Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka idem pozriet jeho fotky. este som o nom nepocula.
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo bezkaj ... zaujima ma nestranny nazor :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka no pozrela som to len tak zbezne, ale budeme mat krasne fotky. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo pozerala som tiez toho vasho fotografa, velmi pekna praca :) ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka :-) mame uz skoro vsetko. uz len poriesit oznamka, kolace, alkohol, topanky a oblek (snad som na nic nezabudla). nejak sa nam podarilo vsetko zarezervovat a vybavit behom par dni. 3.2. nam potvrdila matrika termin a uz 10.2. sme nemali co riesit. :-D teraz akurat cakame na obrucky, kym nam ich vyrobia.
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo no tak to mate vyborne :) nas toho este caka ... a vyzdobu si budete robit sami,alebo ste si niekoho nasli?
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka vyzodobu nam spravia v restauracii. dali dobru cenu a aspon mam o starost menej. :-) vyzdoba bude takto presne. http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/ooo... jej a kvety si zaobstarame sami. na to som zabudla. vy mate co vsetko a co este nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo nam bude vyzdobu obradnej miestnosti, saly kde bude hostina robit jedna znama jej praca: http://picasaweb.google.com/aranzersk... pricom vyzdobu sme si zvolili satenovo ruzovu + satenovo bielu, nieco na styl albumu ples spissiakov (kuk) len v tych nasich farbach no co mame: vysluzky, pierka, vankusik,svadobne pohare,miestnost :), fotografa, dj, navrh na oznamko, vyzdoba saly+restiky,hudba k slavobrane,svadobny tanec (este kroky doucit mojho draheho:)),kvetinova vyzdoba + kytica nie je toho vela,ale to je maximum,co som zvladla vybavit z postele :( ostatne budeme musiet vybehat az ked budem moct ...
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo ta olivovo zelena je nadherna :) ale moja oblubena je ruzova :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka jej fotka :-) vyzdoba je velmi pekna. to uz mate kopec veci vybavenych.v podstate to najdolezitejsie. teda ak neratam saty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo no velmi dlho som chcela prilozit fotku,len vsetko som mala na prenosnom disku,ktory som nemohla dostat,tak som musela pockat na priatela :) no saty, to bude len tragedia :(
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka nebude urcite. ja som mala stastie, ze hned z prvych siat som skoro padla na rit, ako sa mi strasne pacili a to mi ich este len prevliekala cez hlavu. :-D bol to presne ten pocit, ako som tu citala, ze to proste baba vie, ze su to tie prave saty. skusala som potom aj ine, krasne, ale nebol to ten wow pocit. :-D s obruckami sme to mali podobne. jedny sme mali vybrate, velmi pekne pohodlne a potom sme skusili este jedny a tie nam normalne ziarili na ruke a bolo rozhodnute. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ooo noo tak to ste mali fakt stastie :) som rada za vas xixi ja strasne tuzim po extravagancii :) styl: http://www.svadobnesaty-strakova.sk/i... len neviem ci sa mi nieco take podari zohnat, nakolko by som nechcela si kupovat saty, len si ich pozicat
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka dakujeme :-) nejaka baba ich mala tusim. sa mi zda, ze som tu videla svadobny album. :-| ja som povodne chcela uplne ine saty. take nejake mozno jednoduchsie strihom, nechcela som nejaku romatiku. a nakoniec predsa len mam romaticke saty s vleckou. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo no obavam sa,ze to vacsinou tak skonci ... ze mas nejaku predstavu co by si chcela a nakoniec ti sadne uplne nieco ine ... juj to by som rada videla ten album ... skusim ci nahodou nenajdem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo tych albumov je tak vela,ze uz som to vzdala :)
Odpovedať
nechcela niektora z vas slnecnice do vyzdoby?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa pridavam tiez. Svadbu mame 3.9 a uz mame zajednanu salu, hudbu, fotografa, starejsieho, kadernicku, kozmeticku, nechty, tortu, zakusky, male flasticky na darceky (povodne sme objednavali velke na vysluzky ale akosi si nik nevsimol ze to su male...takze zatial mame len darcekove :-))..momentalne zhanam saty (najvacsi problem pre mna) a prstienky..stale sa nevieme rozhodnut ktore
Odpovedať
@daska_mato vitaj :-D tak to uz mate toho dost :) mi nevieme co za darceky dame a ani to ako vyriesime fotenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
no darceky pre hosti sme aj my uz pozerali..a zatial sme rozhodnuti pre take male krabicky (z ebay) a do nich dame cokoladove srdiecka (asi..a do detskych z kinderka take male vajicka)..a detom som nasla na ebay detske krabicky.tak mozno objednam tie. A fotit sa budeme definitivne pred svadbou, hned po tom co ma ucesu a spravia makeup, nech to mame za cerstva pekne na fotkach :P
Odpovedať
ahojte baby, dnes mam za sebou prvy den vikendovej nauky, do ktorej sa nam vobec nechcelo, ale sme obaja prekvapeni ake to bolo skvele, obom sa nam velmi pacilo, odporucam kazdemu :-)
Odpovedať
@radka_j tak ako Vám dopadla náuka? ešte budete mať či len túto jednu ste mali? (viem, že si spomínala niečo ohladom toho, ale zabudla som :-N ) my sa máme farárkovi ohlásiť až tak v lete...ževraj to stíhame...
Odpovedať
@daska_mato ako darčeky pre hostí budeme dávať miničokoládky :-) len tak symbolicky...snáď to bude stačiť :-N :-)
Odpovedať
@vcielkamaja velmi dobre...uz nieee :-) iba jeden vikenda a teraz uz len ist za fararom s potvrdenim o absolvovani a je to vybavene :-) @daska_mato darceky pre hosti - my sme sa rozhodli tak,ze pri vyberani na tanier budeme davat male pernicky a ludia budu davat peniazky do pernikoeho srdca.
Odpovedať
@radka_j aspon to už máte za sebou ;-) inak krááásne perníkové srdiečko x-)
Odpovedať
baby ako citam, vsetky toho mate dost vybavene.......ja si davam akosi nacas. jasne ze hlavne veci ako kostol, sala, fotograf, kameraman su....DJ, saty, vyzdoba a kytica....a vela ineho ani len predstava :o) tneto vikend mame velke sedenie so svokrovcami tak si budeme musiet asi pohnut :o) zatial to bereim bez stresu a s usmevom, stresovat zacnem asi v lete
Odpovedať
@kahlann no nic si z toho nerob. Ja mam termin 3.9. a nemame este nic okrem terminu 8-) . Ale zajtra sa chystam popozerat aspon saty...
Odpovedať
Este chcem doplnit, ze si myslim, ze je casu dost. Mam kamosky, ktore vsetko spiskali za 2-3 mesiace a dobre bolo ;-) . A mali krasne aj saty, aj dobru zabavu, peknu salu.... Ved koniec-koncov je to len jeden den a krasnym si ho robime my navzajom a nie pompezna svadba...
Odpovedať
@katka2402 presne preto nestresujem....len ludia okolo mna a priatela zacinaju stresovat :o) uvidime co nam da vikend :o)) najskor to budu body co musime nutne a rychlo vybavit....ale co su to rodicia :o)
Odpovedať
to este stihame!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?