Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko ja sa spolieham trosku aj na to, ze svadba bude v piatok, tak to snad nema vela ludi svadbu. ale je pravda, ze co ak mi povie napr. dj, ze nie, lebo robi svadbu aj v sobotu... :-| prvy den, ako sme sa dohodli teda, ze nie 2012 ale 2011 ma chytila aj panika, ze nestiham, ale teraz sa mi zda, ze mame este kopec casu. na to miesto sa musime ist mrknut a dame si spravit namieru kalkulaciu a podla toho sa uvidi. fotografke som uz pisala, len zatial nemam odpoved, ci vtedy moze.
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko Hmhm 500 az nie.....mam skvelu fotografku a za 400 evry........fotila aj sestru a urobila jej krasne fotky, taky su tam uplne prirodzeny, nic vyumelkovane a nasilu
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko ja mam foto za 500 evri (konecna cena uz s dopravou, dvd, vytlacenymi 50 fotkami) amyslim ze kvalita je spickova bitter.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka spravne, uplne suhlasim s Tvojim nazorom...a drzim prsty :)
Odpovedať
@vcielkamaja ja som tiež chcela najskor robiť výzdobu sama ale nakoniec som usudila ze asi by to bolo casovo narocne... takze tiez nam bude robit vyzdobu jedna pani je z novej dubnice..... a chceli by sme to v zelenosmotanovej alebo bielofialovej ale neviem sa stale rozhodnúť... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@majamarko ja by som si ich vedela kupit lacno z netu len potrebujem nazov dizajnera no netusiim kde ich mam hladat,prosiiim pomozte mi ich najst :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@ooo tak vela stastia prajem,ale nezabudaj,cas sa krati :-D @satanica mne sesterka spominala nejaku ttetu z Ke,lebo ja som z Mi,vraj foti skvele za 300.no ale ked si spocitam naklady spojene s cestou,pohlodkami a podobne,neviem ci ma to nevyjde na rovnako :-p @bambi29 dik za info,kuknem ;-) @kamcatko25 o com je rec,nejako som sa stratila :-N
Odpovedať
Ahojte, robi niekto svadbu v Trencine?
Odpovedať
@katka.gzd a co konkretne myslis?obrad ci hostinu?ja mam svadobnu veceru v TN
Odpovedať
Myslela som tak celkovo, v kostole v TN alebo na urade alebo niekde indev TN....a hostina niekde v okoli....ja som z TN takze svadbu budeme robit v TN, este sme sa nedohodli ci to bude kostol alebo urad, ale chcela som sa spytat na take veci ako napr ci je problem sa v Trencine brat v katolickom kostole ked len priatel je katolik, ja som evanjelicka a v TN v kostole nas nikto nikdy nevidel lebo zijeme v Bratislave.....ako dlho dopredu je nutne ist na matriku atd atd....tipy na restiky pre cca 40 ludi....proste poradit.. :)
Odpovedať
@katka.gzd no tak o tom kostole ti poradit neviem...ale kludne mozes napisat mail na farsky urad do TN a pani sekretarka ti odpise...ja som myslela tiez ze bude sobas v TN v kostole a mala som nejake otazky okolo toho ale ziadny cas ist tam osobne a mailom som vsetko vybavila...ale nakoniec nemame v TN sobas... my mame len taku svadobnu veceru a mame to v Retrorestaurant...je to tam pekne aj chutne varia aj vyzdobu vedia zabezpecit...skus pozret stranku...kedze nie som priamo z TN ine restiky poradit neviem :o)
Odpovedať
@nikuskab dik za odpoved, to by ma veru nenapadlo riesit kostol mailom.... :) isla by som veru postarom osobne...len neviem kedy :-D my chceme tiez len jednoduchu svadbu...a teda len veceru alebo obed...ziadni stari svati, odcepcovacky a spol....prvy tanec by som chcela, len neviem ako to vymyslim.....aaach jo.... ty co planujes zachovat? aky priebeh bude mat tvoja svadba?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katka.gzd no kedze ked som to riesila sa mi nedalo ist tam osobne tak som vypisala vsetky otazky do mailu a oni mi na vsetko zodpovedali...cakala som sice asi tyzden na odpoved ale dockala som sa:o) no my to mame take divoke...muz je z vychodu takze sme sa rozhodli ze budeme mat svadbu len s rodicmi surodencami a svedkami+soferi (dokopy 16ludi). po sobasi ideme na veceru, posedime pokecame vezmeme nejake cdcka keby sa nam chcelo tancovat a vybavene...o tradiciach som este nerozmyslala... a kedze stale prevlada nazor "my sme boli na svadbe im musime aj my ich pozvat = ako by to vyzeralo" tak potom v nedelu asi urobime take rodinne posedenie aj s muzikou niekde v restike s tym ze svokrovci uvidia celu moju rodinu a nejakych par znamych (dokopy vsetkych nas bude 40)ja by som nic take nerobila ale rodicia na tom trvaju...a cio bude take nieco aj na vychode potom neskor je na svokre... je to asi najlepsie a mozem povedat aj najekonomickejsie riesenie. lebo vliect autobusom muzovu rodinu nejakych 300km a ubytovat ich tu tak na to ani jeden z nas nema naladu...a ani jeden z nas nie je typ co si potrpi na velke svadby a odcepcovacky a na to aby bol stredom pozornosti... tak asi tak to bude u nas :o)
Odpovedať
@nikuskab super ste to poriesili....a veru aj mne by stacilo 20 ludi, ale presne ako pises..."ako by to vyzeralo..." esteze nasa najblizsia rodina fakt robi len tych 40 ludi...a tiez je predstava asi taka, ze rano pofotit, potom obrad, odtial do restiky papat a pokecat a potom sa uvidi ako dlho sa nam bude chciet sa zdrzat a pekne v normalnej hodine domov....
Odpovedať
@katka.gzd no nas bude fotit moja segra tak rozmyslam normalne ze sa pojdeme fotit aj nejaky iny den a potom tiez rano by som chcela...no uvidime...rozmyslam aj ja nad tym prvym tancom ale asi az v tu nedelu si ho oddupkame (ani jeden z nas nie je tanecnik)...no uvidime...casu dost...ja sa sice vydavam v juni ale aj tak je este vela casu...
Odpovedať
@nikuskab mas na fotografku stastie...my mame tu smolu, ze my dvaja sa venujeme foteniu uz dost vazne...a kedze sa sami nepofotime a uz do toho vidime, velmi zle sa nam vybera fotograf, ktoremu budeme ochotni zaplatit....toto bude asi najvacsi problem.....plus teda moja jedina tradicna vec okrem fotenia a tanca musia byt saty.....no len na taku jednoduchu svadbu si neviem vybrat....ty to ako riesis? ci myslis ze sa mam na to vykaslat a aspon tie saty si dat take ake som si vysnivala aj napriek vsetkemu ostatnemu????
Odpovedať
@katka.gzd hmm ja budem v tom extra ze budem mat satky po kolena. l5.2 ideme do BA na veltrh tak popozeram ci nahodou tam nebude nejake kratke...mam saty vybrate uz - teda obrazok mam podla ktoreho ich chcem dat sit ale co ak nahodou budu na vystave nejake ine a krajsie tak pockam este a potom pojdem uz definitivne ich dat sit. a tiez obrucky snad vyberene v BA..este sme nemali cas behat po zlatnictvach lebo drahy robi tyzdnovky tak sme si povedali ze obrucky aj oznamenia vybereme na veltrhu...a oblek uz rychlo kupime... ale podla mna si mozes kludne dat take saty o akych snivas...
Odpovedať
@nikuskab ja som o tom veltrhu pocula ze nic moc teda.... a myslim, ze by to aj tak nebolo nic pre mna....akurat sa namlsam na veci, ktore aj tak nebudem mat......oznamenia nam chcem vyrobit sama podla nasich predstav nieco origos...inspiraciu uz nejaku mam, vyzdobu tej miestnosti v restike kde by som to chcela mat tiez poriesim sama spolu s majitelom....saty mienim behat skusat a na vystave neviem veru ci by som sa dockala.....dobri fotografi nemaju zapotrebi sa vystav zucastnovat...maju klientov aj bez nich.....oblek uz drahy ma a kvoli obruckam sa uz vobec nestresujem.....zabudla som na nieco? :)
Odpovedať
@katka.gzd no my jednou cestou do BA vybavyme aj nakup v Ikee a aj do Eurovei sa chcem ist poflakat tak sii urobime taky vylet 3v1...ked tam nic nebude sa nezastrelim a ked bude tak budem rada...a nieco do vlasov by som si tam chcela pozret lebu tuna u nas v okoli som este nic schopne nenasla... aj ja by som mala rada nejake originalne oznamka ale kedze nie som kreativny typ tak bohuzial...ale zasa nechcem take obycajne a uz vobec nie s obrazkom s kocom, holubicou a takymi gycmi...nie...nieco take blaznive a zaroven elegantne...no uvidime ci tam bude daco ci nie...a fotografa skus fotorekem.sk...on je z Tr.teplej a mne osobne sa fotky jeho pacia... ja mam to stastie ze segra sa tomu tak trosku venuje tak ona nas pofoti poupravuje...
Odpovedať
@nikuskab no tak potom jasne, za pozretie ale das pekne vstupne....ale ved jasne, treba sa ist inspirovat.... s tym oznamkom, ked uz budem mat nejake verzie hotove, mozem ti poslat na mail a ked sa ti to bude pacit tak nieco vymyslime ;) najtazsie je urobit si navrh, potom ked ho uz mas, vytlacis a dozdobis si to velmo jednoducho aj sama (ak chces teda nejake 3D kreacie ako aspon nejaku maslicku alebo nalepit sklenene srdiecko atp), ja to tiez chcem moderne a stylove, ziadny gravirovany potlacovy papier stovrstvovy alebo tak :-p pozerala som zbezne na fotky toho fotografa a zasa som narazila na to co mi vadi najviac u tzv "profikov"...nevie robit so svetlom...dufam, ze nikoho neurazim, je to len moj osobny nazor....nejdem sa tu rozpisovat podrobne...ale tohoto veru ee.....ako vravim, my dvaja sme na fotky uz asi moooc narocni...hlavne ked ide o neopakovatelny den....
Odpovedať
Profilova fotka
@katka.gzd Ahoj nie som sice z TN ale zila som tam isty cas a bola som an svadbe kolegyni, ktora pochadza z BA, pristahovala sa za priatelom do Horneho Srnia myslim, obe sme pracovali v kupeloch, v kostole v TN bola tiez az vtedy ked bola riesit svadbu a nebol problem.V takychto mestskych kostoloch by to problem byt nemal.Dotycny farar nema prehlad o tolkom mnozstve ludi ci chodia do kostola ako napr.v nejakej dedine.A v mestach zvyknu byt ustretovejsi
Odpovedať
@katka.gzd sice nie som z TN, ale viem ,ze to urcite nie je problem, pretoze ja nie som z mesta a fara bezne kludne pod omsou zosobasi aj katolik + neveriaci, nie este evanjelik...to je urcite v pohode, ale kludne mailuj na faru :-D drzim prsty :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mima04 dik za info ;-)
Odpovedať
@katka.gzd a tak zasa 5€ na to vstupne ma nezabije ;-) a s tym oznamkom ja vobec nemam ani len predstavu ako by vyzeralo keby som si ho mala navrhnut sama...dakujem za ponuku ale nebudem ti robit robotu naviac...ale ked budes mat hotove nieco mozes poslat ze co si vymyslela a budem vidiet o com som prisla :-) ale fakt vdaka...
Odpovedať
dik baby za povzdbudive slova :) a nikuska, okej....ved este je cas ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte , ja mam svadbu 17.9. a už mame zajednanu salu, kostol, kameramana, fotografa a teraz vybavujem babenky na začepčenie...šaty už tiež mam rezervovane (ale ešte ich možem zameniť ) a pomalinky zhanam take drobnosti na dekoraciu a topanocky... nič ine ma už nenapada, snad mame všetko hlavne za sebou 8-) teraz už mam klidek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som septembrova a hneď 03.09. Už sa tešííím!!!
Odpovedať
Profilova fotka
devy, tak ja Vas opustam, kedze kvoli hostine posuvame termin na 1.10. a pripajam sa do skupiny svadba oktober 2011 :) zelam vsetkym krasnu svadbu
Odpovedať
@bambi29 papapapapa :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?