Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka, to je jedno, ci ich niekto uz mal alebo nie. Ja si na to nepotrpim. Kedze su to saty na pozicanie, tak je jasne, ze ich niekto uz oblecene bude mat este pred mojou svadbou, lebo este je dovtedy dost casu. Dnes som bola zaplatit zalohu a kupila som si k nim topanky. Chces kuk cez IP?
Odpovedať
Profilova fotka
alebo kto chce, dam tie saty do mojho albumu, tak si ich mozete pozriet a okomentovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Zabka,to uz mas na pevno saty?Ja sa chystam to ist skuknut tak o dva tyzdne..A aprilovkam asi velmi sandalky nebude treba,nie?Ja sa potom poobzeram po nejakych "crazy" lodickach,nech to obujem aj po svadbe:-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz su tam...
Odpovedať
Profilova fotka
ano, padli mi do oka, tak na co budem dalej pozerat a zhanat? ja som s nimi spokojna a pacia sa mi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej,pekne ti sedia,len jak sa ja poznam,budem asi vymyslat este den pred svadbou :-D Jedine,ze by mi nejake tak sadli,ze by som bola hotova..a jedny,co som mala vysnene,som si bola vyskusat a vyzerala som v nich jak z napodobeniny starej komedie,nie nevesta. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si vybrala uplne ina a hovorila som si, ze nechcem mat holy dekolt a mam :) Ked sadli, tak sadli.
Odpovedať
Profilova fotka
zabka, satky su krasne avelmi ti pristanu :-) tak naozaj dobry vyber ;-) uz tam mam aj fotky seba v tych satach, vtedy som ich tam este nestihala dat, tak prosim uprimny nazor...ale moj xicht ochrapany a strapate vlasy radsej nekomentovat :-D :-N sestra tvrdi, ze v skutocnosti su ale ovela krajsie ako na tych fotkach a musim povedat, ze co ma najviac presvedcilo, ze boli ako na mna site - velkost aj dlzka a milujem tu vlecku :-) a co sa mi paci, som dala zalohu a ta pani mi povedala, ze ked si pridem pozriet popolnocne (lebo po 13-tom maju dostat nejaku novu kolekciu...), alebo uz na skusku svadobnych a zapacia sa mi ine, mozem si ich kludne zmenit :-) tak to mi celkom vyhovovalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Hanka šatky Ti veľmi pristanu. Aj ja ked som bola skúšat a fotila som sa, tak na fotkách sa mi páčili viac šatky, ktoré boli v skutočnosti hrozne a naopak. Žabka aj Ty si si vybrala velmi pekné šaty. Ja som si zajednala šaty presnie tie ktoré som si vybrala už z obrázku. V skutočnosti sú ešte nádhernejšie ako na modelke, pretože ta je taka vychrtnutá, že to vyzerá až čudne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja budem mať svadbu tiež 4 apríla, je to piatok, keďže to je len tichá svadba, piatok nám stačí. Ja by som najradšej hneď všetko vybavovala a mala všetko popredu, najradšej už aj svadobné šaty v skrini, ale môj budúci mangel je trošku pozadu.... ;-) Počítam že on so všetkým začne 3.apríla :-D Tí čo máte svadbu v apríli, kedy chcete oznamka? 8-) Ďakujeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj Daemond. Oznamka idem pozriet začiatkom Novembra. Snád do decembra budu. Niektoré pošlem s vianočným prianím a niektoré s Novoročným
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem a som rada, ze sa Vam pacia! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Oznamka si budeme robit pravdepodobne sami, takze je to len na nas kedy to bude, nie sme nicim viazani. Uz sme pozerali obrucky, aj sa nam jedny pacia a asi si ich aj kupime, len ja chcem este popozerat, ci nenajdem lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka, su super!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, hani tie šaty sú krááásne! taký štýl sa mi páči, len tiež som zvedavá, že ako bude na mne vyzerať to, čo sa mi páči.. drahý chce, aby som mala niečo korzerové, tak uvidím.. keď sa sestra vydávala,t ak mala tiež vysnené, ale vôbec jej nešli k jej postave.. nakoniec si vybrala úplne odlišný strih a tie jej veľmi sekli.. tak uvidíme.. :-p :-D a aj my si budeme robiť oznamka...väčšine ich asi aj tak pošleme mailom a tých pár si vyrobím doma aj sama.. také veci ma bavia, tak sa aspoň trošku realizujme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne moj drahy povedal, ze nechce aby som mala tortove saty, co su podla neho skoro vsetky... :) no uvidime ako sa mu budem v nich pacit ja :)... ja som mala stastie, ked som si skusala saty tak mi vsetky sadli, no a potom som mala problem ze ktore :-D :-D :-D ... uvidim ako nakoniec dopadnem s vyberom, o tri tyzdne by som mala vediet :)
Odpovedať
Profilova fotka
este som zabudla napisat, Hanka tie saty maju nadherne bolerko, vyzera uplne super !!!
Odpovedať
Profilova fotka
neviete, kde zozeniem zlatu organzu?
Odpovedať
Profilova fotka
caute, som rada, ze sa vam pacia (dufam,ze uprimne 8-) ) zabka, ak je to to, co sa dava na prostriedok stola, ten pas, tak to zhanam aj ja...
Odpovedať
Profilova fotka
je to to, vraj sa to da zohnat vo velkosklade kvetin, ale tam sa dostanu len kvetinari :(
Odpovedať
Profilova fotka
vies, co ja chodim tu v BA po Dunajskej ulici domov a tam je obchod so vselijakymi divadelnymi a aranzerskymi vecami,tak sa tam behnem dnes spytat a dam vediet, ok?...alebo mozme kuknut aj tu v bazari, mozno to niekto ma...
Odpovedať
Profilova fotka
len ja potrebujem asi 100m :) Aj ja budem dnes na Dunajskej, kde to tam je? Ja budem pri Tescu
Odpovedať
Profilova fotka
ja robim tiez pri Tescu...na Dunajskej je to, ked ides od tesca smerom na nivy a ides po lavej strane tak niekde oproti babkovemu divadlu, vo vyklad emaju vselijake "vypchaniny" a kostymi a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ok, tak sa na to pozriem :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja teda
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, Hanka krasne su tie satocky a aj Tebe pristanu ako uliate. Na zabkin album sa mi nedalo dostat, neviem preco. No ale ja sa s Vami musim rozlucit. Minuly tyzden sa nam zacali diat nejake nepredvidatelne veci a my musime prelozit svadbu. Este som to nezmenila v pase, ale urobim to, takze sa lucim s aprilovkami (ale mozem Vas sem prist pozriet, ze? :-) ) a prechadzam k majovkam. Budem na Vas v aprili mysliet! Lubica.
Odpovedať
Profilova fotka
no budes nam zavidiet, ze to uz mame za sebou :-) a my budeme zavidiet, ze ta to este len caka ;-) tak pridi, ved ja napriklad mam posledny aprilovy, to je skoro v maji, tak pohoda 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lupienka, taký krásny dátum si opustila? No čo už, tak sa nám ozývaj čo máš nové. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Dik kocky, naozaj, taky pekny datum...budem Vas chodit citat a ked bude nieco nove, tak napisem. papa zatial
Odpovedať
Profilova fotka
Lupienka, ja si myslim ze kludne mozes zostat medzi "aprilovkami" ;-) , tyzden hore dole... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?