Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
ahojte pozeram ze je tu neurekom novych bab ktore maju taky isty termin tak babenky drzim prsteky saty idem pozriet cez vianoce alebo az po novom roku
Odpovedať
Hladala som starejsiho a ziadny pre okolie Bratislavy uz neni volny, okrem zopar individuii o ktorych bud nemam referencie alebo su zle. Neviete o niekom?
Odpovedať
Ahojte :-) je vas tu vela novych :-).... mne dnes pisiel vankusik mozte ho vidiet v albume
Odpovedať
Profilova fotka
radka ten vankúšik je krásny :-) aj mne sa páčia také jednoduchšie, elegantné, je ozaj krásny x-) a ešte som sa chcela spýtať odkiaľ si objednávala tie polystyrenové srdcia :-) tiež pozerám že je tu veľa nových báb a my nejako nepíšeme.. ja nemám nič nové o chvíľu končím ten vodičák, tak držte palce aj na nohách :-D mali sme na návšeteve mojich starých rodičov a predstavte si že mamka prikázala starkej aby mi vyhovorila svadbu, akože ja už neviem čo si o tom mám myslieť :-S ale jasne jej povedala že už sme rozhodnutí.. škoda reči... katka a to oznamko je úplne super, tak ako sa mi nepáčilo to klasické tak toto sa mi veľmi páči, jednoznačne si vyberte to s fotkami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem minie, som rada, ze ma oznamko uspech. radka vankusik je krasny, kde si ho objednavala? minie, tie polystirenove srdcia sa daju kupit aj v kvetinarstve.. hlavne teraz pred dusickami. mna stalo asi 1,50
Odpovedať
Vladka a Katka som rada,ze sa aj vam paci :-) Vladka, polystyrenove som objednavala z gastanko.sk a repromakreativ.sk ...ja som objednavala aj vianocne, tak preto som z dvoch stranok objednavala... a daju sa aj v kvetinerstvach kupit ale ja som chcela aj mensich velkostiach. :-) budem drzat palce aby ti skusky na vodicak vysli :-) Katka, vankusik som objednavala od jednej baby tu z MS, nick: andrejajanka :-) a to oznamko je fakt skvele :-)
Odpovedať
ahojte nevesticky :-) Katka, to oznamko s fotkami sa mi velmi paci. kebyze si mam vybrat medzi tym povodnym klasickym a tymto s fotkami, ak na 100 % rozhodne oznamko s fotkami Radka, velmi pekny vankusik ;-) vravela som ti, ze budes spokojna :-) Vladka, mamina stale nesuhlasi so svadbou? oznamili ste jej uz termin? moja mamina sa s tym uz naplno zmierila, stotoznila, a teraz planuje, vybavuje...aj mimo nas :-D :-D dnes som s nou bola skusat svadobne saty. mali sme na plane, ze obehneme postupne vsetky svadobne salony v meste, ale boli sme v troch a v tom tretom som si aj vybrala moje svadobne saty. nie je nad cim vahat. saty mi sadli ako "rit na serbel" :-D som z nich doslova nadsena, aj mamine sa velmi pacili. zajtra idem za ne zlozit zalohu, aj mamina si v tom sadobnom salone vybrala kostym - dlha sukna, korzet a sako. ja si tam vyberiem tiez nejake popolnocne saty, mali ich tam neurekom. no proste super den a absolutne som neratala s tym, ze si dnes vyberiem svadobne saty :-N kupila som si tam aj bizuteriu. odfotim a dam do albumu. skusanie som si doslova uzivala, v salone sme sa nasmiali az az :-D :-D minuly tyzden nam prisli svadobne pohare, mne biele topanky. este cakam na 1 balik s podbradnikmi, zasterkou a satkou na odcepcenie, a to bude asi vsetko na tento rok 8-) juj, a este som objavila na nete nadherne kriziky do kostola, a dam sa do nich vygravirovat aj datum svadby, mena... tak este nad tym silno uvazujem, ale to ma este kopec casu. no...lepsie povedane: 10 mesiacov a 3 tyzdne :-D :-D :-D booozenko, toto uz mam zratane do minuty :-D jaj...a este som zabudla. mame zajednany aj datum a cas sobasa v kostole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa pridávam k septembrovým nevestám :-) Ako to u vás vyzerá? Máte už niečo zajednané? My akurát naháňame nejaké pekné miestečko na hostinu a vyzerá to na tvrdý boj. Nevie niekto poradiť? Okres Púchov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miška chceme vidieť šatky!! :-) to je super, ty o chvíľu všetko budeš mať :-) a v kostole vám fakt už určili čas? na nás sa pozrel či nám šiši :-D
Odpovedať
Vladka, nas bude sobasit moj znami, jemu som len povedala datum a cas, a nahlasil to na fare. a vobec po mne nepozeral, ci mi sisi. toto bolo bez problemov :-) a ze uz vsetko budem mat???...omyl :-D ale zasa ja som v tychto veciach az prilis aktivna, ochorela by som z toho, kebyze nic neplanujem a nezariadujem. hmmm, urcite to bude mat nejaky psychicky povod :-D :-D :-D
Odpovedať
Miska kraaaaaaaaaaasne saty x-)
Odpovedať
dakujem Radka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, dlho som sa neozvala, ,mám teraz toho moc akosi....dneska sme boli u zlatníka vyberať obrúčky :) povedal, že také, ako sme si navrhli s jeho pomocou samozrejme , ešte nerobil, no tak som zvedavá, čo z toho bude.... :) nechám sa prekvpaiť a potom hodím foto do albumu .. inšpiráciu na ne som mala z jedného prípravného albumu od jednej kočky.... takže toto boli tie pôvodné.... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale naše majú menšie úpravy a budu z kombinovaného zlata.......aaaaaaaa buduci týžden by som mala ísť skúšať nejaké šaty s kamoškami, tak snad to vyjde...:) tak sa už moc teším dada253: ja som z pb :) čo sa týka púchova, tak to ti moc neporadím, nevieem o žiadnych priestoroch na hostinu, viem, že mojej spolužiačky sestra bude mať hostinu v dubnici a tiež sú z púchova, resp. lednických rovní, takže asi nič iné nenašli, preto ak chceš, môžem ti poradiť niečo z pb...:) ak by si chcela.....
Odpovedať
ahoj ivka, tesim sa s tebou a drzim palce pri skusani siat, aby si nasla tie prave :-)
Odpovedať
Ja som bola skusat saty teraz v piatok a musim povedat ze vobec ma ziadne neuputali...vidim ze to bude na dlho...a este s moou nerozhodnostou....fuuu...
Odpovedať
Ahojte nevesticky! Aj my budeme mat svadbu v Septembri, uz mame predbezne zarezervovane miesto! Jupiii! ;) Chcela som sa spytat, uz 7 rokov som nebola na Slovensku v septembri, ake byvava pocasie? ;) Dakujem.
Odpovedať
katkaronno: v septembri zvyklo byvat zvycajne este pekne a teplo, ale tento rok sa to "zopsulo", pokazilo a september bol doslova otrasny. teda aspon u nas na zapade to tak bolo. nebol pekny september...tajne dufam, ze buduci september bude krajsi. a kolkeho septembra mate svadbu? :-)
Odpovedať
Oh joj, tak to budem duuuuufat ze buduci rok bude lepsi! My mame 10 Spetmebra, na Zapade ;) v BA. Vy? Kde?
Odpovedať
my 17.septembra o par km dalej od BA..v NR :-)
Odpovedať
Hehehe tak to si drzme palce aby bol September buduci rok krasny!
Odpovedať
aj keby snežilo, aj tak bude september najkrajší mesiac ;-) :-D
Odpovedať
Zdravím vás kočky :-) Som tu nová, tak sa medzi vami vítam ;-) čo všetko už máte pozháňané na váš veľký deň? my máme problém jedine s fotografom.. ako ste na tom vy? :-|
Odpovedať
aj ťa tu medzi nami vítam ;-) :-) my už máme základné veci vybavené, aj foto, aj sálu, DJ, kameru neriešime.
Odpovedať
a ostatné nevesty? neviem, ci my sme vo fotkach taki narocni, alebo co, ale nemozeme nic zohnat 8-(
Odpovedať
tak pokial viem, tak väčšina neviest z témy už má aj fotografa
Odpovedať
ahojte :-) dnes sme boli dat zalohu na salu.. takze ju mame na 100%, velmi sa tesim ,menu vychadza na 25 eur, tak sme spokojni :-)
Odpovedať
a este k tej sale najlepsie na tom vsetkom bolo,ze som videla jeden ozdobeny stol v takej smotanovej jemne do zlatej farby bolo velmi pekne x-) tak uvidime, pre ktoru farbu sa rozhodneme :-D
Odpovedať
super Radka, teším sa s tebou x-)
Odpovedať
dakujem Miska :-) ..... inak baby co mate nove ? :-)
Odpovedať
dokopy nemam nic nove, vsetko po starom. tak mi rychlo letia dni, ze ani nestacim registrovat datumy...o chvilu vianoce, prehupneme sa do noveho roka a svadba tu bude co nevidiet x-) vy ako stojite s pripravami? ja pomalicky objednavam, zhanam..ved nech mam dusu na mieste :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?