Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika to máš super ;-) a maličká má koľko?
Odpovedať
Profilova fotka
budúci týždeň bude mať 6 mesiacov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to bude mať na vašej svadbe presne rok. No to je krásne. Ked si predstavím ako pred tebou ťapká pred oltár..... :-) nádhera
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sa na to tešíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja teda neviem...fakt len moj nazor....byt 2 alebo ndajboze 3 roky s malym domaaaa???? :-D :-D :-D ved by som zblaznilaaaaaaaaaa a ked to vidim, ze co sa deje v zakonoch a v uctovnictve len za pol roka tak si neviem predstavit aka vymleta by som prisla do prace po tolkych rokoch... ale nemam deti, takze je to fakt len moj skromny nazor...asi som moc hrda na to aby mi muz platil auto (moje som si kupila sama..klop klop klop ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka s tým účtovníctvom máš pravdu, ale ani cez materskú ti nikto nemože zakázat pracovat a účtovníctvo sa dá robiť aj z domu. A zo zákona vychadza ze možeš čerpat matersku a zároven denne odrobit 4 hodiny. Ja osobne tiež neviem či sa za tie 3 roky nezblaznim, ale chcem si to užit a premýšlam že by som si dala opatrovanie mojej babky, lebo už je to s ňou .....ako zo starým človekom. Nechcem sa raz vratit domov a budeme vybuchnutý /zabuda vypínat plyn/ :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa na matersku strasne tesim a kedze sme v inom meste(a dost daleko) od rodicov a rodiny z oboch stran,neprichadza do uvahy,aby som "hlidani".A kezde ucim v skolke,vela sa tam toho neudeje a v podstate to budem mat aj doma cez matersku "dovolenku" :-)
Odpovedať
No baby zaujímavá téma, ja by som sa chcela počas materskej venovať len tomu dieťatu, ved predsa v robote strávime skoro celý život ;-) tak čo sú to tie 3 roky...
Odpovedať
Profilova fotka
No to mas pravdu... aj ked verim tym mamickam, ze potrebuju byt aj v spolocnosti a po case ti to zacne liest na nervy a potrebujes sa rozvijat aj ty, inak ti z toho "svihne" ;-) hlavne ked mas dve materske za sebou :-D
Odpovedať
dve materské za sebou nezamýšlam, máme určený limit jedno dieťa :-D ale nie možno aj 2 ale viac už určite nie. Ale zas počas materskej nechcem byť nonstop zavretá doma, do spoločnosti budem chodiť, ved na čo sú babky :-D A ako poznám moju aj priatelovú mamu tak budú velmi radi, ked im dáme občas na krk dieťa... Ja len že je škoda, ked mamina nie je so svojím dieťaťom a letí hned do roboty. To je len môj názor, ja si chcem materskú vychutnať, dieta rýchlo rastie, a potom ti bude lúto, že všetky tie krásne veci ubehli a ty si to strávila v robote.
Odpovedať
Profilova fotka
ja teda neviem, ale moja mamina odisla odo mna v 10-tich mesiacoch a vobec nemysli, ze by si ma neuzila a ja nemam pocit, ze by ma nejak "opustila"... a uctovnictvo sa da robit doma, ale ja robim audit a je to moj zivotny sen byt auditorom a tomu musi vsetko ustupit... a kedze potrebujem nahrabat 5 rokov praxe ako asistent auditor, tak 3 roky trcat doma su ukrutne vela, navyse ked su potom tazke skusky a ja by som vypadla z "rytmu"... ale hovorim, kazda mame v zivote ine priority... Zuzka,. dakujem za podporu ;-) ale tym nechcem povedat, ze si nevazim zeny co su na materskej, ako hovorim obdivujem to, lebo ja by som zblaznila, takze je to pekne od nich, ze sa obetuju...
Odpovedať
Hanka: ved hej každá sme iná ;-) ako by to už dopadlo keby sme boli všetky rovnaké :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mali by sme sa uz ale vratit k tej teme, ktora nas caka buduci rok (co u mna dieta urcite nebude...) lebo nas este odtialto "vyhodia" ze sa nedrzime temy :-) tak co mas ty nove vybavene na svadbu? kolko Vam robili obrucky?
Odpovedať
do apríla už zostáva len 6 mesiacov :-) Ja som bola minulý týžden pokukávať po látke, lebo si chcem dať ušiť popolnočné šaty, už mám dohodnutú aj krajčírku. Chcem také červené jednoduché šaty. Obrúčky nám tušim robili dva týždne. A s reštikou sme sa nepohli, neviem kde je problém, lebo ked sme tam boli osobne na konci augusta vybrali sme si menu a dohodli iné veci a že už nám pošlu len cenovú ponuku. Ale dlho sa neozývali, tak som im napísali, že teda čo je s tým, tak sa nám potom ospravedlnovali, že mali dovolenky a tak, a že nám to pošlu. No poslali, ale zas výber svadobného jedla. Ešte si priateľ robil srandu, že im napíšeme že chceme to čo sme spísali s tou slečnou ešte v auguste. Ale nakoniec sme pekne ešte raz napísali čo chceme a že ich žiadame o tú cenu, a to sme písali v stredu a zatial nič, tak ja neviem čo majú za problém. Už ubehol dlhý čas, aby urobili jednu kalkuláciu. Ešte minulý týžden sme boli v druhej reštike a odtial už včera volal pán, že čo výde jedlo na osobu. Tak asi ešte pôjdeme dnes osobne do tej prvej reštiky, a podla toho sa rozhodneme. A vy čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
no mali by sme mat kapelu, auto, autobus, fotografa a kameramana....ale vybavoval to priatel,tak tomu davam tak 50% 8-) ja chcem ist dnes na farsky urad zajednat termin, otca som poslala zajednat miestnost a sestre som rozkazala ist dat spravit rozpocet na svadobnu kyticu, mamina mi ma doniest vzorkovnik oznameni... este musi ist priatel za kucharom a budem mat 1. fazu za sebou... a asi tento tyzden behnem do Nicol kuknut nejake saty....lebo tie co som si vybrala v TT su na objednavku len cez katalog a musela by som si ich zavezne zobrat bez toho aby osm si ich najskor skusila...maju z nich nazivo 1 model len v Budapesti, tak este vaham, ci ich pojdem skusi, alebo to risknem.... tak mam dilemu :-(
Odpovedať
Už máte aj auto a autobus, ja sa to chystám vybaviť až december - január, A cez koho to budete mať? Ja som pozerala dopravnú agentúra volá sa DA, lebo furt vidím v Senci jeden autobus od nich. A oznámenia tiež chcem vybaviť v decembri, a v januári by sme ich začali rozposielať. A v Trnave nie sú dobré svadobné salony? Tam ich musí byť vela. A Femina čo je v Pezinku aj v Trnave, tam si nebola?
Odpovedať
Profilova fotka
este som nebola nikde, vo femine neviem, na nwtw maju same shity, ale zase vo vyklade mavaju pekne...ved este pokukam aj tam urcite, ale ja robim v BA, takze do Nicol behnem po robote... autobus budeme mat z policie, robi tam priatel a auto som chcela len nase (mame audi A4), ale je to combi, tak frajer zavolal nejakemu kamosovi za nejake ine, ani neviem ake, je mi to jedno... a oznamenia len kuknem vzorkovnik...a popravde, ked som to mamine rozkazala teraz, donesie to tak v januari ako ju poznam.... rozposlem az v marci...
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky Vy ste fakt nejake rychle. Kedy sa zacinaju rozposielat oznamenia? Nestaci tak 2 mesiace dopredu? Ja nad tym este ani neuvazujem...s autobusom my problem mat nebudeme, budem mat dufam, ze firemny, ale auto...to problem je. Hani ake mate auto? A odkial, nejaka oficialna pozicovna?
Odpovedať
Profilova fotka
No odpovedala si skor, ako prisli moje otazky...takze auto mate od znameho...no my nemame znamych s autami, ake by som si predstavovala ako svadobne...
Odpovedať
Profilova fotka
ved hovorim, my mame termin 26.4. zaciatkom marca rozposlem oznamenia a na velku noc pojdeme osobne pozyvat... hore pisem o aute...ja som chcela, ze ja pojdem na mojom cervenom cliu a priatel na jeho modrej audine, ze bude sranda, ale to odmietol, tak povedal nejakemu kamosovi, co bude potom robit aj sofera....ja nepotrebujem nejake limuziny, je mi to jedno... a ved v rodine nikto nema?
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak to je potom starost navyse... ved zavolaj taxisluzbu ak ho chces len na nejaku chvilu, alebo pozicovna potom...neviem co vyjde lacnejsie...
Odpovedať
my potrebujeme iba nejaký mikrobus pre svadobčanov. A tiež som rozmýšlala, že by sme mohli mať ako svadobné auto priatelové auto, čo je ford fiesta, ale je malá trojdverová, tak neviem. Lebo tiež si nepotrpím na nejakej limuzíne. A priatelová mamina nám zohnala od známej kontakt na pána čo má audinu, stálo by to 3500 za požičanie + každý km 20,- A to nás odvezie iba do kostola a na hostinu. Tak ešte pohladám inú variantu...
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja chcem auto len take, co pride pre mna, odvezie ma do kostola a na hostinu a potom papa. V rodine je dost aut, len ked ja mam predstavu, ze to moje by malo byt specialne :-) Viem, ze svadbone agentury robia aj taku cinnost, ze prenajom aut, tak mozno skusim skocit tam, ak teda moji rodicia niekde nejake to faro nevyhrabu :-) My mame C3, to nie je az take reprezentacne...
Odpovedať
Profilova fotka
u nas maju skoro vsetci octavie, takze najhorsie pouzijem hociktore :-) ale henten jeho kamos ma nejaky zlaty chrysler ci co to (ja sa o to vobec nestaram...) a ze chodi s tym na svadby za 5 litrov vozit, ale frajerovi cosi dlhuje,tak ze pride len tak...
Odpovedať
Baby, a vy idete zvlášť alebo spolu s drahým do kostola?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja pojdem sama! Aspon tak by to malo byt, do kostola kazdy zvlast a z kostola uz spolu...myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
hej ja by som tiez tak chcela, ze pojdeme kazdy s rodicmi v aute tam, prve auto on, potom ja a potom ostatni... a v kostole chodi farar z boku u nas, tak ked vojde z boku farar zacne hrat pochod, pojde priatel s maminou a ked budu tak v strede,pojdem ja s ocinom... aspon tak je moja predstava a na hostinu uz spolu....
Odpovedať
Profilova fotka
A to sa chodi na sobas v aute s rodicmi? Toto napriklad ja neviem, zatial, co som bola na svadbach, tak isla nevesta s niekym, neviem teda s kym v aute a zda sa mi, ze tam bol vzdy bud fotograf alebo kameraman este.
Odpovedať
My asi pôjdeme spolu. Hanka ty už máš všetko premyslené ;-) Ja sa moc v autách nevyznám, ale ten zlatý chrysler musí byť dobré fáro.. Neviem prečo ale ja si to predstavujem také pekné autíčko so sklápacou strechou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak so sklapacou strechou ja by som nechcela, lebo moje vlasy su des a tam ani vanok niesmie prefuknut :-D :-D :-D ja to mam premyslene do detailov uz x rokov vsetko, to je pravda ;-) no viem ze na sobas sa chodi s 1. druzbom alebo tak, ale ja som si to premyslela takto, ze to bude pekne aj pre rodicov :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?