Svadba september 2011

Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
1
2
79
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj, no ved to, tie blbe statnice, uz aby bolo po nich. :-D joj, ja nemam este vobec nic, teraz cez leto by sme chceli poriesit salu a kameramana, fotograf bude kamarat, takze tam neni problem, tomu to mam pripomenut az buduci rok, ja ani inak nechcem nic viacej tento rok ku svadbe vybavovat. co sa tyka siat, tak to az buduci rok nejako vo februari, v marci, aj oblek pre zenicha tak nejako v tom case dat usit, obrucky az buduce leto, jedine co budem riesit zo zaciatku roka je mozno nakup vyzdoby do saly, ale to tiez zavisi od toho ci sala, ktoru si vyberieme nebude robit peknu vyzdobu, tym padom by mi odpadli starosti a potom uz ani nejako netreba viac vybavovat take vasie si myslim, nie? potom su uz take drobnosti podotahovat do konca. a vy ako? uz mate nieco? a ako budes riesit saty? pozicat alebo sit?
Odpovedať
Ahojte baby, tak sa pridavam. Sice mam este datum 25.jun, ale svadbu sme tiez presunuli nakoniec na september, ale nevieme presne ktoru sobotu. A z rovnakych dovodov ako vy...statnice a teplo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky... ja sa tiez chystam na september :))) asi okolo 17.. ale uvidime ako to vyjde, zalezi ako sa nam podari vybavit salu a este je otazka aj kde :))))
Odpovedať
Profilova fotka
barborabilinova • Dnes o 20:04 ahojte baby, zalozila som tuto temu, aby to bolo trosku prehladnejsie, aj ked viem ze najviac si budeme pisat v teme svadba v roku 2011, ale nech jej aj takato, aby sme si mohli baby ktore maju termin v septembri povedat presne co uz mame co nam treba a tak. tak piste
Odpovedať
Profilova fotka
jej ja som si to nevsimla tak to je super dik sa upozornenie :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby pridavam sa k vam na september :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
aj náš predbežný termín je 3 september, ale možno to ešte zmeníme. ešte nemáme nič, až po lete to budeme podrobnejšie preberať.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte kočky :-) my tiež plánujeme svadbu na september...presnejšie 3.9. :-) chceli by sme aj skôr ale kvôli škole sa to nedá...v júni by som mala mať štátnice no a cez leto by sme svadbu nechceli...takže jedine ten september pripadá do úvahy...zatiaľ len špekulujeme kde by sme chceli mať sobáš, hostinu, koho by sme pozvali a tak...nič viac zatiaľ :-) na matrike nám vraveli že stačí ked prídeme v januári spísať žiadosť o uzavretie manželstva
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Čaute kočky, aj my budeme mať svadbu v septembri... 10. 09. 2011 ;-) , ale aj my iba špekulujeme kde, ako, ...atd. ,l presne ako ivanka! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby, možem sa pridať? :-) svadbu budeme mať 10.9.2011, máme vybavenú sálu a práve riešime fotografa, vyberáme z troch a nevieme sa rozhodnúť :-N odporúčam aspoň tú sálu a fotografa/kameru už riešiť, pretože nás už dvaja odmietli, že už na ten dátum majú svadbu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte kočky, pripajam sa k vašej skupine s datumom 10.9.2011 :) zo začiatku to mal byť 20. august, no okolnosti nedovolili, tak malo to byť týžden skôr 13. augusta no nakoniec to bude september na 99% 10. sept.2011:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja len dúfam, že nebude zima, pozerala som fotky z minulého roku a bolo krásne :-) baby a koľko máte rokov a ako dlho ste spolu ?porozprávajte o sebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja budem mať v októbri 23, priateľ má 23, 1.augusta máme tiež 4 výročie a žijeme spolu 3 a pol roka :-D no kočky, my sme sa tu našli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja budem mať 25 v septembri, priateľ má 26, a vo februári sme mali 8!!! výročie a žijeme spolu 3 rokov ;-) , takže síce sme už ako manželia!! :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak sme museli presunúť termín na 17.9 kvoli sále :-( napísala som hneď fotografovi tak držte palčeky aby mal voľno :-S
Odpovedať
Profilova fotka
minniepha my sme si to tiež nakoniec presunuli na 17.9. kvôli sále. 10.9. nieje volná,,,:)
Odpovedať
Profilova fotka
no ichem dufam ze nemame tu istu :-D :-p a uz mame aj fotografa potvrdeneho na 17. takze je vsetko v pohode..
Odpovedať
ahojte. takže pravdepodobne tiež september 2011. Zatiaľ to riešime len týždeň a ja sa začínam rozpozerávať, ale tento termín vyzerá zatiaľ najreálnejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
minniepha asi nemame :D ;-) dnes sme odštartovali prvé prípravy sála vybavená, fotografka, dj tiež. zajtra volam kameramanovi :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby idete na to velmi zodpovedne :-) my sme sa v maji rozhodli, ze sa berieme v septembri.. podotykam v tomto roku.. je mesiac do svadby a ja uz nemam co robit, vsetko vybavene ;-) v podstate sme najdolezitejsie veci ako je sala, fotograf, DJ, obrucky vybavili behom jedneho tyzdna.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no napríklad fotograf ktorého som najviac chcela, bol už na sept.obsadený ]-( takže preto tak zodpovedne ïchem odkiaľ si? ja neviem zohnať dobrého Dj lebo 300 eur mi pripadá trošku veľa :-| koľko vás to vyjde? a kameramana budeme mať mojho brata :-D ale podotýkam že profesionálneho, síce točí filmy, nie svadby ale aspoň niečo a zdarma :-D obrúčky sa chystáme kúpiť v januári na veľtrhu, sú tam veľké zľavy, odporúčam
Odpovedať
Profilova fotka
minnie my budeme mat DJ-a Bennyho.. teda on ma agenturu a svojich DJ-ov, neviem kto konkretne pride, ale dohodnut playlist sme boli u nho doma a stavia sa k tomu velmi zodpovedne.. pocula som same dobre referencie.. platime 250 eur, ak chces mozem ti dat kontakt, ty si z PP?
Odpovedať
Profilova fotka
simika hej som z PP, tak mi pošli prosím do IP kontakt, o ňom som počula, ale práve že vraj berie viac, a bojím sa takej možnosti, že nebudem vedieť kto príde :-| nemusíme si sadnúť a tak.. ale skúsim sa s ním skontaktovať ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak aj ja sa teda pridavam my sme si zvolili datum 24.9 zda sa mi to uz trosku moc neskoro a bojim sa ze bude prsat alebo ze uz bude zima co vy na to?
Odpovedať
1
2
79
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?