozene.Boli sme dnes na fare a neoddaju nas,nakolko drahy je rozvedeny a civilny rozvod neplati.Musel by to dat na cirkevny sud,ktory sa taha cez rok.Idem pit s kamoskou,neviem,co mam robit a civilny sobas sa mi nepozdava 8-( Krasny vecer
Odpovedať
Profilova fotka
Fúúúha Stanka, to je na prt.... Ale skus iného farara. Ved ked môžu v kostole zosobášit katolika a ateistu, tak preco nie rozvedeného. Tam elmi záleží aky je farár, ale nie som si istá. A ak nie sprevte si to v nejakom parku, alebo tak. Ved to je tiež nádherne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stanka, záleží od farára.. nemá niekto známy nejakého známeho? my sme takto krstili.. najskôr že nie, lebo nie sme manželia a nakoniec sa našiel jeden, ktorý v tom problém nevidel.. tak sme po pol roku pokrstili našu malú... my budeme civilný sobáš (na cirkevný by som drahého nenahovorila) .. budeme ho mať v hotely kde bude svadba.. nám to vyzdobia (buď vonku - na brehu jazera) alebo vo vnútri, podľa počasia.. ale každá máme iné predstavy.. záleží na tebe..
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.,...ja som tu jedina luteranka, ale evidentne viem o tych "vasich" zalezitostiach ovela viac, ako vy :-D Veronika...a ako suvisi krst nezosobasenych rodicov zo svadbou rozvedeneho? hovoris o jablckach, kym stanka o hruskach.... simonka....nezalezi to od farara, to si mozes byt ista.... v cirkvi existuju tak ako v state zakony a tento (ze ten kto sa uz raz ozeni v kostole sa nemoze 2x) je dost sledovany a dodrziavany....myslim, ze cirkevne rozvody musi povolit "sam Vatikan"....ale to je nazor luterana z toho co som pocula a citala ;-) stanka...drzim palce nech to vyjde podla tvojich predstav ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Babky, stanka - suhlasim s Hankou, pokial je drahy rozvedeny a bol sobaseny v kostole, tak vas neoddaju - napr. vid halo okolo rozvodu princezny Diany a Charlsa :-D a ked si bral Camillu , tak im to musel odsuhlasit nejaky Arcibiskup, alebo dokonca VAtikan? neviem.... Nuz a tak si urobte sobas civilny - ved dnes uz sa daju najst pekne miesta na civilny sobas, len skus popozerat aj MS, pripadne nieco na google....my mame obrad vonku, u nas kostol nemohol byt, uz som to pisala, drahy je buddhista a kostol, resp. nauky by nezvladol ;-) Hlavne nezabudni, ze to, ci Vam bude manzelstvo fungovat a bude stastne rozhodne nezalezi na tom, ci ste sa brali v kostole, alebo na urade :-) Simi - no ja nemam este podbradnicky, idem tam zavolat, vcera som nestihla...dam vediet, inac tie vase su KRAAAAAAAAAASNE, aj my budeme mat take iste :-D len v ruzovom, ved ich sem hned nahodim..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?