Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslavatt Ahoj no nic moc cakala som od toho viacej. Dnes sa chystam na topanky pozriet do topolcian pretoze nikde nemozem zohnat. :-( Ty si ako pochodila? Ja som si teda nekupila nic, saty tam mali nadherne ale vela ludi si ich tam skusalo, aj na obrucky cakalo velmi vela ludi. Chceli sme pozriet tie od laura gold ale nedostali sme sa tam. :(
Odpovedať
@lucla ja podobne ako Ty. Saty som ani nemala v plane tam skusat, bolo tam velmi vela lusi a dost dlho sa cakalo. A hlavne ja potrebujem mat na skusanie cas a aj priestor. Sice sa mi tam niektore saty pacili, ale mam kontakt na tie salony, tak skocim priamo tam. A samozrejme so mnou pojde aj tim poradcov :-). Obrucky sme mrkli, ale dame si ich robit v TT u Jozefa. Mame s nimi dobre skusenosti. Jedine co som si tam kupila boli nausnice, ale zvazujem, ci ich aj nakoniec budem mat.
Odpovedať
Profilova fotka
@miroslavatt ja som si tiez pobrala kontakty na salony myslim ze salon el, diamond a mia sposa mali velmi pekne saty. Tiez skocim priamo k nim aj s kamoskou a dufam ze nejake vyberiem :-)
Odpovedať
@lucla to bude asi najlepsie, priamo zajst do salonu
Odpovedať
Profilova fotka
@dominika255 no pivonky su super, aj mne sa pacia, len v septembri ich bude tazsie zohnat ak vobec, musis trafit dobre kvetinarstvo, lebo mne vo viacerych povedali, ze namam sancu, lebo to kvitne na jar, a malokde pestuju v sklennikoch :(
Odpovedať
@pinuska19 mas rovnaky datum ako my..my mame uz restauraciu, oravsky hrad kde bude obrad, cosi z vyzdoby, dj a aj fotografa takze teraz si to tu len tak kukam a uzivam volna a poto zacne sialenstvo so skusanim siat atd... :-D
Odpovedať
@mita9 hm mozu...lebo oni uvadzaju ze to meraju v najhrubsom mieste...mne malo dojst ze je to cez kamen a kedze nenapadlo tak mam smolu....ale uz mam novýýýý a omnoho krajsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 Ja som dnes vybavila omsu s obradom v kostole, sala sa vybavuje, fotografka tiez a DJ bude moj kamarat ktory to robi profesonalne, vyzdobu by son chcela do fialovej farby, kedze teraz mam skuskove obdobie v skole, tak zacnem zhruba o mesiac - dva vybavovat dake veci blizsie...
Odpovedať
aj ja mam fotografa kamosa ale profesionala, kameru nechceme a tiez mame fialovu farbu.... :-)
Odpovedať
baby, davaju sa u vas ine pierka aj pre svedkov? rodicia maju ine pierka ako svadobcania....to mi je jasne...ale musia mat ine pierka aj svedkovia? maju sa odlisovat od pierok pre rodicov a svadobcanov? hmm, mozno som to blbo napisala, ale snad to chapete :-N :-D
Odpovedať
@vcielkamaja moj svedok bude zena a bude mat na ruke kvietok a svedok dostane take pierko ako otcovia...pripadne keby som uz moc chcela tak pierko podobne svedkininemu kvietku ... :-) podla mna sa to nemusi odlisovat nejak vynimocnejsie, mozu mat svedkovia aj take ako svadobcania aj take ako rodicia,myslim,ze to nie je velmi podstatne ...no proste ako to budes chciet ty, tak to bude ;-) :-D
Odpovedať
@vcielkamaja U nás sa dávajú pierka len mužskému pohlaviu, ženy nemajú...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, my sa budeme brať 24.9.2011 a takisto odporúčam si čo najskôr zajednať kostol, prípadne úrad, sálu, fotografa, hudbu resp. dj a kameramana...je toho dosť...tento rok bude plodný na svadby :-)
Odpovedať
@mita9 áno, ja :-) zasnúbení sme zatial neni, ale myslím, že to neni problém, my už spolu žijeme skoro 4 roky :-)
Odpovedať
@kristinkap111 a ktory to bol z tych prstenov?lebo sa mi od tial skoro vsetky pacia :-DD
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 sranda, tiez vsetko do fialova, odkial kupujes vzdobu alebo objednavas dakde z netu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte opat. :-) tak odvtedy co som sem napisala naposledy, tak sa nam toho zmenilo. z piatkoveho datumu mame stvrtkovy a uz skoro vsetko vybavene. :-N
Odpovedať
@ooo ahoj, museli ste zmeniť dátum? :-) svadba vo štvrtok...aspoň môžete svadbovať ešte celý víkend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja najprv sme mali 9.9., ale na ten datum sme nemali restiku, tak sme to dali na 1.9., ale nezohnali sme matriku, tak sme to dali na 2.9. a zase sme nemali fotografa, ktoreho som chcela. nakoniec sa nam cez sesterku podarilo vybavit matriku, tak mame 1.9. nastastie na tento datum bola aj restika a aj fotograf. :-D
Odpovedať
@ooo :-D tak sa vám nakoniec podarilo všetko a všetkých zosúladiť ..super ;-) u nás to bolo tak, že sme si stanovili dátum, hneď sme rezervovali fotografku...ostatné ma netrápilo...že niečo už zoženieme. ale to bolo koniec augusta, tak vtedy sa ešte dalo. v septembri sme zajednali DJ-a a chvalabohu, lebo už v oktobri mal obsadené na celý tohtoročný september. kolko budete mať ludí? plánujete velkú svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja my sme zacali planovat len teraz v january. budeme mat asi 50ludi, takze ani nie uplne mala, ani nie velka. uvidime konecny pocet, ale to ma este cas. my mame v podstate uz vsetko okrem oznamiek, obleku topanok a bizu. ale to uz su drobnosti.
Odpovedať
@ooo oznamká nemáme ešte ani my, tie majú čas, chystám sa ich objednávať až niekedy v apríli alebo máji. 50 ludí je tak akurát...i keď my sme tiež začínali s 50 ludmi a potom sa to vyšplhalo na číslo 70 a pevne verím, že sa to nevyšplhá na väčší počet, lebo už teraz sme v sále natlačení ako sardinky (...vďaka niekomu) ]-( :-S ale snažím sa kvôli tomu nerozčulovať 8-) drobnosti už lahko vybavíte, dôležité sú tie "velké" hlavné veci.
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja aj my tak nejak. chceme dat oznamka trosku skor, nech si ludia mozu v dostatocnom predstihu vybavit volno na piatok. teda ak budu chciet ostat az do rana.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, že vám skáču do vaší slovenské debaty (miluju slovenštinu! :-) ), ale musím se pochlubit, že už mám šaty! :-) A asi jsem úchylná, protože si ty fotky každý den prohlížím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka gratulujem k satam. :-) ja si tiez stale pozeram fotky, kde som v tych mojich. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo Tak díky za uklidnění, jestli jsem divná, tak aspoň nejsem sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka :-D uz sa ma aj polovicka pyta, ze co tie fotky stale pozeram. no ale ked sa samej sebe pacim v tych satach, co ine mam robit. :-N
Odpovedať
@makovaapanenka v prvom rade gratulujem k satam a neboj, nie si divna, alebo nie si v tom sama, aj ja si pozeram foto, na ktorych som v mojich satickach :-D drahy tie fotky nevidel, a ani ich nechce vidiet...chce sa nechat prekvapit x-) dnes idem s kamoskou na svadobny veltrh, tak mozno si ich este tam raz vyskusam :-D :-D
Odpovedať
ahojte, my mame termin 10.9.2011, mame zatial vybaveny kostol, priestory na hostinu, saty a fotografa. DJ este nemame lebo nemame ani kontakty, snad nejake kontakty naberiem na veltrhu svadba od A-Z dnes v Nitre. Chcem sa vas spytat taku otazku, musim mat aj druzicku? ci nejake deti co budu lupienky rozhadzovat? a co sa tyka odobierky robi sa take nieco aj v meste a v panelaku???
Odpovedať
ozaj vsetky spominate farbu vyzdobu, tak ja vam tu fialovu farbu prerusim, ja budem mat vyzdobu do zlata :) a inak aj ja si stale pozerat svoje saty aj ked je hrozne ze ani na nete ani vo fotaku tie saty nevyzeraju tak ako v skutocnosti.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?