Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
minniepha: som rada,ze sa ti to paci :-) vcielkamaja: gerbery su velmi pekne ja som uvazovala nad bielymi s kombinaciou so zelenymi...alebo kaly ale tie su dost drahe pripadne ma napadli este gladioly :-)
Odpovedať
radka_j: aj gladioly sú peknučké. ale sen je sen a od gerber neupustím :-D
Odpovedať
vcielkamaja: sny si treba splnit ;-) :-D
Odpovedať
radka_j: aj ja to vravím. a pochopil to aj môj drahý, takže sa mi do toho neznaží montovať :-D vie, že nepochodí.
Odpovedať
baby, budete riešiť aj také že špeciálne svadobné poháre? lebo čo som ich pozerala na nete, tak sú dosť drahé (tie, čo sa mi páčiili) :-|
Odpovedať
vcielkamaja: tak moj drahy tiez moc mi do toho nehovori ale vzdy sa ho spytam na nazor ale aj tak sa vo vacsine veci zhodneme :-D ... ja som nad tym uz tiez uvazovala a som sa rozhodla,ze kupim nejake pekne pohare na sampanske a dam si ich iba vygravirovat ..... dat za pohare vyse 70 eur je pre mna prilis i ked sa mi velmi pacia
Odpovedať
Profilova fotka
janulienka vitaj :-) vcielkamaja tie pohára su príliš drahé a skončia ako ten zo stužkovej, zaprášený v poličke.. takže ja urobím normálne poháre, možno trošku vyššie, a priviažem na ne stužku aby to aj farebne ladilo s výzdobou :-) poprípade tiež dať gravírovať ako hovorí radka
Odpovedať
mne ten môj zasa povie: rob ako chceš :-D a tak teda robím... :-D aj pre mňa je vela dať 70 eur za poháre. Mne sa strašne páčia poháre z Pamasu, sú nadherné, ale pre tô cenu si tú nádheru asi odrieknem. Tiež to vidím tak, že mi budú stačiť jednoduché poháre na šampanské a la Tesco, príp. Metro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak vidím že chlapi sú rovnakí, mne moj hovorí že ako ja chcem, len nech to nie je prečačkané :-D a inak čo sa ho spýtam, tak že mu to je srdečne jedno, no nesťažujem sa 8-)
Odpovedať
uplne suhlasim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja: dakujem pekne za privitanie :-) Fotografa mame zajednaneho pana Gejdoša zo Zlatych Moraviec na odporucanie viacerych bab a videla som aj fotky a pacili sa mi a hlavne super cena 8-) Salu mame zajednanu v Pohraniciach nedaleko Nitry je to novozrekonstruovane, mila majitelka a vyhodna cena. No ako citam tak si moja krvna skupina aj ja planujem mat vyzdobu v bledoruzovej v kombinacii s tmavo ruzovou a bielou a kvetinova vyzdoba na stoloch jednoznacne gergberi :-D A nevies mi poradit toho DJ a kameramana? Vy kde mate zajednanu salu?
Odpovedať
minniepha: pre mňa je toto ideálne riešenie, keď sa mi do príprav nemontuje chlap. a niečo navrhnem a automaticky s tým súhlasí :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ten moj jedine na com mu zalezi je to ake budu auta kedze je autolakyrnik :-D ....ostatne nechava viac menej na mna..chlapi su taki :-D
Odpovedať
janulienka84: my by sme chceli mať sálu v motoreste vo Vekom Kýri. dnes som im písala, či majú volné na náš termín. veľmi sa mi tam páči a drahý je z vedlajšej dediny, takže je to taký stred medzi mnou a ním. keď ideme okolo, vždy tam otáčam hlavu :-D fotiť nás bude Dita Fiebigová. v auguste nás fotila, akože "predsvadobné" fotenie ( s ročným predstihom :-D ) a sme s ňou velmi spokojní, fotky sú úžasné, každému sa páčia. kameramana neriešime, toho nechceme. neznášam kamery a pamiatka, nepamiatka, nebudem sa celú svadbu pretvarovať pred kamerou, keď to fakt že neznášam. DJ budeme mat Milana Perného z Komjatíc. len mu ešte musíme zavolať :-D ale je to kamarát môjho drahého, tak snáď bude mať volné na náš termín. daj si ho do googlu a vyhodí ti jeho stránku aj kontakt na neho. ja ho chcem aj ako DJ, aj starejšieho a hrá aj na harmonike, a super, o čom sme sa presvedčili na 1 akcii, kde hral ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej je to super, možeme si robiť čo chceme :-D teraz pozerám oznamká na tom pamase, sú fakt pekné ale neviem sa rozhodnúť medzi 2, tak zase prosím o radu :-) ;-) aj keď to ešte nesúri, ale treba všetko zladiť vopred.. http://www.pamas.sk/svadobne-oznameni... http://www.pamas.sk/svadobne-oznameni... baby aké ste znamenia? ja som váhy a presne sa to prejavuje, v ničom sa neviem rozhodnúť :-D
Odpovedať
minniepha: mne sa paci to s koncovym 5804 :-) ja som viac na taku ,,klasiku"..
Odpovedať
minniepha, aj ja som už pokukovala po oznamkách :-D mne osobne sa páči to prvé zelenkavé. my budeme mať oznamká asi z PS Grafiky z Prešova, konkrétne toto, tak dúfam, že do budúceho roka ešte bude v ponuke :-D : http://www.psgrafika.sk/svadobne-ozna... ale skopírujte si link, lebo asi nepôjde. My sme už aj text vybrali :-D ja som znamenie Býk, drahý je Váhy. kebyže nechám vybavovanie svadobných vecí na neho, tak neviem neviem, akoby to skončilo :-D V pamase sa mi hrozne páčilo toto oznamko, ale odradila ma cena: http://www.pamas.sk/svadobne-oznameni...
Odpovedať
ja som znamenie baran :-D ... a k tym oznameniam nas to vyjde velmi lacno zaplatime len za papier, na ktorom budu oznamenia vytlacene mame znamych, ktori nam to spravia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zatiaľ je to 1:1 :-D to vaše oznamko je tiež krásne, veselé :-) ja nemožem až také farebné, to by mi zase drahý nedovolil, on je taký konzervatívny..kozorožec, no čo už :-D radka to máš super, ušetríte , my bohužiaľ nemáme takých dobrých známych ]-( :-D
Odpovedať
radka_j: tak to máte veru šťastie s tými oznamkami, aspon ušetríte.
Odpovedať
ja som chcela s fotkou ale polovicka skorpion :-D je tiez taka konzervativna :-D chce take jednoduche a nie precackane :-D :-D.... aj na dj usetrime nebude nas stat vobec nic :-D
Odpovedať
s oznamkami som to urobila tak, že som ich zopár vytlačila z netu v približných rozmeroch tak ako majú byť, a tie, ktoré sa mi páčili. drahému som ich len dala do ruky a povedala "vyber si". a tak si vybral. a tiež trafil moju farbu :-D Zhodli sme sa na texte "Rozum sme nechali v kúte stáť, srdcom sme sa rozhodli, že sa ideme vziať..." my ušetríme akurát tak na zákuskoch a tortách, lebo máme v rodine 2 cukrárky
Odpovedať
vzdy sa da na niecom usetrit vdaka znamym :-) ....mne sa paci text: "neberieme sa z priatelstva, ale z lasky,nie na chvilu, ale navzdy"
Odpovedať
to ano, da sa ušetriť, keď sa chce....
Odpovedať
my ušetríme aj na kameramanovi, keďže žiadneho mať nebudeme :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat oznamko toto: http://www.tiskoznameni.cz/detail/sva... Co nan hovorite? to sme si vybrali este v dobe, ked sme svadbu ani neplanovali, ze raz ked bude svadba tak urcite toto. Je sice dost drahe ale mame kupon na 25 % zlavu zo svadobneho veltrhu. a pohare som povodne tiez nechcela, pretoze su drahe, ale objednala som si take co tu stoja 100 euro a vysli ma 60 a neodolala som.
Odpovedať
kacennka: pekne oznamko, také klasické, tým nemáš čo pokaziť :-) ale tiež majú riadne pálky. ale myslím, že niekde na slovenskej stránke som tiež videla tie oznamká...no neviem, teraz sa mi to už pletie...
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja, ano maju ich tusim na kyoprinte alebo ako sa vola ta stranka, ale vyjde to tam drahsie, navyse tam nemame tu zlavu a za dalsie musela by som za postovne platit...a toto je priamo v Brne kde zijem, takze je to vyhodnejsie. Predava ich jedna zenska aj za 14 Kc ale je to v podstate len vytlacene na tvrdom jemne vzorovanom papieri a to sa mi nepaci. Toto vyzera v skutocnosti velmi luxusne a strasne sa nam paci. Oznamenia budeme davat len pozvanym hostom a par dalsim blizkym ludom... ostatnym posleme emailom, takze ich az tak vela nebude treba.
Odpovedať
a tak pokial ich nebudeš mať 300 kusov, tak sa to dá prežiť :-) mne sa velmi páčia z pamasu, ale sú drahé a potrebujeme ich viacej. a ak som radšej zvolila inú, lacnejšiu alternatívu z Prešova. a sama vyrábať svadobné oznámenia, to nehrozí...jednak na to nemám čas ani nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
no sama vyrabat to je dost narocne... a asi by to ani tak krasne a kvalitne neposobilo. Vyrabam si menovky a pierka sama, to uplne staci... s tymi menovkami je ale riadna prplacka... v albume mam jeden kus co som zatial spravila a do ostatnych sa zatial nehrniem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?