Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
a stále váham a váham.... :-| ako dlho pred svadbou treba ísť na matriku?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslím,že na matriku stačí mesiac vopred..či? :-D
Odpovedať
ja neviem, preto sa pýtam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslim, ze ten mesiac pred svadbou je tam ist dost neskoro. Uz nemusia mat volny termin na ten tvoj den. Tak pol roka je idealne si zerezervovat termin.
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt? ci paana.ešte že ste tu.xxii..musím si poznamenať do denníčka :-D
Odpovedať
aj mymame 10.09.2011. dnes sme si zaplatili zalohu v penzione blizko naasho mesta Dolneho kubina. su to velmi mily a prijemny ludia. tam nam daju aj vino a alkohol aj nealko takze ja sa netrapim vecera s pripitkom a svedske stoly o polnoci vydu na 20 E na osobu plus alkohol. Ale mame to bez starosti. Obrucky este nemam ale hadam sa zmestime do 300 E ale to uvidim ako to dopadne...aj nejake saty som uz skusala ale este neviem aky model mi sedi lebo mam cislo 44 takze asi bude problem ale hadam nejake najdeme.
Odpovedať
kristinkap111, 20 eur je dobra cena. nas to vyjde 28 eur, v tom su 2 chody a okolo polnoci svedsky stol, tiez daju pripitok, upecu pagace, urobia vyzdobu...a mame zadarmo v hoteli novomanzelsky apartman. alkohol si donesieme my, ten uz je nakupeny. nealko daju oni, i ked svokra v poslednom case vymysla, ze prinesieme aj nealko...no neviem, uvidime....snad ju to prejde ]-( aj ja som si myslela, ze sa mestime do 300 eur s obruckami :-D :-D ale s 1 obruckou som sa do 300 eur mestila :-D neboj, saty si najdes, vyber je bohaty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja: a moja buduca svokra zalamovala rukami,ze 28eur je vela.tss.si myslim,ze za pripitok,predjedlo,hlavne jedlo a tteple plus studene svedske stoly je to fajn cena...aj ked ja by som chcela dve hlavne jedla.ale vela novomanzelom ma odhovara,ze zbytocne je davat druhe hlavne jedlo,lebo aj tak sa nezje.no neviem |-|
Odpovedať
majamarko, tak mame tu aj vyssie palky ako 28 eur :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja: ja viem,ja som z východu. :-D
Odpovedať
Ahojte, aj my mame 10.09. Uz v septembri sme zarezervovali salu, starejsieho, kameramana, fotografa, boli sme aj za knazom.Teraz zaciname kupovat alkohol. Oznamka si budeme robit sami, cez dlhe zimne veceri ;-) Akurat sme nie na SR a az v maji prideme na tyzden. Takze vybavit zvysok za tyzden bude umenie. Ale nevzdame to, no nie? :-D
Odpovedať
Boze dievky ja mam fotografa uz v haji lebo bol obsadeny, ale kamarat robi fotografa mame stretko na buduci tyzden tak hadam to budu pekne fotky..a DJ? neviem nemam este nikoho ale hadam sa ktosi najde...a obrucky by sme chceli na vianoce ale ak nevydaju peniaze tak urcite v januari...ja si totiz svadbu platim sama teda drahy mi pomaha a jemu to platia rodicia, ale byvame uz spolu
Odpovedať
Článok sa načítava...
kristinkap111, no treba si ich cim skor rezervovat. my sme fotografku a DJ rezervovali este zaciatkom septembra...pre istotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
na kolko vas vysiel fotograf baby,ja som sa pytala jedneho,a ten pýtal 500evry,je to akurát vela ci? :-D
Odpovedať
čaute babule, som tu nová... majamarko, čo sa týka fotografa, máme vyhliadnutých dvoch, ale zatiaľ sme sa nerozhodli, ktorého si vyberieme, no 500 eur o ktorých píšem sa mi zdá dosť. nám poslali obaja cenník, jeden sa pohybuje v sumách od 100 - 170 eur, druhý do cca 180.
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj vivien :-D takze sa asi pofotim sama a mam pokoj :-D 200 eur je normalna cena,ale 500? a to este ho treba nakrmit,napojit ]-( nic nedostane,najdem si ja ineho.hha
Odpovedať
náš vyjde fotografka 180 eur (profi fotky) a ak ju budem chcieť aj na obrad, tak 250 eur...ale asi ju budem chcieť na obrad, lebo nemáme kameramana, tak nech máme aspon nejakú spomienku ;-)
Odpovedať
majamarko,ďakujem... inak, máme rovnaký deň svadby, všimla si si ? :) čo sa týka fotografa, no my sme sa práve rozhodli, pre Andrejku Latečkovu, tak dúfam, že budeme spokojní :)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja: takze kameran bol predsa len zavrhnuty? :-) mne by tiez fotky stacili,ale rodinka sa rada sleduje na dvd :-D livien: ano,všimla,tak nech nám to vyjde. ;-) v akom si štádiu príprav ? :-p my máme len sálu a hudbu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak ja uz mam zarezervovane vsetko dolezite konecne:)
Odpovedať
kocky uz mam Dj vola sA STEVKO KOVACIK a je z pribisa na orave a tesiiim sa fotograf zajtra alebo cez vikend huraa
Odpovedať
ahojte dievcata! som tu nova a ako tak citam,asi som dost pozadu, svadbu mam skor ako vy - v auguste 2011 a este velmi nad nicim nerozmyslam,akurat salu mam istu, tak to asi treba zacat riesit viac veci,co? :-S dnes som si tu citala nazory na hudbu a zistila som, ze vacsina kapiel ma letne mesiace a september uz plno!!! tak to som necakala, takze hned zajtra idem obvolat par kapiel a poradite mi? co mam este riesit teraz? 9 mesiacov pred? dakuujem
Odpovedať
ahoj efffca - určite rieš sálu, DJ, fotografa a začiatkom roka hneď matriku alebo kostol, šaty, a potom už drobnosti ( obrúčky, oznámenia, kaderník, a pod.)
Odpovedať
ďakujem ladore ;-) hneď mám lepší prehľad, ten svad.plánovač čo je tu je dobrý, ale takto na začiatok je to pre mňa príliš veľa informácií naraz :-D
Odpovedať
no ja mam september a mame DJ fotografa a salu istu na matrike mi povedali ze je zavasu ale mam doma ziadost aj auto je zajednane aj svedkovia...a po novom roku risime obrucky a saty a este oblek..
Odpovedať
Profilova fotka
kristinka ty si riadne pripravena.my sa musime do toho fotografa dokopat,milacik si nevie vybrat :-D horsie ako zena 8-) a na tu matriku neni ozaj skoro? :-x
Odpovedať
no my sme sa tiez dlho dokopavali ale nakoniec som zistila ze vsetci su uz pozajdnavany tak som to uz musela povybavovat teraz...Dj dokonca nechcel ani zalohu a foto len 50e tak sme na tom ok. No na matrike na mna pozerala ako sisi ze co tam chcem tak zavcasu ale co ked v restike na mna uz tlacili aby sme to zaplatili tak som si chcela byt ista ze na matrike je volno. Ale povedala mi ta pani ze je to ok ze mam cas lebo su az 4 sobasiaci a to by sa muselo neviem co satt aby nas nezosobasili tak nestresujem uz lne setriiiiiiim a to je tazsie :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj matriku treba vybavit len ked sa nevydavas v kostole,ci? :-D
Odpovedať
no tak to neviem nemam to zistene :-.
Odpovedať
mne sa zdá že aj tak treba svadbu nahlásiť na matriku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?