Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek stym ja vobec nemam skusenosti ,nastastie taketo veci mi netreba riešiť nakolko sme všetci z okolia takže mi stači šofer ktory porozvaža hosti domov. aj vam štastny nový rok babulky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katus182 ja ešte ani salu nemam ale verim že sa všetko stihne,kamoška to stihla za tri mesiace a povedala že z toho 2 a pol už nemala čo robiť :D
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th a hostina?
Odpovedať
@lenushka_th no tak v podstate to zmakla za dva tyzdne :-) , nebojte zvladneme aj my, ved mame este 9 mesiacov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek nas bude asi 40 takze s hostinou snad nebude velky problem tu v TT je toho dost,ešte som to neobchadzala ale na kopanke u kubana je fajn,aj na družbe(neviem ako sa to teraz vola) a počula som že aj v Modranke pri Trnave je to celkom fajn. Ale hovorim osobne som všade nebola ešte
Odpovedať
septembrové nevestičky, prajem Vám šťastný Nový rok 2011, vela zdravíčka, šťastíčka, splnenie tajných prianí...aby tento rok bol pre nás výnimočný a aby sa nám vydarili svadbičky ;-)
Odpovedať
Dakujem Miska, aj ja sa pripajam, vsetko dobre baby a nech nam to vsetko dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenushka_th no v tt no :) ja v Bratislaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :))))) a ratam max 50 ludi..viac nestem!!!:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky idem sa k vam pridat, tiez planujeme svadbu na september, kedze ma uz drahy poziadal o ruku (ved bolo aj nacase :-D :-D :-D ) tak snad ma budete insipirovat niecim, lebo si stale vravim ze je cas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme nakoniec preložili dátum kvoli sále na 27.augusta ... ale už som pokojnejšia,mám zajednanú sálu,kostol aj dj... len kameraman mi vypadol tak musím hladat... =-)
Odpovedať
@st2 tak vitaj medzi nami ,ako vidis uz aj augusto-seeptembrovými :)
Odpovedať
Ahojte baby.. pripajam sa do skupinky septembrovych :) my budeme mat svadbu 17.9. v Piestanoch.. :) tak dufam,ze nam septembrovym bude pocasie priat ;))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte babule, ak dovolite..tiez by som sa k vam rada pridala..termin svadby sme si stanovili na september, presnejsie na 24.9.2011...a velmi by som potrebovala vsetky vase rady, napady a inspiracie..lebo len teraz zaciname s pripravami, kedze zasnuby boli cez Vianoce.. :-)
Odpovedať
vitajte baby, ako vidim, pekne sa rozrastame :-) @kikasi najprv si spocitajte, kolko ludi by ste chceli mat, podla toho vyberte restiku. dalej ta caka kostol alebo urad, vyber fotografa, kameramana, obruciek, siat, cukrarky,...tu na stranke vo svojom fotoblogu mas svadobny planovac, je to velmi dobra vec, pomoze ti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sabrinka26 ahoj aj my budeme mat v PN, planujeme na 24.9 a kde budete mat vy, my sa totizto neviem este rozhodnut
Odpovedať
Profilova fotka
@hunka dakujem za privitanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) dakujem za privitanie @vcielkamaja tak priblizne to spocitane uz mame, vychadza to okolo 80 ludi. a ked som to tu vcera vsetko citala, tak som si uvedomila, ze je fakt najvyssi cas..tak sme si zrovna dnes zarezervovali salu..nastastie mali este volne, ale mam taky pocit, ze to bolo fakt naposlednu chvilu..tak som rada :-) . svadba bude v Skalici..a tu vela peknych moznosti nemame, tak to bolo pomerne lahke. takze to by bolo..prva vec za nami.. :-) :-). vy ste si ktory septembrovy termin vybrali? ok..skusim prestudovat ten svadobny planovac..znie to ako dobra pomocka..
Odpovedať
Profilova fotka
kdeze sa vyskytuje svadobný plánovač,ja ho nemôžem nájsť..asi som slepá :-|
Odpovedať
@st2 ahojky.. my mame rezervovany Kursalon, takze miestnost uz bez problemov..a vy nad cim rozmyslate?aj ste boli niekde pozriet uz?
Odpovedať
baby, dostante sa k svojmu fotoblogu a vo vasom fotoblogu, kde su udaje o vas, tak trocha nizsie je cisielko, ktore ukazuje pocet dni do vasej svadby no a pod nim je ten svadobny planovac
Odpovedať
@kikasi my budeme mat svadbu tyzden pred vami...17.septembra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sabrinka26 jeeee tak Kursalon, ten je vaaazne velmi krasny som pozerala aj ja po nom, ale akosik vsetky terminy uz su fuc, ale pocula som aj ze je to tam drahe, nuz ale to som len pocula vazne no my zatial rozmyslame nad hotelom piestany a semaforom, ale pozreit sme este neboli, musim co najskor ale nie sme v PN uz tam nebyvam tak preto musim asi celu family do toho zapojit
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, aj my sa budeme brat v septembri, konkretne 24. Taky datum tu uz padol ako vidim viackrat, tak sa tesim ze mam "spolubojovnicky".
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez mame obaja v juni statnice takze september to isti :)
Odpovedať
Ahojte, aj my mame svadbu v septembri - 17. v Senici :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe tak teda aj ja sa pridam :) uz len na tejto jednej stranke zo 60 je spominany datum 24.9. minimalne trikrat, tak aby nebolo malo tak aj my budeme mat :) planujeme uz od novembra. svadba bude v Bratislave. mame salu, foto, video a DJ. a chystame sa na veltrhy po nejake tie zlavy :-P tak dodatocne Vam prajem krasne pripravy a vsetko dobre v novom roku!! :)
Odpovedať
My máme už rezervovanú sálu, fotografa a aj kostol lebo sme sa báli či nebude obsadený termín...no teraz hladame kameramana. a potom ............... no ani neviem čo skôr :-S
Odpovedať
ale sme sa tu pekne rozrastli :) kto vsetko sa chystate na veltrh v BA? a 4, ci 5 februara?
Odpovedať
Profilova fotka
caute tak my ideme koncom januara vybavovat knaza a potom kostol, postupne si chcem zacat kupovat veci okolo vyzdoby, mozno aj spodne pradlo pod saticky a tak, baby kedy vy chcete podat ziadost o svadbu na matriku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim,že na matriku je času dosť,tak dva tri mesiace vopred,či? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?