Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
rozmýšľam nad tými motýlikmi z bazáru, že to by boli ako menovky. lebo snažila som sa vyrobiť menovky doma, ale tlačiareň je taká všelijaká a netlačí bohviejako. pierka vyrobím sama, to snáď zvládnem :-D ale menovka, ktorú máš v albume, je krásna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem... dala mi ale zabrat... hlavne to piplanie s vyrezavatkom, trafit to presne vedla seba:D Ale budem mat dobry pocit, ze som si to spravila sama.
Odpovedať
tak klobúk dole, šikulka si ;-) keď sa budeš moc nudiť, môžeš urobiť aj mne :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D no tak ak by si chcela, tak mozem:)
Odpovedať
kacennnka, nebudem ťa zaťažovať :-) mne budú stačiť aj motýle...
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka, ja moc nemam rada take uplne klasicke oznamenie, ale ked sa vam paci, nie je o com :-) musite byt spokojni hlavne vy, a este ked mate zlavu ;-) poradte mi nejaku dobru veceru na zajtra, nic ma nenapada ]-( :-) cez vikend sme mali vyvar a kur. steaky so zeleninkou, takze najlepsie nie z kuracieho masa :-D
Odpovedať
vcera som varila kuracie s nivovou omackou, dnes halusky :-D tak neviem ci som moc poradila :-D
Odpovedať
my sme mali klasiku - ryzu a grilovane kuriatko, zajtra sa chystam varit hraskovu polievku a urobim zemiakove placky. tie sme uz dlho nemali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja tak hraskova polievka a placky super napad, budeme mat rovnaku veceru ked ti nevadi :-D :-D
Odpovedať
nevadi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a my sme mali dnes prazenicu:D po narocnom dni v praci postaci aj to. A vcera sme tiez varili halusky. A zajtra chcem robit zemiakove placky.
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra budú mať všetci zemiakové placky, to je dobré :-D no ja keby som robila, tak neviem neviem čo navarím, ale zatiaľ nemám ani školu, takže mám čas.. na moje narodky sa chystám urobiť kačku, mám super recept, všetci sa olizovali za ušami :-D a teraz cez víkend budú lasagne, keby tiež niekto potreboval inšpiráciu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mam este zajtra volno, potom do prace. poobede odbehnem k lekarovi a tak prejde dalsi den...
Odpovedať
Profilova fotka
a este idem varit kremovu sampionovu polievocku, ktoru moj drahy zboznuje, tak mu spravim radost. Zajtra nemam pracu tak bude aspon viac casu na ine veci.
Odpovedať
inak uz ked sa tu spominalo varenie cez vikend, tak by som mala nieco nachystat aj mojmu milovanemu, lebo pride na vikend po tyzdni domov z vycviku. a to urcite zasa skoncim pri kuriatku alebo rybe.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ho nejak prijemne prekvap:) romanticka vecera a tak...
Odpovedať
to jedine ak by sme isli do restauracie, lebo ja este byvam s rodicmi. a mam ma zrovna v sobotu narodeniny... byvate so svojimi nastavajucimi spolu ci zvlast este? my byvame este kazdy u svojich rodicov
Odpovedať
booozenko, pisem ako tatar...ale vynechava mi klavesnica....chcela som napisat, ze mama ma narodky v sobotu
Odpovedať
Profilova fotka
ja studujem v Brne, takze som byvala rok na intraku vo vedlajsej izbe a teraz byvame uz vyse roka spolu v podnajme. Predtym 2 roky sme ale boli spolu iba cez vikendy.
Odpovedať
Profilova fotka
my spolu bývame v našom byte asi 3 a pol roka :-) a ešte so psíkom .. takže my už sme tak trochu manželia :-D :-D a ako to plánujete s detičkami? ja by som už tááák chcela, ale musím doštudovať, tj ešte 3 roky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
minnie, ja som na tom podobne, tiez by som chcela babo ale cakaju ma ese 3 roky skoly, takze si este pockam:(
Odpovedať
ahojte baby, vaša konverzácia sa riadne rozrástla, ja som akosi nestíhala ísť na net, tak som sa ani nezapojila do rozhovorov...ale podľa toho, čo ste napísali, už máte fakt super nápady, viete aj ako bude vyzerať výzdoby, ja zatial vôbec nič.... iba viem, kde sa to bude konať a dátum....zasa všetko isto na poslednú chvílu...:( pozerala som aj vaše oznámenia, sú krásne, niektorá z vás sa nevedela rozhodnúť medzi dvoma oznamkami, medzi takým zeleným a ešte takým bledunkým, tak mne sa viac páčilo to bledšie :) ak teda môžem poradiť :) my s priateľom zatial nebývame spolu, každý zvlášt, on u rodičov a ja tiež, ale už sa veľmi tešíme, ked budeme spolu, je to super pocit zobúdzať sa pri niekom, koho lúbite :) bábo zatial neplánujeme, ešte mám asi na to čas..ale rozmýšlala som už nad tým....no finanče by nám to nevychádzalo.... kočky, a po svadbe, viete, kde budete bývať? máte už nejaké spoločné bývanie, teda myslím vlastné, alebo to budete riešiť podnájmom? radka_i: chcem sa ťa opýtať, si mi poradila jednu predajnu s alkoholom blízko žiliny, nevieš mi povedať asi tak prbiližné ceny toho alkoholu, napr. za nejaký fernet, vino, alebo tvrdý alkohol? sú tie ceny o dosť menšie ako v obchodoch?
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme po svadbe asi 2 roky este byvat v Brne v podnajme, potom sa vratime na slovensko a zacneme stavat domcek. Za ten cas budeme byvat u svokrovcov... My sme fernet kupili litrovu flasu za 6 euro, vinka kvalitne po 2 eura za flasu( bezne stoja aj 4 eura)
Odpovedať
my to budeme riešiť tiež podnájmom, brat má byt, a dáva ho teraz do podnájmju, je uplne prerobený, tak stačí, ked si do neho dáme len osobne veci, všetko ostatné je ok, len musíme sedačku vymeniť, možno trochu omalovať a je to :) a hlavne, nebude nás to vela stať, celkom primerane a za takú cenu, ako nám to ponúka, tak to by sme nikde nezohnali... kacennnka, to kde ste kupili litrovku za 6 eur? a ešte k tomu fernet....čo som pozeral,a tak najlacnejšie som našla liter fernetu za 10 eur :(
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, ja sa neviem rozhodnúť, takže ďakujem za radu, asi sa mi tiež viac páči to svetlé :-) spoločné bývanie je úžasné, aj keď po 3 rokoch už to prebúdzanie nemá až také kúzlo :-D ale je to super, minule sme celý víkend hrali hru na pc, zababušení v perine na gauči a jedli ovocné šaláty, vrelo odporúčam.. nám sa vlastne po svadbe zmení len to, že sa budem inak volať..a samozrejme náš pocit a už sa na to fakt teším, mám teraz ťažké dlhé priezvisko..
Odpovedať
minniepha: jeeeeej, to je krásne, no už sa na to fakt teším... :) ;-) mne sa toho zmení dosť, najskor získam (ak sa zadarí) 3 písmenka pred meno, a potom ešte aj nové priezvisko vyfasujem.....no uplnei ný človek zo mna.... baby, môžem sa vás opýtať na váš názor? aká výzdoba, resp. v akej farbe by sa hodila do tejto sály? http://www.carovnyden.sk/modules.php?... neviem, či vybrať neičo výrazné, napr. bordovú, alebo len niečo jemné, napr. zlatú, resp. zelenkavú alebo marhulovú? dakujem za každú radu :)
Odpovedať
Profilova fotka
mne by sa tam páčila buď zeleno strieborná, alebo ružová výzdoba :-) určite len niečo jemné..
Odpovedať
minniepha: dakujem za radu, ja si tiež myslím že skor niečo jemne...priatel nechce veľmi ružovú, ale možno v nejakej kombinácii napr. s bledožltou resp. smotanovou by nebol proti :)
Odpovedať
ivka0077, ja mam tiez kombinaciu bledoruzova a bledozlta, a tmavsia ruzova. bledoruzova a bledozlta pekne ukazu, mam to overene :-D ale aj zelena by sa tam hodila. a urcite by som tam tiez dala len nejaku bledu vyzdobu, a nie tmavu. a co sa zmeni u nas po svadbe? pre mna vsetko, otocka o 180 stupnov. stahujem sa k drahemu...z mesta na dedinu...tam budeme byvat u jeho rodicov {on byva doteraz s rodicmi } a chystame prerabat si domcek po jeho starych rodicoch. ale domcek je na druhej strane dlhej zahrady, takze kvazi sami nebudeme asi nikdy, lebo na jednom konci zahrady budeme my a na druhom konci su svokrovci. a pravdupovediac, aj mi to vyhovuje, lebo svokra sa stara o zahradu...a ja som uz vopred povedala, ze ja v zahrade robit nebudem :-p ze radsej budem vnutri upratovat, ale do zahrady robit nepojdem :-p dievca z mesta...to som ale svina...co??? do tej zahrady nepojdem z jedneho jedineho dovodu...svokra vsade rozprava, ze dostala toxoplazmozu,ked robila v zahrade, lebo im tam chodi kvantum maciek. kebyze toto vsade nehovori, tak by som jej hadam aj pomahala v zahrade, nerobi mi to problem...ale po tomto...ani napad. este chcem byt zdrava a chcem porodit zdrave deti. so svokrovcami vychadzam v pohode, a svokra aj uvitala, ze ja budem "makat" vnutri a ona vonku v zahrade. musim sa vam priznat: ja mam uchylku, ze stale upratujem. doma, v robote.... :-D :-D a moja mama neni moc nadsena, ze odchadzam, lebo jej odchadza pracovna sila, a doteraz vacsinu veci v domacnosti robim ja. tema Kedy dieta?: po svadbe. ale ak by sa pritrafilo skor, neprotestovalo by sme. ja neberiem HAK, takze je to dost mozne...ale posnazime sa az po svadbe :-D :-D obaja chceme dieta, vekovo si myslim, ze uz je aj na case. skoly mame skoncene, pracujeme obaja, financne by to vychadzalo....a este sa vam s niecim priznam: tajne tuzim po malej Laure :-D :-D hrozne sa mi paci toto meno. a pytate sa "...a co ak to bude chlapec? " nebude :-D :-D citim uz teraz, ze to bude dievca :-D :-D dnes idem akurat na gynekologiu, tak tam urcite bude kvantum tehotnych x-)
Odpovedať
vcielkamaja: dakujem tiež za radu, snad niečo pekne vyberiem :) no to stým bývaním budete mať super......myslím si, že tých pár mesiacov to u svokrovcov vydržíš, aj ked človek nikdy nevie, aké bude mať vzťahy....mám kamarátku, ktorá býva u svokry v rodinnom dome, tiež na dedine, ona bola vždy mestské dieťa, a takto sa presťahovala, musí robiť doma, majú velkú záhradu a ešte aj rolu, takže treba okopávať, vytrhávať atd....proste roboty nad hlavu, a so svokrou bola ako kosa na kameň, no hrúza proste, ale teraz sa to už zlepšilo...ono je to vždy iné, ked človek príde len na návstevu, ako ked tam býva dlhší čas...ale nechcem ťa strašiť, to som povedala len taký negatívny príklad...ale zasa mám kamarátku, ktorá ide bývať ku svokre, v sobotu má svadbu a povedala, že sa teší, že s nou super vychádza :) tak dufam že to bude aj tvoj prípad a aj ti to prajem :) no ja potomka ešte neplánujem, nemám ani stálu prácu, len zastupujem na MD jednu kolegynu, a chodím ešte do školy , posledný ročník chvalabohu, na denné, takže povinností je dosť a chcem si nájsť niečo lepšie...ak by sme mali obaja super prácu, nie je problem si vziať úver, a stavať domček, to je môj sen, ktorý s ichcem splniť, :) nemusí byť velkým, stačí aj malinký, hlavne že bude náš, spoločný :) takže bábätko tak za 3 -4 roky :) myslím že mám na to ešte čas ....ozaj, baby, kolko máte rokov, ak sa môžem opýtať, zdá sa mi, že som z vás najmladšia...ja mám 23
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?