Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si dala tiez spravit gulatu kvazi kedze som nizka
Odpovedať
Chystate sa aj na svadobne cesty? :-)
Odpovedať
my sme svadobnu cestu mali povodne v plane,ale nakolko nechcem ist bez jurinka :-D ,tak pojdeme vsetci zraja na taku mini dovcu niekam do ciech
Odpovedať
my by sme chceli ísť iba niekam na predĺžený víkend na wellness pobyt do Piešťan, ale či pôjdeme, netuším 8-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme aj chceli ale sme svorc vsetky peniazky sme vrazili do prerabky domceka
Odpovedať
Profilova fotka
my ideme na maledivy...už sa teším... :-)
Odpovedať
hmm,tak na maledivy by som sla aj ja,ale Jirko povedal ze my mozme mat tak jedine" velkeee divy" x-) x-)
Odpovedať
tak vcera ma tak napadlo,ze ak bude 3.9.prsat,tak veru neviem kde sa my budeme fotit lebo fotograf je cezpolny a nema tu atelier,a ma na nas len hodku ]-( ,tak sa asi budem za pekasne pocasie modlit |-|
Odpovedať
ja cakam na stretnutie s fotografkou, nech da nejake navrhy, kam sa ist fotit v pripade zleho pocasia. ako mam jeden tip, ale ci bude aj schvaleny... :-N ale vo mne je zafixovana predstava, ze v ten den musi byt pekne slnecno, ine pocasie proste neakceptujem :-D :-D :-D ostanem doma a hotovo... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
kolko casu mate vyhradene na fotenie? a o kolkej sa idete fotit? my mame obrad o 15.00 a fotenie asi okolo 11.30 malo by trvat asi hodinu a pol.
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja ahoj. akurat sme dnes mali stretko s fotografom a ratame aspon s 3 hodinami fotenia. obrad mame tiez o 15tej.
Odpovedať
@vcielkamaja ja pocitam dve hodiny, tu je moj rozpis:) teda ten zaciatok, po prichod do hotela 6:40 vstavanie, ranajky 7:40 odchod ku kaderníčke 8:00-10:15 kaderníčka 10:30-11:00 maľovanie 11:00-12:00 obed 12:00-13:00 obliekanie 13:00-14:00 fotenie v hoteli 14:00-15:00 fotenie mimo hotela 14:30 príchod hostí, pripínanie pierok 15:15 odobierka 16:00 obrad 16:30 koniec obradu 17:30 koniec fotenia spoločného, gratulácii, presun do hotela
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vcielkamaja fotenie mame od 13.00.do 14.00.a obrad mame o 14.00. :-D ,snad to stihneme
Odpovedať
@andrea9999 vďaka za rozpis, dnes urobím aj ja ;-) :-) @happy3 a nepomýlila si sa? z fotenia idete rovno na obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
my mame fotenie tak okolo pol 12 do tej 13 odobierku mame o 14:15 a o 15 obrad
Odpovedať
@vcielkamaja nepomylila som sa,fotenie sme povodne mali mat po obrade,ale fotograf nam na poslednu chvilu odriekol,zohnali sme noveho ale ten ma plno,tak to mame takto :-p
Odpovedať
tak a dnes dalsia katastrofa kozmeticka mi dnes oznamila,ze ma nebude moct namalovat lebo jej manzel naplanoval dovolenku na 3.9. :-( :-( ,uf a co teraz,zas niekoho rychlo zohnat.Tak drzte palce :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@happy3 Tak to je teda vážně hodně nezodpovědné chování :-( Pokud se s někým přece domluvím, tak by si ten člověk měl daný termín vyhradit, a ne si naplánovat dovolenou :-( Pochopila bych to u nějakého závažného důvodu, ale tohle teda ne ]-( Kdyby šlo o "řadovou" návštěvu, proč ne, ale svatba je přece výjimečná událost. A to ti ani nenabídla nějakou náhradu?
Odpovedať
@makovaapanenka no aj nma to dost zaskocilo az soklo:-S ,chodim k nej pravidelne a boli sme dohodnute na tento termin,ona sice spomynala ze tam planuju dovolenku ale povedala ze s nou mozem pocitat.Zajtra sa idem opytat do jedneho koz.salona,tak dufam ze ma snad este zoberu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam stale pocit,ze som na nieco zabudla,mavate aj vy podobne citaky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simika26 tak to je jako my. Před 14 dnema jsme si řekli že se vezmeme v září a už máme také vše. Dokonce jsem si koupila šaty behem 15 min co jsem byla ve města :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my mame svadbu 3.9. a narychlo zhanam nejakeho starejsieho....neviete poradit? svadba je na Liptove...dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko Ten pocit mám od doby, kdy nám doručili svatební oznámení a po rozdělení do obálek jsem zjistila, že nám jich několik přebývá... Pořád mám pocit, že jsme na někoho zapomněli, ale zaboha nemůžu přijít na koho... @melinea No teda to je rychlost, gratuluju!!! :-) Jinak u nás katastrofy pokračují. Mamka chtěla být strašně užitečná, tak že mi sežene kabelku. Upomínám ji o to od února, kdy jsem si vybrala šaty. Před týdnem mi říkala, že už ji má vyhlídnutou, ale ve čtvrtek povídá, že si netroufá strefit ten odstín, tak jestli bych tam s ní v pátek nezajela (jeli jsme k našim). Původně jsem myslela, že bychom tam mohli být mezi druhou a třetí, ale rozhodně jsem mámě říkala, že bych chtěla navštívit bráchu, protože snoubenec ještě neviděl jejich druhou holčičku a nemohli jsme se zúčastnit oslavy narozenin a svátku švagrové, tak jsme jí chtěli dát dárky. Původně jsme plánovali, že přijedeme mezi druhou a třetí, ale vyjeli jsme o hodinu později a mamka začala vymýšlet, že kvůli tomu nebude tak dlouho trčet v práci (netušila jsem, že to tak plánovala), a kdesi cosi, tak jsem nakonec řekla, že si tu kabelku zařídím sama. No a včera mi vybuchl řidič, takže teď zoufale někoho sháním :-| Kabelku už jsem si objednala přes internet, ale s řidičem je to horší :-(
Odpovedať
@makovaapanenka ako citam,tak katastrofi sa deju aj inde nielen u nas :-D ,no keby nam odrekol este sofer tak to uz by bola silna kava,tak drzim palce nech nejakeho zozeniete ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
makovapanenka noo tak my sme sa pre istotu zasobili s oznamkami,kazdy mame po 60ks.xixi,mozme hrat s nimi karty :-D
Odpovedať
baby, bude od veci, ak sa pierka budú hosťom pripínať pred kostolom? najradšej by som ich nedávala vôbec... :-|
Odpovedať
@vcielkamaja neviem ci to bude od veci,ale aj my budeme pierka pripinat asi pred kostolom :-p ,aby ich vsetci na spolocnej fotke mali.Tiez sme uvazovali nad tym, ze by sme pierka nedavali,ale je to tradicia,tak budu :-D
Odpovedať
@happy3 aj my mame podobny problem, ak bude prsat tak sa budem asi doma za hrncami fotit 8-) tak nech nam ten september vyjde :-p
Odpovedať
@izabellka :-D to je dobre,ze za hrncami doma,to nas nenapadlo,budeme sa v pripade skaredeho pocasia asi inspirovat od vas :-D :-D :-D .My sme tak uvazovali,ze si narobime fotecky asi v kostole,ak by teda nejak nevyslo to pocasicko,ale musi byt pekasne a basta ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?