Svadba v apríli 2008. Koľko nás tu je?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, asi je este skoro planovat april 2008 ale kedze sme odlozili svadbu z maja 2007 na april 2008, pretoze chceme zostat verni "19tke", cize 19.4. a april je blaznivy mesiac ako aj my... :-D tak preto zacinam tuto temu a som zvedava kolko nas bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi ano, taku ale aspon 5 cm hrubu :-D :-D :-D ta mi snad potom vydrzi do smrti. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
alebo si mozte kazde 5 alebo 10-te vyrocie kupovat nove :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem uankab, idem kuknut. Hanka uvidíme čo o pár ročkov. Tento rok ešte len idem do prvej na vyšku a momentálne pracujem manualne v takej firme žeani ten prsten si nemožem na ruke nechat.
Odpovedať
Profilova fotka
:-D vidim to tak! alebo nebudeme mat nic, lebo bude hypoteka na krku :-D :-D :-D a este ked sa pritrafia dvojcata, tak konecna....pojdeme pod most.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som rozmýšlala že na každe vačšie výročie by sme si prstienky obnovili, ale ako sugi vraví ...uvidime či to bude doležite aj o 5-10 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
s tou hypotekou mi nieco hovor...prave vcera sme sa bavili, ze KTO to vymyslel kupovat byt a robit svadbu naraz?!?! a aspon to budem mat z krku =-) Barborka, prosím Ťa, ako si si dala to "odpocitavatko" datumu? mne to nejdeeeeee 8-( neviem tooooooo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeee to odpočitavadlo chcem aj ja.. Ako na to?
Odpovedať
Profilova fotka
uankab dik za stránku. Drahý včer preštuduje, dnes idem do práce Od 2O:OO sa mi nechceee
Odpovedať
Profilova fotka
simi, a co robis, ked pracujes tak po veceroch? inak hanka, uanka vznika zo zuzanky bez pismena z :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac!!!!! :-o
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
majte sa kocky, idem domov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Hani, no tak si klikni na to moje napriklad , ono ta to hodi na stranku a tam uz ta to znaviguje, si zadas datum, a tie kvetinky a lienky a tak a potom ti to urobi v okne taku tu linku - tu skopiruj a normalne vloz do albumu pred fotky, co ta m mas ten text.
Odpovedať
Profilova fotka
jej, uz si isla? tak papa babulky, idem robit este
Odpovedať
Profilova fotka
uankab vyrabam v jednej firme konštrukcie do sedačiek do lietadiel. To aby si si mohla v lietadle lahnut a tak
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sa chystáme asi tento víkend pozrieť nejaké obrúčky .. a vaše informácie určite pomôžu x-) silvi, budeš sa čudovať, ale meno Zina je v našom kalendári, 21.5. .. ja som ho doteraz nepoznala, až keď som otehotnela a listovala v kalendári.. a hneď sa mi zapáčilo :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) je tu niekto? dakujem Barborka, uz to mam aj jaaaaaa :-D veronika, Zina je naozaj pekne meno, aj mne sa vzdy pacilo :-) ozaj ako sa vam zmenia priezviska? velmi?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj :-) a som sa zabudla pochvalit ;-) uz mame kapeluuuuuuuuuu - a super poskytuju harmonikara, hudbu do sprievodu a hudbu na zabavu a cele ma to vyjde 8 litrov :-D (ale je to polovicna cena) a ak pojde vybavit vsetko takto 5-minutovym rozhovorom po telefone...to bude supeeeeeeeeeeeer :-D ale po pravde, je to Petkov znamy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko babky, takze nam dnes krasne svieti slniecko :-S vcera som bola v robote do pol 9tej a nakoniec som odisla nahnevana domov, lebo ITckari zacali restartovat server a akosik si nevsimli, ze ja este robim, takze mi cely comp zamrzol a moja 3 hodinova praca bola v......keli ]-( No a prehodnocovali sme zase nasu svadbu s Petkom, ze je to cele strasne ale strasne drahe a fakt sme skresali ludi na minimum a to je zase o nicom, a tak neviem ci vlastne nejaka svadba bude.... :-( teda bude, ale ze ci aj s hostinou alebo naozaj len so svedkami....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,sugi,ja zase parada sen,moj stary si celu noc pripijal mojim oblubenym napojom s byvalou a ja som sedela oproti,zirlila a nic neurobila.som mu to povedala a menime strany postele ]-( Inak sme si vcera robili tehotensky test,uz som myslela,ze budeme posuvat svadbu.Vsetky priznaky mi uz nejaky ten tyzden sedia,ale test nakoniec vysiel negativne (na druhy krat,prvy nejak zruzovel cely :-p ) A moj drahy dnes rano zahlasil,ze ide sa obzerat po dupackach :-D Takze svadba zostava aj dalej na april..
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Jej Stani, no ja by som este raz urobila test, lebo aj kamoske vychadzal taky ze najprv nic, potom bola druha palicka taka ledva viditelna a dopadlo to tak, ze v pondelok mal maly 3 roky :-D :-D :-D A spravne - treba vymenit strany postele, alebo dajte postel inde, a mozno by som fakt zasla za nejakou vesticou, alebo vykladackou snov, mozno to znamena nieco, nejake vnutorne obavy alebo tak. A mozno su to len hormonalne zmeny v dosledku tehotenstva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyy? vy uz aj testujete? :-) :-) :-) to ja tabletky nedam z ruky!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Nestras,ja tiez este beriem tabletky,aj ked by uz sme aj obaja brali brusko,ale nebudem predsa na svadbe pit caj :-D Inak Hani,ani kamoska nedala tabletky z ruky a ked mi to hovorila,tak si pekne hladkala svojho 3-rocneho synceka :-) Uvidime,co sa bude diat,ak vymenime strany postele a ak neprestanem snivat blbosti,tak dalsi mamatest 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom neviem coho sa bojis, ked beries tabletky, tak je to na 100%, ak nemas nejake vracanie alebo hnecku alebo neberies ine lieky... ja ich uzivam 8 rokov, o celibate ani slova a sme stale len 2-ja :-) no ja by som brusko este neprijala, ale keby sa stal zazrak a bolo by zase by som aj bola rada...ale moj nastavajuci by asi od stastia odkvacol :-D ale urcite neplanujem 2-rocnu matersku :-) mam nastastie au-pair :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa nebojim,keby prislo teraz,boli by sme len radi.A matersku planujem aspon 3 roky,chcem si to poriadne uzit :-) A ani tabletky niesu sto percentne,orem tej jednej,co uz ma vacsieho syna mam dalsie dve,ktore budu rodit v novembri 8-) Tiez ich beriem hodne dlho,ale moj stary tvrdi,ze ma sikovne spermie :-D Kazdopadne mi je to jedno a test vysiel negativne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som si tiez rada uzila matersku, ale kedze potrebujem auditorsku prax a splacat hypoteku na novy byt, tak od hladu nepomreme :-) ale je to pekne byt s dietatom, drzim palce...
Odpovedať
Profilova fotka
U nas je to (bohuzial) tak,ze ja sa musim prisposobovat Jarinovej praci,vacsinou sa kazde dva roky stahujeme,takze ja mam pracu akurat tak na to,aby som sa doma nenudila a nejake tie korunky domov doniesla,aj ked je to zanedbatelne k jeho platu.Vlastne len na vlastnu utratu to mam.Ked pride babo,ktovie,kde budeme,takze budem doma s malym.A zaciname stavat na jar,tak to bude o drzku,ale dieta si neodpustime hlavne teraz,kym sa to aj financne bude dat nejak zvladnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak to u nas je to tak, ze zarabame asi rovnako a aj ked to nie je zle, musime pracovat obaja, lebo zase ja sa nevzdam nasho noveho bytu v centre TT :-) a plus pocas materskej mi nebezi prax :-/ a hovorim, mam dobru au-pair :-) mojho tatka :-) mna aj sestru vychoval dedko na dedine tiez,lebo mamina isla v nasich 10 mesiacoch vzdy do prace a bolo to krasne detstvo :-) ale ak by som mala muza, co ma zabezpeci, tiez by som to tak spravila ;-) asi som si nespravne vybrala 8-) a co clovek rozkaze tomu srdcu neposlusnemu? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz som naspat zo sluzobky, tak sa hlasim, len ako sledujem, takto v piatok vecer tu nikto nie je, vsetky ste asi vyrazili do ulic :-) Len tak letmo som si Vas citala, odkedy som tu nebola, no pokracujete milovymi krokmi. Ja som zatial nove nevybavila nic, buduci tyzden sa chystam okuknut nejakych kameramanov, uz by sa aj sobas asi patril zabezpecit... :-) Tak Vam prajem krasny vikend a inak Barborka, kraaaaaasne saty si si vybrala!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme bábo plánovali, len sme nečakali, že sa podarí v podstate hneď :-D prvý termín svadby bol teraz v júli, ale mne bývalo najskôr zle a potom som sa už s bruškom vydávať nechcela x-) tak budeme mať náš pokladík za družičku :-D a keďže sme to plánovali, tak chvalabohu môžem zostať s malou aj 2-3 roky, ocinovi sa v práci darí (klop, klop, klop), aj keď to nie je sranda platiť hypotéku, dve pôžičky, dva leasingy na autá.. :-S ale máme všetko čo potrebujeme, proste dobrá partia, tak si ho musím už "okrúžkovať" :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?