Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
tak ja mám 25 a drahý 30 :-)
Odpovedať
no u nás je to tak, že ja mám 23 a priatel 24 :) a kolko sa už poznáte? my už 14 rokov, sme spolu chodili na zš :-D
Odpovedať
školská láska? :-D my sme spolu 3 roky.
Odpovedať
no veru veru, školská láska....ale chodíme spolu 5 rokov, v novembri teda bude 5 rokov
Odpovedať
a vaši ako prijali správu o svadbe?
Odpovedať
no naši to už čakali, že sa budeme brať, lebo sme sa zasnúbili minulý rok,mojho priatela majú velmi radi, ale mame trošku vadí, že nebudeme mať svadbu v kostole.... ale tak čo už....
Odpovedať
u nás to bolo celkom v pohode, každý gratuloval, len moja mama ostala zaskočená (hoci to čakala) a moc sa so mnou o svadbe nechce baviť...buduce švagrine tiež ostali zaskočené....no maju smolu :-D :-p
Odpovedať
a má tvoj priatel ešte brata? vieš, možno je to preto, že im berieš jediného chlapa (teda okrem otca)...:) ale tak čo už, raz to muselo prísť :) :-D
Odpovedať
drahý nemá brata, len 2 staršie sestry, ktoré sú už vydaté. majú rok na to, aby sa zmierili s predstavou, že budem ich švagriná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, niesi najmladsia... ja mam 21 priatel ma 26, sme spolu uz 4 roky. A prosim nehovorte mi, ze mam na svadbu este cas:)))
Odpovedať
kacennka, nebudem ti to hovoriť, lebo mne to hovoria tiež :-D ale na druhej strane sa zasa vypytujú, kedy bude svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna sa to tiez uz vsetci vypytuju. Kedze sme s drahym uz dost dlho, byvame spolu a tak. Takze nejak extra prekvapeny nebol nikto. A zasnuby sme mali uz pred rokom:) Ale nerada pocuvam reci typu, sak si este mlada, uzi si slobodu...a naco? ked najlepsie mi je ked som s nim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja mám za pár dní 23 a priateľ bude mať 24 :-) takze kacennka nikto ti tu nepovie že máš ešte čas :-D my sme mali doma riadnu drámu po oznámení, moja mama povedala že v žiadnom prípade a bolo...potom sa so mnou nerozprávala, teraz už síce ano ale o svadbe ani ň, to som fakt zvedavá ako sa to vyrieši... som z toho dosť smutná ale proste na to skúšam nemyslieť, lebo by som sa zbláznila... to si ešte užijeme s tými názormi, nebojte sa...vraj či mamá 19. storočie a že to už nie je v móde atd atd .. ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ze 19. storocie.... to uz sme premeskali...tak sa tak v 16. vydavali myslim.
Odpovedať
tak zatial som tu najstaršia :-D my sme sa zasnúbili na dovolenke na Orave a po pár dňoch, keď sme prišli domov, sme to oznámili rodičom a ostatným. mňa najviac mrzí, ako na to reaguje moja mama. keď sme si minulý týždeň v piatok objednali obrúčky a povedala som jej, že sme si objednali obrúčky (hoci o tom už vedela, že si ideme nejaké vybrať) a ukázala som jej na nete obrázok, tak sa proste odula a viac sa so mnou nebavila. už predtým mi vyhadzovala na oči, že ona mi svadbu nezaplatí. no...to od nej ani nechcem, všetko si platím sama. ale ten jej pohlad, ked sme jej oznámili, že sa ideme brať...to sa nedá ani opísať ani napodobniť :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nie mamá ale máme :-N
Odpovedať
snubencova babka ( 80-ročná) už v 16-ke mala svoje prvá dieťa
Odpovedať
takže sme asi približne rovnako staré :) teda realtívne staré :D :D :-D :-D presne tak, ako to povedala kacennnka, načo si užívať slobodu, ked aj tak mi je najlepšie s ním, všetko robíme spoločne, spolu ideme von, spolu ideme na dovolenku.....atd.... takže nebudem nikomu hovoriť, či má na svadbu ešte čas :) to je každého vec, ked sa rozhodne :) minniepha: tak takúto situáciu ti nezávidím..... a prečo nechce mamina, aby si si vydávala?
Odpovedať
presne tak, to je každého osobná vec...len niektorí ludia to nechápu a budú zbytočne vyrývať ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
veď aj moja mama sa vydávala v 22 atď ale oni povedia že dnes je iná doba... proste bola veľmi šokovaná a musím povedať že padali aj urážky a to už som bola mimo...3 dni som mala depresiu, priateľ už tiež na nervy zo mňa, lebo som len plakala... :-(
Odpovedať
keď sa moji rodičia brali, obaja mali 19 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
vraj som ešte dieťa, no neviem, už 4 roky žijem mimo domu, 3 a pol roka s priateľom .. a hlavne nemajú sa moc v láske..
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja takže tvoja mamka ti tiež veľmi pomáha ako vidím..zvláštne prečo to robia.. veď my sme takto šťastné, a to by malo byť prvoradé aj pre nich
Odpovedať
minniepha: a kedy si im to oznámila, že sa idete brať buduci rok? no máš to naozaj zložité...určite ťa to veľmi trápi a nie len teba, ale aj tvojho priatela.....viem si to živo predstaviť....
Odpovedať
ahojte, ja som s priatelom 4 a pol roka, on bude mat 25 a ja 22.. reakciu o nasej svadbe brali normalne, kedze moji rodicia maju mojho nastavajuceho radi a rozumeju si s nim velmi dobre 8-) a myslim,ze je to tak i opacne :-) i ked nikto nie je dokonaly a kazdy mame svoje chyby myslim,ze si so svokrovcami rozumiem
Odpovedať
moja mamina sa vydávala, ked mala 20 a otec mal 28 rokov, to už starý mládenec z neho, občas ho aj podpichnem, že si "ulovil" takú mladú čučoriedku :D :D minniepha: či sa majú v láske, alebo nie, na tom nezáleží, dôležité je, či si rozumieš ty sn ím, či sa máte radi, budeš žiť predsa ty s ním a nie tvoja mamina .... si dospelá a je to tvoje rozhondutie....
Odpovedať
Profilova fotka
moja mamina sa so mnou velmi tesi..obcas ju chyti blba nalada ked si uvedomi uz uz nebudem len jej, ze budem menej chodit domov a tak...ale to je normalne. Vzdy ked nieco ohladom svadby potrebujem tak sa na nu mozem obratit a rada mi pomaha. Nedavno mi chudatko zhanala vsade mozne servitky nejake pekne cyklamenove:)
Odpovedať
Profilova fotka
keď sme sa vrátili z dovolenky z Chorvátska tak hneď v to ráno čiže je to pomerne čerstvé.. moj otec je rád, to musím uznať, všade to vykecáva :-D
Odpovedať
ja som tiež rada, že moja mamina mi pomáha a že to zobrala normálne :) už sa hned ponukla, že ona dá urobiť koláčiky, že aj alkohol pozhána, atd....len tiež ju mrzí, že už nebudem s nou, lebo som bola najmladšia, ona už je na dôchodku, má 57 rokov, a povedala, že čo ona bude robiť , že sa bude nudiť, že ju nebudem chodiť navštevovať, atd....je z toho aj smutná trochu a občas aj nervozna...ale raz to muselo prísť....
Odpovedať
minniepha: tak tatino isto obmekčí maminu :) a povie jej a upokojí ju, že budeš v dobrých rukách :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?