Svadba september 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj, pridavam sa. My planujeme 3.9., ja som chcela v juni, ale to je hned po statniciach, tak sme to dali na september z rovnakeho dovodu ako vy. Konecne je tu aj takyto mesiac :-D
Odpovedať
ja chcem ist zhruba o 2 tyzdne a ak sa mi podari domou dostat aj skor tak aj skor ....podla mna skoro ale ako citam tie prispevky...niekdy nieje dostatocne skoro :-D uz sa mi starejsi a fotograf neusiel...tak preistotu...
Odpovedať
Profilova fotka
my pojdeme bud o 2 alebo o 4 tyzdne, dlhsie uz cakat nechcem radsej.:)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslite si,ze nie je skoro este riesit termin na fare a v mieste, kde to chceme mat? mne sa to zda sialene rok dopredu vsetko zajednavat...
Odpovedať
Profilova fotka
agelica, tak ked sa ti to zda sialene, tak to zajednavaj 3 mesiace vopred a uspokoj sa s tym co ti ostane:D ale nie, podla mna je na to uz vhodny cas. Pretoze ked nebudes mat potvrdeny termin tak zbytocne budes riesit ostatne veci ako fotografa, kameru atd ked nevies ci sa budes vydavat urcite v ten den ktory si si stanovila.
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka poviem to asi takto, my mame s drahym taky taliansky vztah, ze sa mozeme rozist a dat este 4x dokopy do svadby :-D ...a kedze to chcem mat na takom mieste, kde to asi nikto nemal, tak si myslim, ze to je este cas...ale asi miesto a kostol si zajednam uz, ved motyka moze vystrelit a moze mat niekto taky isty napad ako ja a co potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nehnevaj sa, my keby sme mali taky taliansky vztah, ze sa casto rozchadzame, tak by som nad svadbou ani nerozmyslala a uz vobec nie v kostole. Ale to je len moj nazor, neuraz sa. a na akom netradicnom mieste to chces mat? pochval sa.
Odpovedať
Profilova fotka
kacennnka, kazdi sme nejaki a kazdy ma iny vztah...raz si hore a raz dole.... to som samozrejme myslela obrazne tolko krat, keby nie sme rozhodnuti, tak sa urcite do toho nepustame, ale sme spolu 6 rokov a treba sa niekam uz pohnut. v jednom letnom tabore, je tam krasne prostredie, mrkni sa na www.relaxtesare.sk
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ja chapem, nechcela som sa ta dotknut. No v tom tabore je fakt krasne, budete to mat originalne:)
Odpovedať
Profilova fotka
ale co si kacennnka, vobec si sa ma nedotkla, viem,ze nemame dokonaly vztah, mozno tym,ze sme spolu zacali, ked mala moja polovicka len 22, je odo mna mladsi, ale teraz je to uz uplne v pohode, vydiskutovali sme si par veci a uz je to ok :-) hej, segra mojej kamaratky to tam mala, ale asi pred 12 rokmi. Vtedy to tam nebolo este ani prerobene, teraz to tam vyzera super. Otazne je,kolko budu chciet za cely areal, ci sa mi to viac neoplati niekde v resauracii, moj sef ma penzion v Ostraticiach,tam to je tiez pekne http://harmonia-penzion.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja niesom az taky prirodny typ:D tak by som radsej volila ten penzionik, je kraaasny:)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidime, musim spocitam kolko nas vlastne cca bude, aby som vedela ci sa tam vobec vlezieme do toho penzionu, ten tabor ma obrovsku kapacitu a je tam fakt krasne, vela zurka, nikto ti nebude nadavat,ze mas byt tichsie, az na zvieratka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,tak ja len sa pridam aby ste videli že nikdy nie je skoro :-D ...salu sme si zajednavali pred dvoma mesiacmi a už mali všeeetky terminy zajednane mali len 3terminy volne aj to dva v decembri a jeden ten naš a to len vdaka tomu,že sa niekto odhlasil den pred našou navštevou hotela,ja som to nikde inde nechcela len na tomto mieste tak keby nemame take šťastie svadba by bola asi až v roku 2012 :-D ked sme zajednavali starejšieho dva dni potom tak nam ukazoval kalendar a mali sme tiež veeelke štastie pretože všetky terminy okolo toho našho už boli obsadene a tento sme asi aj niekomu vyfukli,zaplatili sme skor zalohu takže bol naš :-D :-D farar,tak to neviem myslim,že ten ma čas aspon u nas lebo ja som z dediny takže sobaš bude v našom kostole a tu su svadby moc neni tak ten určite nebude obsadeny :-D skor by som chcela vedieť kedy začnete šaty skušať??ja mam najdene nejake tipy na nete ale neviem je ešte skoro alebo neni??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
na saty nikdy nieje skoro. Ja uz mam saticky v skrini:)
Odpovedať
tanicka696, ja začínam skúšať šaty od budúcej stredy. včera som sa dohodla s mamou, že pôjdeme budúci týžden v stredu.
Odpovedať
síce so, už v 1 svad.salone bola s kamoškou pred 2 týždňami, ale nabehnem tam znova :-D
Odpovedať
Ahojte... Pridavam sa k Vam 10.9.11 :-)
Odpovedať
ahojte kočky :) vítam všetky nové členky, ktoré sa zapojili do diskusie...... no ja som zatial šaty nebola skúšať, ale buduci týžden už chcem ísť, aspon pár modelov, nech mám dušu na mieste...užsa tam chystám fakt dlho, obehať všetky salony, chcem aspon vedieť, ktoré vzory mi pôjdu najviaca ktoré vôbec.....tak sa už celkom teším...pôjdem asi s mamou a kamoškou..... gaaabii + angelica = máme spoločný termín 10.9.11 :)
Odpovedať
Dakujeeem, my zatial mame len salu a dohodnute stretnutie s fotografom, ktory nam ma spravit prezentaciu, potom nasleduje kostol cca o 2 tyzdne. Tesim :-D
Odpovedať
Ahoj, všechny vás zdravím. Svatbu s přítelem plánujeme na 10.9.2011 vzhledem k tomu, že na jaře dělám státnice. Myslela jsem si kolik nemáme času, prtz zásnuby proběhly teprve 2.10.2010 (v chrámu sv. Petra ve Vatikáně), ale paní z hotelu, který jsme si vybrali (Hotel Harmonie, Zastávka u Brna, jednu svatbu už jsme tam zažili a byla pohádková, tak snad tak dopadne i ta naše:-) mi hodně rychle otevřela oči, když mi řekla, že už teď mají málo volných termínů (ten náš byl naštěstí prázdný). Budeme mít svatbu v kostele v klášteře Porta Coeli, prtz odtud pocházíme a je to velmi krásné místo. Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom s šatama. Jestli už je zamlouvat raději teď nebo až po Vánocích? Omlouvám se, jestli jste to už tady řešili, zatím jsem se nedostala ke čtení všech starších příspěvků...
Odpovedať
Saty budem riesit urcite az v novom roku, aj nove by nejake mali mat z kolekcii 2011, takze ja este urcite cakam...
Odpovedať
Tak dneska se nám podařilo domluvit fotografku, vybrat kapelu a kameramana. Jestli to takhle půjde dál, tak v nedělu nemám co dělat :-D :-D Já jsem se dnes bavila s kamarádkou, která řešila šaty rok dopředu a už ty, které měla vybrané neměli volné, takže to vidím na listopad. Za to nic nedám, navíc mám vybraný salón, který dováží šaty ze Španělska a už teď mají určitě katalog na příští rok. Já už mám některé vyhlédlé, takže jde jen o zkoušku a zamluvení. Nerada bych potom litovala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no pozeram, ze vsetky mate aspon ten zaklad, takze asi aj sa pojdem spytat ako to vyzera na tom mojom netradicnom mieste, ze ci je volne :o) saty mam uz vybrane,aspon aky typ chcem, ale hladat asi zacnem az po novom roku,kedze to chce este zhodit par kil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeej baby aj ja mam 10.9.2011..........salu mam rezervovanu......pre istotu uz teraz.....sestra s tym mala troska problem tak ja som si to troska v predstihu....som sice z dediny a svadba bude u nas ale uz aj tu sa to nejak rozbieha lebo uz mali nejake terminy obsadene........firmu ktora mi bude varit som rezervovala este v auguste.....aj to vdaka svagrinej, dobre ze som volala lebo cely august uz maju obsadeny.....a isto teraz uz aj dalsie mesiace......Dj mam tiez uz rezervovaneho......kolaciky mi upecie suseda.....co sa tyka ista......uz som bola.....nasla som....hned prve ktore som chytila do ruky a vyskusala......ine som uz ani neskusala.....naco.....topanocky uz mam doma, pohare tiez.......a zacinam si pomalicky riesit vyzdobu......co sa tyka kostola, myslim ze to mi bude uplne stacit ist v aprili az maji....u nas vela sobasov nie je......a este teraz riesim fotografa......oznamka si robim sama, karikaturu som si dala nakreslit a zvysok urobim sama....
Odpovedať
No vidím, že termín 10.9.2011 je hodně oblíbený :-) My jdeme během dneška nebo zítřka na faru zamuvit kostel v klášteře Porta Coeli, prtz je to hodně známé místo a svatby jsou tu velmi často, tak nám držte palce, ať se ještě vlezem a ať nás farář neodmítne (je tu nový a ještě jsme ho nestihli poznat, tak moc nevíme, co můžeme čekat :-| Ale ještě máme druhou možnost, prtz přítelům strýc je biskup (Jan Baxant, vysvěcený je chvíli a už byl jako druhý navržený na kardinála), je to zlatý člověk a my bysme si moc přáli, aby nás oddal, bohužel je velmi vytížený. Uvidíme... :-) A chtěla jsem se zeptat, jak moc dopředu musíme zajít na matriku? To s termínem nijak nesouvisí, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
na matriku treba ist pol roka pred svadbou... papiere nemozu byt starsie ako 6 mesiacov. Ale to s terminom nesuvisi, tak myslim, ze ked pojdete tak mesiac pred tak sa nic nestane.
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuha pol roka pred svadbou?no to som nevedela.........tak si to poznacime.........u nas to nebdue problem pretoze u nas na matrike robi otcova sesternica a u nej som aj salu bola rezervovat.....takze uz cosi vie......vyhoda malej dediny.....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tak pocula, ze nemozu byt starsie tie papiere ako 6 mesiacov, ale over si to este pre istotu. inac kocky pridala som nas navrh oznamka do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,,, aj ja sa pripajam.... :-N my planujeme svadbu na 11.11.2011....už sa tešimm :-D
Odpovedať
ano, papiere nesmu byt starsie nez pol roka, ale to nema nic spolocne so zahlasenim terminu..pretoze sa nevesty predbiehaju a nahanaju s tym rezervovanim, zvycajne sa na termin zapisu mena a ziadost vyplnia neskor
Odpovedať
Tak dneska jsme zařídili poslední nejdůležitější věc a to, že jsme zamluvili klášter Porta Coeli. Já jsem věřící, nejsem křtěná a do kostela nechodím každý týden, ale přítel i jeho rodina je silně věřící, takže to berou zodpovědně. Měla jsem strach, co nám na to řekne, ale byl milý a říkál, že se musí jen poslat nějaká žádost biskupovi a sám říkal, že ty žádosti běžně povoluje, že to není problém. Uff hodně jsem si oddechla :-) Takže když to teď shrnu, tak už máme zamluvený kostel, hostinu, fotografa, hudbu a máme vybraného kameramana, kterého jsme ještě nekontaktovali. V listopadu půjdu obhlídnout, popř. zamluvit šaty. Na jaře zamluvíme cukrářku, začnem koštovat víno, vybereme oblek, oznámení a objednáme je na léto, zamluvíme auta, autobus pro hosty a pána na večerní rozvoz. Na léto necháváme prstýnky (zlatníka máme vybraného), kytky, boty, kadeřnici, kosmetičku, doplňky a výrobu jmenovek, svatebního menu a nákup dárečků pro děti, lampionů, balónků... No je toho ještě dost :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?