Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
leti to velmi rychlo ...ja tak nijako... taky bod mrazu okrem tej saly ...chcem si uz rezervovat saty,nech mam dusu na mieste, tak do dvoch tyzdnov to chcem vyriesit, len neviem co s farou, ale tu asi tiez vyriesime do vianoc a ostatne az po novom roku....este mi ma prist bizu od katky... a to je vsetko :-)
Odpovedať
ktore si chces rezervovat? tie, ktore si si uz predtym vyhliadla? resp.tie, ktore si nam ukazovala? ci este ides skusat?
Odpovedať
no idem este obzriet nejake zo dva salony, v ktorych som nebola a ak ma nic ine nezaujme, tak si rezervujem tie :-) len uz to chcem mat, lebo hned sa budem citit istejsie, ked ich budem mat rezervovane :-D a co take si si v poslednej dobe objednala?
Odpovedať
Radka, tomu teda ver, ze sa budes citit istejsie :-D este stale cakam na zasterku so satkou, a ta pani mi robi aj podbradniky. vcera som tu v bazari kupila od jednej holky pompadurku,tak mi pride bud zajtra alebo stvrtok. to som na nu len tak nahodne natrafila. ja som bola dokopy v piatich salonoch a ked som si uz nasla v 1 salone moje saticky, tak som uz dalej ani nechcela ist. a to som ratala s tym, ze to bude trvat riadne dlho, pokial obehneme vsetky salony a pokial si vyberiem saty....no...ale preratala som sa :-D :-D a vooooobec to nelutujem
Odpovedať
Miska, tak to pojdem cim skor :-D :-)
Odpovedať
len chod moja :-) ja som sa tolko tesila na skusanie siat...a ani neviem ako, uz to je aj za mnou :-N
Odpovedať
veru pojdem :-) ...no ved ja som myslela,ze obeham vsetko mozne, no ked som natrafila na tie moje favoritky, tak sa mi ani moc nechce nikam inam behat :-D
Odpovedať
Oh dievcence, vy ste take zorganizovane!!! Az z Vas mam stres. My mame momentalne len miesto na hostinu a obrad (avsak bez matrikarky este zatial :D).. Hehehe. Zvysok este nemam ani potuchy, len napady a zoznam veci co treba vybavit ale este nic zajednane.... ale zajtra idem saty skusat (uz do druheho salonu ;))
Odpovedať
katkaronno, zo mna si nic nerob, nemaj ziadny stres, to ja som len trochu viac aktivnejsia v tychto veciach :-D
Odpovedať
katkaronno, to sa ti zda...ved my mame v podstate iste len miesto ....foto a dj mame iste pretoze su to nasi znami.... :-) ....uzi si skusanie :-)
Odpovedať
ahojte nevesticky, tak aj ja sa pripajam:)nas velky den je 3.9:)))) snad si poradime ..:))
Odpovedať
Oh ok teda, tak som kludnejsia ;) ale len trosku... aspon nejakeho Dja a fotografa chcem zajednat co najskor aby neboli vsetci dobri obsadeni... hm, aj ja som obycajne velmi aktiva, problem je v tom ze to organizujem na dialku tak to je trosku tazsie ;( Ale je to uuuuzasne, planovanie je super.. to je taky prijemny stres! :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj vcielka, tak ako pokracujete s pripravami? co vsetko uz mate? som pozerala-mate krasne obrucky x-) aj pohare x-) aj zasnubna torticka vyzera byt na zjedenie ;-) :-p :-p
Odpovedať
ahojte baby, vo svojom albume mam bizu a korunku, oboje sa mi velmi pacia, len mam pocit,ze sa to k sebe nehodi... co vy na to? pripadne co sa vam paci viac.. mam pozerat inu korunku ci inu bizu?
Odpovedať
ahojte :-) mari, s pripravami pokracujeme velmi dobre, krocik po krociku...i ked pocuvam , ze este je casu dost, naco tolko zhanam uz teraz...nuz, radsej vacsinu veci teraz ako buduci rok, ked vsetko bude drahsie =-) v podstate mame to, co mam v albume a hlavne veci ako restika, foto, DJ, kostol su tiez uz zajednane. alkohol nakupeny {teda aspon vacsina}. minuly tyzden som zlozila zalohu za svadobne saty a spolocenske saty. pred mesiacom sme mali zasnuby a ani sa mi nezda, ze uz je to mesiac, akosi to rychlo preslo. torta chutila kazdemu, vecer z nej uz nic neostalo, lebo sa z nej aj rozdalo. zasnuby dopadli chvalabohu dobre. ako sa vam dari? radka, mne sa tiez pacia oboje, takze teraz nastala dilema... :-D asi by som pozrela skor inu korunku...tolko moj nazor :-)
Odpovedať
Miska, dakujem za nazor :-) ..no stale neviem co robit, zacinam mam pocit,z k tej "gulicke" by sa viac hodil kvet do vlasov, nez korunka a zas korunku urcite chcem :-D fakt sa neviem rozhodnut :-N vcera som hladala a zapacilo sa mi celkom toto ku korunke http://www.svatebniatelier.cz/pro-nev... .... asi budem hladat po nete, pokym ma nieco nezaujme viac . Miska, co hovoris na takuto korunku http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... k tej "gulicke"?
Odpovedať
Radka, k tej prvej sade máš aj korunku v rovnakom štýle, na nete ich je plno. alebo ako píšeš, dať si do účesu živý kvet...to by tiež bolo veľmi pekné. a ak by som sa mala rozhodnúť medzi živým kvetom a korunkou z druhého linku, tak to už skôr živý kvet. alebo len vlásenky....také kvietkové alebo štrasové s 1 kamienkom, tie by sa tiež hodili ku "guličke"
Odpovedať
Dakujem Miska :-) vcera som pol dna hladala po nete, len ked mne sa skoro nic nepaci :-D uz vymyslam :-N necham tomu cas, mozno prave ked nebudem hladat na nieco natrafim :-)
Odpovedať
nie je zač ;-) tak to býva, že nájdeš vtedy, keď nehladáš...a tam, kde by si ani nehladala :-D
Odpovedať
:-) presne tak :-D a ty si ides dat korunku?
Odpovedať
no chcela by som, len musím najprv na nejakú peknú korunku natrafiť a potom musím natrafiť na dobrú kaderníčku :-D alebo naopak? :-D :-D dnes mi prišla pompadúrka, kúpila som ju odtialto z bazára. pekná je, ako na 1.sväté prijímanie, ale straaaašne sa mi páči x-) x-) :-D
Odpovedať
:-D no ja nastastie s hladanim kadernicky nebudem mat problem :-D ... tesim sa s tebou,ze sa ti paci :-)
Odpovedať
kedy ideš skúšať šaty?
Odpovedať
joj Miska neviem aj by som chcela ist, ale potom mi niekto povie,ze je skoro a blabla, tak ani neviem kedy pojdem :-| jednu chvilu mam pocit,ze je na vsetko vela casu a druhu,ze tie saty by som si aj mohla rezervovat ... mam take dilemove obdobie, pacia sa mi viacere veci a neviem sa rozhodnut,ze ktore chcem
Odpovedať
Radka, ja uz ani nikoho nepocuvam, lebo kazdy mi hovori nieco ine, vela ludi okolo nas sa totizto snazi presadit si svoje nazory a predstavy a preco nemame to, ale mame nieco ine. preco nemame take pohare s kamienkami, ale mame pohare so srdieckami. este aj kadernicku sa mi snazia vybrat ]-(
Odpovedať
...no proste na nervy. ak mas dilemove obdobie, tak este popremyslaj, co by si chcela a co by si nechcela. mame vyhodu v tom ze este mame pred sebou 10 mesiacov a par dni k tomu :-D
Odpovedať
no ved ja sa snazim nevnimat okolie a robit si podla seba, ale niekedy sa to neda :-D .... aj ta gulicka no strasne sa mi paci, uplne som z nej bola nadsena a niekto pride a ti povie: " to taku gulicku" no ta ide slahnut potom... :-N
Odpovedať
ja by som si tu "gulicku" na svadbu schvalne dala a nech potom slahne toho druheho
Odpovedať
:-D tiez moznost :-D
Odpovedať
Joooj kocky, uplne s vami suhlasim... nikoho nepocuvajte, alebo radsej jednym uchom dnu a druhym von a spravte si po svojom.. ja idem dnes zase saty skusat.. tiez mi mama hovori vsak to je este casu.. no prd.. tak to vzdy dopadne ked si vsetci vsetko na poslednu chvilu nechavaju a potom sa idu z toho zcemerit :D Takze pekne si to chystajme ako chceme a ich nepocuvajme (hehe, sa to lahko hovori, ze?!..aj ja som z mojej family obcas dost frustrovana ;)) A co sa siat tyka tiez nemam ani tusenie ze co sa mi paci a co chcem, resp. vsetko sa mi paci a vacsina sa mi zda ze sedi.. takze neviem, uplne nerozhodna ale zevraj vzdy jedny saty vystupia z radu a budeme vediet ze to su ony! :D Lovu zdar!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?