Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@zuzkaamato ved jasne rozumiem..moj ma tiez len jeden a nerad si ho oblieka,a pritom mne sa velmi paci v obleku......tak neviem ci nebudem z neho viac mimo ja ako on zo mna..... ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 podla mna zima nebude a vlastne ani nesmie...treba si to tak vsugerovat ze bude proste pekne a hotovo. My mame termín 10.9. :-)
Odpovedať
nebojte baby, to je už vybavené...celý september bude super slnečno 8-) :-D
Odpovedať
no ja som na nete niekde čítala,že v septembri má byt ešte celkom letnépočasie :-) :-) :-)
Odpovedať
@happy3 :-D :-D to preto, lebo som to pre všetky vybavila :-D :-D :-D bola som dnes na skúške účesu, dopadlo to na jedničku s hviezdičkou....už sa teším na svadobný deň x-)
Odpovedať
@vcielkamaja ja idem v piatok a som plna ocakavania ako to dopadne :-D :-D ,ty si jej ukazala ako to chces alebo si to nechala na nej?
Odpovedať
@happy3 priniesla som si so sebou vytlačené obrázky :-)
Odpovedať
Ahojte:) tak ako vam idu pripravy? my mame 17.9. svadbu, cely rok si planujeme a teraz ani neviem co nam este treba zajednat, uz som z toho hotova, ale velmi sa tesime :)
Odpovedať
Tak ako aj ja chcem aby bolo pekne slnecno...ale aj ked bude prsat, nenecham si dazdom znechutit tento den,ked je to moj velky den ;-) Ja budem pojdem az o tyzden ku kadernicke, este tyzden posedim tu v Rakusku, fakt este, ze mam sestry, ktore mi pomahaju s vybavovanim, kym ja som tu.... :-)
Odpovedať
uz sa to bliiizi - 17. september :-o
Odpovedať
@lenusticka no uz len mesiac..... :-)
Odpovedať
veru baby, takto o mesiac uz budeme trhat parket :-D :-D teda tie, co maju svadbu 17-teho...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ano ja tyzden po vas :-p :-D 8-)
Odpovedať
viete co zienky....normalne sa bojim,ze nebudem pekna nevesta....ze budem vyzerat hrozne..fakt...ved svadobne saty clovek nenosi kazdy den...taze mam obavy.....aj ked vsetky nevesty su krasne..bojim sa, ze ja budem vynimkou :-(
Odpovedať
@hanuska88 take pocity mam aj ja obcas no zas inokedy pridu chvile ked si myslim,ze budem krasna to asi patri k tomu :-D ....pre mna je a bude najdolezitejsie aby som sa pacila tomu svojmu "vyvolenemu" ostatne nam moze byt jedno ;-)
Odpovedať
@vcielkamaja tak vcera som bola na skuske svadobneho ucesu,ta moja kadernicka je vazne sikula,bola som moooc spokojna :-D :-D .Aj som mala z toho trosku strach ako budem vyzerat a hlavne ako sa budem citim,ale bola som milo prekvapena ;-) .Nakoniec mi vyhovorila aj zavoj a pozicia mi taku vacsiu ozdobu do vlasov,bola tam so mnou moja sestra,a ta povedala,ze bez toho zavoja je to lepsie a ta ozdoba tomu dodava taku eleganciu :-. ,tak budem asi aj ja bez zavoja.
Odpovedať
@happy3 ked pisete o tom bez zavoja normalne rozmysla,ze ci nebudem staromodna, ked zavoj budem mat :-D ...ale asi si kazdy musi vytvorit svoju predstavu, ved keby sme boli vsetky rovnake, bola by to nuda 8-)
Odpovedať
@radka_j ja som povodne tiet planovala mat zavoj,ale vcera som bola u a kadernicky a ona mi navrhla uces bez zavoja,a vypada to super ;-)
Odpovedať
no ja som este nebola u kadernika,a sama si neviem predstavit aky uces by som mala mat...takze sa necham prekvapit :-)
Odpovedať
ahojte, uz mate nejake tusenie o pocasi? nejake overene stranky, nie som na SR tak nemam tusenie co cakat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea9999 Ahoj, já chodím na wunderground.com ;-)
Odpovedať
puss02 aj ja mam svadbu 24.9. a verim ,ze to dobre dopadne a nebude skaredo
Odpovedať
@mirela40 aj ja sa vtedy vydavam,tak dufam,ze budeme mat pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirela40 @hanuska88 aj ja :D bude dobre nebojte sa:)
Odpovedať
@vianocnystromcek super.....spomeniem si, ze nebudem jedina stastna nevesta v tento den...:-)
Odpovedať
baby dnes som mala rande s mojou kadernickou a je mi jedno ake bude pocasie aj keby traktory padali ... uz sa tesim...
Odpovedať
Kocky, uz sa nam to blizi! V poslednej dome mam furt stresove sny, minulu noc som si zabudla urobit vlasyna svadbu tak som mala len taky strapaty konsky chvost..oh otras... A este mi aj hostia zabudli prist, vsetci sa zacali ukazovat az po obrade... No uznajte ake sny sa mi snivaju.... Ja som skusku ucesu este nemala bo som v zahranici a domov pridem len tyzden pred svadbou a vobec netusim co chcem s vlasami, zavoj som si kupila tak asi so zavojom...a co sa pocasia tyka, dufam ze bude pekne! Cely ten tyzden pred tym aby som sa stihla opalit.. Priletim totiz zo zimy tak som biela ako stena.. Tak drzme palce! Moja mama robi na hydrometeorologickom ustave a zatial je predpoved na september tak jasno- polooblacno okolo 24 stupnov... No uvidime, kedze to sa meni zo dna na den....
Odpovedať
ahojte, aku vyzdobu si idete davat na auto?
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j ahoj,ja budem mať požičane take veľke srdce vyzdobene,teraz to dosť fiči a vide ma to len na 17eur tak paradička,nemusim si s ničim hlavu lamať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkaronno No tych 24 by mi uplne vyhovovalo po tychto pekelnych horucavach......uprimne lutujem vsetky ktore maju teraz svadbu.....my mame 10.9.tak dufam ze dovtedy sa troska ochladi.........co satyka vlasov o tom nemam predstavu ani ja, ja to nechavam na svoju kadernicku a na skusku idem tiez az nejak tyzden pred alebo tak nejak...ale viem ze budem mat slnecnice vo vlasoch lebo mi kazala dat si nachystat v kvetinarstve slnenice
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?