Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
heh :-D .. Katka pisala,ze okolo 40eur aj s postovnym
Odpovedať
mamina sa bola v pondelok pozrieť v 1 svadobnom salone, ked išla okolo neho, a tam mali korunky za 70 eur, takže ešte aj oproti tým 40 eur je to pekný rozdiel :-D
Odpovedať
:-D tak to hej .... ako o tu cenu by ani tak neslo vsak zas je taka,ze sa mi fakt uplne paci, len ti 2,5 cm :-N ale tak asi to risknem..necham si to ulezat ;-)
Odpovedať
Radka, ale podla mna ta tvoja vyhliadnuta korunka nie je nejak extra vysoka. ale ver tomu, ze pokial to nerisknes, budes mat chrobaka v hlave a stale sa tam bude vrtat, az pokial korunku neobjednas :-D
Odpovedať
ja teraz kukam tie korunky a vysky sa normalne pohybuju okolo tych 3 cm, tak ma to trocha ukludnuje asi ju objednam :-N a s tym chrobakom mas uplnu pravdu, lebo rovnako som rozmyslala nad satami a buduci tyzden idem a hotovo :-D
Odpovedať
spravne Radka :-D
Odpovedať
:-D ...inak v poslednom case ma chyta myslienka dlheho zavoja na par foto, len je to taka investicia kvoli par fotkam... zapacil sa mi taky kabatik podobny takemu ako mas aj ty v albume
Odpovedať
jezisi Radka, ty si moj clovek :-D na ten kabatik, resp.pelerinku sa chystam aj ja :-D mozem ti odporucit tie topanky, ktore mas v albume. ja mam tiez topanky rovnakej znacky a su uplne lahucke, ako papuce ;-)
Odpovedať
:-D Miska, no mne sa zo zaciatku moc nepacila,ze "kozusina", ale casom sa mi to akosi zacina pozdavat :-).. to ani nejdem riesit, lebo zas bude rozhodovanie ci bolerko alebo pelerinka, lebo sa mi obe velmi pacia x-). Tie topanky budu na 99%, ale na 100% objednam tu znacku a dakujem za odporucanie ;-) .
Odpovedať
nie je zac Radka ;-)
Odpovedať
ahojte nevesticky, ako sa mate? co noveho? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Tak ja sa musim pochvalit, vcera som zarezervovala hudobnu skupinu-ludovu. Je to moj spoluziak z gympla a je neskutocne talentovany. Dokopy budu 4. Chodia hravat po svete. Tak sa tesim. Oni maju aj aparaturu takze pomedzi ludovu hudbu budu pustat aj normalnu modernu hudbu. A ak budeme chciet pustit nieco co nemaju v repertoari tak si mozme doniest a pustia nam. A cena okolo 250 euro. A este som si zarezervovala aj starejsiho. Vcera bol uspesny den:))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte baby.my to mame 24teho,sala je uz vybavena,len hudbu vybavit este,ostatne sa vraj da v pohode vybavit :-)
Odpovedať
Miska ani nic a ty co mas nove? prisla ti uz ta zastera so satkou? :-) Katka, to je skvele a hlavne,ze vam pustia aj to co oni nezahraju, lebo nie kazda skupina je ochotna . majamarko, mame rovnaky termin :-) ja mam tiez uz salu zajednanu :-)
Odpovedať
Radka, zasterka so satkou by mali prist buduci tyzden :-) teraz sa venujem uz viac zhananiu vianocnych darcekov ako svadobnym veciam, lebo nechcem si zopakovat situaciu z minuleho roka :-|
Odpovedať
Miska aka situacia? ja tiez uz zhanam na vianoce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Radka_J a okrem saly mate nieco,lebo kazdy si robi srandu zo mna,ze je este kopa casu,ale ja si nerada nechavam veci na poslednu chvilu, i ked pozeram,ze baby uz riesia aj vianoce x-) ja chcem svojmu drahemu na vianoce kupit koselu+manzetove gombiky,uz svadobnu,dufam,ze sa aspon troska potesi, :-p inac co si obliekate na redovy,kroj alebo nejake cervene saty?? =-)
Odpovedať
majamarko: v podstate nic ine ,ale take veci ako dj foto a kamera mame, lebo je to vsetko cez znamych :-) a co sa tyka redoveho u nas take zvyky nemame, my budeme mat len odcepcenie.
Odpovedať
Radka, minulý rok som na poslednú chvílu zháňala darčeky, všade kopa ludí, nervy, stresy,...nemám to rada. majamarko, my nemáme redový tanec, len odčepčenie. My už máme vela vecí zariadených, aj keď nám niektorí hovorili, že veď je ešte kopa času...hej...je kopa času, ale na niektoré veci až taká kopa času nie je. toť moj názor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka a radka vy sa mate,ja musim aj redovy saty riesit 8-) tiez si osobne myslim,ze cim skor vybavis,tym lepsie a potom sa uz len tesit na den D ;-) inac baby,budete mat aj nejake darceky pre svadobcanov.myslim pernicky alebo cokoladky co sa nechavaju na stoloch pri tanieroch.ja som chcela povodne cokoladky,ale jedna coko 0.50centov,to je dost.ci? :-D
Odpovedať
majamarko, my nebudeme dávať žiadne darčeky pre hostí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja,zbytocne vydavky,ze,tiez si myslim,aj ked krsna mi slubila perniky,ale este netusim kolko hosti dojde :-D a co vyzdoba aku si davate? mne sa hrozne paci fuchsiova,poradte nieco,robite si same vyzdobu,ale si najimate niekoho? mne nukali na hoteli vyzdobu z umelych kvetov od 150eur vyssie a zo zivych kvetov od 300eur.pytala som sa kamosiek,vraj je to normalna cena,ale mne sa zda prehnana.asi zapriahnem do vyzdoby druzicky a druzbov :-N
Odpovedať
majamarko, s darcekmi pre hosti je to tak, ze jedny to odcudzuju, ze ved naco darceky, zbytocna investicia, a ti druhi zasa na to nedaju dopustit...podla mna to netreba, ale ak sa ti to paci, tak kludne :-) vyzdobu si davam bledoruzovu a robi nam ju restika...no teda takto..oni to vyzdobia, nic za to neplatime, ja dam servitky {tie, co mam v albume} a objednam od kvetinarky 1 ikebanu a zopar kvietkov do vaz na ostatne stoly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ani my nechceme darceky pre hosti. Aj tak to vacsinou hostia nechaju tam. Pre mna je to zbytocne. Vyzdobu nam bude robit restika ale masle, servitky sviecky a dake dalsie dekoracie si dodame my, aby to bolo dobre zladene. Dneska som kukala dvd od jedneho kameramana. Vyzera to tak ze som si konecne vybrala. Je sice drahsi ako som povodne planovala ale stoji zato:))
Odpovedať
ahojte baby, chcem sa len podelit o skusenost s prenajmom cokofontany a predaji belgickej cokolady velmi vyhodne v kosiciach a okoli..kto by chcel viac info, napisem do IP ;)
Odpovedať
Pocujte kocky, k tym darcekom a vysluzke- ja to mam teraz dopletene.. my budeme mat 50:50 slovenskych a zahranicnych hosti... a mama mi hovori ze slovenskym musime dat vysluzku, kolace a tak... no ja som jej hovorila ze ja by som skor chcela darceky- nejaku malickost.. pre slovenskych to je lahke- kedze zijeme v Austroske- donesieme nejake darcekove koaly, kengury alebo bumerangy... ale neviem co pre zahranicnych hosti... neviete niekto poradit? ..co je take typycke a pekne slovenske?
Odpovedať
Kacenka, mne stale vrta hlavou, co volat alebo nevolat kameramana. S drahym sme sa dohodli, ze nebudeme volat kameramana, nechceme ho, ale na druhej strane do mna kazdy husti, ze ano, kameramana treba a pozeraju na mna ako na vola :-| katkaronno, daj im babiky zo supolia :-D :-D ale podla mna ma tvoja mama pravdu, ze treba dat vysluzky, kolace a tak...
Odpovedať
vcielkamaja take video zo svadby je pekna spomienka. Ja by som povedala volaj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kacennka,niet nad dobreho kameramana,keby ešte vedel aj vyretušovať občas nejaké momentky,bol by úplne ideálny :-D my sme zatiaľ na stupníi výberu hudby,vybrala samozrejme moja polovička,nech si nemyslí,že bude všetko podľa mňa :-N katkaronno: jasné,že výslužka,a zahraničným zabaľ krajec chleba so soľou a slivovicu v sáčiku :-D žartujem,tiež si myslím,že goláče ako výslužka poslúžia.veď nakoniec čo si napiekli,nech si zjedia ;-) včielkamaja: keby bolo podľa mňa,tak tiež kamera nemusí byť.ľudia sú oveľa uvolnenejší keď im nikto nečíha za chrbtom s foťakom či kamerou,ale hold,taký je zvyk :-D
Odpovedať
Baby aj ja mam 10.09.2011 a na matrike ma vysmiali ze co tam chcem tak zavcasu, no tak som sa chcela uistit ci sa to bude dat koli penzionu kde to budeme mat..no
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?