Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaj dnes som si rezervovala saticky.....jupiiiiii......viem ze takmer o nic nejde ale sa z toho tesim jak male dieta z novej hracky.......
Odpovedať
@minniepha ahoj viem o jednom fotografovi ,je dost dobry a ma volne terminy na september,tak skus mu brnknut toto je jeho web stranka www.michalkapus.sk ak sa ti budu pacit jeho fotky tak sa s nim skontaktuj..my mame svatbu v juni a tiez ho mame. :)
Odpovedať
@radka_j veru uz aj my mame za tym ,strasne zalezi na fararovi..mame strasneho humoristu :)
Odpovedať
@dolla ahoooooj, a kde budete mat sobas a hostinu? :-)
Odpovedať
ako sa máte nevestičky? ako pokračujete s prípravami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Ahojky! ako sa mas? xixi citam co mas pridane v profile a poviem ti to je nic ;-) pockaj ked budes tehotna a budes kazdu nocnu moru rodit....az narodis celu skolku 8-)
Odpovedať
@baby213 ahoj moja, teba som tu už veru dlho nestretla ;-) mám sa fajn, prípravy pokračujú... a ty ako? pozerala som album a že čakáte prírastok do rodiny x-) blahoželám. kedy máš termín?
Odpovedať
Profilova fotka
xixi, Dakujem! sem uz ani moc nechodim pretoze teraz je moj zivot modrykonik :-D ale predavam vecicky zo svadby aby sme mohli zacat nakupovat pre male tak preto som sem prisla a zbadala ze ty si s pripravami v plnom prude :) termin mam 7.10.2011. Sme si s muzom robili srandu ze svadba bola 11.09.2010 a babo by mohlo este 4dni pockat a narodilo by sa 11.10.2011 8-) co je celkom mozne lebo aj tak som pozadu podla vypoctov. Tak by bolo do roka a do dna :-N jej pozerala som tvoj album a klobuk dolu, teda naozaj si davas zalezat na vsetkom a budes urcite prekrasna nevesta a budes mat svadbu ako z rozpravky :-) drzim palceky aby vsetk dobre dopadlo a prijemne svadobne pripravy :) PS: keby si cela nieco z mojho albumu, daj vediet, dohodneme sa ;-)
Odpovedať
@baby213 dakujem ;-) tak nech všetko dobre dopadne x-) x-)
Odpovedať
zdravim vospolok.,ak to este stiham tak k tym svadobnym poharom by som chcela., tie co su na pamase v kategorii D-teda cene 69 euro kupite aj v kamennom obchode,akurat ze bez mena. Myslim konkretne tieto : http://glass.pamas.sk/show_picture.ph... My sme si kupili take,ale so srdieckami z bruseneho skla. Stali 29eur a myslim,ze aj bez gravirovania postacia ;) Tak som hadam niekomu pomohla.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...aj my sme septembrový....:D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte. ako pokracujete? my to mam dnes za 77 dni a este poloviciak nema oblek. nechcem to nechat na poslednu chvilu, ale akosi nie je cas niekam vybehnut a popozerat.
Odpovedať
@ooo ahoj :-) tak mi pokracujeme pomalicky, v podstate uz vsetko mame, aj moja polovicka ma oblek, uz len k tomu koselu a topanky, potom este koselu po polnoci. inak mam otazku...prezliekaju sa vase polovicky po polnoci? myslim nohavice, oblek...kosela jasne, to si prezlieka...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja ahoj. moj sa nebude prezliekat. vymeni len koselu a kravatu.
Odpovedať
@ooo bavili sme sa o tom, a ze pre istotu si vezme do hotela na prezlecenie aj cierne nohavice....asi si planuje tie predtym roztrhnut :-D ale koselu a kravatu si prezlieka. po polnoci uz mozu byt aj kosela s kratkymi rukavmi? ci musi byt striktne iba s dlhymi rukavmi? inak ani my nemame cas kedy behnut a vybavt veci, nemame ist kedy ani na matriku. to vyriesime asi az o 2 tyzdne, ked bude mat nastavajuci dovolenku, lebo inak sa fakt neda. aj mu dokupime, co treba.... kosele, topanky....a tym by to malo byt vsetko. a aj pre krstnu dceru by so chcela kupit nejake saty, aj som nasla na nete take pekne biele druzickovske s ruzovo kombinaciou.....strasne chutne x-) len premyslam, ci v tom 5 rocne dieta vydrzi a asi sa aj tak bude musiet prezliekat, lebo ona lieta jak riadena strela :-D moja mama je v planovani svadby dost aktivna, co ma aj tesi, lebo na druhej strane svokrovci ani nevedia, ze sa blizi svadba 8-( minule mi svokra povedala, ze ona na svadbu ani nemysli....reku hmmm 8-( ale to je skoda reci...
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja Ahoj, moj si bude prezliekat len koselu s kravatou. Pravdepodobne uz bude mat s kratkym rukavom, ved bude este asi teplo a po polnoci je to uz jedno. Sako ani vestu potom uz mat nebude (ved nech si vydychne chudacik moj), takze to ani nebudeme riesit. Mozno nohavice ak by sa velmi spotil:)
Odpovedať
Ahojte,tak aj ja sa pripajam do vasej temy,aj my mame svadbu v septenbri a podobne ako daska_mato tiez 3.9.,tak dufam,ze to bude happy den ;-)
Odpovedať
@happy3 ahoj, vitaj ;-) čo všetko už máte? či už všetko? ;-)
Odpovedať
inak ja si vôbec neuvedomujem, že do svadby ostáva zopár týždňov :-N
Odpovedať
ahoj vcielka,no uz sa nam to krati.My robime len malu svadbu nakolko mame uz 10mesacne dieta,priatel ma poziadal o ruku 10.2.2011,tak je to tak narychlo :-) ale uz mame skoro vsetko:kostol,salu,zakusky,vinko,pozvanky,saty,kyticu,kadernicku,vyzdobu.Prave zhaname pierka pre hosti a oblek pre synka ;-)
Odpovedať
esta som zabudla to hlavne mame uz aj obrucky ;-)
Odpovedať
@happy3 v podstate už máte všetko, hlavne jeden druhého + synáčik, tak už len čakať na deň D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby aj ja sa pridavam k vam, aj vam to tak rychlo ubieha ako nam, my uz mame vsetko hotove, uz len pohare kupit a krizik a pockat kym mi kamoska dokonci sperk, a svadba moze byt:)
Odpovedať
tak nám to ubehlo asi rýchlosťou svetla. akurát včera bol presne rok, čo ma nastávajúci požiadal o ruku a sme si hovorili, že ved do svadby ešte kvantum času...ale kam to všetko ubehlo, netuším :-N :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak sa k vám pridávam. mne sa dnes stala trošku nepríjemná záležitosť, vizážistka mi zrušila dohodnutý termín. Tak som narýchlo musela zháňať niekoho iného. Trošku blbé, lebo som veľmi chcela ju, ale čo už ...
Odpovedať
baby, aké kytice si dávate robiť? gulaté alebo previsnuté? ja mám ohladom tohto velkú dilemu...páčia sa mi previsnuté kytice, ale som dosť nízka a bojím sa, aby kytica nebola väčšia odomňa :-S
Odpovedať
@vcielkamaja ahoj, mne aranžérka poradila, že keďže som tiež nízka 165cm, tak bude krajšie ak budem mať gulatú kyticu, určite nie previsnutú. A videla som jednu fotku nevesty, ktorá tiez mi pripadala malička a mala previsnutú a robilo ju to širokou :( tak som sa rozhodla tiez pre gulatú :)
Odpovedať
@vlasta001 silno uvazujem nad gulatou, a asi aj taka bude. tiez tu jedna baba pisala, ze nizsie nevesty by mali mat skor gulatu kyticu...
Odpovedať
ahojte,aj som dlho vahala nad kyticou a tiez som sa nakoniec rozhodla pre gulatu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?