Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
katkaronno, v tomto mas uplnu pravdu. suhlasim s tvrdenim, ze "vzdy jedny saty vystupia z radu a budeme vediet, ze su to ony" :-) poskusala som ich viacej a hoci sa mi pacili, hladala som dalej. az na mna navliekli saty, ktore som povodne ani nechcela, lebo ma na vesiaku vobec neuputali a ktore mali vsetko, co som dovtedy nechcela...vlecka, cipka, tylova sukna,... nuz lenze tie mi najviac sedeli a nechcela som si ich viac dat dole :-D a vtedy som uz vedela, ze uz dalej nechcem hladat, ze su to MOJE SVADOBNE SATY :-) takze ja som ich nasla mozno aj trocha netradicnym sposobom
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte poradte ake saty si mam dat ked budem sestrin svedok na svadbe,kuk moj albumiik poradte prosiim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoij lolita :-) mne osobne sa velmi pačia tie 4-té šatky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,my tiez planujeme svadbu v septembri 2011 konkretne 3.9 :-)
Odpovedať
baby, potrebujem radu. neviem sa rozhodnut, ktoru korunku si mam vybrat. dala som ich do albumu. dakujem za kazdy nazor :-)
Odpovedať
ahoj cuculiatko. tiez budete mat svadbu v NR? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja:ahoj,no hej budeme mat v nr konkretne PKO a ty? :-)
Odpovedať
my v hoteli Olympia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a datum?saty mas uz vybrate?
Odpovedať
17.september x-) saty uz mam. ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja este nemam,ale chcela by som si ich kupit teraz lenze neviem ci to neni skoro ,ty mas z pozicovne?ci si si kupila?
Odpovedať
podla mna to nie je skoro. ja som si pozicala, nad kupou som ani neuvazovala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som si tiez chcela pozicat ale po tom co mi sestra povedala kolko stoji pozicanie som sa rozhodla pre kupu,som momentalne v Uk a saty ,ktore sa mi pacia tu stoja max 200 libier a to nieje vela :),v ktorom salone si si pozicala svoje?
Odpovedať
Anna Garden :-) mam odtial aj popolnocne saty. tam sa mi pacili najviac, najlepsie mi sedeli, tak som uz viac ani neriesila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne,nasla si to co si hladala tak naco hladat dalej :-)
Odpovedať
kde budete mat sobas? kostol ci urad?
Odpovedať
Profilova fotka
kostol,len este neviem ktory,chcela by som na hrade,no uvidime ci to nebude obsadene a vy?
Odpovedať
my budeme mat sobas v kostole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a v ktorom?
Odpovedať
IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je ktory :-. ?
Odpovedať
napisala som ti to do Internej Posty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby,kolko ste platili,prip budete platit za pozicanie svadobnych siat?dostali ste aj nejaku zlavu ked ste si brali aj popolnocne saty? :-)
Odpovedať
cuculiatko88: ja budem platit 450 eur za pozicanie svadobnych siat, teda zatial co sa mi najviac pacili, tak vychadzaju,a ked si ich vezmem automaticky mam zlavu na spolocenske saty, ale ja tuto zlavu nevyuzijem pretoze nechcem popolnocne saty, ale moze tuto moznost vyuzit moj svedok a nebude s tym vobec problem :-) Inak baby ako sa mate? co mate noveho ? :-)
Odpovedať
cuculiatko, tak mňa vyjdú moje šaty na 330 eur a spoločenské mám s 50% zľavou, taktiež aj moja mamina má v tom svadobnom salone zľavu na spoločenské šaty 50 %. Okrem toho tam mám zlavu aj na ďalsie 2 spoločenské šaty 25%. túto zlavu môžu využiť moje družičky ;-) radka, všetko po starom, s pochmúrnym počasím mám aj pochmúrnu náladu :-. 8-(
Odpovedať
Miska, pochmurna nalada nemoze byt ;-) .. a ty si sa uz rozhodla pre tu korunku, ktoru mas v albume?
Odpovedať
Radka, rozhodla som sa pre tu korunku, ktorú mám v albume. páči sa mi zo všetkých najviac, ktoré som predtým pozerala ;-) Objedná mi ju jedna babenka od nás z NR, u ktorej mám objednanú aj popolnočnú bižutériu...už sa moooooc teším x-) a ty ako moja, čo nové?
Odpovedať
Miska, je velmi pekna :-) ... buduci tyzden by som mala ist pozriet saty, tak sa tesim, no pre korunku som sa este nerozhodla :-N este tomu necham asi trocha casu lebo jedna sa mi veeeeeeeeeeelmi paci ,len mi pride trocha draha a k tomu je 2,5 cm vysoka, sa trocha bojim, aby to nebolo moc ked som taka "krpata",zeby to nevyzeralo na mne blbo :-D
Odpovedať
ta moja je vysoká 3 cm + pár milimetrov...síce som nechcela takú vysokú (lebo podla mňa je dosť vysoká), ale som si povedala, že nech ma je v ten deň poriadne vidieť :-D ak by som sa stratila v dave, lahšie ma nájdu :-D :-D kolko stojí korunka, ktorú si si vyhliadla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?