Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
@ooo :-) ....a ty chces postavicku na tortu ci kvety?
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j tato by sa mi pacila bez postaviciek. takto ako je. :-) http://media.theknot.com/ImageStage/O... jedno
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej to je krasna torta.. :)) aj ja chcem bez postaviciek..ale asi s ruzovymi kvietkami malickymi.. a svadbu mam 3.9. takze dufam ze casu na cukrarku je este dost :-)
Odpovedať
@ooo vau, velmi pekna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sussie259 spekulujem aj ja dat nieco ruzove alebo cyklamenove. kvetinovu vyzdobu by som chcela z bielych a ruzovych frezii, tak by to mozno bolo fajn. :-)
Odpovedať
@satanica ta neviem ci usetrim :-) aj tak davame este piect. ked si spocitas ze kazdemu treba na domov zabalit...a este do mojej roboty, priatelovej, po znamych...joooj len aby nam bolo dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo jeeej frezie su nadherne..
Odpovedať
Profilova fotka
@sussie259 myslim, ze na ozivenie stola len tak do malych vaz budu stacit :-)
Odpovedať
baby pridavam sa k septembrovym nevestam, my mame svadbu konkretne 17.9. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenusticka ahoj. :-) kde to budete mat? co uz mas vybavene? :-)
Odpovedať
baby, aký alkohol budete dávať do výslužiek? (...ak teda budete dávať...) vínko alebo niečo "tvrdšie"? @lenusticka ahoj, vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja my asi vino ak vobec. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kolko chystate kolacov do vysluzky?
Odpovedať
@ooo nemám ani šajnu, kolko koláčov dám do výslužky...vlastne mi ešte ani nevieme, kolko koláčov dáme upiecť... :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja podobne. :-D ja len akurat viem, ze do restiky budem davat asi 3 kolace na hlavu. takze to zatial mame 150 kolacov. :-D
Odpovedať
@ooo podobne, do reštiky dávame tiež 3 koláče na hlavu...tak máme "nakázané" od riaditela hotela, že je zbytočné nosiť viac zákusov...dúfam, že to vysvetlí aj mojej svokre :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) my budeme mat svadbu 16.9 :) co sa tyka vysluzky, tak sme si zvolili domaci alkohol s tym, ze sme si objednali extra flase s uzavermi :) nemam este vytvorene fotoblok, ale mozete si pozriet to pozriet: http://www.bricol.sk/we.aspx?event=pr... male flase 200 ml su pre svadobnych hosti a velke 500 ml pre svedkov, uz ich mame doma su nadherne mame v plane ich bud oznacit (datum,mena) s fixkami na sklo alebo im dame len nejaky pekny stitok co sa tyka kolacov, tak na hostinu budeme objednavat asi 4ks na hlavu a do vysluzky asi 20 ks kolacov + torta snad to bude stacit :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte,pripajam sa k septembrovym nevestam,nas velky den bude 24.septembra x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eymynka 20? fuha. to nie je vela? ci? :-N ja som chcela ludom zapchat usta par kusmi. :-N :-D @norka.1 ahoj. :-) ozaj baby, preco ste si vybrali september na svadbu?
Odpovedať
@ooo lebo sa nam obom velmi paci jesen :-)
Odpovedať
@ooo prečo september? lebo v júli a auguste sa topia zákusky :-D :-D :-D ale nie, teraz vážne...termín svadby sme vybrali koncom minulého augusta a tak proste padla volba na september, celkom spontánne, že nemáme sa kam ponáhlať, máme dostatok času na vybavenie vecí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka_j hihi. ja som zase nejesenna, nezimna, nejarna. :-D ja som chcela v lete, ale nakoniec sme dali september (leto si chceme nechat na dokoncenie domu). malo by byt este vcelku teplo. :-) my sme mali inac uz tolko terminov, ze to este asi nikto nemal. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa rozhodovali medzi junom a septembrom,ale jun sa nam zdal dost skoro,tak vyhral september :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sa tak nejak "rozhodujeme" od roku 2009. :-N uplne prvy termin sme mali 6.6.2009. ale tento termin, co uz mame je na 100%.
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 o zime a o dazdi radsej ani nezartuj lebo my mame tiez datum 24.sept. a velmi dufam ze bude pekne
Odpovedať
@ooo a tak hlavne,ze uz mate termin na 100 % ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@norka.1 to dufam aj ja. fakt si zelam pekne pocasie ani neviem kam by sme sa sli potom fotit a dalsie ine veci ako saty spinave a tak
Odpovedať
Profilova fotka
@puss02 keby prsalo fotili by sme sa v atelieri ale ja som za fotecky v prirode.a co sa tyka tych siat to by bolo neprijemne lebo mam saty s vleckou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@norka.1 ja este nemam rezervovane saty tak neviem ake budem mat ale najpravdepodobnejsie tiez s vleckou aj ked neviem ci vobec na seba saty najdem :'( lebo mam s tym problem
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo ... neviem ci je to vela :-| ... najradsej by som bola keby kolacove vysluzky nemusia byt :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?